Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Juventinisimo » 26 dec 2022, 18:04

Ovaj admin je dobar k'o hljeb...nema teme koju niste usr4li...

Godinama iskacete sa novim nickovima i ISTE stvari radite, kako vam ne dotuzi?

Samo banuj admine... :thumbup:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 dec 2022, 10:25

Al najjači je
I mene bas zanima sto je svaki moj nick banovan, kad na vecini nisam pisao nista losije od ovih pojedinaca koje ti navodim vec 2 dana da trollaju i unistavaju forum
Znači lik priznaje da je na većini pisao isto kao trolovi, a na nekima pisao i gore i uništavao forum, a kuka da se banuju oni koji to rade.

Čovječe dragi, uđeš u kafanu napraviš belaj i izbace te. Naredni put uđeš, izbace te, opet uđeš, opet te izbace, tako sto puta... pri tome kukaš da kafana ništa ne valja, da konobari ne rade dobar posao i da su gosti teški glupani... pa do koga je?

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Beko023 » 27 dec 2022, 11:53

admin je napisao/la:
27 dec 2022, 10:25
Al najjači je
I mene bas zanima sto je svaki moj nick banovan, kad na vecini nisam pisao nista losije od ovih pojedinaca koje ti navodim vec 2 dana da trollaju i unistavaju forum
Znači lik priznaje da je na većini pisao isto kao trolovi, a na nekima pisao i gore i uništavao forum, a kuka da se banuju oni koji to rade.

Čovječe dragi, uđeš u kafanu napraviš belaj i izbace te. Naredni put uđeš, izbace te, opet uđeš, opet te izbace, tako sto puta... pri tome kukaš da kafana ništa ne valja, da konobari ne rade dobar posao i da su gosti teški glupani... pa do koga je?
Ne pravi se Englez majke ti
Diskutovali smo ti i ja o tim stvarima i pitao sam te fino jel moram dobiti ban iako pisem sasvim normalno i diskutujem o sportu kao i svi drugo bez uvreda i trollanja
Rekao si da ces me svakako banovati bez obzira na sve

Eh samo je caka tu sto mozes uporediti moje prijasnje postove sa ovim trollovskim koji se ponavljaju iznova i iznova
Pa ja bih ti od jednog te istog lika mogao do sutra postavljati sve ono sto sam ti gore objavio ali se nisi obazirao

Sve uredu ti si svoje rekao, zazmirio si na sve i to je okej
Ne smijes banovati pojedince iz nekog razloga, prihvaceno
A imao si razloga itekako, spam inboxa forumasima za glasanje na temama forumas i kanta godine kao i za troll postove.. da ne spominjem opet sto sam ti postavljao kako su ti isti likovi kukali da se jedan od njih postavi za moderatora sto je i ucinjeno

Poenta je da od sad pa nadalje za sve vaze ista pravila
Trebas naglasiti fino sta je dozvoljeno sta nije
Ako su ti oni troll postovi okej, neka budu i moji odgovori na iste okej ;)
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 dec 2022, 16:41

hoćeš li ti napisati koji ti je originalni nick?

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Brokula » 06 jan 2023, 08:28

Beko023 je napisao/la:
27 dec 2022, 11:53
admin je napisao/la:
27 dec 2022, 10:25
Al najjači je
I mene bas zanima sto je svaki moj nick banovan, kad na vecini nisam pisao nista losije od ovih pojedinaca koje ti navodim vec 2 dana da trollaju i unistavaju forum
Znači lik priznaje da je na većini pisao isto kao trolovi, a na nekima pisao i gore i uništavao forum, a kuka da se banuju oni koji to rade.

Čovječe dragi, uđeš u kafanu napraviš belaj i izbace te. Naredni put uđeš, izbace te, opet uđeš, opet te izbace, tako sto puta... pri tome kukaš da kafana ništa ne valja, da konobari ne rade dobar posao i da su gosti teški glupani... pa do koga je?
Ne pravi se Englez majke ti
Diskutovali smo ti i ja o tim stvarima i pitao sam te fino jel moram dobiti ban iako pisem sasvim normalno i diskutujem o sportu kao i svi drugo bez uvreda i trollanja
Brat trola u svakom postu nakon ove napisane rečenice
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Beko023 » 06 jan 2023, 11:58

Brokula je napisao/la:
06 jan 2023, 08:28
Beko023 je napisao/la:
27 dec 2022, 11:53
admin je napisao/la:
27 dec 2022, 10:25
Al najjači je



Znači lik priznaje da je na većini pisao isto kao trolovi, a na nekima pisao i gore i uništavao forum, a kuka da se banuju oni koji to rade.

