Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la 123456 » 14 maj 2009, 14:05

Kome i kako da se zalim ako sam banovan na forumu.Mislim da ima odredjen broj modova koi "naginju" na jednu stranu i jedan tim i sve dok se pise o njima u pozitivu sve je OK ali kad uzvratis na provokaciju oni ti obrisu post a onaj ko je izazvo svadju ostane nekaznjen.

Zanima me dali i kako ja mogo traziti razlog banovanja jer se moj post izbriso dali on negdje ipak ostane da bi ja mogao "dokazati" da nisam trebao biti banovan.

P.S Radi se o Moderatorima :Eagles i Knele.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la el-fighter » 14 maj 2009, 14:47

Može li mi neko reći kako da otvorim novu temu. Čačkao sam po forumu, ali bezuspješno.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la adnan_nanda » 14 maj 2009, 15:17

el-fighter je napisao/la:Može li mi neko reći kako da otvorim novu temu. Čačkao sam po forumu, ali bezuspješno.
udjes na forum,pa izaberes podforum u kojem hoces da otvoris temu npr:"medjunarodni fudbal" ili "liga prvaka"... i gore iznad svih tema pise ti NOVA TEMA ;)
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
Facasplaca
Postovi: 187
Pridružen/a: 06 dec 2008, 08:19
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Facasplaca » 14 maj 2009, 16:48

123456 je napisao/la:Kome i kako da se zalim ako sam banovan na forumu.Mislim da ima odredjen broj modova koi "naginju" na jednu stranu i jedan tim i sve dok se pise o njima u pozitivu sve je OK ali kad uzvratis na provokaciju oni ti obrisu post a onaj ko je izazvo svadju ostane nekaznjen.

Zanima me dali i kako ja mogo traziti razlog banovanja jer se moj post izbriso dali on negdje ipak ostane da bi ja mogao "dokazati" da nisam trebao biti banovan.

P.S Radi se o Moderatorima :Eagles i Knele.
Na forumu treba postojati pdf ili jednostavno tema namijenjena upozorenjima i banovima,gdje ce modovi i admini pistati date banove i objasnjavati svoje postupke :!: ondosno upozoravati korisnike :!:

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 14 maj 2009, 17:27

I ja se slažem u potpunosti s tim.

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la 123456 » 14 maj 2009, 19:37

Mene su banovali "vjecno" samo zato sto sam odgovorio na provokaciju. Nikoga nisam vrijedjao vec samo iznio dokazane cinjenice,znaci rekao istinu.Ali to se Modu nije dopalo jer se nasao uvrjedjen i spuco mi ban na na 7 ili 15 ili 30 dana vec dozivotni.(ovo mi je drugi nich) a da me pri tome nije ni opomenuo niti me obavjestio.Najvise me to boli zbog one SportSport.ba Lige jer sam tamo bio kapiten tima i jedan od organizatora iste.I sto je najgore odma su me izbacili iz ekipe iako pravila nalazu da prvo moram propustiti dva kola dabi bio izbacen.Trazio sam ja objasnjenje i od odgovorni ovog sajta ali nista.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la bistrikboy » 14 maj 2009, 19:44

Admini u ovom djelu foruma neka otvore temu "Opomene i banovi",i svaki put kada neko "pređe" granicu kulture dijaloga,neka ovdje bude opomenut i neka mu se napise razlog zasto je opomenut,to stvarno nije puno posla za modove i admina...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Eagles » 14 maj 2009, 23:16

@123456 iliti riki

Vidim da se na mene žališ,pa da ti pojasnim neke stvari:

Prvo uvijek ukazuješ na propuste moderatora,kako ne reagiramo pravovremeno i sl...Ja ( kao i svi ostali modovi ) ne visimo na forumu non stop nego kada uđemo pregledamo teme za koje smo zaduženi,upozoravamo na off topic,brišemo psovke i vrijeđanja i to prijavljujemo administraciji,koja odlučuje što će sa autorima takvih postova.
Pratio sam stvar kada si banovan,a to je bilo zbog ignoriranja na pravila administracije i tvoje drskosti.

Obavijestio sam tvoj tim da si banovan i da nađu novog igrača,kako ćeš ostavljat prognoze ako si banovan,a banovan si bio trajno.Da si banovan na dan/dva ili tjedan,nebi letio iz lige i kluba,već bi propustio kolo.



