Prva liga FBiH 2014./2015.

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la paulus » 09 jun 2015, 09:32

Znaci sljedece sezone ispada najmanje 6 iz prve lige , Sa obzirom da je Bosna Novi Travnik i Sloga usla i Zvjezda je tu nije ova liga vise toliko losa .Jos za par sezona kad se profiltrira ova ispadanja iz PL Bice tu dobrih i solidnih ekipa sto je najvaznije sa kakim takim terenima za mlade da se razvijaju. Ja sam mislio da je najbolja ideja bila da se napravil zajednicka prva liga a da druga bude podjeljena na rs i federaciju.Tu Bi bilo jako natjecanje za ulazak i napraviti ko u Engleza da ispadaju tri iz PL da ulaze dva direktno i Prve lige a da od 3 do 56mjesta igraju polufinala za ulazak recimo u Zenici ili Banja luci ili Mostaru ili Sarajevu.To bi povecalo posjecenost na svim utakmicama , prva liga bi se vise pratila a i Premier liga bi dobila na vaznosti.Al sa ozirom kakav je savez dobro su se sjetili smanjit ovu PL . Jer igranje po livadama ne moze vise . Trebaju bit uslovi za ulazak da imas tupav stadion sa jasnim propisima.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la Addict » 09 jun 2015, 10:31

staragarda je napisao/la:
Addict je napisao/la:
EroHercEro je napisao/la:Ne ulazeći u to jel' sudac kupljen ili nije (a znamo da se samo namještaljkama može ostati u ligi ili ići rang gore) za GOŠK je bolje da nije upao u Premier ligu. Zašto?
Iduće godine iz lige ispada čak 6 klubova. E sad, kojom to igrom, kvalitetom ili srićom Mladost može ostati - apsolutno NIKAKO. Pretpostavljam da već nakon 20 kola neće imati ni teoretske šanse za ostanak. S druge strane, GOŠK će se s relativno laganim protivnicima boriti za prvo misto u Federacijskoj....
I što se događa nakon iduce sezone, odnosno za dvije sezone - Mladost ispala u Federacijsku, a GOŠK vjerovatno u Premier ligi.. To je sezona 2016/17. u kojoj će Premier liga brojati 12 klubova, a 2 će ispasti, dok će te iste sezone Federacijska biti puno jača zbog nekoliko klubova koji će vjerovatno ispasti iz Premier lige.
Zar nije puno lakše GOŠKU iduće sezone osigurati Premier ligu, a nakon toga i ostanak u njoj kada budu ispadala 2, nego sada Mladosti koja će gotovo 100% ispasti iz Premier lige, a onda je slijedi borba za opstanak u Federacijskoj???
Je da Premier liga donosi i pare i razne druge mogućnosti za dobrobit i kluba i pojedinaca, ali dugoročno gledano, GOŠK je jučerašnji pobjednik. :crazy: :crazy: :crazy:
Dajem javno opkladu svakome ko zeli da Mladost sigurno ostaje u PL i za 2-3 sezone igra evropu. Ne znate stvari u klubu u lupate previse. Ako Sloboda ima Azmira koji ce naprviti cudo od Slobode, a hoce, vjerujte mi da ce Musija Mensur napraviti cudo od Mladosti, kao sto vec jeste. Covjek ima, voli i hoce. Pravimo vec evropski stadion, svasta nam fali ali ne brinite sve cemo imati. Kucni sam prijatelj s tim covjekom i nemate pojma koliko je pametan i koliko moze i zeli. Samo gledajte.
stari,ako si ti navijac mladosti ja ti cestitam na uspjehu tvoga kluba...razumijem da te nije jos popustio adrenalinski sok od gola u 92. minuti i da te trenutno siba euforija al ti toplo jaranski savjetujem da odvadis malo...kakva bolan crna evropa za 2,3 godine :facepalm: :facepalm: ...porvaljivat ce te raja,dzaba...vjeruj mi ;) ;) ...mislim,super je ta prica oko mladosti al mora su tu dooosta pure za evropu jest...pura je zdrava i pomaze organizmu....hljebe i Boze :facepalm: :facepalm:
Buraz ja ti dao opkladu pa ti bujrum. Smijali su se svi i Olimpicu pa evo ih. Gracic nista nije jaci od ovih nasih. Zaboravili ste da je direktor BH Telecoma kakanjac koji vec nudi sponzorski ugovor. Tu je tvornica cementa, elektroprivreda i rudnici. Kakanj ima jednu od najjacih privreda u BiH. Sve ovo je bez dosadasnsjih ulagaca koji su uveli sami Mladost u premijer ligu. Nisam ja samo navijac nego sam ukljucen u sve u i oko kluba, imam sve informacije i upoznat sam s projektom. Ne znate da se uporedo stvara jedna od najjacih akademija u bih, da smo skoro pa filijala NK Dinamo Zagreb ( svake godine se odrzava kamp i nasa djeca idu u Zagreb) uskoro ce se potpisati ugovor o saradnji. Da sam ti prije 2 godine rekao da cemo u premijer ligu ti bi isto rekao kao sad, ja te razumijem potpuno, ali ja znam detalje a ti ne. Treba puno uloziti i vec se krenulo, lakse je ici ispocetka jer nemas sta popravljati, ispravljati i cistiti, i to je nasa prednost. Svi vec upisuju bodove protiv nas sto je nama odlicno, a ne shvataju da sada u ekipi imamo igrace koji su bili prije godinu-dvije u Zelji, Sarajevu, Celiku, Zrinjskom, Velezu i po inostranstvu, dakle to su igraci navikli na najvisi rang takmicenja, pritisak i imaju pobjednicki mentaliet. Dodaj tu jos 6-7 pojacanja i ekipa jaca od 5-6 klubova iz premijer lige vec sada. Sigurno se stvari mogu i promjeniti, tanka je linija izmedju gore i dole u BH fudbalu, svjestan sam, primjera je mnogo, i stvari su sada ovakve. Uostalom, prihvati opkladu pa da vidimo.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la kakanjac62 » 09 jun 2015, 11:08

