FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mexico » 21 maj 2018, 20:14

ASD je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Ne moze Olimpik zavrsit Bosnu i Rudar. Vise kamion ima rapa da ih premira da dobiju (sto je legalno) . Sumnjam da ce rizikovat nakon svega sto je ulozio. Bit ce ti ono zadnja. Koliko su vam ponudili da pustite. Toliko. Dajem vam ja duplo da ih mlatnete :lol: :lol: ima da oni iz Rudara trce ko Lizarazu Kufur i Jens Jeremis birvaktile :rol:
Ne ide to tako, i Bosna i Rudar vole sigurnih 20 000 nego obecanih 50 000.
Isto tako je Bratstvo uzelo pare od Olimpika, a odbile vece pare od Sloge jer bi u slucaju prihvatanja Slogine ponude morali dobro zapeti i igrati pa prihvatiti rizik, jos ako sudija nije naklonjen (uzme pare) onda nebi dobili nista.

Ali dzaba Olimpiku rjesavanje tih utakmica kad ce Sloga rijesiti naredne tri.
Za Igman ne znam, ali znam da su Slaven i Capljina vec gubili utakmicu na takav nacin.
Tu se i sudije podmazuju. Sumnjam da ce ovaj zalit pare jer je previse ulozio do sada. Ima lik rapa. Odakle Olimpiku nemaju za kifle
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 maj 2018, 20:16

Kupio je vec Husic jednom odlucujucu protiv Capljine. A nakon sto je par puta zavalio Bosnu sumnjam da ce igrati za njega, Rudar isto tako nije nikada igrao za njega vec je bilo na noz.

Biti ce ovo obje ekipe po 9, ako Olimpik vidi da nije proslo mozda izgube zadnju jer ne bude motiva.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 20:24

Mexico je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Ne moze Olimpik zavrsit Bosnu i Rudar. Vise kamion ima rapa da ih premira da dobiju (sto je legalno) . Sumnjam da ce rizikovat nakon svega sto je ulozio. Bit ce ti ono zadnja. Koliko su vam ponudili da pustite. Toliko. Dajem vam ja duplo da ih mlatnete :lol: :lol: ima da oni iz Rudara trce ko Lizarazu Kufur i Jens Jeremis birvaktile :rol:
Ne ide to tako, i Bosna i Rudar vole sigurnih 20 000 nego obecanih 50 000.
Isto tako je Bratstvo uzelo pare od Olimpika, a odbile vece pare od Sloge jer bi u slucaju prihvatanja Slogine ponude morali dobro zapeti i igrati pa prihvatiti rizik, jos ako sudija nije naklonjen (uzme pare) onda nebi dobili nista.

Ali dzaba Olimpiku rjesavanje tih utakmica kad ce Sloga rijesiti naredne tri.
Za Igman ne znam, ali znam da su Slaven i Capljina vec gubili utakmicu na takav nacin.
Tu se i sudije podmazuju. Sumnjam da ce ovaj zalit pare jer je previse ulozio do sada. Ima lik rapa. Odakle Olimpiku nemaju za kifle
Ima i Olimpik pare, jako skup tim su sastavili ali su u zaostatku i ne mogu uci, vjerovatno ce naredne tri dobiti, ali problem je sto ce i Sloga.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 21 maj 2018, 21:03

Milos Stojcev od iduce sezone u Slogi :shock: :o :shock: :o :o :shock: .... naravno,ako se plasiraju u PL
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2018, 22:08

Mexico je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Ne moze Olimpik zavrsit Bosnu i Rudar. Vise kamion ima rapa da ih premira da dobiju (sto je legalno) . Sumnjam da ce rizikovat nakon svega sto je ulozio. Bit ce ti ono zadnja. Koliko su vam ponudili da pustite. Toliko. Dajem vam ja duplo da ih mlatnete :lol: :lol: ima da oni iz Rudara trce ko Lizarazu Kufur i Jens Jeremis birvaktile :rol:
Ne ide to tako, i Bosna i Rudar vole sigurnih 20 000 nego obecanih 50 000.
Isto tako je Bratstvo uzelo pare od Olimpika, a odbile vece pare od Sloge jer bi u slucaju prihvatanja Slogine ponude morali dobro zapeti i igrati pa prihvatiti rizik, jos ako sudija nije naklonjen (uzme pare) onda nebi dobili nista.

