SS.ba ANDROID i iOS APP

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 16 maj 2020, 21:55

Nova opcija, Halal verzija portala SportSport.ba:

https://sportsport.ba/magazin/zelite-sa ... vas/361471

Avatar
StevieG8
Postovi: 13171
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la StevieG8 » 16 maj 2020, 22:02

SS bez Wande je blasfemija.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2175
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la BenjooJutub » 19 okt 2021, 07:54

Nisam ranije koristio Tapatalk a sada vidim da ne radi na najnovijoj verziji Androida ili je to do mene neki problem?

Ustvari, da li uopšte Tapatalk radi? Jer vidim da je fokus SS.ba u potpunosti prešao na skupljanje klikova zbog čega su možda i odustali od Tapatalka 😭

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la SMR187 » 19 okt 2021, 12:06

BenjooJutub je napisao/la:
19 okt 2021, 07:54
Nisam ranije koristio Tapatalk a sada vidim da ne radi na najnovijoj verziji Androida ili je to do mene neki problem?

Ustvari, da li uopšte Tapatalk radi? Jer vidim da je fokus SS.ba u potpunosti prešao na skupljanje klikova zbog čega su možda i odustali od Tapatalka 😭
Davnih dana brate. Ima sigurno godina dana
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 19 okt 2021, 13:01

ima vala i pet.

Tako je, od Tapatalka smo odustali jer nas košta, a donosi prihod Tapatalku. Poprilično besmisleno za jedan komercijalni medij.

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la redbull93 » 22 jan 2022, 10:33

Android app se stalno rusi, nije moguce je otvoriti. Pokusao izbrisati i novu instalirati, opet se isto desava.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 22 jan 2022, 10:52

Imamo bug u zadnjem updateu. Radimo na tome da se otkloni I bice vrlo brzo.

Inace, update ce omoguciti google login i pojednostaviti registraciju na portal

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 22 jan 2022, 21:25

Objavljen je update kojim je rijesen bug koji se pojavio.

Ukoliko i dalje neko ima slican problem potrebno je samo uraditi update na posljednju verziju 3.4.31

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la redbull93 » 23 jan 2022, 01:14

admin je napisao/la:
22 jan 2022, 21:25
Objavljen je update kojim je rijesen bug koji se pojavio.

Ukoliko i dalje neko ima slican problem potrebno je samo uraditi update na posljednju verziju 3.4.31
Radi sad sve
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

RASanticeva
Postovi: 1006
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la RASanticeva » 02 avg 2022, 20:18

Ja iskreno ne znam kako sa ostalima, ali ova aplikacija je blagi užas u odnosu na šta je bila

- Komentare ne možeš ni otvoriti, niti napisati jer konstantno imaš "greška" balon koji iskače
- Reklame su iritantne jer ne samo da izađe jedna, nego ih izađu tri i ne možeš da koristiš aplikaciju jer se sve tri uruše prije nego što krenu i u biti više manje koristim desktop verziju jer je aplikacija blagi užas u tom smislu
- Hoćeš da otvoriš push notification? Nema problema! Samo će ti faliti 90% teksta, iskočit će ti glupa reklama i moraš da izađeš iz push notifikacije, nađeš je na listi novosti i onda tek možeš da vidiš novost koja te zanima.
- Čitaš forum i slučajno odlučiš da se vratiš? Aplikacija ti se zatvara i sad opet moraš da tražiš temu na kojoj si bio da bi nastavio čitati

Aplikacija na najnovijoj verziji, ali zadnjih par updatea su stvarno sve gori i gori
Mostar u srcu, Velež do groba

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 03 avg 2022, 11:53

RASanticeva je napisao/la:
02 avg 2022, 20:18
Ja iskreno ne znam kako sa ostalima, ali ova aplikacija je blagi užas u odnosu na šta je bila

- Komentare ne možeš ni otvoriti, niti napisati jer konstantno imaš "greška" balon koji iskače
- Reklame su iritantne jer ne samo da izađe jedna, nego ih izađu tri i ne možeš da koristiš aplikaciju jer se sve tri uruše prije nego što krenu i u biti više manje koristim desktop verziju jer je aplikacija blagi užas u tom smislu
- Hoćeš da otvoriš push notification? Nema problema! Samo će ti faliti 90% teksta, iskočit će ti glupa reklama i moraš da izađeš iz push notifikacije, nađeš je na listi novosti i onda tek možeš da vidiš novost koja te zanima.
- Čitaš forum i slučajno odlučiš da se vratiš? Aplikacija ti se zatvara i sad opet moraš da tražiš temu na kojoj si bio da bi nastavio čitati

Aplikacija na najnovijoj verziji, ali zadnjih par updatea su stvarno sve gori i gori
Govoriš o iOS aplikaciji, pretpostavljam.

Ona se nije mijenjala dugo, nije u pitanju nova već stara koja realno ne valja ništa.

Mi radimo na novoj aplikaciji, skroz ispočetka jer je ova kriza. Iskreno preporučujem svakome ko ima iPhone da koristi web, a ne tu aplikaciju.

Android aplikacija je s druge strane u poprilično dobrom stanju, prati web i radi super uz par minimalnih nedostataka na Fantasy sistemu koje ćemo ubrzo otkloniti.

