Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la SMR187 » 21 mar 2023, 12:22

admin je napisao/la:
21 mar 2023, 12:01
vidim da ti vrijeđaš njegovo mjesto stanovanja, a on tvoje. Razliku ne vidim.
To je nebitno. Ja sam uzvratio samo istom mjerom i ne kajem se zbog toga. Ako treba da snosim posljedice za napisano, neka tako bude. Samo posteno. Ali nema smisla da mene kaznjavas za svaki prestup, ko sto obicno radis, a ovamo te moram molit da banujes zadojenog nacionalistu koji pljuje sve redom od prvog dana kad se registrovao.
admin je napisao/la:
21 mar 2023, 12:01
Da li je nekad davno neko prvi počeo... budi realan, ko da ja mogu upratiti svaku ličnu prepirku između forumaša. Pa to pedeset administratora ne bi pohvatalo.
Ma daj ba care... Ne mogu ja tebi objasnjavat nesto sto ti i ne zelis da shvatis. Naravno da nije bitno ko je "prvi" poceo, jer kao sto rekoh lik je takav otkad se registrovao. I na temi Prve lige i Premijer lige nicim izazvan vrijedja na nacionalnoj osnovi. Potpisom omalovazava domovinu, u svakom drugom postu vrijedja ciljano bosnjacke klubove i njihove navijace. Svaki post sadrzi "bosanske *random uvreda ovdje*".. Sve je to bilo uredno prijavljeno, nikad se nista nije poduzelo, tako da to "50 moderatora to ne moze pohvatat" je prica za malu djecu. :wtf:
Jos ti to sve onako lezerno svedes na "on uvrijedio tvoje mjesto stanovanja, ti njegovo"...
I sramota je da citiras nase postove na takav nacin da izgleda kao da sam ja vrijedjao, a on meni odgovarao. Samo zato da bi mene diskreditovao, jer sam se ja nesto odlucio pozaliti.

P.s. Ovo nije nikakva "licna prepirka", ja s njim nikada nisam ulazio u raspravu, ali na neke uvrede ne zelim da sutim kad vec znam da moderatori nece poduzeti nista
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Felixians4 » 21 mar 2023, 12:31

Admine, toleriraš direktne uvrede i sprdnju na svoj račun, pojedinci(mogu ih konkretno 3-4 navesti) konstantno u gotovo 70% postova ostave direktno grubo vrijeđanje prema kolegama forumašima, sportašima, mentalno oboljelima itd.

Ako se već isti ne sankcioniraju, onda realno nitko nikad ni za što ne treba biti baniran i svaka rasprava po tom pitanju je iluzorna. Ovo relativiziranje i pravdanje je besmisleno jer je možda 20-ak posto moderatora ažurno i obavlja zadaće adekvatno. Lako se to riješi ako je volje. Pluralizam, afirmativa i konstruktivnost> toksičnost, vrijeđaona, pljuvačina. Trebalo bi tako biti, no forma prevladava sadržaj, klikovi kvalitetu, a očigledno ne možemo bez rata.

Ovdje se sprda recimo ta Zadruga ma kolikogod tamo skoro odreda bili "debili", rasprave i njihove svađe su generalno na razini iznad političkog parlamenta, praktički TV debate u odnosu na klasične forumaše ad hominem spuštanja što je još i blago u odnosu na razne uvrede koje uživo 98% nas se ne bi usuđivalo tek tako upućivati,m poglavito ne godinama opetovano bez ikakvih posljedica.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la OldFashioned » 21 mar 2023, 13:28

SMR stari licemjer.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 21 mar 2023, 13:32

vazda isti likovi sa vazda istim pričama koga treba banovati.
otvorite sebi forume pa banujte redom.

do danas je SMR trebao skontati da smaranjem administracije neće rješiti svoje svađe koje većinom sam zakuha, a Felixians da nisam kompleksaš koji čeka ko će ga mrko pogledati da bi ga banovao.