Ali dzaba Olimpiku rjesavanje tih utakmica kad ce Sloga rijesiti naredne tri.
Za Igman ne znam, ali znam da su Slaven i Capljina vec gubili utakmicu na takav nacin.
Tu se i sudije podmazuju. Sumnjam da ce ovaj zalit pare jer je previse ulozio do sada. Ima lik rapa. Odakle Olimpiku nemaju za kifle
Nisam mislio pisati ali sam se predomislio. :lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2018, 22:12

ASD je napisao/la: Ima i Olimpik pare, jako skup tim su sastavili ali su u zaostatku i ne mogu uci, vjerovatno ce naredne tri dobiti, ali problem je sto ce i Sloga.
Jesi li siguran? :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 22:15

Mancini je napisao/la:
ASD je napisao/la: Ima i Olimpik pare, jako skup tim su sastavili ali su u zaostatku i ne mogu uci, vjerovatno ce naredne tri dobiti, ali problem je sto ce i Sloga.
Jesi li siguran? :lol:
Za ovo da imaju pare? ili za ovo da ce naredne tri dobiti?

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mexico » 21 maj 2018, 22:21

Mancini je napisao/la: Nisam mislio pisati ali sam se predomislio. :lol: :lol: :lol:
Mozes se smijat koliko hoces i bez obzira sto vam je Velez dao malo nade nema sanse da se plasirate u PL pored Sloge. Nije Husic levat da kocka ova tri zadnja kola . Kupit ce i Capljinu i Capljini jos 6 bodova poslje ove tekme. Jos ce im na kafu dat. Ne budi dijete. Tuzan scenario ali tako ti je
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 maj 2018, 22:26

Prije svega da cestitam Velezu na pobjedi.Odigrali su pravu timsku utakmicu,i sva kilavost Sloge je ponovo dosla do izrazaja.
Skoro cijelu sezonu igramo toplo-hladno i ja licno kao navijac nisam siguran nakon ovog poraza koliko smo i zasluzili u visi rang.Da vodimo bitku s Velezom za prvo mjesto mislim da bi bilo zasluzeno da ljudi udju jer su prava timska ekipa za razliku od nasih preplacenih manekena.Zvijezda je isto timski sa Sabicem na celu razbila nas ko beba zvecku.

Gledajuci cijeli tok sezone,sve bitne utakmice od pocetka,mi smo jedino Olimpika uzeli kod kuce,u svim ostalim tekmama smo bukvalno razbijeni.Stvarno nemam rijeci,ja da iz svog dzepa dam nekoliko hiljada za neke levate,i u jednoj od najbitnijih tekmi gledam ovakvo izdanje,ne probudio se sutra ako svi do jednog nebi bili prebaceni u juniore.

Ocekivao sam u ovoj tekmi da tim pokaze zrelost,timski duh,zelju..sve je jedna velika nula..i najgora hrpa igraca kad izadje sa zeljom u stanju je da dobije i najbolju grupu igraca.Al kad izadjes preko one stvarke,dzaba sve.

Velezu jos jednom cestitam na pobjedi,razocaran sam igrom Sloge,nezalaganjem,manjkom zelje,igrom..ma totalna truba.
Izgubit od Veleza nije sramota,taj klub je institucija i za skoro pa sve klubove i u PL,nekako bi se crvenio da nas je razbila Iskra na domacem terenu,al Rodjenim svaka cast i cestitam na brojci u Simin Hanu..Tako se klub voli.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mexico » 21 maj 2018, 22:29

BosanacGorstak je napisao/la:Prije svega da cestitam Velezu na pobjedi.Odigrali su pravu timsku utakmicu,i sva kilavost Sloge je ponovo dosla do izrazaja.
Skoro cijelu sezonu igramo toplo-hladno i ja licno kao navijac nisam siguran nakon ovog poraza koliko smo i zasluzili u visi rang.Da vodimo bitku s Velezom za prvo mjesto mislim da bi bilo zasluzeno da ljudi udju jer su prava timska ekipa za razliku od nasih preplacenih manekena.Zvijezda je isto timski sa Sabicem na celu razbila nas ko beba zvecku.

Gledajuci cijeli tok sezone,sve bitne utakmice od pocetka,mi smo jedino Olimpika uzeli kod kuce,u svim ostalim tekmama smo bukvalno razbijeni.Stvarno nemam rijeci,ja da iz svog dzepa dam nekoliko hiljada za neke levate,i u jednoj od najbitnijih tekmi gledam ovakvo izdanje,ne probudio se sutra ako svi do jednog nebi bili prebaceni u juniore.

Ocekivao sam u ovoj tekmi da tim pokaze zrelost,timski duh,zelju..sve je jedna velika nula..i najgora hrpa igraca kad izadje sa zeljom u stanju je da dobije i najbolju grupu igraca.Al kad izadjes preko one stvarke,dzaba sve.

