NK TOŠK Tešanj

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

BlueSEVER
Kontakt:

PostPostao/la BlueSEVER » 07 avg 2018, 23:38

JohnDoe WroteColonEkstra je odrađeno ono sa najavom i pozivanjem na utakmicu u nedjelju. Mislim da će biti bruka raje, možda ne ko protiv Veleža što je bilo, ali sasvim sigurno kao protiv Travnika zadnje kolo. Očekujem minimalno 1000 ljudi. :njanjanja:

Da se vratimo na utakmicu protiv Gradine. Ne znam koliko je relevantna ova utakmica i koliko je Gradina dostojan protivnik, jer ipak radi se o drugoligašu. Prošle sezone su završili drugi i borili se sa Budućnosti za ulazak. Naša ekipa je sasvim solidno izgledala, oduševila me je desna strana Kurdić i Rastoka, dosta dobro sarađuju i Kurdić se odlično pokazao na desnom beku. Mislim da će Rastoka biti naš najbolji igrač ove godine.
Odbrana isto tako djeluje sigurno, jedino je na lijevoj strani kritičan Jovanović koji se ponekad izgubi i odluta, pa lijeva strana ostane prazna.
Sve u svemu, mislim da će ovo biti ok. Sigurno je i da sa klupe ima igrača koji mogu dosta pružiti i zamijeniti nekog od prvih 11 kada za to bude potrebe. Moja procjena je da ćemo biti negdje oko 6-7 mjesta.

Potpisujem sve osim 2 stvari:

1. Jovanović je ofanzivan, igramo sa 1 ofanzivnim (Jovanović) i 1 def (Kuridja) i 2 štopera.

2. očekujem 2000 ljudi

Svaka će tekma biti teška, ali treba vjerovati u ove momke. Nema napada zbog ne daj Bože lošeg starta, nema prozivki, jednostavno samo podrška, mislim da smo kadar svakog dobiti, ili jednostavno nismo za potcijeniti.

p.s. krajnje je vrijeme da se obračunamo sa seljaklukom na tribini.

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 08 avg 2018, 07:00

BlueSEVER WroteColon
JohnDoe WroteColonEkstra je odrađeno ono sa najavom i pozivanjem na utakmicu u nedjelju. Mislim da će biti bruka raje, možda ne ko protiv Veleža što je bilo, ali sasvim sigurno kao protiv Travnika zadnje kolo. Očekujem minimalno 1000 ljudi. :njanjanja:

Da se vratimo na utakmicu protiv Gradine. Ne znam koliko je relevantna ova utakmica i koliko je Gradina dostojan protivnik, jer ipak radi se o drugoligašu. Prošle sezone su završili drugi i borili se sa Budućnosti za ulazak. Naša ekipa je sasvim solidno izgledala, oduševila me je desna strana Kurdić i Rastoka, dosta dobro sarađuju i Kurdić se odlično pokazao na desnom beku. Mislim da će Rastoka biti naš najbolji igrač ove godine.
Odbrana isto tako djeluje sigurno, jedino je na lijevoj strani kritičan Jovanović koji se ponekad izgubi i odluta, pa lijeva strana ostane prazna.
Sve u svemu, mislim da će ovo biti ok. Sigurno je i da sa klupe ima igrača koji mogu dosta pružiti i zamijeniti nekog od prvih 11 kada za to bude potrebe. Moja procjena je da ćemo biti negdje oko 6-7 mjesta.

Potpisujem sve osim 2 stvari:

1. Jovanović je ofanzivan, igramo sa 1 ofanzivnim (Jovanović) i 1 def (Kuridja) i 2 štopera.

2. očekujem 2000 ljudi

Svaka će tekma biti teška, ali treba vjerovati u ove momke. Nema napada zbog ne daj Bože lošeg starta, nema prozivki, jednostavno samo podrška, mislim da smo kadar svakog dobiti, ili jednostavno nismo za potcijeniti.

p.s. krajnje je vrijeme da se obračunamo sa seljaklukom na tribini.

Jovanović u biti i nije pravi bočni i to može biti problem. Ne znam jesi li primjetio kako se ponekad izgubi, odluta na zadnjeg veznog ili krilo i bojim se da nas to ne kosta nekada. A Kurdić se odlično privikao na novu poziciju.

Ma kakvi, tog će uvijek biti na tribini. Nažalost, ali tako je..
FGR !

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 08 avg 2018, 19:40

Odrzana press konferencija, Vinarija Belje novi glavni sponzor. Mozel se ovaj dres novi kupit i posto je?
TŽV!

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 08 avg 2018, 21:33

atomac123 WroteColonOdrzana press konferencija, Vinarija Belje novi glavni sponzor. Mozel se ovaj dres novi kupit i posto je?

Ne bih rekao. Jer vjerovatno i sad ima "starih" u prodaji. Sramota 100 dresova "fanatici" nisu u stanju kupiti , a u nedjelju ce da grme psovke sa tribina.
Meni licno ljepsi stari onaj :D
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 08 avg 2018, 21:37

plavobijeliii WroteColon
atomac123 WroteColonOdrzana press konferencija, Vinarija Belje novi glavni sponzor. Mozel se ovaj dres novi kupit i posto je?

