NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 jun 2019, 17:32

HeliosIzDomzala je napisao/la:
Tesanj1975 je napisao/la:Ako Nalic ostane trener
Idu oni obojica nevezano za Nalića, Rastoka mislim sigurno u Slobodu, a Kalesić ako ne u Slobodu u neki drugi klub, ima menadžera nekoliko opcija, plus na to sve nije u dobrim odnosima s novim trenerom, ako to bude Muslimovic.
Posto ih povezujete sa Slobodom kakva je nafaka nama od njih i jel se mozemo nadati pozitivnom? :bih:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 03 jun 2019, 17:58

tuzlak1987 je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:
Tesanj1975 je napisao/la:Ako Nalic ostane trener
Idu oni obojica nevezano za Nalića, Rastoka mislim sigurno u Slobodu, a Kalesić ako ne u Slobodu u neki drugi klub, ima menadžera nekoliko opcija, plus na to sve nije u dobrim odnosima s novim trenerom, ako to bude Muslimovic.
Posto ih povezujete sa Slobodom kakva je nafaka nama od njih i jel se mozemo nadati pozitivnom? :bih:
Dobri igraci uz to i dobri momci. Rastoka je eto i zvanično vas, a za Kalesica se ne zna. Mali Kalesic je top igrac samo ne znam hoće li se odmah uklopiti u novu sredinu, jer i kod nas kad je dosao trebalo mu je 7-8 kola.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 03 jun 2019, 19:07

tuzlak1987 je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:
Tesanj1975 je napisao/la:Ako Nalic ostane trener
Idu oni obojica nevezano za Nalića, Rastoka mislim sigurno u Slobodu, a Kalesić ako ne u Slobodu u neki drugi klub, ima menadžera nekoliko opcija, plus na to sve nije u dobrim odnosima s novim trenerom, ako to bude Muslimovic.
Posto ih povezujete sa Slobodom kakva je nafaka nama od njih i jel se mozemo nadati pozitivnom? :bih:
Kalesic možda neće u Slobodu, dok bi Rastoka trebao. Rastoka je dobar momak prije svega profesionalac, ništa alkohol lumpovanje, sve po PSu radi koliko je u nas moguće.
Dobar je i igrač , sad premijer liga je rang više, nadam se da će se uklopiti i biti vam od pomoci. Zaslužio je to svojim radom.

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la mirza24 » 08 jun 2019, 17:26

plavobijeliii je napisao/la:Šuška se da bi novi trener mogao biti Nusret Muslimovic, tj. jedna je od opcija. Radi se takodjer na tome da se ostavi kapiten Hasic, Vlado i Marinko, dok bi Kitanovic trebao ostati još pola godine dok mu ne budu papiri gotovi da ide vani.
Ima li neko jos kakvih info?
Sto se tiče odlazaka Kalesic se povezuje sa Mladost DK dok ce Sehic i Dacic nazad u Želju.
Napravili ste dobar klub svaka cast ali ako dovete ovoga nusreta muslimovica unistice vam klub jer taj gdje je god radio njesra je napravio . Bratstvo i Lokomotiva su ga nogirali jer vise voli pare nego sve

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 10 jun 2019, 13:50

Nek je ovaj smrdo Pavlovic otisao. On se nasao pricat a guzice oprat ne zna.

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la desnaruka » 10 jun 2019, 14:58

plavobijeliii je napisao/la:Nek je ovaj smrdo Pavlovic otisao. On se nasao pricat a guzice oprat ne zna.
Husejn Poturalic novi igrac Toska??? :D

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 jun 2019, 15:03

desnaruka je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Nek je ovaj smrdo Pavlovic otisao. On se nasao pricat a guzice oprat ne zna.
Husejn Poturalic novi igrac Toska??? :D
Treba nam napadac pod hitno
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 10 jun 2019, 16:23

Dok ne potpise ne racuna se :D

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 jun 2019, 13:51

Jbg izgubili smo Marinka, jednog od boljih pojedinaca, kako njega nadomjestiti.
Edit
Sad pročita Malbašić napustio Jajce hehe :D
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 jun 2019, 14:24

MVN1994 je napisao/la:Jbg izgubili smo Marinka, jednog od boljih pojedinaca, kako njega nadomjestiti.
Edit
Sad pročita Malbašić napustio Jajce hehe :D
Pojacanja su sad najmanji problem. Amin da ne dozovimo ovo sto Jedinstvo dozivljava unazad par sezona

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 12 jun 2019, 14:53

plavobijeliii je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Jbg izgubili smo Marinka, jednog od boljih pojedinaca, kako njega nadomjestiti.
Edit
Sad pročita Malbašić napustio Jajce hehe :D
Pojacanja su sad najmanji problem. Amin da ne dozovimo ovo sto Jedinstvo dozivljava unazad par sezona
Moze malo detaljnije? kakvi su to problemi kod vas?