Moderacija nema opciju da bana nekog,to može samo administracija,tako da te ja i knele nismo banali,da se mene pita ti bi davno letio sa foruma!

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la 123456 » 15 maj 2009, 09:06

Eagles je napisao/la:@123456 iliti riki

Vidim da se na mene žališ,pa da ti pojasnim neke stvari:

Prvo uvijek ukazuješ na propuste moderatora,kako ne reagiramo pravovremeno i sl...Ja ( kao i svi ostali modovi ) ne visimo na forumu non stop nego kada uđemo pregledamo teme za koje smo zaduženi,upozoravamo na off topic,brišemo psovke i vrijeđanja i to prijavljujemo administraciji,koja odlučuje što će sa autorima takvih postova.
Pratio sam stvar kada si banovan,a to je bilo zbog ignoriranja na pravila administracije i tvoje drskosti.

Obavijestio sam tvoj tim da si banovan i da nađu novog igrača,kako ćeš ostavljat prognoze ako si banovan,a banovan si bio trajno.Da si banovan na dan/dva ili tjedan,nebi letio iz lige i kluba,već bi propustio kolo.



Moderacija nema opciju da bana nekog,to može samo administracija,tako da te ja i knele nismo banali,da se mene pita ti bi davno letio sa foruma!

E konacno da dobijem bar neku rijec od tebe.

E kad si tako dobar de mi objasni zasto sam bobio taj ban.Bas me zanima.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 15 maj 2009, 09:29

uz svaki ban dobije se objašnjenje. znači, sigurno ti je već pisalo zašto si banovan.
jednako, i za upozorenja postoji ugrađen sistem i nema potrebe da ona budu javna.

o banovima se neće raspravljati, pregovarati niti je bilo ko dužan objašnjavati postupke moderatora i administratora. tema na kojoj će se voditi debate o banovima ili o tome "ko je prvi počeo" sigurno neće biti otvorena od modova i admina. ko želi i o tome da diskutuje, može, nije zabranjeno.

pravila foruma su vrlo jednostavna i ista za sve forumaše, a služe da bi ovakav sportski forum na kojem mogu diskutovati svi ljubitelji sporta iz BiH mogao egzistirati. kome ne odgovara zabrana psovanja, vrijeđanja, poziva na linč i tuču, politike, nacionalizma i sličnih stvari, nije obavezan ovdje diskutovati.
ban se vrlo lako može dobiti i za miniranje foruma i miniranje autoriteta moderatora. stalo nam je da ovaj forum opstane i svako ko ga bude razarao biće uklonjen, bez obzira da li to radio direktno ili izokola ili nam se samo učini da to radi.

ovim je administracija i moderacija završila svoje javljanje na ovoj temi. vi ste svakako dobrodošli da diskutujete o radu foruma, predlažete, kritikujete i hvalite rad modova koji dobrovoljno troše svoje vrijeme kako bi forum bio ugodniji za sve.

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la 123456 » 15 maj 2009, 12:53

Ovo meni vise lici na politiku 2ja sam ovdje glavni kome se nesvidja mars odavde" sto po meni nije uredu.A opet ko sam ja da to mora biti po mome ;) Sajt je takav kakav je jos je u povoju i razumijem neke greske koje se prave a o Forumu ovoga sajta neznam sta bi rekao.Uglavno znaci mene moze banovati ko kod hoce od Modova nemora me obavjestiti niti obrazloziti ni nista.To je glupo da nemoze gluplje biti ali vas forum pa radite kako hocete.

Mogao bi ovdje sad napisati zbog cega sam banovan mozda cak od rijeci do rijeci ali necu vidim nema ovdje demokratije.Jedni smiju mene vrijedjati i na vjerskoj i na nacijonalnoj osnovi a da nebudu ni upozorewni za to a koad im ja odgovorim i to samo dokazanim cinjenicama dobijem dozivotni ban.Nidje veze.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trasimaco » 24 maj 2009, 17:55

Mogli biste stvarno povecati ovaj broj smileya. Ima ih samo 24 (ako ja dobro vidim). I uopste mi se ne sviđaju. Ne znam kako ovaj forum funcionise i koje smileye podrzava, ali bilo bi super da se novi postave. Iskreno, ja bih najvise volio smileye kao na forumu jedne browser igre, samo ne znam smijem li spominjati njen naziv ovdje. Sa onom vrstom i kolicinom smileya bi bila ludnica pri postanju. Nema sta nema!
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Forum