Velezu jos jednom cestitam na pobjedi,razocaran sam igrom Sloge,nezalaganjem,manjkom zelje,igrom..ma totalna truba.
Izgubit od Veleza nije sramota,taj klub je institucija i za skoro pa sve klubove i u PL,nekako bi se crvenio da nas je razbila Iskra na domacem terenu,al Rodjenim svaka cast i cestitam na brojci u Simin Hanu..Tako se klub voli.
Ziv i zdrav bio brato. Cestitam i postujem realne ljude. Sretno do PL :salut:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 maj 2018, 22:33

Mexico je napisao/la: Mozes se smijat koliko hoces i bez obzira sto vam je Velez dao malo nade nema sanse da se plasirate u PL pored Sloge. Nije Husic levat da kocka ova tri zadnja kola . Kupit ce i Capljinu i Capljini jos 6 bodova poslje ove tekme. Jos ce im na kafu dat. Ne budi dijete. Tuzan scenario ali tako ti je
Ma nece kupiti sigurno.On da je imao namjeru kupovati,nebi sigurno kupovao Poturalice,Kostice i ostalu teladiju cije plate su nezamislive za vecinu igraca ovog ranga.Nebi dovodio Vojvodica koji nije radio za kiflu.Poslije ovog meca sa vama,ja Olimpiku dajem 50%-50 sanse za ulazak.U vecini tekmi je Sloga uzimala na misice,al kad je nalijetala na "timove" vecinom smo prolazili oborenih usiju.Od Zvijezde,Veleza,pa i Olimpika.Da ne spominjem kikseve sa nekim mikimaus klubovima u ligi.

Utakmica sa vama je bila tekma kad smo mogli rijesiti pitanje ulaska,svaki put kad smo igrali pod pritiskom placenici u ekipi su odigrali za nulu,a sta ce tek sad da bude.Olimpik moze legalno da ponudi Capljini premije da ih izbatinjaju na mrtvo ime i da ih pobjede.Sloga to Capljini ne smije ponuditi,ne treba covjeku koji ima toliko miliona i kamiona da zavrsi u zatvoru radi neke usrane Capljine i nekih hadalja koje placa na hiljade maraka mjesecno a nisu u stanju da osvoje titulu u jednoj od najgorih liga na svijetu.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 22:57

BosanacGorstak je napisao/la:
Mexico je napisao/la: Mozes se smijat koliko hoces i bez obzira sto vam je Velez dao malo nade nema sanse da se plasirate u PL pored Sloge. Nije Husic levat da kocka ova tri zadnja kola . Kupit ce i Capljinu i Capljini jos 6 bodova poslje ove tekme. Jos ce im na kafu dat. Ne budi dijete. Tuzan scenario ali tako ti je
Ma nece kupiti sigurno.On da je imao namjeru kupovati,nebi sigurno kupovao Poturalice,Kostice i ostalu teladiju cije plate su nezamislive za vecinu igraca ovog ranga.Nebi dovodio Vojvodica koji nije radio za kiflu.Poslije ovog meca sa vama,ja Olimpiku dajem 50%-50 sanse za ulazak.U vecini tekmi je Sloga uzimala na misice,al kad je nalijetala na "timove" vecinom smo prolazili oborenih usiju.Od Zvijezde,Veleza,pa i Olimpika.Da ne spominjem kikseve sa nekim mikimaus klubovima u ligi.

Utakmica sa vama je bila tekma kad smo mogli rijesiti pitanje ulaska,svaki put kad smo igrali pod pritiskom placenici u ekipi su odigrali za nulu,a sta ce tek sad da bude.Olimpik moze legalno da ponudi Capljini premije da ih izbatinjaju na mrtvo ime i da ih pobjede.Sloga to Capljini ne smije ponuditi,ne treba covjeku koji ima toliko miliona i kamiona da zavrsi u zatvoru radi neke usrane Capljine i nekih hadalja koje placa na hiljade maraka mjesecno a nisu u stanju da osvoje titulu u jednoj od najgorih liga na svijetu.
Mozda on ne namjesta ali ljudi bliski njenu namjestaju jer svi znaju da je i Sloboda kad je igrala ovu ligu sredjivala tekme (licno gledao takve) a i Sloga isto radi, jos iz najnizih rangova.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la drakensang » 21 maj 2018, 23:24

Svaka vama casr, ali kakve se ovo srljacine cuju ... Bolje da je city tv pustio muziku da ne slusam ove djikane.