Evo htio bih sam forumasima da podijelim jedan vrlo zanimljiv video gdje Gospodin Mensur Musija poziva ekipu koja ga je intervjuisala da dodje u
9-tom mjesecu pa da ponovo snime stadion gdje obecava da ce to biti potpuno novo izdanje .Volio bih vidjeti vase komentare nakon sto pogledate video


http://balkans.aljazeera.net/video/spor ... n-08062015.

Hvala svima

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la Zoom088 » 09 jun 2015, 11:14

paulus je napisao/la:Znaci sljedece sezone ispada najmanje 6 iz prve lige , Sa obzirom da je Bosna Novi Travnik i Sloga usla i Zvjezda je tu nije ova liga vise toliko losa .Jos za par sezona kad se profiltrira ova ispadanja iz PL Bice tu dobrih i solidnih ekipa sto je najvaznije sa kakim takim terenima za mlade da se razvijaju. Ja sam mislio da je najbolja ideja bila da se napravil zajednicka prva liga a da druga bude podjeljena na rs i federaciju.Tu Bi bilo jako natjecanje za ulazak i napraviti ko u Engleza da ispadaju tri iz PL da ulaze dva direktno i Prve lige a da od 3 do 56mjesta igraju polufinala za ulazak recimo u Zenici ili Banja luci ili Mostaru ili Sarajevu.To bi povecalo posjecenost na svim utakmicama , prva liga bi se vise pratila a i Premier liga bi dobila na vaznosti.Al sa ozirom kakav je savez dobro su se sjetili smanjit ovu PL . Jer igranje po livadama ne moze vise . Trebaju bit uslovi za ulazak da imas tupav stadion sa jasnim propisima.
Ovi iz RS-a su jedva pristali i na skraćenje Premijer lige, a o ujedinjenju Prvih liga FBiH i RS vjerovatno u skorijoj budućnosti neće ni pomišljati. Prva liga RS mnogo zaostaje od Prve lige FBiH po kvaliteti i jasno bi bilo ko bi dominirao, a samim tim i izborio plasman u Premijer ligu koja bi onda, veoma brzo, ostala bez klubova iz RS-a.

