NK TOŠK Tešanj

Moderatori/ce: Sarmelino,GracanicaAA

romaaaa
Kontakt:

PostPostao/la romaaaa » 14 jul 2018, 09:16

Imal Mrguda ovu odgovarajucu licencu,il cemo i mi morat trazit nekog ?

AlexFergusonMatori
Kontakt:

PostPostao/la AlexFergusonMatori » 14 jul 2018, 20:29

Šta to bi izgubiste od Zvijezde

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 14 jul 2018, 20:55

Dok nam je bila prva ekipa, Zvijezda jednom centar presla i dala gol iz guzve. Mi napadali, stvarali prilike al jbg.
U drugom poluvremenu, Zvijezda imala dvije prilike kada su druge ekipe igrale. Kurdija i Adem malo je reci katastrofa...
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 14 jul 2018, 22:12

Nije Zvijezda nikako prošla centra autogol bio najbolje da si tako napisao, Tosk uvjerljiv bio w20 minuta 2 dobre šanse napravili i to je to nisu imali rješenje za Jusufbasica, Zerica. NEK vam je Bog na pomoći sa onim ohrdinama od igrača malo je reci da su vas ljudi izvadali dali ste bruku para na propale igrače. Poz za istinske navijače iz Gradacac

BlueSEVER
Kontakt:

PostPostao/la BlueSEVER » 14 jul 2018, 23:17

Spiska kao i uvjek bez dlake na jeziku...zivio i hvala

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 14 jul 2018, 23:52

E moj spiska, pratim te cijelo vrijeme sta pises i ne znam sta da kazem. Elmin Hadikadunic level nema sta.
Pa niste pajdo moj presli centar osim kad ste gol dali u prvom poluvremenu, kakvi Zerici kakve pm, osim asistencije ja ga vidio nisam. Nisi objektivan al hajd jbg.
Vama svaki igrac na meti zvijezde ili koji je potpisan , najbolji igrac lige hahaha
Onaj Nikola ne moze dzamijske turnire igrat, 19 broj, kako se vec zove, o Hadzikadunicu da ne pricam, ostao samo na talentu.
A ustalom, danas ne znam ko je losiji bio, vi il mi, al eto vama vase uvijek u rangu Reala.
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

BlueSEVER
Kontakt:

PostPostao/la BlueSEVER » 15 jul 2018, 00:33

Raja hajmo mi ostati na nama, kakvi smo bili ove utakmice, ni jednu neodgleda...nazirel se prva postava?

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 15 jul 2018, 04:22

Nemoj da se ljutiš reko sam ti od vaše ekipe samo Rastoka vrijedi ostalo sve tromo staro sporo, ti mozes pricat šta hoćeš. Sinocnja utakmica nije nikakvo mjerilo daj Boze da budete još bolji jer će vam trebati isti komi nama liga će biti jaka i ove godine možda nikad Jaca. Mi smo se majstore sabrali prije 10 dana dok je ovo vama 3 utakmica. Imaj i to na umu al hajd, Zera odradio jedan trnening i još nešto Zvijezda je jučer ujutro trening a poslije podne utakmica. O Sudiji nebi pričao hadzikadunic prodje ubaci čovjek rukom ponese a sudija ništa onda par odluka smiješnih ali sad ti kažem ti jedini si taj koji diže neki rivalitet. Nama je Tosk Cool klub otkako ga vode ljudi iz raje kad ste krenuli prije par godina farbat ogradu pa na dalje vjeruj da vas raja izbGradacca gotovini samo Krsic je malo narušio odnose ali ispravit će se to!

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 15 jul 2018, 10:05

Lose je ovo, vjerujte mi. Daj Boze da grijesim. Malo smo se digli, isto da su nam Ronaldo i Modric dosli. A ustvari dosli su nam neprovjereni igraci, uz odlazak dva najbolja u direktnog konkurenta. Jedino Dizdarevic sto mi se svidja, ali i to vise zbog nekih ranijh igara.
TŽV!

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 15 jul 2018, 10:27

:silent:
spiska WroteColonNemoj da se ljutiš reko sam ti od vaše ekipe samo Rastoka vrijedi ostalo sve tromo staro sporo, ti mozes pricat šta hoćeš. Sinocnja utakmica nije nikakvo mjerilo daj Boze da budete još bolji jer će vam trebati isti komi nama liga će biti jaka i ove godine možda nikad Jaca. Mi smo se majstore sabrali prije 10 dana dok je ovo vama 3 utakmica. Imaj i to na umu al hajd, Zera odradio jedan trnening i još nešto Zvijezda je jučer ujutro trening a poslije podne utakmica. O Sudiji nebi pričao hadzikadunic prodje ubaci čovjek rukom ponese a sudija ništa onda par odluka smiješnih ali sad ti kažem ti jedini si taj koji diže neki rivalitet. Nama je Tosk Cool klub otkako ga vode ljudi iz raje kad ste krenuli prije par godina farbat ogradu pa na dalje vjeruj da vas raja izbGradacca gotovini samo Krsic je malo narušio odnose ali ispravit će se to!

