NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la nebeskasila » 27 avg 2018, 10:13

Ismar1986 je napisao/la:Svaka čast Tešnju i Tošku ali iskreno mislim da nemate sta tražiti u Bihaću osim časnog poraza...Kvalitetnija smo ekipa što cemo pokazati i u Subotu, ostaje žal za porazom protiv objektivno najbolje ekipe u ligi ekipe Veleža ali ima jos igre i idemo napred...
Jedinstvo-Tošk 2:0...Galin i Nuspahic!

Jesi nasao ko ce zabiti golove. Pa Galin ne zna na treningu dati gol da zna na utakmici. To je najlosiji igrac ove lige. Ne znam jesi ti gledao utakmicu u subotu ili?
Tosk je dobra ekipa ove sezone i nece se doci braniti u Bihac nece biti laka utakmica.

Ismar1986
Postovi: 67
Pridružen/a: 16 maj 2018, 23:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Ismar1986 » 27 avg 2018, 11:03

nebeskasila je napisao/la:
Ismar1986 je napisao/la:Svaka čast Tešnju i Tošku ali iskreno mislim da nemate sta tražiti u Bihaću osim časnog poraza...Kvalitetnija smo ekipa što cemo pokazati i u Subotu, ostaje žal za porazom protiv objektivno najbolje ekipe u ligi ekipe Veleža ali ima jos igre i idemo napred...
Jedinstvo-Tošk 2:0...Galin i Nuspahic!

Jesi nasao ko ce zabiti golove. Pa Galin ne zna na treningu dati gol da zna na utakmici. To je najlosiji igrac ove lige. Ne znam jesi ti gledao utakmicu u subotu ili?
Tosk je dobra ekipa ove sezone i nece se doci braniti u Bihac nece biti laka utakmica.
Druze ja i ti po pice da ce Galin dati gol...Naravno da sam bio na utakmici druze moj... :salut:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 27 avg 2018, 11:58

Ismar1986 je napisao/la:Svaka čast Tešnju i Tošku ali iskreno mislim da nemate sta tražiti u Bihaću osim časnog poraza...Kvalitetnija smo ekipa što cemo pokazati i u Subotu, ostaje žal za porazom protiv objektivno najbolje ekipe u ligi ekipe Veleža ali ima jos igre i idemo napred...
Jedinstvo-Tošk 2:0...Galin i Nuspahic!
Druze moj nista vi niste bolji nego prosle sezone, bez uvrede. Sto se tice kvaliteta mislim da je na nasoj strani, ali domaći teren igra veliku ulogu. Napadaci su vam 0. Falit ce vam Ekrem, a mi dolazimo kompletni. Ne zabijete li gol u prvih 20min, bit ce svega.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la nebeskasila » 27 avg 2018, 12:52

Kvalitetniji smo mi puno nego prosle sezone i ne sumnjam u pobjedu nikako bice tesko ali dobicemo sigurno. A da ce Galin dati to je nemoguce on nema veze zive od nogometa

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 27 avg 2018, 12:54

nebeskasila je napisao/la:Kvalitetniji smo mi puno nego prosle sezone i ne sumnjam u pobjedu nikako bice tesko ali dobicemo sigurno. A da ce Galin dati to je nemoguce on nema veze zive od nogometa
Ma samo bez kradje i incidenata pa ko koga.
TŽV!

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 27 avg 2018, 13:08

nebeskasila je napisao/la:Kvalitetniji smo mi puno nego prosle sezone i ne sumnjam u pobjedu nikako bice tesko ali dobicemo sigurno. A da ce Galin dati to je nemoguce on nema veze zive od nogometa
Jeste kvalitetniji, pogotovo sto se tice trenera. Jagodic je space shuttle za Nadarevica :lol: :lol:
Isto imate par dobrih novih igraca, ali daleko od tog da ste nepobjedivi. Mislim da ce biti bara bara utakmica. Ako se mi uspijemo odrzati rpvo poluvrijeme 0-0 ili čak povedemo, značajno će nam se povećati šanse za dobar rezultat. Vi ste pod imperativom pobjede nakon poraza protiv Veleža i tu vidim našu šansu za dobar rezultat.
FGR !

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la nebeskasila » 27 avg 2018, 14:29

JohnDoe je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Kvalitetniji smo mi puno nego prosle sezone i ne sumnjam u pobjedu nikako bice tesko ali dobicemo sigurno. A da ce Galin dati to je nemoguce on nema veze zive od nogometa
Jeste kvalitetniji, pogotovo sto se tice trenera. Jagodic je space shuttle za Nadarevica :lol: :lol:
Isto imate par dobrih novih igraca, ali daleko od tog da ste nepobjedivi. Mislim da ce biti bara bara utakmica. Ako se mi uspijemo odrzati rpvo poluvrijeme 0-0 ili čak povedemo, značajno će nam se povećati šanse za dobar rezultat. Vi ste pod imperativom pobjede nakon poraza protiv Veleža i tu vidim našu šansu za dobar rezultat.