Čovječe dragi, uđeš u kafanu napraviš belaj i izbace te. Naredni put uđeš, izbace te, opet uđeš, opet te izbace, tako sto puta... pri tome kukaš da kafana ništa ne valja, da konobari ne rade dobar posao i da su gosti teški glupani... pa do koga je?
Ne pravi se Englez majke ti
Diskutovali smo ti i ja o tim stvarima i pitao sam te fino jel moram dobiti ban iako pisem sasvim normalno i diskutujem o sportu kao i svi drugo bez uvreda i trollanja
Brat trola u svakom postu nakon ove napisane rečenice
Ja napisem svoje misljenje. Za razliku od tebe koji i nemas svoje misljenje. Jer ne znas razmisljati.
Uostalom admin je vec priznao koliko je imao zalbi na tebe. Trebao si davno biti banovan ali te vile nosaju. :salut:
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 06 jan 2023, 12:24

Goretzka, evo kao i njemu, dao sam i tebi priliku da budeš normalan i ostaneš aktivan na forumu bez da moraš registrovati milion nickova.

Pokušaj barem da je iskoristiš. Ne trolaj. Ne smaraj na temama liga i klubova koje ne voliš ili ne cijeniš. Ne mora se ostaviti milijarda postova da bi se reklo nešto pametno, nekad je baš suprotno... Nisi na pravom putu, ali možeš biti.

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Beko023 » 06 jan 2023, 12:40

admin je napisao/la:
06 jan 2023, 12:24
Goretzka, evo kao i njemu, dao sam i tebi priliku da budeš normalan i ostaneš aktivan na forumu bez da moraš registrovati milion nickova.

Pokušaj barem da je iskoristiš. Ne trolaj. Ne smaraj na temama liga i klubova koje ne voliš ili ne cijeniš. Ne mora se ostaviti milijarda postova da bi se reklo nešto pametno, nekad je baš suprotno... Nisi na pravom putu, ali možeš biti.
Prati me od sad. Vidjet ces da pisem realne postove i svoje licno misljenje. Nema potrebe za tenzijama. Brokula je malo nervozan.
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 06 jan 2023, 13:02

Beko023 je napisao/la:
06 jan 2023, 12:40
admin je napisao/la:
06 jan 2023, 12:24
Goretzka, evo kao i njemu, dao sam i tebi priliku da budeš normalan i ostaneš aktivan na forumu bez da moraš registrovati milion nickova.

Pokušaj barem da je iskoristiš. Ne trolaj. Ne smaraj na temama liga i klubova koje ne voliš ili ne cijeniš. Ne mora se ostaviti milijarda postova da bi se reklo nešto pametno, nekad je baš suprotno... Nisi na pravom putu, ali možeš biti.
Prati me od sad. Vidjet ces da pisem realne postove i svoje licno misljenje. Nema potrebe za tenzijama. Brokula je malo nervozan.
Nemam ništa protiv i da pišeš tuđe mišljenje kao i da si nerealan, dok god ne smaraš okolo i ne provociraš druge.

Ako svojim mišljenjem budeš spamirao i uzrokovao svađe i nepotrebne oftopic diskusije ili svojim mišljenjem budeš provocirao ljude koji pišu o klubovima za koje navijaju, bićeš udaljen sa foruma. I onda će ti se isto ponoviti na narednih 300 nickova, bez opcije da obećaš da si se popravio.

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la coelho41 » 06 jan 2023, 13:08

Onda je red i da Gefufna dobije priliku da bude normalan i aktivan na forumu bez da registruje milion nickova.

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Beko023 » 06 jan 2023, 13:16

admin je napisao/la:
06 jan 2023, 13:02
Beko023 je napisao/la:
06 jan 2023, 12:40
admin je napisao/la:
06 jan 2023, 12:24
Goretzka, evo kao i njemu, dao sam i tebi priliku da budeš normalan i ostaneš aktivan na forumu bez da moraš registrovati milion nickova.

Pokušaj barem da je iskoristiš. Ne trolaj. Ne smaraj na temama liga i klubova koje ne voliš ili ne cijeniš. Ne mora se ostaviti milijarda postova da bi se reklo nešto pametno, nekad je baš suprotno... Nisi na pravom putu, ali možeš biti.
Prati me od sad. Vidjet ces da pisem realne postove i svoje licno misljenje. Nema potrebe za tenzijama. Brokula je malo nervozan.
Nemam ništa protiv i da pišeš tuđe mišljenje kao i da si nerealan, dok god ne smaraš okolo i ne provociraš druge.

Ako svojim mišljenjem budeš spamirao i uzrokovao svađe i nepotrebne oftopic diskusije ili svojim mišljenjem budeš provocirao ljude koji pišu o klubovima za koje navijaju, bićeš udaljen sa foruma. I onda će ti se isto ponoviti na narednih 300 nickova, bez opcije da obećaš da si se popravio.
Okej pa sta cemo onda sa ostalima? Pojedinci ulijecu na razne teme i svojim "misljenjima" i "provokacijama" zagadjuju teme.

Nadam se da ces rijesiti i problem moderatora na temi Bundesliga, @harden nije obavljao tu funkciju kako treba. Mozemo izglasati nekog drugog. Sto se tice ostalog slazem se.
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 06 jan 2023, 13:31

Drugima cu se baviti ja a ne ti. Ako se budes bavio drugima i pokusavao svoj nivo brzobrazluka nivelisati sva zbirnim bezobrazlukom na forumu, garantujem ti da neces daleko dogurati.