Ne bih rekao. Jer vjerovatno i sad ima "starih" u prodaji. Sramota 100 dresova "fanatici" nisu u stanju kupiti , a u nedjelju ce da grme psovke sa tribina.
Meni licno ljepsi stari onaj :D

I meni je vala, nema veze doci ce i novi hajd. Malo je veci izdatak, 30 za polusezonsku, 50 za dres, razgrabit ce se to al ne moze odjednom.
TŽV!

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 08 avg 2018, 21:44

Realno za "armiju" koju mi imamo i koliko se dicimo time je sramota.
Prvi put se ima prilika uzeti dres i ne moze se izdvojitii.
*ebes polusezonsku ..
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 09 avg 2018, 14:08

Šta je ovo, svaki dan jedna odlična vijest :njanjanja:
Avdija Vršajević, novi zlatni sponzor TOŠK-a. Svaka čast i njemu i našem Kaletu, kad god je trebalo tu su za TOŠK. :bow:

P.S. Ne mogu da vjerujem da Deljka organizovao skidanje onih najava na Jelahu. Zar su toliko zatrovani mržnjom prema Tešnju i svemu Tešanjskom? Ko da smo im najveći dušmani. Fuj. Čovjek koji je vijećnik da ima veze s tim. :sick: :sick:
FGR !

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 09 avg 2018, 14:20

Bgm svaka cast za sponzore, madi,hifa man humel, belje.sad avdija.ajde poslozite kockice pa sledece sezone u premier ligu.mogu to ovi sponzori izgurat.pozdrav za moje prijatelje iz tesnja, :bih: :bih:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 09 avg 2018, 14:22

JohnDoe WroteColonŠta je ovo, svaki dan jedna odlična vijest :njanjanja:
Avdija Vršajević, novi zlatni sponzor TOŠK-a. Svaka čast i njemu i našem Kaletu, kad god je trebalo tu su za TOŠK. :bow:

P.S. Ne mogu da vjerujem da Deljka organizovao skidanje onih najava na Jelahu. Zar su toliko zatrovani mržnjom prema Tešnju i svemu Tešanjskom? Ko da smo im najveći dušmani. Fuj. Čovjek koji je vijećnik da ima veze s tim. :sick: :sick:

Haha pa zadojeni mrznjom i iskompleksirani, sta ces im.
TŽV!

BlueSEVER
Kontakt:

PostPostao/la BlueSEVER » 09 avg 2018, 15:51

Koliko je provjerena informacija za Deljku?

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 09 avg 2018, 15:57

BlueSEVER WroteColon

Koliko je provjerena informacija za Deljku?

Nezz ni ja. Tako pisu po fb.
FGR !

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 09 avg 2018, 19:49

Imal đe Mahmutovića Seniora? :kafa:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 09 avg 2018, 19:58

MVN1994 WroteColon

Imal đe Mahmutovića Seniora? :kafa:

Ne moze on u istu recenicu sa ovom dvojicom. :cool:
Pomagao je i on par puta, ali ni blizu ko ova dvojica.
FGR !

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 10 avg 2018, 23:03

Nije zaboravio odakle je počeo: Avdija Vršajević postao zlatni sponzor federalnog prvoligaša

Avdija Vršajević (32), fudbaler turskog superligaša Akhisarspora i nekadašnji ”A” reprezentativac Bosne i Hercegovine, postao je zlatni sponzor matičnog kluba, federalnog prvoligaša TOŠK-a, iz njegovog rodnog Tešnja.

”Novi zlatni sponzor NK TOŠK iz Tešanja je Avdija Vršajević”, saopštili su iz Nogometnog kluba TOŠK, te putem oficijelne Facebook stranice naveli:

”Čovjek koji nikad nije zaboravio gdje je napravio prve fudbalske korake, podržavao je sve akcije u svom klubu i gradu, član reprezentacije BiH koja je izborila nastup na Svjetskom prvenstvu, gdje je postigao i gol protiv Irana. Igrao je za velike klubove u BiH, Hrvatskoj, Turskoj, jednostavno veliki čovjek, sportista i humanista. Avdija je otišao korak dalje i postao zlatni sponzor NK TOŠK, što je svakako rijedak slučaj u BiH, a i šire. Kolektiv NK TOŠK koristi priliku da mu čestita na osvojenom Super kupu Turske, u kojem je Akhisarspor bio bolji od Galatasaraya”.

thegodfather
Kontakt:

PostPostao/la thegodfather » 12 avg 2018, 08:24

Hajmoooo Tešaaaaanjj

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 12 avg 2018, 11:19

Hajmo po triii boda ! Plaaaaaaaaaaaviiiiii
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 avg 2018, 12:41

Ako ne bude kise ide danas rekordna posjeta :kafa:
I just talked to admin, he said whats up SARDMIN, IM A MOD!

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 12 avg 2018, 13:35

Sarmelino WroteColonAko ne bude kise ide danas rekordna posjeta :kafa:

Pise da nece biti kise, ocekujem finu posjetu, 1500-2000.
TŽV!

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 12 avg 2018, 14:59

Danas ko plitak potok :salut:

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 12 avg 2018, 15:54

U čaršiji atmosfera slicna onoj u Zenici kad repka igra hahaha :D
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nah1d, semso2345678910 i 3 gosta.