SPORTSPORT.BA: Komentari

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 05 sep 2018, 19:21

https://sportsport.ba/kosarka/jusuf-nurkic-dominira-na-instagramu-ponovo-je-ostavljao-fanove-bez-teksta/289011
Rijetkost je da poznate sportiste razgovaraju tako s fanovima, a sigurno da u NBA ligi osim Nurkića gotovo to niko ne radi.

I u NBA imate cesto primjere kako se svadjaju igraci po socijalnim mrezama sa navijacima, npr. Kevin Durant svakom zivom odgovori
Ni kilometra!

Hellas
Kontakt:

PostPostao/la Hellas » 05 sep 2018, 22:52

https://sportsport.ba/fudbal/slovacka-s ... ere/289029

Danci su poveli već u 11. minuti, izuzetno lagano preko Nemeca kojem je asistirao Kucka. Nastavili su Danci igrati u laganom tempu, a do 2:0 su stigli u 37. minuti preko Rusnaka. Asistent je ponovo bio Kucka.

Jel cita iko clanak prije nego ga objavite :D

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 06 sep 2018, 12:19

Joj brate smoriste sa Wandom, nemam ništa protiv dobre žemske na portalu al brate dosta i nje više, još da je kak'a riba pa hajde, ima ih još boljih :kafa:
#FreeMoggi

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 07 sep 2018, 12:00

Odes na Najcitanije i primjetis da je to najcitaniji tekst jucer, nakon povrede Vide (koja je objavljena haman u ponoc). Znaci mi smorili, a ljudi jucer cijeli dan samo to citali. Do koga je tu?

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 07 sep 2018, 12:08

Nisi me shvatio, "čitaću" ih ja i dalje o Wandi :mrgreen: nije problem u tome, nego dajte malo raznovrsnosti hoćemo još drugih žena :opaopa:
#FreeMoggi

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 09 sep 2018, 20:49

Deutschland Trikot, 'ne Elf
Wie Klose Miroslav

#FreeMoggi

Alen Škoro
Kontakt:

PostPostao/la Alen Škoro » 11 sep 2018, 15:04

https://sportsport.ba/fudbal/okorjeli-p ... sea/289586

Ne znam gdje da napisem, pa sam dosao ovdje.

Dečko, A.Čulić razbio si. Svaka cast. Direktno u kost.
Meni licno kolumna daje nadu, da ima normalne raje i ljudi u Sarajevu, iako je rijec o jednoj osobi(piscu kolumne).

Tako nam je kako nam je prijatelju, dugo sam i sam gajio nadu u raju i ljude ovdje, ali dok ti isti ljudi direktno nemaju koristi od necega(u ovom slucaju sportskog dogadjaja) tesko da ce doci podrzati nekoga iz kulture, postovanja, mentaliteta. Zato i jesmo gdje jesmo.

Ali.. nece ni to dugo - fina, urbana, normalna i bez kompleksa raja trazi srecu pod suncem tudjeg neba, jer je ovdje zaista nema.
NON MOLLARE MAI

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 14 sep 2018, 11:01

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 14 sep 2018, 11:25

Čelseaja
#FreeMoggi

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 14 sep 2018, 16:35

Je l' mi se pricinilo, ili sam vidio Radoncicevu reklamu na portalu?

Bassha

PostPostao/la Bassha » 14 sep 2018, 16:37

Federer17 WroteColonJe l' mi se pricinilo, ili sam vidio Radoncicevu reklamu na portalu?

Nije ti se ucinilo :D :D
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 14 sep 2018, 16:43

Federer17 WroteColonJe l' mi se pricinilo, ili sam vidio Radoncicevu reklamu na portalu?