Gefufna je dobio milion prilika, posljednja mu jos traje. Bude banovan svaki put zbog iste stvari, tj prozivanja mene. Kad se odljubi, vise nece biti banovan.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la harden » 06 jan 2023, 13:36

Lik na svakoj temi samo kontra, upada provokatorski gdje god moze, nisi ti zasluzio ni drugu priliku kamo li 22. :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Beko023 » 06 jan 2023, 13:42

admin je napisao/la:
06 jan 2023, 13:31
Drugima cu se baviti ja a ne ti. Ako se budes bavio drugima i pokusavao svoj nivo brzobrazluka nivelisati sva zbirnim bezobrazlukom na forumu, garantujem ti da neces daleko dogurati.

Gefufna je dobio milion prilika, posljednja mu jos traje. Bude banovan svaki put zbog iste stvari, tj prozivanja mene. Kad se odljubi, vise nece biti banovan.
Uredu samo nam rijesi moderatora na temi Bundeslige valjalo bi. :salut:

Da napokon mozemo normalno analizirati utakmice i komentarisati. Ne treba nam neozbiljnost od strane pojedinih moderatora.

Imamo pakt, drzat cemo ga se i svi ce biti zadovoljni. Sve u cilju podizanja kvalitete foruma, a ne spustanja. :salut:
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 06 jan 2023, 15:40

moderatori su riješeni. Ne vidim nijedan neriješen problem na Bundesligi trenutno.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la OldFashioned » 06 jan 2023, 15:49

harden je napisao/la:
26 dec 2022, 16:46
Daj Goretzka ne budali, eto slucajno ti banovano najmanje 10 profila. Naporan si i ne znas pisati nista normalno, na svakom accountu si provocirao druge.

Sta tek za tebe reci, ti si kao moderator nerijetko pokazivao veoma slicno ponasanje. Nije ni cudo da si ex.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 06 jan 2023, 15:52

Beko023 je napisao/la:
06 jan 2023, 13:42
admin je napisao/la:
06 jan 2023, 13:31
Drugima cu se baviti ja a ne ti. Ako se budes bavio drugima i pokusavao svoj nivo brzobrazluka nivelisati sva zbirnim bezobrazlukom na forumu, garantujem ti da neces daleko dogurati.

Gefufna je dobio milion prilika, posljednja mu jos traje. Bude banovan svaki put zbog iste stvari, tj prozivanja mene. Kad se odljubi, vise nece biti banovan.
Uredu samo nam rijesi moderatora na temi Bundeslige valjalo bi. :salut:

Da napokon mozemo normalno analizirati utakmice i komentarisati. Ne treba nam neozbiljnost od strane pojedinih moderatora.

Imamo pakt, drzat cemo ga se i svi ce biti zadovoljni. Sve u cilju podizanja kvalitete foruma, a ne spustanja. :salut:
Evo jedan od moderatora sa Engleske lige mi je upravo uputio molbu da te trajno banujem. Sereš se po tom podforumu, svima kvariš ugođaj. Ili prestani ili si do ponedjeljka bivši.

Jedino me tješi da možda i ne kontaš, ali evo, sad sam ti skrenuo pažnju. Na temama engleske lige, zaslužio si ban u zadnjih par dana. Opraštam ti danas pod uslovom da prestaneš. Do tebe je.

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Brokula » 06 jan 2023, 19:47

admin je napisao/la:
06 jan 2023, 12:24
Goretzka, evo kao i njemu, dao sam i tebi priliku da budeš normalan i ostaneš aktivan na forumu bez da moraš registrovati milion nickova.

Kakvu si ti meni priliku dao? Jel to nakon onih 100 prijava sedmicno upucenih na moje postove
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Shategabri » 06 jan 2023, 20:46

admin je napisao/la:
06 jan 2023, 12:24
Goretzka, evo kao i njemu, dao sam i tebi priliku da budeš normalan i ostaneš aktivan na forumu bez da moraš registrovati milion nickova.

Pokušaj barem da je iskoristiš. Ne trolaj. Ne smaraj na temama liga i klubova koje ne voliš ili ne cijeniš. Ne mora se ostaviti milijarda postova da bi se reklo nešto pametno, nekad je baš suprotno... Nisi na pravom putu, ali možeš biti.
Koja je svrha? 158 nick i ista priča. Ništa ne doprinosi, naprotiv. Trola i valja gluposti. Osim njega klonirao se izvjesni dacho s nickom nešto whowhow na epl temi i bundesligi se javio isključivo da komentariše mene.
Likovi koji su trajno banovani ne bi trebali dobiti novu priliku nego bi trrbali biti banovani po kratkom postupku kad se kloniraju a ti kako hoćeš.
Ako ne budu banovani i budu me stalkali i vrijeđali, ne odgovaram za to šta ću im napisati. Banuj i mene slobodno trajno.
Koševo Zapad

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la OldFashioned » 06 jan 2023, 21:11

A ko je ovaj boatenkk, isto neki sa trajnim izgleda ?
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.