NK TOŠK Tešanj

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

thegodfather
Kontakt:

PostPostao/la thegodfather » 20 jul 2018, 17:42

BlueSEVER WroteColonJa volim njegov nacin zivota, nemam nista protiv toga...a protiv njega nemam nista. Pujdo je meni druze pravo drag momak.
Pricamo o kvalitetu koji momak nema za ove lige, ti ili nemas pojma o fudbalu ilinsi PR uprave, ako jesi reci im da su trebali ozvucenje da imaju na proslij tekmi

eto ti znaš sve indijanac, da nije njega i njegovog brata, mi bi i dalje gledali Tošk po selima, aj, ne dipr, uradi šta pametno za klub, i daj konstruktivno mišljenje, a ne pljuvanje... i da, glup si, kakvo ba ozvučenje protiv mosevca....

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 20 jul 2018, 17:57

thegodfather WroteColon
BlueSEVER WroteColonJa volim njegov nacin zivota, nemam nista protiv toga...a protiv njega nemam nista. Pujdo je meni druze pravo drag momak.
Pricamo o kvalitetu koji momak nema za ove lige, ti ili nemas pojma o fudbalu ilinsi PR uprave, ako jesi reci im da su trebali ozvucenje da imaju na proslij tekmi

eto ti znaš sve indijanac, da nije njega i njegovog brata, mi bi i dalje gledali Tošk po selima, aj, ne dipr, uradi šta pametno za klub, i daj konstruktivno mišljenje, a ne pljuvanje... i da, glup si, kakvo ba ozvučenje protiv mosevca....

Ja ba , ozvucenje sam i ja zaboravio. Iznajmi od peptonaa pa sebi u kuci nabrajaj imena igraca **** te led. Jos na prijateljskim i to protiv nekog mosevca. Trebali su i Deltu platit aaaaaaaaa
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 20 jul 2018, 18:14

Jarane uđeš na temu da pročitaš nešto pametno kad imaš šta i pročitat :roll: :roll:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 20 jul 2018, 18:26

Svaka kritika je pljuvanje. Momak da nije nas navijaca tosk bi danas igrao po selima, ne prisvajajte kolektivne zasluge jednoj porodici moglo bi vam se obit o glavu.
TŽV!

thegodfather
Kontakt:

PostPostao/la thegodfather » 20 jul 2018, 18:32

atomac123 WroteColonSvaka kritika je pljuvanje. Momak da nije nas navijaca tosk bi danas igrao po selima, ne prisvajajte kolektivne zasluge jednoj porodici moglo bi vam se obit o glavu.

pa nije ovo sarajlici campare i izetbegovic, daleko od toga, ali pljuvanje u prazno zbog nekih gluposti tipa ozvucenje ili on nije dovoljno dobar(a proslu sezonu igro sa suljicem, lukomirkom, gafurom... itd) i sad momka blatite, momak ba ima muda za sve vas, dodji u lice i kazi mu nisi dovoljno doba aj cao

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 20 jul 2018, 19:05

thegodfather WroteColon
atomac123 WroteColonSvaka kritika je pljuvanje. Momak da nije nas navijaca tosk bi danas igrao po selima, ne prisvajajte kolektivne zasluge jednoj porodici moglo bi vam se obit o glavu.

pa nije ovo sarajlici campare i izetbegovic, daleko od toga, ali pljuvanje u prazno zbog nekih gluposti tipa ozvucenje ili on nije dovoljno dobar(a proslu sezonu igro sa suljicem, lukomirkom, gafurom... itd) i sad momka blatite, momak ba ima muda za sve vas, dodji u lice i kazi mu nisi dovoljno doba aj cao

Receno je lijepo da armin nije dovoljno dobar gledajuci proslu sezonu koju je odigro. Ne vraca se, pola smo golova po njegovoj strani dobili. Ne kazem da ove godine nece bit bolji ako bude bolja taktika i tako to, ne bi niko od mene bio sretniji.
TŽV!

