Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
admin
Site Admin
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 nov 2020, 13:28

apsolutno ništa :)

PointBlank
Kontakt:

Post Postao/la PointBlank » 25 nov 2020, 16:46

Nije forum, al je pitanje portala..

Kad mislite srediti ove video snimke na člancima.
Kad god imate neki snimak koji je prikačen uz članak, ne mislim na ono ".. pogledajte OVDJE", nego kad je embedded, onda isti ima abnormalnu veličinu i kad se gleda na android aplikaciji, nemoguće ga je pogledati cijelog, smanjiti, bilo sta.. evo gledam sad ovaj projektil koji je Bega odbranio, i nema šanse da mogu cijeli snimak pogledati, nego vucem prstima lijevo i desno, malo da vidim Begu, malo loptu, malo šutera..

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 25 nov 2020, 21:04

koristiš li posljednju verziju aplikacije?

moze li screenshot?

hvala unaprijed.

PointBlank
Kontakt:

Post Postao/la PointBlank » 26 nov 2020, 10:48

Da, posljednju, automatski mi se azurira svaki put.
Evo screenshota:

slika
slika
Zadnja izmjena: PointBlank, dana/u 26 nov 2020, 14:48, ukupno mijenjano 1 put.

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 26 nov 2020, 13:43

hvala za prijavu. gledaćemo brzo da se riješi.

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 26 nov 2020, 16:51

Molim vas da ugasite, banujete, (ili kako god) moj profil. Više puta sam to tražio, ali bezuspješno.
Razlog? Neka bude ovo moj tihi protest zbog toga što dozvoljavate da se na ovom PDF-u, gdje pišu isključivo navijači FKS, postavljaju slike želj.legendi. Smatram da im nije ovdje mjesto. Mortem mi je par puta odgovorio da on ne može reagovati i da nisu uvredljive. Kako nisu uvredljive i za koga nisu uvredljive? Uvredljive su za većinu navijača FKS, koji pišu na temi rezervisanoj samo za njih. I ko je taj koji će odlučiti šta je uvredljivo a šta nije, ako ovo nije uvredljivo za nas (mislim na navijače FKS). Ništa nemam protiv Kloca, ali sa njegovim slikama nek pišu na opštim diskusijama, na teme repke ili na teme želj., ja im "a" neću reći.

Nadam se da ćete moje razloge prihvatiti kao opravdane, zahvaljujem vam se. LP-

BoixosNois1899
Kontakt:

Post Postao/la BoixosNois1899 » 26 nov 2020, 17:04

:rol: :rol: :rol:

Da ovih pitara nema trebalo bi ih izmisliti.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

Crazy Legs

Chapman1886
Kontakt:

Post Postao/la Chapman1886 » 26 nov 2020, 17:50

jel se ovaj zayebava,ne mome ozbiljna osoba ovo napisati
Samo Sloboda | COYG

#ArtetaOUT

GRANIT XHAKA - ČMAR NA DVIJE NOGE

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 27 nov 2020, 09:23

prenio mi je to moderator i rekao sam mu ovo što ću i sada ovdje napisati:

Ne banujemo nikog na zahtjev. Možeš prekšiti pravila (recimo sad ovdje meni složiš sve po spisku, to ti je najlakše) i banovaću te. Dok pišeš u skladu s pravilima, neću te banovati. Ne pada mi na pamet da se dovedem u situaciju da mi sutra nekog zamjera jer sam banovao čovjeka koji ne voli Džeku, ili nekog ko voli Džeku, ili nešto tako banalno.

Ti naravno možeš tiho protestvovati i tako što nećeš pisati na forumu i doći će ti na isto kao da si banovan, ako si u iskušenju da se loguješ, samo promijeni šifru u nešto što nećeš znati ponoviti... samo bih molio da mene u te igrice ne uvlačite.

bordopoeta
Kontakt:

Post Postao/la bordopoeta » 27 nov 2020, 10:08

admin je napisao/la:
27 nov 2020, 09:23
prenio mi je to moderator i rekao sam mu ovo što ću i sada ovdje napisati:

Ne banujemo nikog na zahtjev. Možeš prekšiti pravila (recimo sad ovdje meni složiš sve po spisku, to ti je najlakše) i banovaću te. Dok pišeš u skladu s pravilima, neću te banovati. Ne pada mi na pamet da se dovedem u situaciju da mi sutra nekog zamjera jer sam banovao čovjeka koji ne voli Džeku, ili nekog ko voli Džeku, ili nešto tako banalno.

