SPORTSPORT.BA: Komentari

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 29 dec 2018, 02:48

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 04 jan 2019, 12:01

Dajte jedan tekst o glasanju za Nurkica na All Staru, da malo afirmisete raju da glasaju
Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 04 jan 2019, 14:47

Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 07 jan 2019, 10:44

Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 08 jan 2019, 09:51

Navodno, Tošić je u mobilnom telefonu Jelene otkrio da se dopisuje s Igračem broj 6.

:lol: :tokralju:
... iz svoga rijecnika izbacio sam ako
u nasim zivotima sve je sa kvakom

Anonjimus
Kontakt:

PostPostao/la Anonjimus » 08 jan 2019, 09:55

Ja se stvarno pitam da li ko kontroliše ovog E.Č. koji piše ove trač članke ?
I am coming

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 10 jan 2019, 13:03

U ovom takmičenju Sparsi stoje nešto bolje, zauzimaju šestu poziciju, dok je Zrinjski na 11. mjestu.

Sparsi su medju tri najbolje ekipe lige, a Zrinjski medju tri najlosije. Jedni imaju duplo vise pobjeda od drugih i ovaj hladno napise 'stoje nesto bolje'... To bi isto bilo da napise da je treceplasirani Tottenham tek nesto bolji od predzadnjeg Fulhama. :facepalm:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 10 jan 2019, 14:16

ne slažem se s tobom.

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 10 jan 2019, 14:44

Sta imas da se slazes ili ne slazes, kad su ovo gole cinjenice?! Sparsi dobili ili izgubili vecerasnji mec idu na trece mjesto, a Zrinjski u slucaju pobjede s predzadnje pozicije ide na trece mjesto skraja. Jedni se bore za FF i imaju ogromne sanse da ga 'dohvate', a ovi drugi su medju najgorim ekipama u ligi. Ako se za takav polozaj na tabeli moze upotrijebiti sintagma 'stoje nesto bolje', onda aplauz.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 10 jan 2019, 14:53

Prvo "stoje nešto bolje u ovom takmičenju" i "tek su nešto bolji" nemaju isto značenje, tako da se s tvojim primjerom ne mogu složiti.
Drugo, i jedni i drugi na kraju takmičenja neće ni gore ni dole, za razliku od Tottenhama koji će igrati Ligu prvaka i Fulhama koji bi mogao u Championship, tako da je to sve u pet deka dok je razlika između rezultata Tottenhama i Fulhama mjerljiva stotinama miliona funti.
Treće, u domaćem prvenstvu bolje stoji Zrinjski, stajao je i prošle godine, što znači da između njih nije velika razlika (kao npr između Tottenhama i Fulhama), već jedni u datom takmičenju stoje nešto bolje od drugih... kao što i piše.

To su činjenice, a ovo tvoje je traženje dlake u jajetu.

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 10 jan 2019, 15:15

Govorimo, valjda, o trenutnom stanju na tabeli u ABA 2 ligi. Propozicije tog takmicenja su takve da samo prvi (i eventualno drugi) ulazi u prvu ligu i da zadnji nigdje ne ispada, a moj primjer je po trenutnim pozicijama na tabeli itekako na mjestu. Nema smisla povlaciti paralele s takmicenjem koje nema nikakve veze s ABA ligom, niti dovoditi u ovaj kontekst nesto sto se desavalo ranijih godina. I Monaco je prosle godine igrao polufinale LP, a ove sezone se grcevito bori za opstanak u slabasnoj Ligue 1. Takodjer, Liverpool ispade iz FA Cupa ove sezone, a u ligi su trenutno najdominantniji. Ne znaci sad da je tamo neki Burnley bolja ekipa od njih, samo zato sto se jos uvijek takmici u tom kupu.

Nemam namjeru bezveze polemisati o relativno nebitnim stvarima, ali izdvojena recenica iz clanka je cisti dokaz nepoznavanja materije doticnog autora, koji je prilikom kucanja istog tek na tri sekunde bacio pogled na tabelu drugog ranga regionalne kosarkaske lige.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 10 jan 2019, 15:28

Previše goriš u toj želji da dokažeš kako autor nema pojma... Ima i puno ozbiljnijih propusta, trebaš se strpiti, pa onda šuknuti tamo gdje stvarno nešto autori fule. Vjerujem da nećeš morati previše čekati.