Nažalost, politika je ovdje iznad sporta i kvaliteta ekipa. A da bi valjalo ujedinjenje Prvih liga - valjalo bi!
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la paulus » 09 jun 2015, 11:20

Zoom088 je napisao/la:
paulus je napisao/la:Znaci sljedece sezone ispada najmanje 6 iz prve lige , Sa obzirom da je Bosna Novi Travnik i Sloga usla i Zvjezda je tu nije ova liga vise toliko losa .Jos za par sezona kad se profiltrira ova ispadanja iz PL Bice tu dobrih i solidnih ekipa sto je najvaznije sa kakim takim terenima za mlade da se razvijaju. Ja sam mislio da je najbolja ideja bila da se napravil zajednicka prva liga a da druga bude podjeljena na rs i federaciju.Tu Bi bilo jako natjecanje za ulazak i napraviti ko u Engleza da ispadaju tri iz PL da ulaze dva direktno i Prve lige a da od 3 do 56mjesta igraju polufinala za ulazak recimo u Zenici ili Banja luci ili Mostaru ili Sarajevu.To bi povecalo posjecenost na svim utakmicama , prva liga bi se vise pratila a i Premier liga bi dobila na vaznosti.Al sa ozirom kakav je savez dobro su se sjetili smanjit ovu PL . Jer igranje po livadama ne moze vise . Trebaju bit uslovi za ulazak da imas tupav stadion sa jasnim propisima.
Ovi iz RS-a su jedva pristali i na skraćenje Premijer lige, a o ujedinjenju Prvih liga FBiH i RS vjerovatno u skorijoj budućnosti neće ni pomišljati. Prva liga RS mnogo zaostaje od Prve lige FBiH po kvaliteti i jasno bi bilo ko bi dominirao, a samim tim i izborio plasman u Premijer ligu koja bi onda, veoma brzo, ostala bez klubova iz RS-a.

Nažalost, politika je ovdje iznad sporta i kvaliteta ekipa. A da bi valjalo ujedinjenje Prvih liga - valjalo bi!
Znam jaro al eto onako gledam kako bi to izgledalo , 1 Liga bi bila mnogo jaka tad i samim tim gledana a i njihovi posrani klubovi bi se iskristalisali u jace saim tim sto bi i u njih bila veca posjeta veci izbor igraca dok bi 2 3 kluba potonula 3 4 bi se digla.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la kakanjac62 » 09 jun 2015, 11:32

paulus je napisao/la:
Zoom088 je napisao/la:
paulus je napisao/la:Znaci sljedece sezone ispada najmanje 6 iz prve lige , Sa obzirom da je Bosna Novi Travnik i Sloga usla i Zvjezda je tu nije ova liga vise toliko losa .Jos za par sezona kad se profiltrira ova ispadanja iz PL Bice tu dobrih i solidnih ekipa sto je najvaznije sa kakim takim terenima za mlade da se razvijaju. Ja sam mislio da je najbolja ideja bila da se napravil zajednicka prva liga a da druga bude podjeljena na rs i federaciju.Tu Bi bilo jako natjecanje za ulazak i napraviti ko u Engleza da ispadaju tri iz PL da ulaze dva direktno i Prve lige a da od 3 do 56mjesta igraju polufinala za ulazak recimo u Zenici ili Banja luci ili Mostaru ili Sarajevu.To bi povecalo posjecenost na svim utakmicama , prva liga bi se vise pratila a i Premier liga bi dobila na vaznosti.Al sa ozirom kakav je savez dobro su se sjetili smanjit ovu PL . Jer igranje po livadama ne moze vise . Trebaju bit uslovi za ulazak da imas tupav stadion sa jasnim propisima.
Ovi iz RS-a su jedva pristali i na skraćenje Premijer lige, a o ujedinjenju Prvih liga FBiH i RS vjerovatno u skorijoj budućnosti neće ni pomišljati. Prva liga RS mnogo zaostaje od Prve lige FBiH po kvaliteti i jasno bi bilo ko bi dominirao, a samim tim i izborio plasman u Premijer ligu koja bi onda, veoma brzo, ostala bez klubova iz RS-a.

Nažalost, politika je ovdje iznad sporta i kvaliteta ekipa. A da bi valjalo ujedinjenje Prvih liga - valjalo bi!
Znam jaro al eto onako gledam kako bi to izgledalo , 1 Liga bi bila mnogo jaka tad i samim tim gledana a i njihovi posrani klubovi bi se iskristalisali u jace saim tim sto bi i u njih bila veca posjeta veci izbor igraca dok bi 2 3 kluba potonula 3 4 bi se digla.