Naravno da nije. Nadamo se da ces uskoro vidjeti i Covicevu, Komsicevu, Dodikovu i svih ostalih. Ako citaju vodje njihovih kampanja, unaprijed se placa...
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

Ramiy
Kontakt:

PostPostao/la Ramiy » 14 sep 2018, 16:57

Dobro je rekao admin da je ovo avaz.ba
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 14 sep 2018, 17:00

Ne znam, meni je to totalni fail na sportskom portalu, tim vise sto se na forumu svim silama nastoji zabraniti bilo sta sto ima veze sa politikom. Niste nimalo dosljedni i izgleda itekako potkupljivi. :)

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 14 sep 2018, 21:36

Federer17 WroteColonNe znam, meni je to totalni fail na sportskom portalu, tim vise sto se na forumu svim silama nastoji zabraniti bilo sta sto ima veze sa politikom. Niste nimalo dosljedni i izgleda itekako potkupljivi. :)

Svaki portal zivi od reklama, to je bar na ovom jedini izvor prihoda. Ako si na nekoj listi, ako simpatises neku od politickih opcija, mozes zakupiti prostor za reklamu, cak cemo i baner napraviti po tvojoj zelji. Ako nisi, ako si recimo neki fudbaler koji obecava i tada mozes zakupiti prostor za reklamu. Ako je to potkupljivost onda ovaj portal jeste potkupljiv. Moj savjet je da u svojoj lokalnoj zajednici stranackim prvacima kazes da bi im reklama na SportSport valjala. Pomozi, najlakse je tudjim kur...

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 14 sep 2018, 22:26

aleksandar_veliki WroteColonSvaki portal zivi od reklama, to je bar na ovom jedini izvor prihoda. Ako si na nekoj listi, ako simpatises neku od politickih opcija, mozes zakupiti prostor za reklamu, cak cemo i baner napraviti po tvojoj zelji. Ako nisi, ako si recimo neki fudbaler koji obecava i tada mozes zakupiti prostor za reklamu. Ako je to potkupljivost onda ovaj portal jeste potkupljiv. Moj savjet je da u svojoj lokalnoj zajednici stranackim prvacima kazes da bi im reklama na SportSport valjala. Pomozi, najlakse je tudjim kur...

Slazem se, ali zasto se bas moraju reklamirati bilo kakvi politicari ili politicke partije, koji su sinonim za najveci sljam ove drzave? Ljudi koji apsolutno ne mare za sport, i sada se trebaju reklamirati na najposjecenijem sportskom portalu. Direktni krivci sto smo na samom dnu u svakom sportu ne zasluzuju da im se pridaje i promil paznje.

Ne sjecam se da se neko bunio za bilo kakvu reklamu koja je bila na portalu, izuzev rijetkih prituzbi da su prevelike, da se cesto pojavljuju i sl. - sto nema veze s tim sta se reklamira.

Znam da ces sad napisati kako je ovo privatni portal i naci jos milion opravdanja (kao sto to inace i bude, iako se nekada cini da ni sami sebi niste uvjerljivi), ali nekada obraz nema cijenu. Ovo je moje misljenje i nadam se da nije problematicno sto sam ga iznio, normalno da svako radi po svome.

Otvori jedan pdf 'Politika' i problem rijesen. Mislim da je i Faraon ZA. :mrgreen:

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 14 sep 2018, 23:00

Pa ko plati taj se reklamira, sta i SDA je uzela Google ads pa ih ima i na forumu, i na haman svim stranicama jer vuce taj oglas Google nama ciljanoj publici

Nek zarade neka nekog hajra i oni imaju od miliona potrošenih na reklamiranje i iskreno glupost je spominjat neki obraz kao sad se treba birati koga ces reklamirati.. I da kakve veze ima reklama placeno sa tim sto je zabranjeno o politici pricati na forumu? Nece da se peglaju da imaju temu gdje ce uvijek biti sra.nja i pametnije im je tako, to nema nikakve veze sa placeno reklamom pa bila ona politika, kladionice ili vanzemaljci

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 14 sep 2018, 23:07

Federer17 WroteColon
aleksandar_veliki WroteColonSvaki portal zivi od reklama, to je bar na ovom jedini izvor prihoda. Ako si na nekoj listi, ako simpatises neku od politickih opcija, mozes zakupiti prostor za reklamu, cak cemo i baner napraviti po tvojoj zelji. Ako nisi, ako si recimo neki fudbaler koji obecava i tada mozes zakupiti prostor za reklamu. Ako je to potkupljivost onda ovaj portal jeste potkupljiv. Moj savjet je da u svojoj lokalnoj zajednici stranackim prvacima kazes da bi im reklama na SportSport valjala. Pomozi, najlakse je tudjim kur...