Dodatno, zreo čovjek bi nakon 15 godina foruma mogao sam skontati da se po pravilu na prijave za ban nakon međusobnog prepucavanja neće direktno reagovati jer bi inače ekipa koja je poznata po spletkarenju na taj način svakom namjestila ban. OK, jesam debil i licemjer, ali toliko glup da sam sebi serviram taj problem nisam.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Felixians4 » 21 mar 2023, 13:39

admin je napisao/la:
21 mar 2023, 13:32
vazda isti likovi sa vazda istim pričama koga treba banovati.
otvorite sebi forume pa banujte redom.

do danas je SMR trebao skontati da smaranjem administracije neće rješiti svoje svađe koje većinom sam zakuha, a Felixians da nisam kompleksaš koji čeka ko će ga mrko pogledati da bi ga banovao.

Dodatno, zreo čovjek bi nakon 15 godina foruma mogao sam skontati da se po pravilu na prijave za ban nakon međusobnog prepucavanja neće direktno reagovati jer bi inače ekipa koja je poznata po spletkarenju na taj način svakom namjestila ban. OK, jesam debil i licemjer, ali toliko glup da sam sebi serviram taj problem nisam.
? Na adekavatnoj temi konstruktivno prigovaram jer dopuštate godinama pojedincima da najgnjusnije uvrede upuštaju i onda sam problem ja zbog čeg? Tebe admine direktno vrijeđaju, na to se oglušiš, a sada bi najednom mene banirao koji uopće se ne buni zbog sebe i držim da ćeš teško pronaći samokritičnijeg i objektivnijeg forumaša od mene. Baš razočaravajuće. Istina boli pa makar ju ukazivao na krajnje primjeren način sa željom poboljšanja, a ti to shvatiš ne znam kako, no očigledno skroz pogrešno.

Dakle, NIKADA zbog međusobnog prepucavanja, opet skrećeš s teme i relativiziraš, ja uredno prijavljujem postove tih pojedinaca koji nemaju ama baš nikakve veze sa mnom niti sudjelujem s njima u raspravi uglavnom. Zašto kad odgovaraš zaobilaziš i ne idemo konkretno argumentima nego ovako zaobilaziš i obrćeš upise ili se nastupi s "ne možemo mi to sve popratiti". Budimo onda transparentni, nek se piše bilo kako, nikog se banira i to je opet u redu kad se nastupi s takvom politikom. Ali šta, sad se prijeti mi se baniranjem jer SMARAM s ciljem da se odstrani toksičnost, a 99% mojih postova je krajnja konstruktiva, baš nevjerojatno.

Evo, od mojih 5K postova ako pronađeš u njih 20-ak adekvatan razlog za ban, manje razloge od mnogih forumaša koji u 50-ak postova prosječno ostave takav opus. Dakle, ZAŠTO bi mene banirao? Jer na temi "forum" ukazujem da se ne sankcionira kršenje pravila? Čime ja kršim pravila, da li sam bezobrazan, trollam, vrijeđam? Retorička pitanja, a isto tako, na uvrede ne uzvraćam istima!
Da kopiram postove i to s malo sadržaja tih pojedinaca i to sa svake stranice njihovog forumaškog opusa bez da dam uvid u nickname i mojih koji su puno sadržajniji i argumentiraniji bez ikakve želje za provociranjem, vrijeđanjem podbadanjima i svime što je njihova praksa i dakle, ti izabireš da ja nisam ispravan i da nisi kompleksaš, mene bi odstranio, a njih ne bi. Dovoljno kazuje nažalost.

Nadam se da ću dobiti normalnu repliku, uopće ti ne namećem ništa niti se osjećam pozvan dijeliti pravdu, no konstatiranje činjenica je drugo.

OK, sada znam da nisam podnošljiv ni ovom adminu, zaista nisam mislio da je tako, vjerujem da nikakav povod dao nisam.

Što se foruma tiče, odlično mi je "složen" po PDF-ima, pregledno, generalno hrpa dobrih forumaša, sadržaj portala sam već objašnjavao, volim ući na SS.ba i sve ovo isključivo je bilo s ciljem transparentnosti. Logično mi je da dozvolimo svima sve kad je nekima sve i dozvoljeno, samo to. Čini dobro, izij ****, tako ispada

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la SMR187 » 21 mar 2023, 14:15

admin je napisao/la:
21 mar 2023, 13:32
vazda isti likovi sa vazda istim pričama koga treba banovati.
otvorite sebi forume pa banujte redom.

do danas je SMR trebao skontati da smaranjem administracije neće rješiti svoje svađe koje većinom sam zakuha, a Felixians da nisam kompleksaš koji čeka ko će ga mrko pogledati da bi ga banovao.