Ne znam samo sto ce ti to njihovi posrani klubovi.Nije ba u redu svako voli svoj klub

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la brig » 09 jun 2015, 12:14

Natjecanje u kojem glavne odluke nikad ne donose sportaši na igralištima

I u tek završenoj sezoni Prve lige FBiH se pokazalo da su organizacijski pomaci napravljeni kroz prethodnih par godina samo kozmetičke prirode jer kad dođe proljetni dio i završnica te se igraju one najvažnije utakmice za plasman, sportski segment i nogometaši na terenu su čimbenik koji najmanje odlučuje o konačnom ishodu.

U toj fazi liga je opet na razini onoga od prije desetak godina kad je svako kolo završavalo s osam pobjeda domaćina kojima bi sudac redovito jamčio jedanaesterac, gdje smo redovito nazočili potpuno negledljivim “3 za 3” predstavama, a ukoliko bi neki gostujući tim ostvario nešto više, njihov rezultat se obično znao unaprijed.

Kao i prošle sezone kad je nakon pozitivnih pomaka u kompletnoj organizaciji, pa samim tim i regularnosti natjecanja kojim su se hvalili i kitili u NS-u FBiH, sve brzo “palo u vodu”, jer je na proljeće netko morao osvojiti naslov pa su se koristila sva sredstva za to, slično se dogodilo i u netom završenom prvenstvu. Prethodne natjecateljske godine ligu je suverenim proljetnim nizom, ostvarenim najmanje nogometnim umijećem, osvojila tuzlanska Sloboda, dok smo u posljednjem kolu ove sezone u Doboju kod Kaknja i “finalu prvenstva” između Mladosti i GOŠK-a (2:1, Haris Dilaver 2 – Igor Aničić) gledali odluku u režiji suca Mirze Kazlagića iz Cazina. Kako je moguće da se u GOŠK-u žale na suđenje kad su primili odlučujući pogodak iz slobodnog udarca u 91. minuti? Već pri samom njegovom delegiranju glavnog suca im je jasno bilo kakav kriterij mogu očekivati, a činjenica da je na najvažniju utakmicu godine određen sudac iz ovog ranga, iako su ranije na derbije određivani premierligaški arbitri, također dosta govori. Različit kriterij u dosuđivanju prekršaja za Mladost i GOŠK stvara kontinuiran pritisak na goste, ali su se Lavovi s tim odlično nosili i nisu dopuštali protivniku stvarati prilike, sve do isključenja Stipe Dodiga koji je za obične prekršaje dobio dva žuta kartona u 10 minuta, odnosno crveni u 67. minuti. To je donijelo potpunu prevagu na terenu, ali ponovno ne i šanse za gol Mladosti, pa je Kazlagić svaki kontakt na oko 20 metara od vrata gostiju dosuđivao nove prekršaje koji su onda značili i prilike za domaćine. Jedan takav zračni duel je prethodio i izmišljenom slobodnom udarcu iz kojeg je pao pobjednički gol u 91. minuti. Prethodno je potpuno nelogično produžio utakmicu 7 minuta, da bi nakon pogotka domaćini 2 minute slavili gol, potom je Kazlagić dijelio žute kartone i crveni Šerifu Hasiću na klupi gostiju, a što je potpuno oduzelo preostali dio sudačke nadoknade koji je onda trajao 6, a ne najavljenih 7 minuta. Vjerojatno je suvišno napominjati kako je evidentno da ovakvo suđenje nije samo produkt pukih pogrešnih procjena djelitelja pravde, a zašto se to tako uvijek iznova događa, tema je za NS FBiH koji je, unatoč svim pokušajima da ovu ligu prikaže regularnijom nego je bila ranije, ponovno potpuno pao na ispitu.

Biti sportaš u Prvoj ligi FBiH se isplati samo kroz kratko prijelazno razdoblje. Sve drugo je skupljanje frustracija kroz niz nepravdi koje se bez izuzetka događaju na svim terenima ovoga natjecanja jer ključne odluke uvijek donose nenogometni čimbenici.

