Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 05 apr 2019, 19:27

Rekreacija 20 od 24 moguća sata.
Al' što više krvarimo, sve više Te mi volimo,
sve glasnije mi kličemo i u zori osvićemo!

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 05 apr 2019, 19:27

Tehnologija je čudo
Human beings in a mob
What's a mob to a king? What's a king to a god?
What's a god to a non-believer who don't believe in anything?
Will he make it out alive? Alright, alright, no church in the wild

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 05 apr 2019, 19:30

Sarmelino WroteColonTehnologija je čudo

#ThunderUp
----------------------
No papa, no papa, yes papa, Johnny.
----------------------
20.0 CLUB
----------------------
'Bout to cause a genocide so you can call me Hi—

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 05 apr 2019, 20:45

Derdiyok WroteColonRekreacija 20 od 24 moguća sata.

24/24, nista se polovicno ne radi.
skrrroz mi puca, bas me boli

Kanye
Kontakt:

PostPostao/la Kanye » 05 apr 2019, 23:17

Federer17 WroteColon
admin WroteColonUcestvovao si u mnogim drugim raspravama i tu zasluzio ban. Jedno vrijeme sam vam svima gledao kroz prste... kad sam odlucio prestati, svi koji ste u mojim ocima isti ste uklonjeni s foruma. Ko da cu ja citati sta vi naglabate svaki put kad vas krene i pratiti tacno ko je sta u kojem postu napisao.

To Jesil ti danas trolao i potpirivao rasprave kojim nije mjesto na forumu ili si to radio jucer ili prije mjesec dana, meni nije bitno. Bitno je da godinama isto smece prosipas I da je to meni dosadilo.

Isto tako mozes racunati da ces ukoliko na tom nicku nastavis kao sto si so sad, biti banovan daleko brze nego sto bi to bio neko drugi ko nije ispucao svoj kredit

Koja je pravda ljudima koji su bili banovani, vjerovatno dvocifren broj puta, dati ban od 10-ak dana (sumnjam da je bilo vise od toga), dok si onima koji nikad dotad nisu bili banovani (cak mozda ni upozoreni) dao trajni ban?

Isti su ucestvovali u milion vjerskih, politickih rasprava (sigurno ne manji broj od ovih drugih), svojim provokacijama izazvali jos vjerovatno isti broj njih, i ti ih 'pomilujes' sa desetak dana odmora. Da ne navodim druge razloge zbog kojih su banovani ili trebali biti (trolanje, spam, i sl.), gdje se nakupio pofin godisnji u meni komsijskim Banovicima. Koliko puta su takvi usli i namjerno provocirali vjernike, ismijavali ih, psovali njima svete stvari?

Je li to zbog toga sto si i ti isti kao oni, ne smetaju ti uvrede, ismijavanja, na racun bilo koje vjere pa to po obicaju prodje kao da se nije ni desilo? Problem je kada se takvima odgovori, eh onda se pojave vrli moderatori (koji su, mahom, isti kao i ovi o kojima pricam), da zavedu red i prijavljuju postove. Ako treba, i imenovat cu.

Da ne bude da sam pristrasan, s obzirom na to da sam i sam nekada bio sudionik velikog broj slicnih rasprava (zbog cega sam i dobio, mislim, 2 bana), apsolutno se slazem da treba banovati svakoga ko ucestvuje u istim (ako je vec pravilo foruma takvo). Medjutim, nije uredu na isti nacin tretirati one koji stalno potpiruju, vrijedjaju, trolaju, i poznati su po tome na forumu, i takvima davati priliku da nastavljaju time sto se nece trajno banovati.

:clap:
I believe there's a God above me
I'm just the god of everything else

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 06 apr 2019, 02:06

Sarmelino se treba odstraniti s foruma ona je kancer
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 apr 2019, 23:19

admin WroteColon
Federer17 WroteColon
admin WroteColonPravda je možda spora, ali dostižna.

Iskreno, zar stvarno misliš da ja u svakom trenutku od hiljada forumaša znam koji je zaslužio sedmični, koji mjesečni, a ko trajni ban...

jadnostavno, ko čačka mečku, kad-tad će nadrljati.
Ko poštuje pravila foruma i konkretno diskutije, sigurno neće.

Hoćel se provući neko ko je možda trebao biti rigoroznije kaznjen? Hoće. Hoćel mu poći za rukom da se provlači sto puta i konstatno radi isto? Sumnjam.

Na kraju, meni uopšte nije cilj nekog banovati, već mi je cilj da forum bude što ugodnije mjesto. Ako to uspijem sedmičnim banom za nekog ko je zaslužio trajni, pa super.

Pa fazon je da si tad za istu stvar nekom puknuo trajni, a nekom 7 dana. Ne znam kojim kriterijima si se vodio, kad jedni imaju vec staza u Banovicima. Valjda oni, nakon desetina kratkotrajnih banova, trebaju prvi da lete trajno?

Onda si trebao ljude koji nikad nisu banovani upozoriti banom od 7 dana, a jok odmah trajno. Dvostruki standardi.

Sarmelino WroteColonAl vi volite glumit zrtve

Nekom ovaj forum nije zivot, niti ce praviti 20 novih akaunta kada se banuje, zbog cega onda da nesto glumi? Zbog takvih kao sto si ti, meni licno, se ne mili ulaziti na teme na kojima si 24/7. Ako je to put kojim admin tezi da poboljsa kvalitet foruma, sta je onda suprotno tome...?Procitati pet tvojih postova je dovoljno da se neko uvjeri u ovo sto pricam.

Nemam pojma o čemu govoriš, zadnje što sam radio puko sam 3-4 trajna... mislio sam da o tome pričamo.

Mimo toga, opet ti kažem, ko da ja pamtim svaki ban, upozorenje, sve... Kriteriji kojim sam se vodio su subjektivni osjećaji i sugestije ostalih moderatora koji dobro izdebatiraju svaku ovako odluku. Tako se uvijek vodim.

i cilj je da ne ulaziš u svaku temu, taman fino, smarači na jednu, a intelektualna elita na drugu stranu... ima tema, za svakog dosta.

Pade Đeki za UZP :tokralju:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 15 apr 2019, 18:40

na temi aba liga,podforum evropska košarka,@gargamel83 vrijedja vec nekoliko puta,i ta bas vrijedja

Natrag na “Help”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.