Dodatno, zreo čovjek bi nakon 15 godina foruma mogao sam skontati da se po pravilu na prijave za ban nakon međusobnog prepucavanja neće direktno reagovati jer bi inače ekipa koja je poznata po spletkarenju na taj način svakom namjestila ban. OK, jesam debil i licemjer, ali toliko glup da sam sebi serviram taj problem nisam.
Ma ajde najlakse je prstom pokazat na mene, nek budem ja najveci problem na ovom forumu ako ces se tako lakse osjecat. Nije belaj.

Ostavljam u prosjeku 3 posta dnevno od 2017. godine, a prije sam i rjeđe pisao. Gotovo nikad ne pokrecem nikakve rasprave, u 9/10 situacija se samo ukljucim u vec postojecu. Da mi je samo znat kad sam to ja stigao kuhati na nekim temama i provocirati svadje?
Navijam za Manchester i Zvijezdu - mozes me naci na temi EPL-a, pdfu Manchestera i pdfu Prve Lige FBIH. Pored toga u SS.ba ligi i pojedinim temama na Diskusijama. Nisam nikad u zivotu otisao na pdf Liverpoola, primjera radi, i tamo podjebavao narod. Na pdf Premijer lige nisam usao otkad je Zvijezda ispala, a svi znamo kakve su tamo "konstruktivne" rasprave. Evo i ovaj @OldFashioned, pored svih ovih likova koji ga vrijedjaju na svakom koraku, nazivaju starkeljom i pedofilom, on mene proziva a ne znam da sam s covjekom 5 puta nesto komunicirao na ovom forumu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la SMR187 » 21 mar 2023, 14:48

slika
slika
slika
Ovo su stvari zbog kojeg sam ga prijavio ovdje, jer sam pokusao s funkcijom "prijavi" pa nije pilo vode. Znaci nisu u pitanju pojedinacne svadje, kao sto ti mislis.
Al zato mene zbog jbenog off-topica banujes i onda se cudis sto se zalim na ovakve stvari? 7 dana sam dobio jer sam na neku ratnu temu JEDNIM POSTOM se nadovezao kako i dan danas srecem lika za kojeg znam da mi je ubio dajdzu. A ni oni koji su pokrenuli tu temu nisu dobili ban.
Upires prstom u mene, kao ja sam uzrocnik svih svadja i rasprava na forumu :rol: To veze s istinom nema. Al dobro, ako sam ti ja toliki problem, a ovo gore je okej, onda me slobodno banuj nemam nista protiv. Jbo te forum.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 21 mar 2023, 14:52

Felixians4 je napisao/la:
21 mar 2023, 13:39
admin je napisao/la:
21 mar 2023, 13:32
vazda isti likovi sa vazda istim pričama koga treba banovati.
otvorite sebi forume pa banujte redom.

do danas je SMR trebao skontati da smaranjem administracije neće rješiti svoje svađe koje većinom sam zakuha, a Felixians da nisam kompleksaš koji čeka ko će ga mrko pogledati da bi ga banovao.

Dodatno, zreo čovjek bi nakon 15 godina foruma mogao sam skontati da se po pravilu na prijave za ban nakon međusobnog prepucavanja neće direktno reagovati jer bi inače ekipa koja je poznata po spletkarenju na taj način svakom namjestila ban. OK, jesam debil i licemjer, ali toliko glup da sam sebi serviram taj problem nisam.
? Na adekavatnoj temi konstruktivno prigovaram jer dopuštate godinama pojedincima da najgnjusnije uvrede upuštaju i onda sam problem ja zbog čeg? Tebe admine direktno vrijeđaju, na to se oglušiš, a sada bi najednom mene banirao koji uopće se ne buni zbog sebe i držim da ćeš teško pronaći samokritičnijeg i objektivnijeg forumaša od mene. Baš razočaravajuće. Istina boli pa makar ju ukazivao na krajnje primjeren način sa željom poboljšanja, a ti to shvatiš ne znam kako, no očigledno skroz pogrešno.
nije ovo adekvatna tema za priču o banovima. Bar pedeset puta sam napisao da ovdje ne raspravljamo o banovanju i administriranju foruma, već o tehničkim detaljima, bugovima, isl.

