Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 11 jun 2019, 14:41

ne bih znao šta je... mislim da i jedno i drugo radi na cookies...

ima li jos neko sa sličnim problemom, a da su cookies odobreni?

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 11 jun 2019, 14:56

iskljucio sam notifikacije i ne izbacuje mi sada

javicu poslije, cisto da budem siguran hehe

Kanye
Kontakt:

PostPostao/la Kanye » 12 jun 2019, 11:48

Na NBA Playoffs temi mi se dvaput brise post koji ne krsi nijedno pravilo foruma i koji je direktno vezan za temu.

Evo i post koji je brisan:
Zasto ljudi slave Kevinovu povredu? Pa zato sto covjek nije sportista. Prelaskom u Dubse je pogazio sve ono sto cini sportski duh. On je kao onaj lik koji vara na svakom ispitu, ima najbolje ocjene, i onda ga odjednom uhvate i svima je drago. Sasvim normalna reakcija. Tako da ovo nije uobicajena situacija kad se sportista povrijedi pa da mu svi zele sto brzi oporavak.
Sve u zivotu ima cijenu, i sve u zivotu se plati. Karma.

Neki kazu da je steta za kosarku sto je jedan takav igrac povrijedjen. Zaboravljaju da je jos veca steta bila kad je on odlucio svoj prime provesti u 73 W ekipi koja ga je dobila u 7 prosle sezone. Ova povreda je jednostavno djelo kosarkaskih bogova. Dali su mu titule. Al nece dobiti priliku da spasi legacy.

Covjek se posrao na svakog sportistu ikad koji je osvojio nesto svojim trudom i radom.

Razumijem da se neko ne slaze sa mnom. Al ne vidim razlog za brisanje posta. Nadam se da je samo greska.
I believe there's a God above me
I'm just the god of everything else

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 14 jun 2019, 23:23

kakva je stvar sa ovim reklamama sto izlete preko citave stranice kad se udje na portal? nema smisla bas :?
suvise arogantan

Natrag na “Help”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.