Kaze brat kad je prekinuo Kazlagic napad Veleza i svirao poluvrijeme minutu i po ranije: "Tooo sudija", "Bravo majstoree sudijaa" :urnebes:
Zadnja izmjena: drakensang, dana/u 21 maj 2018, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2018, 23:27

Mexico je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Nisam mislio pisati ali sam se predomislio. :lol: :lol: :lol:
Mozes se smijat koliko hoces i bez obzira sto vam je Velez dao malo nade nema sanse da se plasirate u PL pored Sloge. Nije Husic levat da kocka ova tri zadnja kola . Kupit ce i Capljinu i Capljini jos 6 bodova poslje ove tekme. Jos ce im na kafu dat. Ne budi dijete. Tuzan scenario ali tako ti je
Hajde napravi još neki nick. :lol: Može Brazil, Argentina ili neka treća država. :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2018, 23:30

ASD je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
ASD je napisao/la: Ima i Olimpik pare, jako skup tim su sastavili ali su u zaostatku i ne mogu uci, vjerovatno ce naredne tri dobiti, ali problem je sto ce i Sloga.
Jesi li siguran? :lol:
Za ovo da imaju pare? ili za ovo da ce naredne tri dobiti?
Da će pobijediti vjerovatno. Sve su opcije u igri. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mexico » 21 maj 2018, 23:33

Mancini je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Nisam mislio pisati ali sam se predomislio. :lol: :lol: :lol:
Mozes se smijat koliko hoces i bez obzira sto vam je Velez dao malo nade nema sanse da se plasirate u PL pored Sloge. Nije Husic levat da kocka ova tri zadnja kola . Kupit ce i Capljinu i Capljini jos 6 bodova poslje ove tekme. Jos ce im na kafu dat. Ne budi dijete. Tuzan scenario ali tako ti je
Hajde napravi još neki nick. :lol: Može Brazil, Argentina ili neka treća država. :lol:
Moze ako ces mi prijavit post i izjadat se adminu :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mancini » 21 maj 2018, 23:59

Mexico je napisao/la: Moze ako ces mi prijavit post i izjadat se adminu :lol: :lol:
Pa valjda su skontali do sada nakon onolikog tvog kloniranja da imaš više nickova. :lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la batigol777 » 22 maj 2018, 00:17

BosanacGorstak je napisao/la:Prije svega da cestitam Velezu na pobjedi.Odigrali su pravu timsku utakmicu,i sva kilavost Sloge je ponovo dosla do izrazaja.
Skoro cijelu sezonu igramo toplo-hladno i ja licno kao navijac nisam siguran nakon ovog poraza koliko smo i zasluzili u visi rang.Da vodimo bitku s Velezom za prvo mjesto mislim da bi bilo zasluzeno da ljudi udju jer su prava timska ekipa za razliku od nasih preplacenih manekena.Zvijezda je isto timski sa Sabicem na celu razbila nas ko beba zvecku.

Gledajuci cijeli tok sezone,sve bitne utakmice od pocetka,mi smo jedino Olimpika uzeli kod kuce,u svim ostalim tekmama smo bukvalno razbijeni.Stvarno nemam rijeci,ja da iz svog dzepa dam nekoliko hiljada za neke levate,i u jednoj od najbitnijih tekmi gledam ovakvo izdanje,ne probudio se sutra ako svi do jednog nebi bili prebaceni u juniore.

Ocekivao sam u ovoj tekmi da tim pokaze zrelost,timski duh,zelju..sve je jedna velika nula..i najgora hrpa igraca kad izadje sa zeljom u stanju je da dobije i najbolju grupu igraca.Al kad izadjes preko one stvarke,dzaba sve.

Velezu jos jednom cestitam na pobjedi,razocaran sam igrom Sloge,nezalaganjem,manjkom zelje,igrom..ma totalna truba.
Izgubit od Veleza nije sramota,taj klub je institucija i za skoro pa sve klubove i u PL,nekako bi se crvenio da nas je razbila Iskra na domacem terenu,al Rodjenim svaka cast i cestitam na brojci u Simin Hanu..Tako se klub voli.
Svaka cast, upravo snimak na city tv na tvoj komentar se nama sta dodati.
Sretno vam do kraja
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la emil02in » 22 maj 2018, 05:39

Je.bote ovi u Čapljini imaju zaradu k'o da igraju u Dinamu sa ovolikom prodajom...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la LuisCarlo » 22 maj 2018, 12:02

Čapljina će prodati. Ako joj bude visio opstanak, kupuje iduću u Jajcu. To je hercegovacki biznis, tako da mozete mirno.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.