Također, niti sam rekao da bih tebe banovao, niti mi je potreban advokat da me brani, pa da ti dižeš glas u moje ime.

50% postova na forumu, na svakom masovnom forumu, na komentarima, isl. se mogu okarakterisati kao uvrede. Na žalost, takvo nam je društvo i to je nivo normalne komunikacije na balkanu. Nivo tolerancije određujem ja, kako za sebe, tako i za druge, a prema onom što je realno izvodivo da se pri tome ne mora ugasiti forum. Možda sam to dobro odredio, možda nisam, ali je tako kako jeste i nije pitanje debate na ovoj ili na nekoj drugoj temi.

Valjda je OK da to jedan normalan samokritičan i objektivan forumaš može shvatiti kao činjenicu na koju ne može uticati i ne vraćati se konstantno na istu priču.

Šokirati se time što se ekipa iz Mostara sa jedne i druge strane Neretve međusobno vrijeđa na temama o fudbalu i tražiti da ja tu budem sudija... Njihovim riječnikom - niđe veze. Kome to ne odgovara, ne bi trebao čitati ni pisati na sportskom forumu u BiH, jer ne mislim da postoji realna šansa u narednih bar 10-20 godina da se priča o fudbalu u Hercegovini, a da to bude bez ikakvih uvreda i uz uzajamno poštovanje. Nije to do ovog foruma ili do mene. Problemi su ipak nešto dublji i neće se riješiti ni sa nekoliko banova a ni ako se ugasi forum.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Felixians4 » 21 mar 2023, 15:35

OK, onda se ispričavam, stvarno nisam znao da se ovdje isključivo o tehničkom aspektu, baš volim poštivati pravila, sigurno ne bum više smetap.

Pa mogu prihvatiti, upravo to i želim da bude transparentno pa da onda svi nek vrijeđaju svakog najgore moguće kad pojedini konstantno to rade. Šteta da se na to ne može utjecati, no tvoja odlula. Onda nemojmo bulazniti " s ne može to moderatura ispratiti", a postoji razlika uvreda od uvrede i netko tko izrevoltiran ponekad izleti iz kolosijeka ili netko tko pak 1 od 100 postova napiše da je normalan, a takvih nažalost ima, no ponavljam, vaš forum vaša pravila.

A uopće ne zalazim u te međunacionalne teme ili domaći sport, jasno da su tu posebno uključene emocije i niske pobude.

OK, sve je jasno, nema vajde, bar se istjeralo na čistac. Pozdrav iskreni

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 21 mar 2023, 15:58

Pokušavam ti pojasniti: nije crno-bijelo.

Ne mogu svi sve, a svako može ponešto, ponekad. Svodi se na subjektivne procjene kad je neko pretjerao i prestao biti koristan član foruma. To subjektivno odlučujem ja. Ako je nekom nekad nešto prošlo, ne znači da će mu proći drugi put ili da će to isto u istom trenutku proći nekom drugom. Nije isto kad uvredu napiše forumaš koji je napisao 1000 konstruktivnih postova i onda mu došla žuta minuta i kad to uradi trol koji je već banovan 100 puta. Nije isto ni kad mi nekog prijavi forumaš koji je napisao 1000 konstruktivnih postova i kad prijavu pošalje smor koji samo prijavljuje a na drugoj strani upravo on provocira i trola.

Svako za sebe gradi reputaciju na forumu, prema drugim forumašima i prema administraciji. Npr. kad vidim da mi o banovima kuka forumaš koji se samo svađa, trola, jednom u tri mjeseca traži da se neko banuje, a prvi je kad se treba hvaliti kako je stavio ad blocker, iskreno dobro se potrudim da nađem razlog da mu ne ispunim želju. Nije to do mene, to je do utiska koji svako ostavlja svojim postovima. Tu se pojavi i određena "kazna" za ono vrijeđanje administratora o kojem govoriš. Nije uvijek kazna ban, može biti i kazna da izgubiš pravo na podršku.

