NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 22 maj 2021, 21:14

MANUTDTe je napisao/la:
22 maj 2021, 20:36
3:0 / 3:3 = trgovina
Prvo: Zasto? Jedan mi razlog za to navedi, kad samo Slaven ispada i to je jučer bilo zvanično. Neko će ti dati pare u ovakvoj situaciji kada nema marke.

Drugo: Ova uprava na čelu sa Fudom je najpostenija koja je u zadnjih nekoliko godina i garantujem ti da to nikad ne bi uradili. A prethodnih nekoliko kola su imali svakakvih poziva da to urade (dok se nije ovo desilo s Olimpikom, i dok je bilo klubova za ispast) i odbili su to. A mogli su glat nekoliko hiljada ubrati u i onako teskoj financijskoj situaciji.

Naravno da imas pravo na svoje mišljenje, ali samo sa ovakvim izjavama stetimo klubu i tjeramo ljude od njega. A znamo svi da vise nemamo nekih ljudi koji su se voljni prihvatiti.

Mislim da će vam svako blizak klubu to potvrditi. Ovi ljudi se stvarno pate i namiču svaku marku ali uprkos tome sto jw teška situacija, oni na čelu sa Fudom nikad to ne bi uradili.

Samo ću reć jedno: Nemojte duše griješiti!

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 22 maj 2021, 21:16

Pa ako je uspjesna onda je ok 😀

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 22 maj 2021, 21:20

Tesanj1975 je napisao/la:
22 maj 2021, 21:16
Pa ako je uspjesna onda je ok 😀
Slazem se 👏

Za postenje se dragom Allahu polazu racuni, a u poslu se rezultati gledaju 😉

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 22 maj 2021, 21:25

MANUTDTe je napisao/la:
22 maj 2021, 21:20
Tesanj1975 je napisao/la:
22 maj 2021, 21:16
Pa ako je uspjesna onda je ok 😀
Slazem se 👏

Za postenje se dragom Allahu polazu racuni, a u poslu se rezultati gledaju 😉
Znas sta je problem, što skoro cijela liga trguje. Ali boli sto raja misli da je prodano a milion posto nije. Jedino sto su uspjeli dobiti su premije od nekih klubova jer smo im pobijedili rivale s kojim su se borili za opstanak (i to je legalno). Ali ponavljam opet, svako ima pravo na svoje mišljenje...

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 22 maj 2021, 21:40

Ma ne mislim da je prodato ali i ako jeste, i ako ce to pomoci i doprinijeti za poboljsanje finansijske situacije, onda se tu nema sta prigovarati. Samo oni znaju kako je obezbijediti sredstva. A svejedno izgleda da Slaven samo ispada

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 22 maj 2021, 21:50

Tesanj1975 je napisao/la:
22 maj 2021, 21:40
Ma ne mislim da je prodato ali i ako jeste, i ako ce to pomoci i doprinijeti za poboljsanje finansijske situacije, onda se tu nema sta prigovarati. Samo oni znaju kako je obezbijediti sredstva. A svejedno izgleda da Slaven samo ispada
Žalosno je sto nisu, a raja misli da jeste. Ja bi to prodao i javno pričao po čaršiji da jesmo..

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 23 maj 2021, 00:04

Tesanj1975 je napisao/la:
22 maj 2021, 21:40
Ma ne mislim da je prodato ali i ako jeste, i ako ce to pomoci i doprinijeti za poboljsanje finansijske situacije, onda se tu nema sta prigovarati. Samo oni znaju kako je obezbijediti sredstva. A svejedno izgleda da Slaven samo ispada
Ma drug ko ce kupit bod, sta Capljini u ovoj situaciji znaci uopste bod, smijesno pricat. Druga stvar provjereno znam da smo imali premije za danasnju utakmicu od 2 kluba da se Capljina dobije. Mislim ovo je danas totalna neozbiljnost u drugom poluvremenu. Da se prodalo ne bi to ovako izgledalo nigdje veze.. Kurdina grijesi za drugi gol pravi penal za 3. Standardno nas "kapiten". Pfff. Bilo kako bilo odlicna sezona u teskim uslovima. Cestitke svima nama

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 23 maj 2021, 11:36

HeliosIzDomzala je napisao/la:
22 maj 2021, 21:50
Tesanj1975 je napisao/la:
22 maj 2021, 21:40
Ma ne mislim da je prodato ali i ako jeste, i ako ce to pomoci i doprinijeti za poboljsanje finansijske situacije, onda se tu nema sta prigovarati. Samo oni znaju kako je obezbijediti sredstva. A svejedno izgleda da Slaven samo ispada
Žalosno je sto nisu, a raja misli da jeste. Ja bi to prodao i javno pričao po čaršiji da jesmo..
Pa ako hlume postenjacine onda nek ne kukaju kako se nema para, nema uslova itd itd... para se ima, ali treba znati doci do njih