Nije razlog Krsic, nego to sto ste svima pustili u Gradaccu a nas dobili.
I u nas su noge teske, fali koprivica, dizdarevic i krsic. Al oke, vidimo se u prvenstvu, sretno
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 15 jul 2018, 10:29

atomac123 WroteColonLose je ovo, vjerujte mi. Daj Boze da grijesim. Malo smo se digli, isto da su nam Ronaldo i Modric dosli. A ustvari dosli su nam neprovjereni igraci, uz odlazak dva najbolja u direktnog konkurenta. Jedino Dizdarevic sto mi se svidja, ali i to vise zbog nekih ranijh igara.

Jucer prelose, jedino sto stima je odbrana, a jucer prema naprijed 0 bodova. Njihovih 16m prazno, jedini Mace se trudio nesto uraditi, niko mu nije pomagao, ni Dino, ni Kurdija ni Rastoka. Mislim da ono nije prva ekipa jucer i da ce biti jos nekih izmjena..
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 15 jul 2018, 12:43

Deremo Doboj-Istok, sto bi rekli zvjezdasi imamo najjaču ekipu u ligiii hahahahhahaha
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 17 jul 2018, 12:54

Nukić se nakon mjesec dana razišao sa TOŠK-om, stigao Nikolić

TOŠK sutra protiv Slavena

Nakon pobjede nad Mladosti Doboj Kakanj 2:1, nogometaši TOŠK-a sutra će odmjeriti snage sa Slavenom iz Živinica. Susret se igra na stadionu Topolik sa početkom u 16:30 sati.

Izabranici Ajdina Mrgude vrijedno rade i spremaju se za izazove koji ih očekuju, a ovih dana vjernost timu iz Tešnja potpisao je i Želimir Nikolić (21) koji dolazi iz federalnog drugoligaša Borca iz Jelaha.

Nikolić će dodatno pojačati konkurenciju u timu, a treba istaći da se TOŠK razišao sa mladim Mirsadom Nukićem koji je ovog ljeta stigao u TOŠK iz Veleža. Radi se o nekadašnjem omladincu Sarajeva i Železničara koji je odlučio napustiti klub nakon korektnog razgovora sa šefom strukom Ajdinom Mrgudom.

Ovaj mladi nogometaš svjestan da će vrlo teško dobiti priliku za igru tako je odlučio napustiti TOŠK.

Također nove ugovore potpisali su Harun Strika, Vahidin Dizdarević, te Amel Maglić i Amer Rakić, pa navijači sa nestrpljenjem očekuju početak nove sezone.

TOŠK nakon preokreta bolji od Slavena

Živiničani poveli, TOŠK sjajan u nastavku

Danas su na stadion Topolik snage odmjerili NK TOŠK i Slaven Živinice, a TOŠK je slavio 3:1.

Slaven je prvi poveo već na otvaranju meča, te je bilo jasno da će publika gledati kvalitetan i zanimljiv meč.

TOŠK je do kraja prvog poluvremena postigao izjednačujući pogodak, a strijelac je bio Marsel Mace.

Tim iz Tešnja je u drugo poluvremenu bio bolji rival te bolju igru krunisao sa dva pogotka. Za vodstvo je pogodio Kalesić, a treći pogodak TOŠK-a izmamio je aplauze publike. Sjajna akcija izabranika Ajdina Mrgude, Kalesić upošljava Rastoku, a ovaj pogađa za 3:1.

Prijateljska utakmica:

NK TOŠK - NK Slaven Živinice 3:1

Kršić se vratio u Tešanj i potpisao novi ugovor sa TOŠK-om

Nakon polusezone u Olimpiku

Iz TOŠK-a su danas saopštili da je sa 27-godišnjim Aleksandrom Kršićem potpisan novi ugovor.

Kršić je proljetni dio minule sezone proveo u Olimpiku kao posuđen igrač TOŠK-a, ali se sada vratio u Tešanj.

Ovaj napadač je sa TOŠK-om potpisao novi jednogodišnji ugovor i jasno je da se na njega računa u vrhu napada ekipe iz Tešnja u novoj sezoni Prve lige FBiH.

Aleksandar Kršić je u protekloj sezoni Prve lige FBiH odigrao ukupno 20 utakmica, te je postigao sedam golova i dodao jednu asistenciju.

Po povratku u redove kluba iz Tešnja Aleksandar Kršić je rekao da se želi vratiti u formu u kojoj je bio prethodne polusezone.

- Želim se odužiti Mrgudi Ajdinu na ukazanom povjerenju, želim ponoviti formu koju sam imao u ovom klubu prošle sezone i biti dio ove kvalitetne ekipe, rekao je Kršić.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 17 jul 2018, 12:57

Problemi za TOŠK: Dizdarević mora na operaciju

Zadobio neugodnu povredu u duelu sa Modričom

NK TOŠK je jučer u prijateljskom meču poražen od novog člana Prve lige Republike Srpske Alfa Modriče.