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 jun 2019, 14:59

Sacekajmo drugi dio skupštine koji je za 6 dana. Trenutno sve visi u zraku

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 12 jun 2019, 16:31

ASD je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Jbg izgubili smo Marinka, jednog od boljih pojedinaca, kako njega nadomjestiti.

Sad pročita Malbašić napustio Jajce hehe :D
Pojacanja su sad najmanji problem. Amin da ne dozovimo ovo sto Jedinstvo dozivljava unazad par sezona
Moze malo detaljnije? kakvi su to problemi kod vas?
Trenutno rukovodstvo kluba traži podršku u vidu novih članova uprave. Ljudi su istrošeni, i zajedno s načelnikom će pokušati naći riješenje, tj. Koje ljude još uključiti u klub..
P.S. načelnik je to riješenje sam ponudio na jučerašnjoj skupštini.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 jun 2019, 19:19

Nisu ovi igraci normalni djeda mi. Čuj Šere hoce stan u Doboju, pritisak mu boravit u Tešnju. Igraju najjadniju ligu na svijetu a postavljaju uslove ko da su u PSG-u. Bubaju cifre, hoce na ruke, hoce platu, hoce ovo hoce ono i na kraju te isti prodaju.
Treba ugasit sport u ovoj drzavi svega mi, svi te iscijede od igraca, trenera, sudija i saveza, a klub vazda donji.
+ hoce da mu se ide u Zenicu da se s njim razgovara. E jesi igrac.
Bosnjak kurvica se sam nudi Sim Bau.
Sto se tice stana u Doboju, svi znamo za sta mu je potreban, sreca pa se zna ko se s kim po čaršiji .. ;)

nihad88
Postovi: 9
Pridružen/a: 14 mar 2019, 20:07
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la nihad88 » 14 jun 2019, 21:15

plavobijeliii je napisao/la:Nisu ovi igraci normalni djeda mi. Čuj Šere hoce stan u Doboju, pritisak mu boravit u Tešnju. Igraju najjadniju ligu na svijetu a postavljaju uslove ko da su u PSG-u. Bubaju cifre, hoce na ruke, hoce platu, hoce ovo hoce ono i na kraju te isti prodaju.
Treba ugasit sport u ovoj drzavi svega mi, svi te iscijede od igraca, trenera, sudija i saveza, a klub vazda donji.
+ hoce da mu se ide u Zenicu da se s njim razgovara. E jesi igrac.
Bosnjak kurvica se sam nudi Sim Bau.
Sto se tice stana u Doboju, svi znamo za sta mu je potreban, sreca pa se zna ko se s kim po čaršiji .. ;)
Ne znam Tesnjaci moji da li se sjecate kad sam vam pisao za Hasica i eto sad sve dodje.
Pa taj covjek je bio u nas u gracanici i bio dobro primljen prodo se svima i dogovorio saradnju sa Dasom i tosk mu ponudi nesto malo vise i on ode i ne javi se ee to se vidi karakter i kakav je ko osoba i najgore poslije svega da se on sad ponovo sam nudi Dasi i Bratstvu a od vas trazi te uslove i ko god ga je od navijaca u gracanici cijenio sad bi imo veliki problema da opet dodje,vi tesnjaci ste dobri ljudi ali i sa Muslimovicem trebate pripazit,ko trener dobar a ko covjek spreman na sve i svasta.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 jun 2019, 21:25

Sami smo krivi u jednu ruku, jer pojedinci im nabijaju cijenu i podizu ego stalnim hvalospjevima. Igraci su najvece kurve to je definitivno, cast izuzecima. Trazit 10milja i stan u doboju, ko da je Van Dijk jbt.
Po meni je Bratstvo podlozno tome sto govoris za Muslimovica, jer su skloni malverzacijama, dok se u Tesnju ne radi tako, bar ne i tolikoj mjeri, tako da mislim da ce sve biti ok.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 14 jun 2019, 22:50

Ma samo nabit nogom, ima igraca na pasja preskakala pa nije doktor jbt
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 15 jun 2019, 11:30

Bit ce danas nekih pojacanja napokon

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 15 jun 2019, 12:42

Kolege moze koja informacija o vasem igracu Leon Gvido Lopezu...kod vas igrao a dosao kod nas na probu na par dana? Ima li kvaliteta tu?
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 15 jun 2019, 12:44

ZaNjuBoriSe je napisao/la:Kolege moze koja informacija o vasem igracu Leon Gvido Lopezu...kod vas igrao a dosao kod nas na probu na par dana? Ima li kvaliteta tu?
U nas odigrao 2 utakmice samo, mlad, ali dosao nespreman s viskom kila. Argentinski sistem igranja, peta, rabona i to fazoni, tako da sa takvim stilom tesko moze pomoć u nasem fudbalu.
Ali treba mu pruziti sansu ako je fizički spreman.
Zadnja izmjena: plavobijeliii, dana/u 15 jun 2019, 12:52, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.