NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 25 jun 2018, 07:59

atomac123 je napisao/la:
thegodfather je napisao/la: ma moze on, fizicki je bio ispred svih u prvoj polusezoni i imao je mnogo asistencija
Puno puno je grijesio u odbrani, mislim najvise od svih. Strah ili nesto drugo, uglavnom ako to ne pobijedi ne moze igrat.
Mislim da se sve to da rijesiti. Ruku na srce, ni Rastoder nije bio nešto u odbrani. Tako da ne znam koliko ce tu biti razlika. Armin može definitivno fizički ovo ispratiti, samo da se adekvatno spremi, ali ne bi trebo biti proble. Sasvim dovoljno vremena ima do pocetka prvenstva.
Na kraju krajeva, domaci je igrac, ne kosta nas puno, pa ako budemo s njim, onda ce biti odlicno.
FGR !

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 25 jun 2018, 11:52

atomac123 je napisao/la:Ko je Serif Hasic? Danas potpisao, vezni, igrao za Bratstvo
Dobar igrac za ove lige.igrao je kod nas, bit ce vam pojacanje sigurno....pozzz i dobit cete himzu za oglija :lol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 25 jun 2018, 14:28

crvenobijeli je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Ko je Serif Hasic? Danas potpisao, vezni, igrao za Bratstvo
Dobar igrac za ove lige.igrao je kod nas, bit ce vam pojacanje sigurno....pozzz i dobit cete himzu za oglija :lol:
Serif top igrac, stvarno dobar. Moze pokriti vise pozicija, iskusan, jak.
Biti ce pravo pojacanje, na poziciji koja nam je deficitarna.

Jbt ko da ste doveli Messi-a, a ne Oglija koliko se radujete. Sreca pa je Koprivica otiso u GOSK, ups TOSK, mogao je i on vama :lol:
FGR !

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 25 jun 2018, 14:53

Znali neko momci ko je igrac jucer sa brojem 20 napadaca je igrao?

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 25 jun 2018, 14:55

romaaaa je napisao/la:Znali neko momci ko je igrac jucer sa brojem 20 napadaca je igrao?
Marsel Mace, na probi u TOSK-u.
Ranije igrao za Bratstvo i Velez. Zadnju sezonu igrao u Miricini.
FGR !

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 25 jun 2018, 14:57

JohnDoe je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:Znali neko momci ko je igrac jucer sa brojem 20 napadaca je igrao?
Marsel Mace, na probi u TOSK-u.
Ranije igrao za Bratstvo i Velez. Zadnju sezonu igrao u Miricini.
Jucer je bio dobar jedan od najboljih na terenu.

Avatar
Tosk1927
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2017, 17:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tosk1927 » 25 jun 2018, 17:46

Suljic i Hrvat napustili Tosk.. steta ovog drugog,Suljic katastrofa bio kroz cijelu sezonu.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 25 jun 2018, 21:41

Ko je jos na probi osim Marsela, Buljubasica i onog malog iz Natrona?

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 25 jun 2018, 22:33

plavobijeliii je napisao/la:Ko je jos na probi osim Marsela, Buljubasica i onog malog iz Natrona?
Želimir Nikolic iz Borca Jelah

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 26 jun 2018, 13:52

Stanoje Jovanović, Aleksandar Kitanović i Marsel Mace novi igrači TOŠK-a !
FGR !

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 26 jun 2018, 13:59

Ko ono reče Velež prvi kandidat za Premijer Ligu ? Haha
Jaooo sta MADI radiiii, strasnu ekipu smo sastavili.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la josipmusa » 26 jun 2018, 15:08

plavobijeliii je napisao/la:Ko ono reče Velež prvi kandidat za Premijer Ligu ? Haha
Jaooo sta MADI radiiii, strasnu ekipu smo sastavili.

koliko ste strasni , potpisali Macea koji je dobio nogu iz najgoreg Veleža ikad :D Molite se Bogu s takvima da ne ispadnete. A za madija cisto sumnjam da se nesto puno prsi s obzirom da prodaje vikendice gdje stigne. Pozdrav i sretno u "borbi za PL" :rol:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 26 jun 2018, 15:11

josipmusa je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Ko ono reče Velež prvi kandidat za Premijer Ligu ? Haha
Jaooo sta MADI radiiii, strasnu ekipu smo sastavili.

koliko ste strasni , potpisali Macea koji je dobio nogu iz najgoreg Veleža ikad :D Molite se Bogu s takvima da ne ispadnete. A za madija cisto sumnjam da se nesto puno prsi s obzirom da prodaje vikendice gdje stigne. Pozdrav i sretno u "borbi za PL" :rol:
Ma Marsel je tu samo rezerva. Ne uzda se niko u njega kao glavnog napadaca. Ima Dizdarevic kao prvi izbor. Odbrana nam je jaka, a oko kandidata za PL se sprdam, jer to nisu nase ambicije, Velez ili Olimpik idu prvi kroz cilj.
Sta ste se upecali sta vam je ahhaa.
Madi vecinu novca i daje, tako da njega nije mi bi prosle sezone ispali.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 26 jun 2018, 18:17

Tosk1927 je napisao/la:Suljic i Hrvat napustili Tosk.. steta ovog drugog,Suljic katastrofa bio kroz cijelu sezonu.
Suljic otiso :plac: :plac: :plac:
slika
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 26 jun 2018, 18:43

josipmusa je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Ko ono reče Velež prvi kandidat za Premijer Ligu ? Haha
Jaooo sta MADI radiiii, strasnu ekipu smo sastavili.

koliko ste strasni , potpisali Macea koji je dobio nogu iz najgoreg Veleža ikad :D Molite se Bogu s takvima da ne ispadnete. A za madija cisto sumnjam da se nesto puno prsi s obzirom da prodaje vikendice gdje stigne. Pozdrav i sretno u "borbi za PL" :rol:
De sta se palis :lol:
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 26 jun 2018, 22:13

Šerif Hasić novi igrač TOŠK-a

Dojučerašnji igrač Bratstva iz Gračanice potpisao je ugovor sa timom iz Tešnja koji stvara respektabilnu ekipu za narednu sezonu.