Post Postao/la High » 31 maj 2009, 18:07

Trasimaco je napisao/la:Mogli biste stvarno povecati ovaj broj smileya. Ima ih samo 24 (ako ja dobro vidim). I uopste mi se ne sviđaju. Ne znam kako ovaj forum funcionise i koje smileye podrzava, ali bilo bi super da se novi postave. Iskreno, ja bih najvise volio smileye kao na forumu jedne browser igre, samo ne znam smijem li spominjati njen naziv ovdje. Sa onom vrstom i kolicinom smileya bi bila ludnica pri postanju. Nema sta nema!

Postavi onda sliku ili slicno,sve ce se uzeti u obzir ! ;)
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la insider » 31 maj 2009, 18:59

Trasimaco je napisao/la:Mogli biste stvarno povecati ovaj broj smileya. Ima ih samo 24 (ako ja dobro vidim). I uopste mi se ne sviđaju. Ne znam kako ovaj forum funcionise i koje smileye podrzava, ali bilo bi super da se novi postave. Iskreno, ja bih najvise volio smileye kao na forumu jedne browser igre, samo ne znam smijem li spominjati njen naziv ovdje. Sa onom vrstom i kolicinom smileya bi bila ludnica pri postanju. Nema sta nema!
To bi onda vremenom bio cirkus, mislim nebi bilo ozbiljnosti prilikom vođenja diskusija na ovom forumu.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trasimaco » 31 maj 2009, 22:03

Knele je napisao/la:
Trasimaco je napisao/la:Mogli biste stvarno povecati ovaj broj smileya. Ima ih samo 24 (ako ja dobro vidim). I uopste mi se ne sviđaju. Ne znam kako ovaj forum funcionise i koje smileye podrzava, ali bilo bi super da se novi postave. Iskreno, ja bih najvise volio smileye kao na forumu jedne browser igre, samo ne znam smijem li spominjati njen naziv ovdje. Sa onom vrstom i kolicinom smileya bi bila ludnica pri postanju. Nema sta nema!
To bi onda vremenom bio cirkus, mislim nebi bilo ozbiljnosti prilikom vođenja diskusija na ovom forumu.
Ma pogresno si ti mene shvatio, ili sam se ja pogresno izrazio. Nisam ja mislio na to da sada postovi sadrze na desetine smileya, nego na to da ih ima jako mnogo koji se mogu koristiti i koji su jako zanimljivi. Nisam mislio na to da oni budu gotovo skroz umjesto teksta. A ono sto bih predlozio jeste da se broj smileya u jednom postu ogranici. Naprimjer, ukupno 10 smileya smije biti u postu. I smiju biti najvise tri ista. Tako imamo veliki izbor, ali opet se mora paziti na broj smileya u jednom postu, jer je normalno ruzno kad ih je previse.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Sova » 07 jun 2009, 12:30

Nešto se dešava, ne znam dal je do mene, kad pošaljem post ili poruku, otvori mi prazan bijeli prozor, pa moram da idem na rifreš...
I fakat uradite nešto oko ovog ograničenja kako brzo se može poslat nova poruka, kucam brzo i ne namjeravam provodit pola sata na forumu da bi poslao tri poruke...
I ko se nad'o ale...

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la lejla » 07 jun 2009, 13:38

joj i mene nervira ovaj limit...
bar ga iskljucite u privatnim porukama.... :D :D
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Mont0 » 07 jun 2009, 14:37

Sova je napisao/la:Nešto se dešava, ne znam dal je do mene, kad pošaljem post ili poruku, otvori mi prazan bijeli prozor, pa moram da idem na rifreš...
I fakat uradite nešto oko ovog ograničenja kako brzo se može poslat nova poruka, kucam brzo i ne namjeravam provodit pola sata na forumu da bi poslao tri poruke...
Takodjer imam ovaj problem :S
Support Velez, It's logical! ★

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 07 jun 2009, 14:46

jel sad ok?

trebalo bi da jeste.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Virtu4l » 07 jun 2009, 17:38

Sada je sve ok, bilo je par grešaka jučer i jutros u radu foruma, predpostavljam tehničke prirode. Možete li smanjiti rok za slanje nove poruke, kao što Mont0 reče, potrebno je puno vremena da se napišu 3-4 poruke.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.