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 20 jul 2018, 21:26

Samo nase pljujte sto "dzaba igraju" a ove sto po milju imaju gladite po mudima ko i inace, a duplo su gori.
Ne idu porodicu zasluge, vec Ajdinu koji je kao navijac, zajedno sa ostslim momcima preuzeo klub kad niko nijr htio. Kad je na utakmicama bilo po 50 navijaca. Svi su sad navijaci kad ide, kad nije islo vise igraca na terenu bilo nego navijaca. Svako sebi daje za pravo da *ebe ov momke na terenu i ljude u i oko kluba
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 20 jul 2018, 21:46

plavobijeliii WroteColonSamo nase pljujte sto "dzaba igraju" a ove sto po milju imaju gladite po mudima ko i inace, a duplo su gori.
Ne idu porodicu zasluge, vec Ajdinu koji je kao navijac, zajedno sa ostslim momcima preuzeo klub kad niko nijr htio. Kad je na utakmicama bilo po 50 navijaca. Svi su sad navijaci kad ide, kad nije islo vise igraca na terenu bilo nego navijaca. Svako sebi daje za pravo da *ebe ov momke na terenu i ljude u i oko kluba

Ne pljuje ba niko nikoga nego razgovaramo ko ljudi na forumu, nije svaka kritika pljuvanje.
TŽV!

thegodfather
Kontakt:

PostPostao/la thegodfather » 20 jul 2018, 22:24

atomac123 WroteColon
plavobijeliii WroteColonSamo nase pljujte sto "dzaba igraju" a ove sto po milju imaju gladite po mudima ko i inace, a duplo su gori.

Ne pljuje ba niko nikoga nego razgovaramo ko ljudi na forumu, nije svaka kritika pljuvanje.

Kako ba ne pljuje, frajeru smeta ozvucenje sto nema protiv mosevca, jel neko vidio dalje preko granice? Đe Dinamo ZG igra prijateljske, Zeljo, Sarajevo... jel ima ozvucenje, pljuju se sve žive pozicije ko da smo Real Madrid. Noge teške, umor stigo, još nema kristalizacije ekipe...

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 20 jul 2018, 23:45

thegodfather WroteColon
atomac123 WroteColon

Kako ba ne pljuje, frajeru smeta ozvucenje sto nema protiv mosevca, jel neko vidio dalje preko granice? Đe Dinamo ZG igra prijateljske, Zeljo, Sarajevo... jel ima ozvucenje, pljuju se sve žive pozicije ko da smo Real Madrid. Noge teške, umor stigo, još nema kristalizacije ekipe...

Nema veze, svako ima drugacija ocekivanja, odlicno je ovo sto se uprave tice, bar po meni. A za igru cemo vidjet kad krene cirkus
TŽV!

thegodfather
Kontakt:

PostPostao/la thegodfather » 21 jul 2018, 12:53

BlueSEVER WroteColonVidim Mrgudini dupelizci imaju profile...cestitam vam...sve najblize
Prva prijateljska kod kuce, imamo desetak novih igraca, red bi bio da smo imsli ozvucenje i da se raja, navijaci koji su naaaaajveci sponzori upoznaju sa ekipom. Ako mislis drugacije ti si lud
A to za Pepu hehe kako vam uzima pare, a vala i treba kada ste panglu...pozoriste i KUD imaju ozvucenje, bolje od Pepinog al vas mozak to ne moze dokuciti a i kako bi kad ne znate da imamo KUD. Ljude samo treba pitati, al ne lakse je Pepi dati 50 KM po tekmi...kad vas neko moze ubjediti da je porodica Mrguda zasluzna za dobro stanje TOSK a ...nema se sa vama sta vise nibraspravljati

Hahahahahaa, uredu je. Svaka čast :mrgreen:

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 21 jul 2018, 15:30

BlueSEVER WroteColonVidim Mrgudini dupelizci imaju profile...cestitam vam...sve najblize
Prva prijateljska kod kuce, imamo desetak novih igraca, red bi bio da smo imsli ozvucenje i da se raja, navijaci koji su naaaaajveci sponzori upoznaju sa ekipom. Ako mislis drugacije ti si lud
A to za Pepu hehe kako vam uzima pare, a vala i treba kada ste panglu...pozoriste i KUD imaju ozvucenje, bolje od Pepinog al vas mozak to ne moze dokuciti a i kako bi kad ne znate da imamo KUD. Ljude samo treba pitati, al ne lakse je Pepi dati 50 KM po tekmi...kad vas neko moze ubjediti da je porodica Mrguda zasluzna za dobro stanje TOSK a ...nema se sa vama sta vise nibraspravljati

Evo ti banana
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 21 jul 2018, 16:59

BlueSEVER WroteColonSta je misovi kada treba sa argumentima pricati onda se tako ponasate "evo ti banana" itd, a Pepo opet po sezoni iznese cca 1500 KM. A vi skupljajte pare ko sirotinja za mreze, ne treba skupljati samo treba razmisljati. Pare du tu samo idose dje ne treba, al dzaba to vama objasnjavati, spansko selo je to za vas ...al lakse je se smijati cuj ozvucenje protiv Mosevca, s tim nacinom razmisljanja smijete se ljudima koji u budzet ubace 40% novaca, navijacima...a valjda kada toliko daju zasluzuju da znaju ko je koji igrac...

Ma necu da ti pisem uopste, jer si zaguljen do daske i samo po svom vozis pa makar naopako.
Jarane moj otkako si dosao na forum svima ti kontriras i pametujes, ti svu pamet svijeta pokupio. Raspravljat ok, al ti si napast pajdo moj hahaha
Prvo pricas da sirim lazi o dolasku igraca(stranaca), sad bi da upoznas te strance na razglasu itd itd.
S tobom nema svrhe raspravljati, u pravu si sve , slazem se s tobom
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 22 jul 2018, 20:38

Keno Ahmetlija je novi clan UO.
TŽV!

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 23 jul 2018, 09:54

Ako ovako nastavimo i ako ova uprava ostane u ovom sazivu iduce 4 godine, mislim da kroz par godina može da se očekuje i napad na Premier ligu. Previše jakih ljudi je u ovom trenutku u UO i mislim da će se vremenom zasititi ove lige i tražiti novi izazov.
FGR !

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 25 jul 2018, 18:41

Nazireli se kod nas prvih 11, ili se i dalje isprobavaju kojekavne šeme, taktike, formacije...Šta ja znam već??

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 26 jul 2018, 00:20

MVN1994 WroteColonNazireli se kod nas prvih 11, ili se i dalje isprobavaju kojekavne šeme, taktike, formacije...Šta ja znam već??

Jos se isprobava, vidjet cemo za vikend na Sakib Subasic Manga turniru u Jelahu, vjerovatno cemo protiv Bratstva igrat il odmah ili u finalu, mada ja ne bi tu puno ni otkrivao jer protiv njih i igramo prvu
TŽV!

Vijadukt

PostPostao/la Vijadukt » 26 jul 2018, 22:53

Sta je s Dizdarevicem? Jel nasao adekvatan shisha bar?
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 27 jul 2018, 10:00

BlueSEVER WroteColonBošnjak Bošnjak

Hambe Koprivica Pape Jovanović Hambe Koprivica Papaz

Hasić Ivković Hasić

Ivković
Kalesić Rastoka Jovanović

Rastoka Dizdarević Kalesić

Mace Mace Dizdarević

Sta ba :lol:
TŽV!

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 27 jul 2018, 18:06

Vijadukt WroteColonSta je s Dizdarevicem? Jel nasao adekvatan shisha bar?

Poyy za Visoko :P
slika

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.