Zeničanin Šerif Hasić od naredne sezone nosit će dres Toška iz Tešnja. Hasić je uz prvog topnika lige, Jasmina Mujkića bio ponajbolji pojedinac ekipe iz Gračanice, a u narednoj sezoni će nositi dres ekipe iz Tešnja koja stvara respektabilnu ekipu.

''Na inicijativu šefa Mrgude i predjednika Jabandžića došao sam u Tošk. Ljudi iz tešanjskog prvoligaša su bili i više nego korektni prema meni i brzo smo se dogovorili. Odlično sam primljen u ekipu i vjerujem da ću opravdati očekivanja Uprave kluba'', rekao je Hasić u izjavi za ****.

Hasić se već priključio pripremama tima iz Tešnja koji će bazni dio priprema obaviti na ''domaćem'' terenu, a onda će na Kupresu obaviti finalne pripreme pred start nove sezone u Prvoj ligi Federacije.

Tridesetogodišnji fudbaler se odlučio zahvaliti i bivšem klubu.

''Hvala ekipi Bratstva na dinih 18 mjeseci prvedenih u Gračanici. Sa ponosom sam nosio dres ekipe Bratstva. Žao mi je što napuštam Gračanicu, ali fubal je nepredvidiv i uvijek tragate za novim izazovima.''

Pored Bratstva Hasić je nastupao za kakanjski Rudar i Mladost. Podgrmeč, Slobodu, Krajišnik, Zvijezdu, Novi Pazar, Kriens, Junak i zenički Čelik u kojem je započeo svoju karijeru. U prošloj sezoni je u 25 nastupa za tim iz Gračanice postigao pet golova.

TOŠK u jednom danu predstavio tri pojačanja

Novosti iz Tešnja

Uprava TOŠK-a iz Tešnja vrijedno radi ovih dana kako bi treneru osigurala što bolji igrački kadar za narednu sezonu.

Dokaz za to je i današnji dan kada je TOŠK predstavio čak tri nova pojačanja.

Klub iz Tešnja su pojačali Aleksandar Kitanović, Stanoje Jovanović i Marsel Mace. Kitanović je vezni fudbaler koji je u drugom dijelu prošle sezone nastupio za Radnik iz Bijeljine, a prije toga je prošao Akademiju Sparte iz Praga.

Kada je u pitanju Jovanović, riječ je o lijevom beku koji je prošlu sezonu igrao u dresu Orašja te je zabilježio 27 utakmica. Osim toga, igrao je još za Metalleghe i Zvijezdu iz Gradačca kada je u pitanju BiH te za Bezaniju iz Prve lige Srbije. U klub je došao i visoki napadač Mace. On je ranije igrao za brojne klubove, a između ostalog branio je boje Čapljine, Veleža, GOŠKa i Bratstva.

Svemu dodajmo da će TOŠK u subotu odigrati prvi prijateljski susret u sklopu priprema za narednu sezonu, a protivnik će u Tešnju od 17.30 sati biti Mladost Doboj Kakanj.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 27 jun 2018, 01:28

Samo da vidim sa ovim BlueSEVER, jel mi ovo imamo mnogo stranaca?
Kad sam govorio doci ce, ti se meni smijao i kazes lazem narod i imam pogresne informacije hahahahaa
Živio ti meni :D

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 27 jun 2018, 09:47

Pa dobro, dosta stranaca je i napustilo TOSK.
U odnosu na proslu sezonu nema Radulovica, Suljica, Oglecevca, Rastodera, Hrvata, Zukica, Buljubasica. Ako se dobro sjecam samo su Skrijelj, Papaz i Strika (on je domaci :lol: ) tu u odnosu na proslu sezonu.

Znaci od novih sada imamo Mace, Kitanovic, Jovanovic, Hasic, Koprivica, Rastoka, Dizdarevic, Nukic. Tako da tu je negdje broj, ako nisam koga izostavio :crazy:
FGR !

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 27 jun 2018, 10:08

JohnDoe je napisao/la:Pa dobro, dosta stranaca je i napustilo TOSK.
U odnosu na proslu sezonu nema Radulovica, Suljica, Oglecevca, Rastodera, Hrvata, Zukica, Buljubasica. Ako se dobro sjecam samo su Skrijelj, Papaz i Strika (on je domaci :lol: ) tu u odnosu na proslu sezonu.

Znaci od novih sada imamo Mace, Kitanovic, Jovanovic, Hasic, Koprivica, Rastoka, Dizdarevic, Nukic. Tako da tu je negdje broj, ako nisam koga izostavio :crazy:
Jesi Ivkovica, Kalesica haha

Navijac123
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 jun 2018, 17:40
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Navijac123 » 27 jun 2018, 13:14

Danas bi trebao doci defanzivac jedan :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.