Znači, svako ko želi biti siguran da neće biti isključen treba da se ponaša kulturno i diskutuje civilizovano. Sve ostalo je rizično ponašanje i kad tad će doći na red da bude sankcionisano. S druge strane, ne pada mi na pamet da isključujem forumaše zbog jedne greške ili zato što nekog "nerviraju".

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Felixians4 » 21 mar 2023, 16:20

admin je napisao/la:
21 mar 2023, 15:58
Pokušavam ti pojasniti: nije crno-bijelo.

Ne mogu svi sve, a svako može ponešto, ponekad. Svodi se na subjektivne procjene kad je neko pretjerao i prestao biti koristan član foruma. To subjektivno odlučujem ja. Ako je nekom nekad nešto prošlo, ne znači da će mu proći drugi put ili da će to isto u istom trenutku proći nekom drugom. Nije isto kad uvredu napiše forumaš koji je napisao 1000 konstruktivnih postova i onda mu došla žuta minuta i kad to uradi trol koji je već banovan 100 puta. Nije isto ni kad mi nekog prijavi forumaš koji je napisao 1000 konstruktivnih postova i kad prijavu pošalje smor koji samo prijavljuje a na drugoj strani upravo on provocira i trola.

Svako za sebe gradi reputaciju na forumu, prema drugim forumašima i prema administraciji. Npr. kad vidim da mi o banovima kuka forumaš koji se samo svađa, trola, jednom u tri mjeseca traži da se neko banuje, a prvi je kad se treba hvaliti kako je stavio ad blocker, iskreno dobro se potrudim da nađem razlog da mu ne ispunim želju. Nije to do mene, to je do utiska koji svako ostavlja svojim postovima.

Znači, svako ko želi biti siguran da neće biti isključen treba da se ponaša kulturno i diskutuje civilizovano. Sve ostalo je rizično ponašanje i kad tad će doći na red da bude sankcionisano. S druge strane, ne pada mi na pamet da isključujem forumaše zbog jedne greške ili zato što nekog "nerviraju".
Upravo ja zastupam i u prijašnjoj replici ističem ovaj dio "Nije isto kad uvredu napiše forumaš koji je napisao 1000 konstruktivnih postova i onda mu došla žuta minuta i kad to uradi trol koji je već banovan 100 puta. Nije isto ni kad mi nekog prijavi forumaš koji je napisao 1000 konstruktivnih postova" Svakome se zalomi da se ogriješi i to je ljudski faktor, skroz normalna pojava. Ali na one koje ja žugam i ne želim nužno da ih se banira već da izmijene, ublaže retoriku kad već ste preblagi s banovima što mi je opet logična i OK politika.. su oni suprotni, koji od 1000 postova, u njih par su "normalni", a u svakom drugome nazivaju druge retardima, debilima, kozojebima i konstantno provociraju, huškaju, drže tenziju itd. Dakle, ako ti smatraš da je to prihvatljivo i da je to jedna greška ili da nije za sankciju, po meni onda je sve prihvatljivo i ništa nije za sankciju, no opet, tvoje/vaše pravo na drugačije stajalište.

Nikog ne navodim konkretno, ne "kmečim" zbog sebe već sa željom da se odstrani govor mržnje i toksičnost GENERALNO, a to je na forumu najlakše postići, no ti imaš skroz drugačije viđenje i to je u redu. Ne slažem se nimalo, žao mi je, no moram poštivati. Meni svakako nije problem, na uvrede se uspijem suzdržati kad dođe ili makar uzvratim u PP, nije to problem, neću više ni prijavljivati niti ukazivati na ovo. Kad nema sluha od admina, nema svrhe nikakve i eto, samo sam htio postići da dobijem direktnu povratnu informaciju, da znam u čem je stvar.


