Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 13 maj 2021, 23:35

Derdiyok je napisao/la:
13 maj 2021, 20:27
Privatni forum, privatna pravila.

Tipičan primjer balkanskog mentaliteta kako ćeš vidjeti kakav je neko, i to otkad se forum digao. Tako ti je i sa svim privatnicima. U fazonu, ako ti nećeš ima ko hoće :mrgreen:
Ne smiješ ni iznijeti kako treba svoj stav, a ne daj Bože da si upravu, odmah ide brisanje.
Zar nije forum propao? Ima 13 godina kako vlada stav da je propao zbog lose moderacije. Cuj sad digo se 🥺 Haj, to je nesto novo.

Davno receno i objektivno 300-400 puta ponovoljeno, da ovo nije tema na kojoj cemo raspravljati o radu moderatora i administratora, tako da mozete racunati da cu pobrisati sve dalje diskusije o tome.

Isto tako treba racunati da cu banovati jos narednih sto nickova osobama koje nisu u stanju postovati jednostavan dogovor.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la 90minut » 14 maj 2021, 00:37

admin je napisao/la:
13 maj 2021, 23:35
Derdiyok je napisao/la:
13 maj 2021, 20:27
Privatni forum, privatna pravila.

Tipičan primjer balkanskog mentaliteta kako ćeš vidjeti kakav je neko, i to otkad se forum digao. Tako ti je i sa svim privatnicima. U fazonu, ako ti nećeš ima ko hoće :mrgreen:
Ne smiješ ni iznijeti kako treba svoj stav, a ne daj Bože da si upravu, odmah ide brisanje.
Zar nije forum propao? Ima 13 godina kako vlada stav da je propao zbog lose moderacije. Cuj sad digo se 🥺 Haj, to je nesto novo.

Davno receno i objektivno 300-400 puta ponovoljeno, da ovo nije tema na kojoj cemo raspravljati o radu moderatora i administratora, tako da mozete racunati da cu pobrisati sve dalje diskusije o tome.

Isto tako treba racunati da cu banovati jos narednih sto nickova osobama koje nisu u stanju postovati jednostavan dogovor.
Forum je savršen kao neko ko citao klix bruku godina i na ovaj se registrovao to mogu slobodno reci.

Jedina kritika je što se u zadnjih par mjeseci pocelo kotiti sve više onih koji pišu o Srebrenici i svašta nešto jer znaju da ce imati bar 2 dana slobodnog vrijeđanja iznova i iznova.

Neko poput onog Ortege je ok jer piše bez vrijeđanja u pravu si ti da naši isto prozivaju i jedne i druge, al' to nije nikad prozivanje u vezi masovnih grobnica i slicno to je razlika.

Stvarno nema fajde s upozoravanjem što si radio dosta na premijer liga temu samo svrati i odma lupaj trajne banove i nek' prave nove nickove i sigurno ce paziti šta pricaju i jedni i drugi naredni put kad se registruju.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 14 maj 2021, 09:43

Ako se piše o četnicima, kakvi su ovakvi i onakvi, onda očekuj prvo da ti se baš takvi registruju da odgovaraju, a drugo očekuj da neko piše i kakve su balije. Ako pljuješ po Banjaluci i njihovim legalno izabranim predstavnicima, očekuj nekog iz Banjaluke da pljuje po Sarajevu.

Onaj kolega tovari o Sandžaku konstatno, što bi nas ovdje interesovao dio Srbije? Ovo je bh. forum, zaboli me za Srbiju i Crnu Goru, sve da su mi sve rođak do rođaka tamo nastanjeni. Ili ako nas interesuje, onda očekuj u diskusiji i nekog koga interesuje RS u kontekstu Srbije.

E zato nema politike, ja se time i ne znam i ne želim baviti. Neću to da moderiram uopšte, niti sam upućen, niti imam želju da budem upućen. U to sve me nemojte uvlačiti. Posijete, pa kad se primi, zovete mene da rješavam. Kratko i jasno: neću.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Captain4 » 14 maj 2021, 17:08

Sasvim korektan odgovor admina. Iako nemamo baš najbolji odnos, ja bih prije rekao da je to propust moderacije koja handlea chat, a ne njega. Čovjek se X puta ogradio da neće da zalazi na tu temu.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la L-Train » 14 maj 2021, 18:10

Kratko i jasno:ne mijesam se u svoj posao.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Derdiyok » 14 maj 2021, 20:44

admin je napisao/la:
13 maj 2021, 23:35
Derdiyok je napisao/la:
13 maj 2021, 20:27
Privatni forum, privatna pravila.

