NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 04 jul 2019, 19:57

plavobijeliii WroteColonBudala je vec propustila danasnji trening. Dugo je izdržao

Koja tacno, imamo ih sad nekoliko :crazy:
TŽV!

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 04 jul 2019, 19:57

atomac123 WroteColon
plavobijeliii WroteColonBudala je vec propustila danasnji trening. Dugo je izdržao

Imas pravo jednom pogađati

MANUTDTe
Kontakt:

PostPostao/la MANUTDTe » 04 jul 2019, 20:40

atomac123 WroteColon

Sta je razlog izostanka?

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 04 jul 2019, 20:58

E to ne znam, mozda je pripio u Green-u haha

MANUTDTe
Kontakt:

PostPostao/la MANUTDTe » 04 jul 2019, 23:17

plavobijeliii WroteColonE to ne znam, mozda je pripio u Green-u haha

Nema potrebe onda da komentarisemo, mozda je opravdano izostao, a mi na “cula kazala” halabuku pravimo

VolimVelez
Kontakt:

PostPostao/la VolimVelez » 06 jul 2019, 00:30

Vidim da se polako pojacavate.. Samo da vam pozelim svu srecu u nadolazecoj sezoni i da udjete u PL. Moj ste prvi favorit u ovoj sezoni. Sljedeci poslije vas aBd Jedinstvo, Bratstvo... SRETNO !!!

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 07 jul 2019, 13:09

Danas prijateljska. jesu li još oni stranci kod vas? Rodrigo i Daniel?

Edit: malo sam listao zvaničnu stranicu, ovo su igrači pod ugovorom.

golmani: Selimović, Strika
odbrana: Navrboc, Popović, Hasanbašić, Kurdić, Koprivica
veza: Travančić, Rodrigo, Žižo, Škrijelj, Kitanović, Hodžić, Šabić
napad: Dizdarević, Poturalić

Plus 6 juniora.
Da li se zna ko još ima na probi?
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 07 jul 2019, 13:32, ukupno mijenjano 1 put.

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 07 jul 2019, 13:31

ASD WroteColonDanas prijateljska. jesu li još oni stranci kod vas? Rodrigo i Daniel?

Rodrigo je tek potpisao, al neće ga biti danas.Daniel Agami Hando je na probi bio, i ne vjerujem da će ostati tako da nisam siguran Hoćel ga biti danas uopšte.

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 07 jul 2019, 13:39

Ima treci golman on je na probi, on bi trebao dobiti priliku danas jer je ovaj što je potpisao trenutno povrijeđen, na probi su još tri momka štoper, lijevi bočni i jučer napadač došao također, imena ne znam. I na to tvoje ima još Guido Lopez i Hadzimujic lijevi bočni.

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 07 jul 2019, 14:15

Agami je napustio vec. Danas koliko znam nema Rodriga, Kitanovica i Popovica.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 07 jul 2019, 15:27

To znači da dolazite značajno oslabljeni jer bi vam sva trojica trebala biti među bitnijim igračima.

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 07 jul 2019, 17:20

ASD WroteColonTo znači da dolazite značajno oslabljeni jer bi vam sva trojica trebala biti među bitnijim igračima.

Tako je. Samo što Popovic ide, a nema Kitanovića i rodriga.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 07 jul 2019, 20:38

Lijepo je vidjeti da dosta ljudi dolazi gledati prijateljsku utakmicu na gostovanju.
Svaka čast!

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 07 jul 2019, 20:44

ASD WroteColonLijepo je vidjeti da dosta ljudi dolazi gledati prijateljsku utakmicu na gostovanju.
Svaka čast!

Kakva bi utakmica? Kako se TOSK pokazao?
FGR !

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 07 jul 2019, 20:53

JohnDoe WroteColon
ASD WroteColonLijepo je vidjeti da dosta ljudi dolazi gledati prijateljsku utakmicu na gostovanju.
Svaka čast!

Obje ekipe igrale sa dvije postave dva poluvremena.
Prvo poluvrijeme jako kvalitetno, igralo se momački kao da je prvenstvena. Drugo poluvrijeme neozbiljno.

Po par šansi na obje strane, tvrdo se igralo.
Ima u Tošku jakih individualaca, ali je problem fizička sprema.
Najbolji bio Škrijelj (ako je on nosio broj 7), Travančić imao par dobrih poteza što je rezultiralo šansom, ali mu fali snage. Dizdarević nespreman totalno, ne može ništa.
Momak na probi (14, lijevi bek, Jusić) isto opasan bio, odlično odigrao.