Pa dobro ja znam da ste se vi digli u nebo a ne znam jos zbog cega ja vam zelim srecu ako ste bolji dodjite i pobijedite dobicete samo aplauz nista drugo

Avatar
harden
Postovi: 23529
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la harden » 27 avg 2018, 14:40

plavobijeliii je napisao/la: Druze moj nista vi niste bolji nego prosle sezone, bez uvrede.
A to znas jer si nas gledao i skautirao? :lol: :lol:

Nama je bitno sada kako ce igraci reagirati nakon poraza, koliko ih je spustilo to. Nismo bog zna sta ali ne kontam sta ste se vi digli ko da ste Real... samo posteno pa ako ste bolji, nosite tri boda. Ja cu vam prvi cestitati.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 27 avg 2018, 14:52

Ma nismo se mi digli, ali ruku na srce imamo makar 50% kvalitetniju ekipu na svim pozicijama nego prošle sezone i to je ono na osnovu čega temeljimo naš optimizam. Moje mišljenje da je vaše najveće pojačanje Jagodić, igrački ne znam kako stojite. Znam da je tu par novih igraca plus dosta igraca iz prosle sezone. Realno i jedni i drugi su optimisti zbog pozitivnih desavanja u klubu u pripremnom periodu, a ono realno je da cemo i jedni i drugi biti plasirani od 4-8 mjesta.
POz za Bihać
FGR !

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 27 avg 2018, 15:04

harden je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la: Druze moj nista vi niste bolji nego prosle sezone, bez uvrede.
A to znas jer si nas gledao i skautirao? :lol: :lol:

Nama je bitno sada kako ce igraci reagirati nakon poraza, koliko ih je spustilo to. Nismo bog zna sta ali ne kontam sta ste se vi digli ko da ste Real... samo posteno pa ako ste bolji, nosite tri boda. Ja cu vam prvi cestitati.
Nigdje nisam napisao da cemo vas dobiti a pogotovo "nabiti". Znam okvirno da niste puno bolji nego proslen sezone, jer ste prosle godine u Tesnju 5 trebali dobiti, a doveli ste sad pojacanja tipa Rovcanin, Galin , koji su ajmo reci potroseni igraci.. Ne smatram nas Real Madridom , a ako se smatra takvim , to ste vi pa vas Velez prizemlji.
Ko bude bolji neka upise 3boda, samo posteno sudjenje kao i u Tesnju sto je bilo :)

tesanj91
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 avg 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tesanj91 » 27 avg 2018, 17:17

Samo se ne treba zaletati puno i unaprijed racunati neke bodove. Realno nismo dobili bosnu koja je sigurno dosta losija od jedinstva... Bice to tesko gostovanje i mislim da bi bod bio kao kuca. Isto ko sto je i njima bio prosle polusezone u Tesnju

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 30 avg 2018, 22:21

Uvređena mlada Adem Hodzic nas je napustila. Do sad sam ga branio al ovo je kukavički potez. Hvala svakako na svemu ;)

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 30 avg 2018, 22:55

plavobijeliii je napisao/la:Uvređena mlada Adem Hodzic nas je napustila. Do sad sam ga branio al ovo je kukavički potez. Hvala svakako na svemu ;)
A sta je bio problem?
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 30 avg 2018, 22:57

atomac123 je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Uvređena mlada Adem Hodzic nas je napustila. Do sad sam ga branio al ovo je kukavički potez. Hvala svakako na svemu ;)
A sta je bio problem?
Zeli vecu minutazu

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 30 avg 2018, 22:58

plavobijeliii je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Uvređena mlada Adem Hodzic nas je napustila. Do sad sam ga branio al ovo je kukavički potez. Hvala svakako na svemu ;)
A sta je bio problem?
Zeli vecu minutazu
Ima Pobjeda, Usora, Borac. Neka je sa srecom.
TŽV!

tesanj91
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 avg 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tesanj91 » 31 avg 2018, 00:07

I ja bi vecu platu pa ne moze. Sta trebam posao napustiti. Ako je to tako neka mu je sa srećom ima klubova u okolici Borac,Pobjeda,Usora,Vis. SRETNO

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 31 avg 2018, 22:24

1700 KM kazni i jednu opomenu smo dobili na jucerasnjoj disciplinskoj komisiji i to sve za zanemarivanje obaveza, i to za sve tri utakmice do sad. Ako ovako nastavi ode nam pola budzeta na kazne. Zna li neko o cemu je rijec?
TŽV!

tesanj91
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 avg 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tesanj91 » 31 avg 2018, 22:26

atomac123 je napisao/la:1700 KM kazni i jednu opomenu smo dobili na jucerasnjoj disciplinskoj komisiji i to sve za zanemarivanje obaveza, i to za sve tri utakmice do sad. Ako ovako nastavi ode nam pola budzeta na kazne. Zna li neko o cemu je rijec?
Ako su sve tri utakmice onda je rijec o treneru koji od ove sezone mora imati UEFA PRO licencu.
Mi zapravo u zapisniku imamo pomoćnog trenera tj. Mrgudu..... gdje si nasao to sa disciplinske

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 01 sep 2018, 05:31

Bihać mora past! Samo hrabro!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 01 sep 2018, 07:13

tesanj91 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:1700 KM kazni i jednu opomenu smo dobili na jucerasnjoj disciplinskoj komisiji i to sve za zanemarivanje obaveza, i to za sve tri utakmice do sad. Ako ovako nastavi ode nam pola budzeta na kazne. Zna li neko o cemu je rijec?
Ako su sve tri utakmice onda je rijec o treneru koji od ove sezone mora imati UEFA PRO licencu.
Mi zapravo u zapisniku imamo pomoćnog trenera tj. Mrgudu..... gdje si nasao to sa disciplinske
Eto na stranici saveza, 2x500, 1x700 i opomena, sve za istu svrhu
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.