NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la GracanicaAA » 13 maj 2018, 20:36

plavobijeliii je napisao/la: Sve to ok, al napisi da nije ni kod nas igrao Papaz, Hrvat, Bosnjak, (Radulovic) , da su igrali momci koj iimaju slabu minutazu. Ovako svi zadovoljni i dobre odnose održavati i dalje ;)
Ma ja imaju i oni hehe. Ma de sve je uredu bilo osim onog Armina sto je dobio crveni nije bilo potrebe za onim startovima, al eto nasi smo. :thumbup:
Sljedece godine aBd bit cete isto docekani u Gracanici. :wave:

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 14 maj 2018, 00:52

Kadušić i Nuhanović za važnu pobjedu TOŠK-a

Fudbaleri TOŠK-a pobijedili su danas na domaćem terenu ekipu Bratstva sa sigurnih 2:0 u okviru 26. kola Prve lige Federacije BiH.

slika

Bila je ovo veoma važna utakmica za domaću ekipu koja se prije ovog kola nalazila u opasnoj zoni i na kraju su uspjeli da ostvare važnu pobjedu.

Strijelci su bili u prvom poluvremenu Kadušić, a pred sami kraj susreta Nuhanović za konačnih 2:0.

TOŠK je ovom pobjedom pobjegao iz opasne zone i sada ima 26 bodova, baš kao i Iskra iz Bugojna koja se nalazi na 13. poziciji. S druge strane, ekipa Bratstva je trenutno na 8. poziciji sa 36 osvojenih bodova nakon 26 odigranih kola.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 14 maj 2018, 16:07

Radulovic i Besirovic otisli, a ima jos 5 kola do kraja. :eh:
Drugi je ostao samo talenat, a prvi je dobar igrac.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 maj 2018, 16:33

ASD je napisao/la:Radulovic i Besirovic otisli, a ima jos 5 kola do kraja. :eh:
Drugi je ostao samo talenat, a prvi je dobar igrac.
Previse je debeo za igrača ovog ranga takmicenja,ali falit ce njegovo iskustvo. A Besirovic ništa nije pokazao.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 14 maj 2018, 21:14

Kadušić: Hvala treneru što mi vjeruje, iza nas je važna pobjeda

Upisao se u listu strijelaca

TOŠK je jučer na svom terenu upisao tri vrijedna boda protiv Bratstva (2:0). Domaći su bili pod imperativom osvajanja tri boda, ali to ih nije spriječilo da pruže kvalitetnu partiju i na kraju upišu tri boda.

Mrežu gostiju iz Gračanice prvi je pogodio mladi Muamer Kadušić u devetoj minuti, a konačnih 2:0 postavio je Osmo Nuhanović.

Kadušić je tako nastavio sa kvalitetnim partijama, a bio je ovo njegov drugi pogodak ove sezone.

"Presudila je naša borbenost i želja za ostankom u ligi i naredne sezone. Mislim da je ovo bila važna utakmica za nas i važna tri boda su na kraju ostala u Tešnju", kazao je Kadušić za SportSport.ba.

Nakon neugodne povrede vratio se na teren te pokazao svoj veliki potencijal. U Tešnju iz sezone u sezonu šansu daju mladim igračima, što se pokazalo kao dobitna kombinacija.

"Prezadovoljan sam svojom igrom, kako u Sarajevu prošlo kolo protiv Olimpika, tako i danas. Nadam se da ću ovako nastaviti i da ću dobiti još veću minutažu kod novog šefa Ajdin Mrgude. Hvala mu što mi vjeruje i što mi daje priliku. Poslije povrede koja je trajala mjesec dana drago mi je što sam se ovako vratio na teren. Prvi pogodak ove sezone dao sam u Konjicu, ali ovaj sada je mnogo važniji", dodao je 19-godišnji nogometaš TOŠK-a.

Priliku za nova tri boda TOŠK će imati već u narednom kolu i to opet na domaćem terenu. U Tešanj dolazi Slaven iz Živinica.

izvor:sportsport.ba

Zbog čega su iz Tešnja nestali Beširović i Radulović?

Dvojac napustio TOŠK

NK TOŠK će do kraja sezone Prve lige Federacije BiH voditi veliku borbu za ostanak u ligi. Jučer su Tešanjci savladali Bratstvo 2:0, te sada nalaze 13. mjestu koje donosi ostanak.

Do kraja sezone Ajdin Mrguda, šef struke TOŠK-a će biti lišen usluga Ognjena Radulovića i Abdurahmana Beširevića koji su odlučili napustiti kluba iz za sada nepoznatih razloga.

"Razlozi odlaska ovog dvojca nisu poznati. Plate su isplaćene prošli ponedjeljak, a oni više nisu došli, Jako čudno, kazao je za SportSport.ba izvor blizak TOŠK-u.

Radulović nije bio u kombinaciji za posljednji meč protiv Bratstva, a u Tešanj je stigao početkom 2018. godine iz NK Metalleghe BSI. Upisao je devet nastupa te postigao jedan pogodak.