Budućnost najopasnija bila preko Blagojevića, svaki duel je dobio sa stoperima Toška.

JohnDoe
Kontakt:

PostPostao/la JohnDoe » 07 jul 2019, 20:59

ASD WroteColon
JohnDoe WroteColon
Svaka čast!

Prvo poluvrijeme jako kvalitetno, igralo se momački kao da je prvenstvena. Drugo poluvrijeme neozbiljno.

Najbolji bio Škrijelj (ako je on nosio broj 7), Travančić imao par dobrih poteza što je rezultiralo šansom, ali mu fali snage. Dizdarević nespreman totalno, ne može ništa.

Budućnost najopasnija bila preko Blagojevića, svaki duel je dobio sa stoperima Toška.

Mislim da ce vam Blagojevic biti najvece pojacanje. Prosle godine sam ga gledao u Tesnju dok je igrao za Gorazde. Stvarno dobar igrac.

S obzirom da smo igrali bez dvojice igraca iz veznog reda koji ce vjerovatno igrati u prvih 11, mislim da cemo imati vise nego solidnu ekipu.
FGR !

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 07 jul 2019, 22:10

JohnDoe WroteColon
Mislim da ce vam Blagojevic biti najvece pojacanje. Prosle godine sam ga gledao u Tesnju dok je igrao za Gorazde. Stvarno dobar igrac.

S obzirom da smo igrali bez dvojice igraca iz veznog reda koji ce vjerovatno igrati u prvih 11, mislim da cemo imati vise nego solidnu ekipu.

Sve osim vrha tabele bi bilo iznenađenje.
Imate trenera, igrače, navijače, upravu, sve ispod prva četiri mjesta nije za vas.
Budućnost i Tošk već drugu godinu igraju prijateljsku.

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 07 jul 2019, 22:14

ASD WroteColon
JohnDoe WroteColon
Svaka čast!

Utakmica tvrda, domacin po meni igrao malo oštrije nego što bi trebalo, dalo se primjetiti da im je rezultat bio bitan. I onaj debeli sudija samo dize zastavicu, i što jest i što nije, neozbiljno, glavni sudija Mujic premijer liga, a pomoćnik 200 kila jedva hoda. Najviše me iznenadio mali Jusić na probi, bočni, pravo dobar nadam se da će potpisati. Škrijelj isto jedan od boljih. Kada dodju tu rodrigo i Kitanović i popovic,biće to pravo dobro. Hodžić tanko, krivac kod gola izgubio loptu. Blagojević najbolji igrač domaćih pravo pojačanje. Ovo pišemo o prvih 45 minuta, drugo poluvrijeme ništa, rezerve juniori kod nas ništa vrijedno pažnje. Budućnost s ovom ekipom ne bi trebala imati problema da ostane.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 07 jul 2019, 22:23

Pa Budućnost je generalno ekipa koja forsira snagu, spremu i borbenost i to je razlog malo grublje igre.
Nisam gledao prvi meč protiv Premijerligaša Mladosti, ali koliko sam čuo bilo se ravnopravno u svakom smislu (0:0 završilo).
Mislim da će u tom segmentu Budućnost biti među najboljim ekipama, pa i sam Blagojević je igrač koji dominira u tim segmentima.

Škrijelj je top igrač. Prebrz s loptom, i na krilu je više odradio od Dizdarevića kome treba dosta rada da se vrati u formu. Ne sumnjam u Muslimovića da će to sve dovesti u redu. On je među najboljim trenerima lige.
Poturalić i Jusić isto preopasni bili.

desnaruka
Kontakt:

PostPostao/la desnaruka » 07 jul 2019, 22:40

ASD WroteColonPa Budućnost je generalno ekipa koja forsira snagu, spremu i borbenost i to je razlog malo grublje igre.
Nisam gledao prvi meč protiv Premijerligaša Mladosti, ali koliko sam čuo bilo se ravnopravno u svakom smislu (0:0 završilo).
Mislim da će u tom segmentu Budućnost biti među najboljim ekipama, pa i sam Blagojević je igrač koji dominira u tim segmentima.

Škrijelj je top igrač. Prebrz s loptom, i na krilu je više odradio od Dizdarevića kome treba dosta rada da se vrati u formu. Ne sumnjam u Muslimovića da će to sve dovesti u redu. On je među najboljim trenerima lige.
Poturalić i Jusić isto preopasni bili.

Dal je Ahmed Šabić sta pokazao u dresu Toška?

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: atomac123, nebeskasila i 13 gostiju.