Bilo je 2:1, a mnogo više od poraza čelnike i stručni štab tima iz Tešnja zabrinula je povreda napadača Dine Dizdarevića koji je u ljetnom prelaznom roku u ovaj klub stigao iz redova visočke Bosne.

Naime, Dizdarević je jučer zaradio povredu vilice, te će biti podvrgnut operativnom zahvatu.

Nije poznato koliko će odsustvovati sa terena, ali srećom po TOŠK u ovaj klub je stigao prije par dana, tačnije vratio se u staro jato Aleksandar Kršić, pa će šef struke Ajdin Mrguda ipak imati kvalitetan izbor u napadu.

Iz NK TOŠK su Dizdareviću poželjeli što brži oporavak i povratak na zeleni teren.

Strika dogovorio nastavak saradnje sa TOŠK-om

Čuvar mreže ostaje u Tešnju

NK TOŠK je danas poražen od Zvijezde iz Gradačca 1:0, a sutra će za rivala imati NK Doboj Istok. Federalni prvoligaš iz Tešnja danas je također potvrdio nastavak saradnje sa golmanom Harunom Strikom.

Strika je u dosadašnjoj karijeri nosio dres Rudara iz Kaknja, te Rudara iz Breze, kao i Mladosti Doboj Kakanj, Bosne iz Visokog, Travnika i Podrgmeča, a u Tešanj je stigao krajem 2016. godine.

Radi se o 26-godišnjaku koji nije krio zadovoljstvo zbog dogovora sa TOŠK-om, te istakao nadu u uspješnu sezonu.

U današnjem meču Strika je dobio šansu u drugom poluvremenu, a od početka na golu se našao Asim Bošnjak.

TOŠK deklasirao Doboj Istok

Uvjerljiva pobjeda

U susretu za treće mjesto NK TOŠK je na memorijalnom turniru u Klokotnici deklasirao NK Doboj Istok sa visokih 6:0.

Već u prvoj minuti TOŠK dolazi u vodstvo pogotkom Nuhanovića, a nedugo zatim sjajnu priliku imao je Hasić, međutim pogodak je spriječila stativa.

Na 2:0 je povisio Rastoka na asistenciju Nuhanović. Do kraja prvog poluvremena federalni prvoligaš je imao prilike preko Macea i Hasića, ali ostaje je 2:0.

Za 3:0 pogađa Hodžić, a zatim dva brza pogotka Kadušića i Hodžića. Konačnih 6:0 postavio je Mace.

Prijateljski meč:

NK TOŠK - NK Doboj Istok 6:0

NK TOŠK: Strika, Mrguda, Jovanović, Navrboc, Hasić, Kalesić, Kitanović, Kurdić, Rastoka, Nuhanović i Mace. Još su igrali: Dizdarević, Nikolić, Numanović, Hasanbašić, Đulović B., Ivković, Hodžić, Škrijelj, Đulović N., Kadušić i Mace.

BlueSEVER
Kontakt:

PostPostao/la BlueSEVER » 17 jul 2018, 23:32

ko je ovaj što je došao?

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 18 jul 2018, 11:30

BlueSEVER WroteColonko je ovaj što je došao?

Godinu dana bio bez angazmana, zadnji put igrao u Sloveniji.
https://www.transfermarkt.com/amel-oman ... ler/291683

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 20 jul 2018, 08:56

TOŠK-Moševac 2-0 (Mace i Hasic)

Po meni mora puno bolje nego ono jučer. Razumijem i da su noge teške i možda fali motivacije protiv slabijeg protivnika, ali puno dječijih grešaka ima. Dosta je bolje izgledalo u drugom poluvremnu kad su ušli Hasić, Koprivica i Ivković. Jučer su to bile kombinovane postave.
Ali svakako ako želimo da budemo u gornjem dijelu tabele, mora to biti puno bolje. Moram pohvaliti Rastoku, ono je pravi igrač. Mislim da će to dobro izgledati kada budu gore igrali Kršić, Rastoka i Dizdarević, plus Kalesić iza njih.

Mislim da i Ajdin još uvijek traži prvu postavu, jer stalno kombinuje. Evidentno je da imamo problem na desnom beku, nemamo adekvatnog igrača. Možda bi Džemo to mogao kvalitetno pokriti, da odigra defanzivnije nešto kao Ibro prošle godine, a neka lijevi bek (Armin ili Cane) budu ofanzivniji.
FGR !

BlueSEVER
Kontakt:

PostPostao/la BlueSEVER » 20 jul 2018, 09:49

Bas me interesuje kako niti jednom nije probao Koprivicu i Papaza zsjedno. Pujdo i Hambe ...molim vas nemoj te igrati ovaj rang. Hamide i ti razmisli.
A upravi veeeliki minuz sto je tekma bez razglasa bila, pa nije raja vidovita da zna ko je koji igrac, sramota...

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 20 jul 2018, 09:52

Armin nije za ovog ranga to je definitivno, al hajd.
TŽV!

Manijakdolopate
Kontakt:

PostPostao/la Manijakdolopate » 20 jul 2018, 10:41

Ubi Mace ove pripremme

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: bihac1968, plavobijeliii i 7 gostiju.