GOŠK-ov raniji imidž nema ništa s aktualnim timom

Da u Premier ligu nije ušla najbolja momčad, dosta govore i statistički podaci jer su Gabeljani u Prvoj ligi FBiH bili daleko najučinkovitiji napad i najstabilnija obrana. Željko Malčić je bio najbolji strijelac lige s 23 gola, a vratar Marko Sušac primio 18, ili najmanje u ligi. S druge strane za poznavatelje prilika u ovom rangu dosta govori činjenica da je Mladost kroz svoj pohod u Prvoj ligi skupila čak 9 poraza, a velike rezultatske oscilacije govore o načinu kako su dolazili do gostujućih bodova. GOŠK-ov imidž u bh. nogometu je u nekim ranijim godinama zbog sličnih mešetarenja sveden na vrlo niske grane, međutim aktualnoj momčadi na čelu s trenerom Darkom Vojvodićem nitko ne može pronaći mrlju za postignute rezultate ove sezone.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la staragarda » 09 jun 2015, 12:41

Addict je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
Addict je napisao/la: Dajem javno opkladu svakome ko zeli da Mladost sigurno ostaje u PL i za 2-3 sezone igra evropu. Ne znate stvari u klubu u lupate previse. Ako Sloboda ima Azmira koji ce naprviti cudo od Slobode, a hoce, vjerujte mi da ce Musija Mensur napraviti cudo od Mladosti, kao sto vec jeste. Covjek ima, voli i hoce. Pravimo vec evropski stadion, svasta nam fali ali ne brinite sve cemo imati. Kucni sam prijatelj s tim covjekom i nemate pojma koliko je pametan i koliko moze i zeli. Samo gledajte.
stari,ako si ti navijac mladosti ja ti cestitam na uspjehu tvoga kluba...razumijem da te nije jos popustio adrenalinski sok od gola u 92. minuti i da te trenutno siba euforija al ti toplo jaranski savjetujem da odvadis malo...kakva bolan crna evropa za 2,3 godine :facepalm: :facepalm: ...porvaljivat ce te raja,dzaba...vjeruj mi ;) ;) ...mislim,super je ta prica oko mladosti al mora su tu dooosta pure za evropu jest...pura je zdrava i pomaze organizmu....hljebe i Boze :facepalm: :facepalm:
Buraz ja ti dao opkladu pa ti bujrum. Smijali su se svi i Olimpicu pa evo ih. Gracic nista nije jaci od ovih nasih. Zaboravili ste da je direktor BH Telecoma kakanjac koji vec nudi sponzorski ugovor. Tu je tvornica cementa, elektroprivreda i rudnici. Kakanj ima jednu od najjacih privreda u BiH. Sve ovo je bez dosadasnsjih ulagaca koji su uveli sami Mladost u premijer ligu. Nisam ja samo navijac nego sam ukljucen u sve u i oko kluba, imam sve informacije i upoznat sam s projektom. Ne znate da se uporedo stvara jedna od najjacih akademija u bih, da smo skoro pa filijala NK Dinamo Zagreb ( svake godine se odrzava kamp i nasa djeca idu u Zagreb) uskoro ce se potpisati ugovor o saradnji. Da sam ti prije 2 godine rekao da cemo u premijer ligu ti bi isto rekao kao sad, ja te razumijem potpuno, ali ja znam detalje a ti ne. Treba puno uloziti i vec se krenulo, lakse je ici ispocetka jer nemas sta popravljati, ispravljati i cistiti, i to je nasa prednost. Svi vec upisuju bodove protiv nas sto je nama odlicno, a ne shvataju da sada u ekipi imamo igrace koji su bili prije godinu-dvije u Zelji, Sarajevu, Celiku, Zrinjskom, Velezu i po inostranstvu, dakle to su igraci navikli na najvisi rang takmicenja, pritisak i imaju pobjednicki mentaliet. Dodaj tu jos 6-7 pojacanja i ekipa jaca od 5-6 klubova iz premijer lige vec sada. Sigurno se stvari mogu i promjeniti, tanka je linija izmedju gore i dole u BH fudbalu, svjestan sam, primjera je mnogo, i stvari su sada ovakve. Uostalom, prihvati opkladu pa da vidimo.
buraz,ako nisi upratio vi ste se PL docepali BUKVALNO u zadnjoj sekundi....razlika izmedzu ove ove dvije lige je svemirski brod...vjeruj mi...dalje,olimpik nije juce usao u PL...godinama su tu ulazu dosta u ekipu i tek su sad nesto napravili...kup su uzeli zato sto su im se zvijezde poklopile da siroki onako lose odigra jos sa vodstvom i igracem vise...vidjet cemo kad ce ih opet zakacit evropa...to sto ste jaci od 5,6 klubova vam nece puno pomoci jer 6 i ispada...al drago mi je da pozitivno razmisljas,navijas za svoj klub i makar imate publiku i navijace za razliku od onog ZLA iz gabele...vidjet cemo sve...pred nama je aBd
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la brig » 09 jun 2015, 13:00