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 23 maj 2021, 13:35

MANUTDTe je napisao/la:
23 maj 2021, 11:36
HeliosIzDomzala je napisao/la:
22 maj 2021, 21:50
Tesanj1975 je napisao/la:
22 maj 2021, 21:40
Ma ne mislim da je prodato ali i ako jeste, i ako ce to pomoci i doprinijeti za poboljsanje finansijske situacije, onda se tu nema sta prigovarati. Samo oni znaju kako je obezbijediti sredstva. A svejedno izgleda da Slaven samo ispada
Žalosno je sto nisu, a raja misli da jeste. Ja bi to prodao i javno pričao po čaršiji da jesmo..
Pa ako hlume postenjacine onda nek ne kukaju kako se nema para, nema uslova itd itd... para se ima, ali treba znati doci do njih
Sjecas se sta je bilo sa Slavenom one godine kada smo se borili za opstanak. U Tešnju nam se ljudi sklanjaju mi ne znamo gola dati. Nismo mi jednostavno za toga. A realno ako cemo na taj dolazit do para radije hajmo u drugu ligu. To je zadnji način bar za mene. A to sto nemamo para i uslova je sramota svih nas. Najmanje običnih ljudi, tebe i mene, ali jeste cjelokupnog društva i Tešnja. Ti i ja bi napravili i pomoćni teren, al nemamo te milione koji imaju mnogi "navijaci" TOŠK-a a daju na kasicicu. al da se ne vraćamo na to, takva sredina smo, milion puta smo pisali o tome

Flufy
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 23 maj 2021, 15:39

Treba bit pozitivan i realan. Kakvi su uslovi u većini klubova ove korumpirane lige, u našem TOŠK-u je odlično. Ali uvijek moze bolje. Stabilni smo, igrači su zadovoljni, zdrava sredina, i svim ovim igračima je TOŠK odskočna daska za dalje. Mnogi su oživljavali karijere kod nas, i uspjeli su u tome. Dobar i jasan plan postavit, i ići ka napretku a ne da svi brojimo krvna zrnca.
Tema mrtva mjesecima i poslije 3-3 kući, jedva docekali počet pričati o prodaji.
Što se tiče igračkog kadra, po meni najveće pojačanje Imamović, zahvalan i korektan igrač, te ostanak malog Delića. Mujagić da još popravi zavrsnicu, top polusezonu odradio, mali Šehić također opravdao epitet pojačanja.
Par njih je i podbacilo, ali sve u svemu odlična sezona.

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 23 maj 2021, 16:03

Flufy je napisao/la:
23 maj 2021, 15:39
Treba bit pozitivan i realan. Kakvi su uslovi u većini klubova ove korumpirane lige, u našem TOŠK-u je odlično. Ali uvijek moze bolje. Stabilni smo, igrači su zadovoljni, zdrava sredina, i svim ovim igračima je TOŠK odskočna daska za dalje. Mnogi su oživljavali karijere kod nas, i uspjeli su u tome. Dobar i jasan plan postavit, i ići ka napretku a ne da svi brojimo krvna zrnca.
Tema mrtva mjesecima i poslije 3-3 kući, jedva docekali počet pričati o prodaji.
Što se tiče igračkog kadra, po meni najveće pojačanje Imamović, zahvalan i korektan igrač, te ostanak malog Delića. Mujagić da još popravi zavrsnicu, top polusezonu odradio, mali Šehić također opravdao epitet pojačanja.
Par njih je i podbacilo, ali sve u svemu odlična sezona.
Realno i ova uprava kao inprosle 0 bodova. Svodinse na crtanje maketa i guranje sezone na baterije. Samo rezultate trebamo

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 23 maj 2021, 16:07

MANUTDTe je napisao/la:
22 maj 2021, 20:36
3:0 / 3:3 = trgovina
Izvini, ali glup si. :puke:
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 23 maj 2021, 16:19

ImbecilniLudak je napisao/la:
23 maj 2021, 16:07
MANUTDTe je napisao/la:
22 maj 2021, 20:36
3:0 / 3:3 = trgovina
Izvini, ali glup si. :puke:
Svako ima pravo na misljenje, tako i ti.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 23 maj 2021, 19:01