Tipičan primjer balkanskog mentaliteta kako ćeš vidjeti kakav je neko, i to otkad se forum digao. Tako ti je i sa svim privatnicima. U fazonu, ako ti nećeš ima ko hoće :mrgreen:
Ne smiješ ni iznijeti kako treba svoj stav, a ne daj Bože da si upravu, odmah ide brisanje.
Zar nije forum propao? Ima 13 godina kako vlada stav da je propao zbog lose moderacije. Cuj sad digo se 🥺 Haj, to je nesto novo.

Davno receno i objektivno 300-400 puta ponovoljeno, da ovo nije tema na kojoj cemo raspravljati o radu moderatora i administratora, tako da mozete racunati da cu pobrisati sve dalje diskusije o tome.

Isto tako treba racunati da cu banovati jos narednih sto nickova osobama koje nisu u stanju postovati jednostavan dogovor.
Kad sam ja rekao da je forum propao ? A to da se isti digao mislim na raniji period, tj. u odnosu na početno djelovanje, da su se promjenili automatski stavovi.

Vezano za Sandžak napisao bih ti svašta nešta, ali znam da ne pije vode, isto kao što nije pilo ni za RBiH, jer ćeš se pozivati na zakone države, koliko god oni bili nakardni. Valjda si dovoljno svjesna osoba da razlikuješ dobro od lošeg, da bi na osnovu toga mogao zaključiti šta je ispravno a šta nije jbt. Na kraju krajeva, ne mogu ja nikoga natjerati na nešta ako osoba sama to ne vidi.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 14 maj 2021, 20:50

L-Train je napisao/la:
14 maj 2021, 18:10
Kratko i jasno:ne mijesam se u svoj posao.
Moj posao nije da moderiram politicke rasprave. Da jest, davno bih batalio taj posao jer sam apolitican i ne pratim ove domace dnevnopoliticke teme, dnevnike ne gledam, niti sam plaho zainteresovan da mi svaka suša sa dvije godine dopisnog fakulteta ispire mozak zarad licnog profita.

Al kad me ti zaposlis i pocnes mi davati platu i delegirati mi poslove i zadatke, ko zna, mozda se to sve promijeni

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Blejzer10 » 18 maj 2021, 19:10

Često ne mogu da zatvorim ovaj fullscreen oglas na mobitelu. Ne reaguje na opciju povratak unutar oglasa, nego moram ili back na telefonu kliknuti ili refresh stranice

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 19 maj 2021, 08:10

i meni se dešava. ne mogu da provalim zašto se dešava i jel šta do nas.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 maj 2021, 08:17

Šta je ovo gogle vignette, moram po dva puta klikati da uđem na neku temu a i na portalu isto
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 20 maj 2021, 09:48

daj nam screenshot da vidimo

hvala unaprijed

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 maj 2021, 14:24

admin je napisao/la:
20 maj 2021, 09:48
daj nam screenshot da vidimo

hvala unaprijed
https://sportsport.ba/#google_vignette

Bude mi taj link u browseru kad kliknem na neku vijest na portalu ili na forum kad hoću i onda moram refreširati stranicu
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 20 maj 2021, 14:27

može li biti da imaš neki ad blocker instaliran?

Avatar
Rovella
Postovi: 935
Pridružen/a: 11 apr 2021, 14:20
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Rovella » 20 maj 2021, 14:36

ima on pussy blocker instaliran, a mozda je i rodjen sa njim :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Derdiyok » 20 maj 2021, 15:53

Rovella je napisao/la:
20 maj 2021, 14:36
ima on pussy blocker instaliran, a mozda je i rodjen sa njim :mrgreen:
:urnebes: :urnebes:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Mokes
Postovi: 14875
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Mokes » 24 maj 2021, 20:34

Hoće li biti poseban pdf za EURO, kao što je i ranije bilo za ostala velika takmičenja. :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 25 maj 2021, 08:50

Hoće, ali neće prije nego što se liga završi, mislim da je prerano.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la muhamedhulk » 27 maj 2021, 15:53

opa vidim sad mi izbacuje za ad blocker i na forumu...je li ovo vrijeme da se okanim i foruma na kompu. jedino preko tel da ulazim? ili cu sve ukinuti? :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 maj 2021, 16:07

adblock je krađa. nije valjda da se ovdje zalis oko nacina na koji zelis krasti od nas?

https://www.theguardian.com/technology/ ... blockingis

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la L-Train » 27 maj 2021, 16:10

Kakav lik,vidi se da je navijac Bayerna,mora da je baustelac.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.