Ti naravno možeš tiho protestvovati i tako što nećeš pisati na forumu i doći će ti na isto kao da si banovan, ako si u iskušenju da se loguješ, samo promijeni šifru u nešto što nećeš znati ponoviti... samo bih molio da mene u te igrice ne uvlačite.
I ti se, izgleda, praviš lud! Ili nećeš ili ne možeš da skontaš!

NE RADI SE O TOME DA LI JA VOLIM ILI NE VOLIM DŽEKU!!! RADI SE O TOME DA SE NE MOGU POSTAVLJATI NA AVATAR SLIKE želj. LEGENDI A NA PDF-u REZERVISANIM ZA PISANJE NAVIJAČA FK SARAJEVA, ŠTO SMETA I VRIJEĐA VEĆINU ISTIH NAVIJAČA.
Što se, bolan, pravite ludi više. To je papansko i primitivno ponašanje i vas i njih,tjeranje nekog inata i provociranje ostalih i prelazi granice dobrog ukusa i normalnog i kulturnog ophođenja. Zar ti vidiš neku drugu svrhu postavljanje rečenih avatara, a većini smeta i vrijeđa ih???!!! ILi ste, ovdje svi navijači smradova i naših najvećih dušmana, pa i vi likojete što se to događa?

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 27 nov 2020, 10:29

Pa ne pišu ljudi samo na jednoj temi, da ja mogu ograničiti postavljanje avatara po temi. Iskreno, bio bih vrlo sretan da skinem taj avatar i riješim taj vještački problem koji ste izmislili odjednom.

Međutim, ja ne mogu nekom zabraniti da istovremeno navija za FK Sarajevo i piše na temi FK Sarajevo i navija za reprezentaciju i piše na temi reprezentacije (možda mu je reprezentacija i važnija, pojma nemam ni koji korisnik je u pitanju). Ako mu ukinem avatar sa Džekom, šta ćemo sa rajom na temi reprezentacije gdje sam ljudima odjednom počeko skidati avatare sa slikom kapitena reprezentacije? Kakva je to poruka koju bih poslao time? Onda bi oni na temi reprezentacije trebali reći "e ne može avatar s Velkoskim, on je igrač protivničke reprezentacije", pa da ja navijačima Sarajeva počnem skidati avatare sa njihovim kapitenom ili im zabranim da pišu o reprezentaciji?

I taj sa avatarom vjerovatno prvenstveno hoće da našteti meni, a ne tebi, tako da se ja na tvom mjestu ne bih previše zamarao.

Dajte da se prođemo potpuno nebitnih stvari.

Azpi
Kontakt:

Post Postao/la Azpi » 27 nov 2020, 10:56

Kakva legenda :rol: :rol: čitak i ne vjerujem :rol: :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

dino-92
Kontakt:

Post Postao/la dino-92 » 28 nov 2020, 09:20

Tema U21, u19, u17 na podforumu fudbalske reprezentacije se danima trolla, vode se političke diskusije, vrijeđaju se forumasi a moderacija ništa ne čini. Ne može se diskutovati više o temi. Ima i prijavljenih postova i opet uzalud. Pišu neka imena moderatora koji izgleda uopšte nisu aktivni. Postavite moderstore koji su aktivni a ne da se danima uništavaju teme dok ljudi ne izgube volju.
Valjda je pristojna diskusija na forumu i u vašem interesu. Redovno se dešava da vaši novinari preuzmu neke vijesti sa foruma i objave ih pod svojim imenom. Ako kvalitetni forumasi izgube volju za pisanjem, jer niste u stanju osigurati normalnu diskusiju, izgubicete laganu vrstu izvora.

Odgovori

Natrag na “Help”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.