Slazem se, ali zasto se bas moraju reklamirati bilo kakvi politicari ili politicke partije, koji su sinonim za najveci sljam ove drzave? Ljudi koji apsolutno ne mare za sport, i sada se trebaju reklamirati na najposjecenijem sportskom portalu. Direktni krivci sto smo na samom dnu u svakom sportu ne zasluzuju da im se pridaje i promil paznje.

Ne sjecam se da se neko bunio za bilo kakvu reklamu koja je bila na portalu, izuzev rijetkih prituzbi da su prevelike, da se cesto pojavljuju i sl. - sto nema veze s tim sta se reklamira.

Znam da ces sad napisati kako je ovo privatni portal i naci jos milion opravdanja (kao sto to inace i bude, iako se nekada cini da ni sami sebi niste uvjerljivi), ali nekada obraz nema cijenu. Ovo je moje misljenje i nadam se da nije problematicno sto sam ga iznio, normalno da svako radi po svome.

Otvori jedan pdf 'Politika' i problem rijesen. Mislim da je i Faraon ZA. :mrgreen:

A, ko mari za sport u BiH? Reklamira se onaj ko plati. Licno bih najvise volio da se SNSD dobro isprsio i platio jedno 50.000 KM za reklamu. To bi mi najsladje pare bile. Realno, steta je sto nas zaobilaze politicki subjekti u ovim izbornim kampanjama. Steta i radi njih ali mnogo vise radi nas. Medjutim, izgleda da im timovi zaduzeni zs tsj dio posla nisu strucni.

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 14 sep 2018, 23:37

Azpi WroteColon

Eto na prepucavanjima nema s.ranja pa im to pravi neki aman problem. Iako, mene apsolutno ne zanima, bilo to na forumu ili ne.

aleksandar_veliki WroteColonA, ko mari za sport u BiH? Reklamira se onaj ko plati. Licno bih najvise volio da se SNSD dobro isprsio i platio jedno 50.000 KM za reklamu. To bi mi najsladje pare bile. Realno, steta je sto nas zaobilaze politicki subjekti u ovim izbornim kampanjama. Steta i radi njih ali mnogo vise radi nas. Medjutim, izgleda da im timovi zaduzeni zs tsj dio posla nisu strucni.

E sad se vec opasno zahebavas i ne postujes sagovornika. :mrgreen:

Samo mogu reci, zalimo se na neko generalno stanje, a nikakvih principa 99% nas nema.

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 15 sep 2018, 00:01

aleksandar_veliki WroteColonA, ko mari za sport u BiH? Reklamira se onaj ko plati. Licno bih najvise volio da se SNSD dobro isprsio i platio jedno 50.000 KM za reklamu. To bi mi najsladje pare bile. Realno, steta je sto nas zaobilaze politicki subjekti u ovim izbornim kampanjama. Steta i radi njih ali mnogo vise radi nas. Medjutim, izgleda da im timovi zaduzeni zs tsj dio posla nisu strucni.

Vidim po fb-u često kritikuješ iste te političare od kojih sad uzimate pare za reklamu. OK, vaš portal, vaša stvar, ali gdje je tu princip. Nije li valjda par milja vrijednije od principa.

Izgleda da si kritikujući one koji podržavaju Robija za novog selektora (nazivajući ih prosječnjim Bošnjama), opisao i sebe.

https://sportsport.ba/fudbal/gledam-telemach-kupujem-u-konzumu-navijam-za-prosineckog/263601

Nurdin, Muhidin i Elvedin imaju priliku da pokažu da nisu zaista likovi iz viceva kakvim ih kolega iz Sportskih novosti vjerovatno smatra ili će dobre Bošnje još jednom reći “Haj' šta ima veze, ba.”
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.