Je li istina da je Malcicu svirano zaleđe na polovici Goska hahahahaha

Jedva ceksm snimku saveza, da vidimo to

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la Unknown2 » 09 jun 2015, 14:40

Uskoro nove Cijene za Prvu Ligu na transfermarktu.

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la brig » 09 jun 2015, 16:13

[youtube][/youtube]

po meni sporan faul za slobodni udarac iz kojeg je Mladost dobila...
dalje, ajd sve ali kako osiguranje s leđa udara igrača GOŠK-a šakom..podmuklo..ima na kraju videa :thumbdown: :thumbdown:

:? :?

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la Bihac96 » 10 jun 2015, 16:17

Sloga Simin Han iduce sezone nece igrat 1 ligu FBiH,i tako Podgrmec ostaje u ligi.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la jasminka » 10 jun 2015, 16:20

Bihac96 je napisao/la:Sloga Simin Han iduce sezone nece igrat 1 ligu FBiH,i tako Podgrmec ostaje u ligi.
Izgleda da si u pravu, iako mi je zao i sloge.
http://www.nsfbih.ba/upload/documents/Scan1.PDF

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la GracanicaAA » 10 jun 2015, 16:22

Obzirom da FK "Sloga" Simin Han u takmičarskoj sezoni 2014/2015 nije sa selekcijama juniora i kadeta nastupao u Omladinskoj ligi BiH grupa "Sjever" nije ostvario plasman u takmičenje Prve lige FBiH za takmičarsku sezonu 2015/2016.

Eto cao Sloboda 2 :D

Evo i ZVANICNO :

http://nsfbih.ba/novost/10557/bosna_nov ... prvoligasi

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la SaltCityAttack » 10 jun 2015, 16:39

Vazni je da Sloboda 1 nije vise u ovoj ligi , dok Sloboda 2 ce polahko doci tu jer ima Sloboda kadete 2 to prebacit njima i eto
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la SGD53 » 10 jun 2015, 16:48

Da li sada Podgrmeč ne ispada ili ilaze Prokosovići ?
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la sony_91 » 10 jun 2015, 16:50

SGD53 je napisao/la:Da li sada Podgrmeč ne ispada ili ilaze Prokosovići ?
Podgrmeč ostaje

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la jasko_juve » 10 jun 2015, 16:59

slika

ovo su igraci Podgrmeca poslije utakmice zadnjeg kola, oni su to znali ocigledno jer ne bi slavili ispadanje.. Veliki propust Azmira i uprave Sloge ako se ovo ispostavi konacna odluka.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Brcko87
Postovi: 1148
Pridružen/a: 01 jun 2012, 15:52
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la Brcko87 » 10 jun 2015, 17:12

Cuj veliki propust Azmira..covjek to namjerno uradio..nije budala da igra Prvu ligu koja je veliki trosak ako nemas namjere ulazit u Pl..ja mislim da on ovu slogu drzi kao rezevni plan ako mu neuspije ovo sa Slobodom..sigurno covjeku nije u interesu ove sezone dat 200 000 za Prvu ligu kad moze za 30 000 odigrat sezonu Druge lige..
OFK Gradina Srebrenik

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2014./2015.

Post Postao/la jasko_juve » 10 jun 2015, 17:18

Sto je bio prvi ??? Koje glupo razmisljanje ja ne mogu da vjerujem. Bio prvi, kupio nekoliko utakmica, napravio festu kad se ulazilo i on sad kao nije budala da udje..kakav nivo inteligencije..da se makar ne prica o njemu, covjeku koji vise voli Simin Han od Slobode pa ja bi i rekao.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.