RASanticeva
Postovi: 1006
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la RASanticeva » 04 avg 2022, 16:42

admin je napisao/la:
03 avg 2022, 11:53
RASanticeva je napisao/la:
02 avg 2022, 20:18
Ja iskreno ne znam kako sa ostalima, ali ova aplikacija je blagi užas u odnosu na šta je bila

- Komentare ne možeš ni otvoriti, niti napisati jer konstantno imaš "greška" balon koji iskače
- Reklame su iritantne jer ne samo da izađe jedna, nego ih izađu tri i ne možeš da koristiš aplikaciju jer se sve tri uruše prije nego što krenu i u biti više manje koristim desktop verziju jer je aplikacija blagi užas u tom smislu
- Hoćeš da otvoriš push notification? Nema problema! Samo će ti faliti 90% teksta, iskočit će ti glupa reklama i moraš da izađeš iz push notifikacije, nađeš je na listi novosti i onda tek možeš da vidiš novost koja te zanima.
- Čitaš forum i slučajno odlučiš da se vratiš? Aplikacija ti se zatvara i sad opet moraš da tražiš temu na kojoj si bio da bi nastavio čitati

Aplikacija na najnovijoj verziji, ali zadnjih par updatea su stvarno sve gori i gori
Govoriš o iOS aplikaciji, pretpostavljam.

Ona se nije mijenjala dugo, nije u pitanju nova već stara koja realno ne valja ništa.

Mi radimo na novoj aplikaciji, skroz ispočetka jer je ova kriza. Iskreno preporučujem svakome ko ima iPhone da koristi web, a ne tu aplikaciju.

Android aplikacija je s druge strane u poprilično dobrom stanju, prati web i radi super uz par minimalnih nedostataka na Fantasy sistemu koje ćemo ubrzo otkloniti.
Android verzija, ne iOS - već zadnjih par updatea ostaje isti problem
Mostar u srcu, Velež do groba

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 10 feb 2023, 20:42

Na App Store je dostupna potpuno nova iOS aplikacija Sportsport.ba.

U pitanju nije popravka i nadogradnja stare koja je bila u neupotrebljivom stanju, vec sasvim nova aplikacija koja podrzava sve ono sto nudi web, te jos neke dodatne mogucnosti.

U narednih par dana krecemo i sa objavom sasvim nove Android aplikacije.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 11 feb 2023, 21:18

Krenuli smo i sa objavom nove Android aplikacije. Objava ide postupno i svim korisnicima ce biti dostupna tokom naredne sedmice

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la redbull93 » 14 feb 2023, 14:37

admin je napisao/la:
11 feb 2023, 21:18
Krenuli smo i sa objavom nove Android aplikacije. Objava ide postupno i svim korisnicima ce biti dostupna tokom naredne sedmice
Super izgleda, pregledno.

Dvije mane sto sam pronasao:

- svaki put se moram logovati na forum

- forum nema "tipku" za vratiti stranicu nazad, pa kada god udjem u externi neki link, moram iz aplikacije skroz izaci da bi se vratio na pocetak. U podkategorijama klikni na pocetnu i funkcionise, medjutim prilikom otvaranja nekog linka, mora se skroz izaci iz app.

Moje skromno korisnicko misljenje.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 14 feb 2023, 16:17

Kao i ranije, forum nije aplikacija. Forum je samo web ovakav kakav jeste otvoren unutar aplikacije. Klik na neki link unutar foruma opet vodi na tu stranicu samo unutar aplikacije, a to baš i nisu predviđena ponašanja.

forum je open **** software, nije nešto što smo mi radili, za razliku od weba i aplikacije i tu nemamo neku veliku kontrolu

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la redbull93 » 14 feb 2023, 17:18

Sve to stoji, samo sam se osvrnuo na ovo, jer na prosloj app je bila ta opcija. Mogao si ici stranicu unazat, naprijed i pocetna.

Sve u svemu, dobro je i ovako.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la emir18 » 14 feb 2023, 20:06

Imam problem da mi stop kada kucam post na app i to već duže vrijeme i vrlo teško otvara PDFove, na chormu nema taj problem sve ide kako treba, na app je to toliko iritantno.
Radi se o androidu.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 15 feb 2023, 10:56

redbull93 je napisao/la:
14 feb 2023, 17:18
Sve to stoji, samo sam se osvrnuo na ovo, jer na prosloj app je bila ta opcija. Mogao si ici stranicu unazat, naprijed i pocetna.

Sve u svemu, dobro je i ovako.
Ako mozes pojasniti malo, kako je izgledala ta opcija, šta je tačno radila...

ako je moglo na prošloj, moze se napraviti i na ovoj verziji aplikacije.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SS.ba ANDROID i iOS APP

Post Postao/la admin » 15 feb 2023, 10:57

emir18 je napisao/la:
14 feb 2023, 20:06
Imam problem da mi stop kada kucam post na app i to već duže vrijeme i vrlo teško otvara PDFove, na chormu nema taj problem sve ide kako treba, na app je to toliko iritantno.
Radi se o androidu.
Počisti malo telefon.
Ako je radilo normalno ranije, pa ti već na staroj verziji počelo pomalo štopati, znači da si vremenom preopteretio uređaj.

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.