Nećemo više na ovoj temi onda o ovome? I dalje smatram se nižim bićem od svakog, držim da su svi forumaši tu kudikamo inteligentniji, ispravniji, ispunjeniji, ljepši, situiraniji i koješta od mene, poštujem svakog, niti malo ovo moje ophođenje nije usmjereno ni protiv kog osobno niti se smatram ugroženim, ne ulazim u fight ionako, dakle, poanta je u ovome što sam boldao i to je sve. Živjeli

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Tekashi » 21 mar 2023, 22:45

Hocemo dark mode.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Centre forward » 21 mar 2023, 23:37

Odavno je ovaj forum u dark modu.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la SMR187 » 22 mar 2023, 07:26

Nisam u zivotu upoznao ovoliku lazovcinu i manipulatora ko sto je ovaj admin. :rol: Prvo i prvo, lazove, tvoju "podrsku" nisam nikad imao na ovom forumu, daleeeko prije adblockera
Upravo je to bio razlog da zamijenim vasu aplikaciju i pocnem koristiti adblocker.. Jer ako ti ne postujes mene kao korisnika usluga, onda normalno da cu sam sebi praviti bolji ugodjaj, cak i ako je to na vasu stetu.
Ulazis u glupe rasprave i onda manipulises cinjenicama da bi okrenuo sve protiv mene i predstavio mene kao neko zlo, a mogao si odmah reci da nemam pravo na podrsku i ne bih ti se vise nikad obratio, kao sto i necu vise.. To je sve bio tvoj izbor.

Znaci nije bitan broj konstruktivnih postova i jesi li troll ili ne.. Bitno je ne koristit adblock :bih:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 22 mar 2023, 08:03

I onda ce se cuditi sto je dobio ban.

Vec sam davno rekao, korisnici koji ne placaju koristenje foruma (citaj koriste ad blocker, jer je za korisnike forum besplatan) nemaju pravo na podrsku. To je valjda i logicno. Isto da krades stream PL BiH a zoves Moju Tv jer ti ne valja slika ili ti ne odgovara komentator.

Naravno da je finansiranje rada foruma bitno i kljucni uslov za postojanje foruma, njegovo odrzavanje, unaprijedjivanje. Iz prazne ne puca, nije ovo drzavni projekat pa da se iz budzeta povlaci.

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Brokula » 27 mar 2023, 08:16

admin je napisao/la:
22 mar 2023, 08:03
I onda ce se cuditi sto je dobio ban.

Vec sam davno rekao, korisnici koji ne placaju koristenje foruma (citaj koriste ad blocker, jer je za korisnike forum besplatan) nemaju pravo na podrsku. To je valjda i logicno. Isto da krades stream PL BiH a zoves Moju Tv jer ti ne valja slika ili ti ne odgovara komentator.

Naravno da je finansiranje rada foruma bitno i kljucni uslov za postojanje foruma, njegovo odrzavanje, unaprijedjivanje. Iz prazne ne puca, nije ovo drzavni projekat pa da se iz budzeta povlaci.
Normalno da ti se raja žali kad ne poštuješ pravila foruma koja si lično napisao :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la matanisunje » 27 mar 2023, 17:52

neće da mi prikažu slike na forumu

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la OldFashioned » 27 mar 2023, 19:37

Probaj sa drugog nicka, jolicnikola.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la samirr » 29 mar 2023, 04:17

Brokula je napisao/la:
27 mar 2023, 08:16
admin je napisao/la:
22 mar 2023, 08:03
I onda ce se cuditi sto je dobio ban.

Vec sam davno rekao, korisnici koji ne placaju koristenje foruma (citaj koriste ad blocker, jer je za korisnike forum besplatan) nemaju pravo na podrsku. To je valjda i logicno. Isto da krades stream PL BiH a zoves Moju Tv jer ti ne valja slika ili ti ne odgovara komentator.

Naravno da je finansiranje rada foruma bitno i kljucni uslov za postojanje foruma, njegovo odrzavanje, unaprijedjivanje. Iz prazne ne puca, nije ovo drzavni projekat pa da se iz budzeta povlaci.
Normalno da ti se raja žali kad ne poštuješ pravila foruma koja si lično napisao :rol:
Pravda za Admina!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Forum

Post Postao/la Ado1922 » 08 apr 2023, 00:14

Mogu li dobiti mogućnost banovanja i brisanja spam postova na Velež podforumu?

Zagadiše nam pojedinci sve u pm.

BH Forza je jedan od njih
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.