Svaka cast drugo mjesto sve govori. Hajmo se stabilizirat makar 2 godine da ne trazimo nove uprave i bit ce odmah bolje
TŽV!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 23 maj 2021, 22:25

atomac123 je napisao/la:
23 maj 2021, 19:01
Svaka cast drugo mjesto sve govori. Hajmo se stabilizirat makar 2 godine da ne trazimo nove uprave i bit ce odmah bolje
Ova uprava uz pomoć predsjednika MZ Mekiš i privrednika će napraviti pomoćni teren sa umjetnom travom. Ko ne vjeruje nek uslika ovo sto sam napisao a i ja cu dokumentovati pa cemo pisati kad se realizuje.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 23 maj 2021, 23:18

atomac123 je napisao/la:
23 maj 2021, 19:01
Svaka cast drugo mjesto sve govori. Hajmo se stabilizirat makar 2 godine da ne trazimo nove uprave i bit ce odmah bolje
Kako drug kad imamo bolesne navijace koji evo kazu nisu nista uradili kao ni ostale uprave, pa dovoljno je skupit 300 000 to je umijece a da o necemu vise ne pricamo. Za nesto vise treba podrska od opstine, sponzora, navijaca ali u nas je vise pljuvaca i pametologa. Na skupstini se ne pojavljuje vise od 30 40 ljudi i to su uvijek isti. I prosipaju veliku ljubav prema klubu. Smijesno...Da mi je samo znati sta su takvi napravili u svom zivotu.. Mislim glupa nam prica a zao nam clanske karte kupit. Takvi i ruse ovaj klub a pametovati i pljuvat mogu redovno. Prodano kupljeno nije napravljeno nije ovo nije ono. Pravac skupstina pa da svi mi vidimo te umjetnike. Kurs ljubavi i podrske klubu, kurs navijanja a ne psovanja pa onda cemo nesto pricat...

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 23 maj 2021, 23:37

atomcici je napisao/la:
23 maj 2021, 23:18
atomac123 je napisao/la:
23 maj 2021, 19:01
Svaka cast drugo mjesto sve govori. Hajmo se stabilizirat makar 2 godine da ne trazimo nove uprave i bit ce odmah bolje
Kako drug kad imamo bolesne navijace koji evo kazu nisu nista uradili kao ni ostale uprave, pa dovoljno je skupit 300 000 to je umijece a da o necemu vise ne pricamo. Za nesto vise treba podrska od opstine, sponzora, navijaca ali u nas je vise pljuvaca i pametologa. Na skupstini se ne pojavljuje vise od 30 40 ljudi i to su uvijek isti. I prosipaju veliku ljubav prema klubu. Smijesno...Da mi je samo znati sta su takvi napravili u svom zivotu.. Mislim glupa nam prica a zao nam clanske karte kupit. Takvi i ruse ovaj klub a pametovati i pljuvat mogu redovno. Prodano kupljeno nije napravljeno nije ovo nije ono. Pravac skupstina pa da svi mi vidimo te umjetnike. Kurs ljubavi i podrske klubu, kurs navijanja a ne psovanja pa onda cemo nesto pricat...
Tako je. Svaka ti je na mjestu. Svima koji misle da mogu bolje vrata su širom otvorena.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 maj 2021, 23:53

Sve je to tacno ali vala su nam i uprave isto pahuljice, ne smije se nista rec. treba nekad i udarit sakom od sto i postat bezobrazan, sta ima semso mandzuka pricat, to se zabrani fino ulazak na stadion, odstranis ga za sva vremena i blok. Primjer navodim. Nego i kod nas vala svako prica i svacija se isto slusa. Kad si neka javna licnost uslovno receno, naravno da ce se pricat o tebi, na to treba oguglat.
TŽV!

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 26 maj 2021, 08:48

atomac123 je napisao/la:
24 maj 2021, 23:53
Sve je to tacno ali vala su nam i uprave isto pahuljice, ne smije se nista rec. treba nekad i udarit sakom od sto i postat bezobrazan, sta ima semso mandzuka pricat, to se zabrani fino ulazak na stadion, odstranis ga za sva vremena i blok. Primjer navodim. Nego i kod nas vala svako prica i svacija se isto slusa. Kad si neka javna licnost uslovno receno, naravno da ce se pricat o tebi, na to treba oguglat.
Ova ti ima mjesta. Pricali smo i prije oko toga. Ovdje niko nece ni skim da se zamjeri i vjerovatno se to nikad nece desit. U neku ruku razumijem ljude oko toga u neku ne. Bilo kako bilo hvala svakom koji se volonterski prihvati radit za naš klub trpit kritike uvrede za dzaba, malo je ljudi koji bi se prihvatili toga a mnogo je onih koji se kunu u ljubav prema TOŠK-u. :bih:

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 29 maj 2021, 20:03

Hoce se moci na stadion sljedece kolo da se ovi momci isprate onako kako su i zasluzili ? Svaka cast za ovu sezonu svima u klubu !!!
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.