Mladi Beširević je u februaru stigao u Tešanj, upisao devet nastupa i jedan pogodak. Također kao ni Radulović nije bio u rosteru za jučerašnji duel protiv Bratstva.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 14 maj 2018, 21:17

Zna li neko razloge odlaska ove dvojice??
Šta je sa Papazom??
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 14 maj 2018, 22:05

MVN1994 je napisao/la:Zna li neko razloge odlaska ove dvojice??
Šta je sa Papazom??
Ja cuo da nisu placali na vrijeme, mada evo kazu u tekstu da je placeno sve kako treba. Besirovic nije vala nista ni pokazao, a Radula mi je zao. Papaz nam je najbolji igrac, nadam se da nece nigdje.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 maj 2018, 22:18

MVN1994 je napisao/la:Zna li neko razloge odlaska ove dvojice??
Šta je sa Papazom??
Povrijedjen.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la 7aprildomemoj » 19 maj 2018, 20:13

Potvrdi se fb status vašeg trenera
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 19 maj 2018, 20:21

7aprildomemoj je napisao/la:Potvrdi se fb status vašeg trenera
Mi sami od sebe zavisimo, ako ispadnemo sami smo sebi krivi, ako ostanemo sami smo sebi pomogli. A postenjacinama neka je na obraz ovo od danas.
TŽV!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 19 maj 2018, 20:38

Ok.
U ovoj je ligi ocito da se utakmice, pogotovo ove pred kraj prvenstva zavrsavaju na sve moguce nacine. Tako da Ajdinovo pisanje statusa po fb nije nesto hvale vrijedno. Ako pogledamo nasu proslu utakmicu, sa onakvom igrom, mislim da bi mi tesko mogli dobiti Bratstvo, da su oni bilo kompletni, tako da je ocito da smo i mi tu utakmicu dogovorili. Dal platili ili nesto drugo, ne bitno, uglavnom ocito je bilo da cemo uzeti.

Meni ne smeta nimalo to sto je Iskra "dogovorila' utakmkcu u Gradaccu, al ce mi zasmetati to, ako ko sto @atomac123 kaze, sami sebi ne pomognemo.
Ako je liga takva kakva jest, sutra protiv Slavena ako nije sta tu dogovoreno,a cisto sumnjam, jer nije ni Slavenu bajno,,bar ocekujem da momci izginu, da trener izvede najspremnije,,,i da dva preostala gostovanja u Orašiju i Visokom zavrsimo kako znamo i umijemo i na bilo kalve nacine, al samo bodove da donesemo.
U protivnom pisanje statusa po fb je samo privlacenje nepotrebne paznje, jer kao sto sam rekao gore, utakmice u ovoj ligi igraju na vise terena.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 19 maj 2018, 20:53

Sve je do nas i dalje, sutra moramo dobit. Iduca je Iskra - Jedinstvo i to cemo pratit. Mi imamo do kraja, uz Igmana sutra (H), Orasje (A), Travnika (H) i Bosnu (A). Travnik ima jos samo teoretske sanse, jer cini mi se imaju bolji medjusobni od Iskre koja im bjezi 9 bodova, i od nas koji bi im sutra mogli bjezat 9 bodova, s tim sto nam dolaze. Volio bih da oni ispadnu zvanicno prije nego nama dodju (idealno x u Bugojnu Jedinstva i Iskre- tim rezultatom bi Travnik ispao zvanicno).
TŽV!

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la travnik » 19 maj 2018, 23:00

atomac123 je napisao/la:Sve je do nas i dalje, sutra moramo dobit. Iduca je Iskra - Jedinstvo i to cemo pratit. Mi imamo do kraja, uz Igmana sutra (H), Orasje (A), Travnika (H) i Bosnu (A). Travnik ima jos samo teoretske sanse, jer cini mi se imaju bolji medjusobni od Iskre koja im bjezi 9 bodova, i od nas koji bi im sutra mogli bjezat 9 bodova, s tim sto nam dolaze. Volio bih da oni ispadnu zvanicno prije nego nama dodju (idealno x u Bugojnu Jedinstva i Iskre- tim rezul6tatom bi Travnik ispao zvanicno).
Travnik je vec definitivno ispao tako ja se nadam da ce vam pustit 29 kolo

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 19 maj 2018, 23:10

Travniku najmanje godi da TOSK ostane jer ce imati vise konkurenata za ulazak sljedece sezone.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 19 maj 2018, 23:34

ASD je napisao/la:Travniku najmanje godi da TOSK ostane jer ce imati vise konkurenata za ulazak sljedece sezone.
Svima izgleda najmanje godi da TOSK ostane
TŽV!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 19 maj 2018, 23:56

atomac123 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Travniku najmanje godi da TOSK ostane jer ce imati vise konkurenata za ulazak sljedece sezone.
Svima izgleda najmanje godi da TOSK ostane
Pa cisto sumnjam bas svima, ali realno svi konkurenti da mogu birati koga bi izbacili, svi bi se slozili oko toga da Tosk odmah ispadne jer ne ide u istu ligu s njima.
Da ispadnu sve tri odjednom, i to tri koje bi isle na ulazak je malo previse. Valja dole par godina cekati u redu.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 20 maj 2018, 19:25

Mene stid.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 20 maj 2018, 19:58

Mene je danas stid sto sam navijac toska.
A mozda ne smijem nista pisat, ovi sto su me u dm napadali prosle sedmice sto im je bilo ok ono protiv Bratstva, mozda me opet napadnu.
Sramota, sramota, sramota.
TŽV!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 20 maj 2018, 20:07

atomac123 je napisao/la:Mene je danas stid sto sam navijac toska.
A mozda ne smijem nista pisat, ovi sto su me u dm napadali prosle sedmice sto im je bilo ok ono protiv Bratstva, mozda me opet napadnu.
Sramota, sramota, sramota.
Sto, sta je bilo?

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 20 maj 2018, 20:13

ASD je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Mene je danas stid sto sam navijac toska.
A mozda ne smijem nista pisat, ovi sto su me u dm napadali prosle sedmice sto im je bilo ok ono protiv Bratstva, mozda me opet napadnu.
Sramota, sramota, sramota.
Sto, sta je bilo?
Ne znaju ni utakmice kupit.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.