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 10 jan 2019, 16:36

Ne, nisam kompleksas i takvo nesto mi ne predstavlja apsolutno nikakvu satisfakciju. Propusti i pogreske uopste nisu problem i desavaju se svima, ali neznanje ili nepoznavanje odredjenih stvari je nesto sasvim drugo. Imate onog novinara iz Mostara koji je teski navijac Zrinjskog, ali bih smio staviti ruku u vatru da se on ne bi onako smijesno izrazio. Bez obzira sto je strasno pristrasan, covjek ipak ima odredjeno znanje o kosarci i drugoj ABA ligi.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 11 jan 2019, 19:15

Zasto se na Čelikovim vijesti brisu pozitivne ocjene na komentare za Čelik, dok ove suprotne podrzavate?
Slika ispod dokaz, zadnji komentar stavio ppzitivnu ocjenu gdje i ima kvakica i znam da je bilo pozitivnih jos, ali nema vise ni na jednom komentaru. Mozete i licno otici na clanak i uvjeriti se.

slika

Stvarno nema smisla i jos jedna kritika sto dopustate svakakve uvrede i komentare na svim vijestima.
#SamoČelik

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 12 jan 2019, 06:53

ma ja mislim da je taj sistem ocjenjivanja bagovan
naprijed rejal

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 12 jan 2019, 12:05

Sveti WroteColonma ja mislim da je taj sistem ocjenjivanja bagovan

A komentar ispod zakucan lajkovima, pregledao bas ostale vijesti sve normalno.
#SamoČelik

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 12 jan 2019, 14:17

Istu sam stvar primjetio i to samo na pojedinim tekstovima i pojedinim komentarima. Nije bas vezano samo za Celik, ali jeste poprilicno ciljano. Ispitujemo sta je problem, prema nekim informacijama koje imamo od kolega sa drugih portala, moglo bi biti da nije do nas, vec da ima neko ko se tim glupostima bavi.

U svakom slucaju, bice vrlo brzo rijeseno.

anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 13 jan 2019, 21:18

"naveo je igrač broj 6."

Shvatam na forumu ovu recimo zezanciju, ali vi glumite da ste profesionalni portal a ovako pišete. Budite pro ili nemojte ništa o njemu pisat. Ko ga j3be.
Madridista, esa es mi patria.
Steeler Nation

bega_afc
Kontakt:

PostPostao/la bega_afc » 14 jan 2019, 00:30

anonymousHD WroteColon"naveo je igrač broj 6."

Shvatam na forumu ovu recimo zezanciju, ali vi glumite da ste profesionalni portal a ovako pišete. Budite pro ili nemojte ništa o njemu pisat. Ko ga j3be.

Pa danas osvanuo tekst o komentatoru koji je Makedonskog rukometasa u prijenosu oslovljavao sa igrac broj 5. Nije mu htio izgovoriti prezime zbog toga sto je ovaj dao izjavu da su Makedonci izgubili kompas i da su ckepi jer su pristali na promjenu imena drzave.

I sad po tom modelu, idemo malo kopirati da privucemo paznju. I ocigledno su i uspjeli.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 14 jan 2019, 14:56

redbull93 WroteColonZasto se na Čelikovim vijesti brisu pozitivne ocjene na komentare za Čelik, dok ove suprotne podrzavate?
Slika ispod dokaz, zadnji komentar stavio ppzitivnu ocjenu gdje i ima kvakica i znam da je bilo pozitivnih jos, ali nema vise ni na jednom komentaru. Mozete i licno otici na clanak i uvjeriti se.

slika

Stvarno nema smisla i jos jedna kritika sto dopustate svakakve uvrede i komentare na svim vijestima.

ovo je definitivno rezultat nekog bota koji to namjerno radi. Izvinjavam se svima koji su se osjetili uvrijeđeni, naš je sigurnosni propust u pitanju. Bilo je teško pretpostaviti da će se neko ovim glupostima baviti, ali najveća je sramota za onog ko to radi, a ne za klub koji se našao na meti.

Za sad ćemo ukloniti ove lajkove, a vrlo brzo ćemo zakrpiti rupe i riješiti problem, pa ih vratiti.

izvinjavam se jos jednom.

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.