Prijedlog za SS.ba

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
tuborg

PostPostao/la tuborg » 14 sep 2009, 19:40

ovako htjeo bi da predložim ekipi ss.ba, da za svaki mjesec obave jedan razgovor sa bh talentima u svijetu, da to putovanje ako treba finansiramo mi posjetioci ss.ba, najbolje bi bilo dati broj telefona ili broj žiroračuna i tu da uplaćujemo i ja sam siguran da bi svaki pravi bosanac i hercegovac izdvojio nekoliko markica za dobrobit bh fudbala, a na vama je da posjeite te dragulje i objasnite kakvo je stanje u savezu i da budu strpljivi, da ih pozovete u bosnu da vidi da narod na njih računa, da uradimo nešto konkretno da ne ostane samo na tom intervju, pa da ih izgubimo kao mnoge do sad, pa će onda i savez valjda doći sebi i pozvat će ih, i na kraju krajeva da taj intervju objavite na sajtu da mi vidimo kakvo je njihovo mišljenje

@tekk
Kontakt:

PostPostao/la @tekk » 19 sep 2009, 13:47

Trebali bi omoguciti komentarisanje vijesti na ss.ba i clanovima i posjetiocima...
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

pinoche
Kontakt:

PostPostao/la pinoche » 19 sep 2009, 14:02

@tekk WroteColonTrebali bi omoguciti komentarisanje vijesti na ss.ba i clanovima i posjetiocima...

E to bi trebalo pa da iskopleksirani bosnjaci, srbi i hrvati lijece svoje komplekse ovdje. Imas jedan portal, da ga neimenujem, pa ima tu mogucnost i otidji nekap pa vidi sta se desava. Ima forum i ovo je prava stvar. Molba redakciji da nikad ne dozvole to jer ce ovo postati bolnica mza maloumnike

@tekk
Kontakt:

PostPostao/la @tekk » 19 sep 2009, 14:09

Padalo mi je i to na pamet,al' kontam nešto,ovo je ipak sportski portal,pa nece valjda toliko,uostalom ima i ona ''clanak nije moguce komentarisati'',al'dobro mozda si i u pravu...neg'nekako mi cesto zafali da prokomentarisem neku određenu vijest mimo foruma na kojem su vecinom teme i da vidim kakvo je misljenje ''obicnih''...?!
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

pinoche
Kontakt:

PostPostao/la pinoche » 19 sep 2009, 14:11

@tekk WroteColonPadalo mi je i to na pamet,al' kontam nešto,ovo je ipak sportski portal,pa nece valjda toliko,uostalom ima i ona ''clanak nije moguce komentarisati'',al'dobro mozda si i u pravu...neg'nekako mi cesto zafali da prokomentarisem neku određenu vijest mimo foruma na kojem su vecinom teme i da vidim kakvo je misljenje ''obicnih''...?!

Ma jasno je to, ali moras shvatiti da je ovdje puno iskompleksiranih "balavaca" i da to ne bih bilo dobro. Nadam se da samo nece sportsport podleci pritisku bolje citanosti i to uraditi

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 19 sep 2009, 16:37

komentari bi barem uduplali broj otvaranja stranica vijesti, toga smo svjesni, ali komentara na SS.ba nece biti. to je poligon za izivljavanje, nacionalizam i vrijedjanje. nije sve ni u broju otvaranja, treba zadrzati dostojanstvo.

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 23 sep 2009, 00:18

Sta je sa rukometom? Tabela nije azurirana od prosle sezone, ako trebate pomoc stojim vam na raspolaganju... bar da tabela izgleda kako treba.
010 ISN'T JUST A CODE

NoName
Kontakt:

PostPostao/la NoName » 28 sep 2009, 09:48

Komentari na članke su odlična stvar ako bi se povezali za forumom. Znači, i dalje bi mogli komentarisati samo registrovani, vrijede sva pravila sa foruma, a svaki članak ima vezu na forum.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

fazlaaaa
Kontakt:

PostPostao/la fazlaaaa » 28 sep 2009, 09:51

NoName WroteColonKomentari na članke su odlična stvar ako bi se povezali za forumom. Znači, i dalje bi mogli komentarisati samo registrovani, vrijede sva pravila sa foruma, a svaki članak ima vezu na forum.

potpisujem ovo... samo reg clanovi :)
Zemljo tisucljetna ,na vjernost ti se kunem
Od mora do Save ,od Drine do Une

Jedna i jedina.....

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 28 sep 2009, 13:16

i onda za svaku vijest nova tema, 50-60 novih tema dnevno?
u čemu bi bila razlika u diskusijama u tom komentari dijelu foruma od ovih koje su sad na forumu?

otvoreni smo za prijedloge za unaprijeđenje portala, ali bi bilo dobro da prijedloge potkrijepite i primjerom.

npr. ja ni na jednom bh. portalu koji ima komentare nisam vidio više od jednog suvislog komentara po tekstu. naravno, ako ja nisam vidio, ne znači da nema. zato bih molio forumaše koji ovo predlažu da postiraju link na tekst sa komentarima kakve bi voljeli pročitati na SportSport.ba.

NoName
Kontakt:

PostPostao/la NoName » 28 sep 2009, 22:26

Admin, ne bih ulazio u razradu detalja, ipak ste ti i ovih par ljudi oko tebe nadležni za to. Ideja je da se na neki način poveže tekst iz članaka sa određenom temom u forumu i da se prikaže par zadnjih postova na toj temi. Konkretno, recimo da se radi o tekstu: Vedad ponovo proradio, ne bi bilo loše da se zakači 4-5 zadnjih postova sa teme o Vedadu. Obzirom da si precizan kao što jesi i da je tvoje pitanje na to "Zašto?" mislim da od toga ima praktične koristi: Prvo, dosta članova ulijeće direkt na forum dok neki čitaju samo tekstove. To je dokazano jedan od najboljih metoda uvezivanja sadržaja što rezultira daljom homogenošću portala.

Ja sam dosta puta davao prijedloge na koje nisam dobio nikakav odgovor. Zbog toga ovaj prijedlog nisam ni detaljnije analizirao jer sam pretpostavljao da će i ovaj biti jedan od tih.

Što se tiče srvsishodnosti ili suvislosti komentara, to se svakim danom na ovom portalu pogoršava. Ne mislim da je to rezultat nečijeg nerada nego, jednostavno, puno neke dječurlije se nakupilo kod kojih ni jedan post nije duži od 200 karaktera te maltene svaku temu pokvare, začatuju, offtopicuju i slično.

Naše je da predlažemo, makar od onih koji ovaj portal nekako domoljubno doživljavaju, a vaše je da procjenite da li je neki prijedlog dobar ili ne.

Puno sreće u daljem radu, sa ili bez mogućnosti komentarisanja :D
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 29 sep 2009, 09:07

dosta se razmišljalo o tome o čemu govoriš, pa odgovaram na prijedlog da ne pomislis da se radi o nekoj ljenosti ili o tome da se niko nije sjetio da bi se mogli ubaciti komentari, vezati vijesti na forum, isl. razrada detalja uvijek i jeste probelm, jer sve lijepo zvuči dok se ne uđe duboko u problematiku... a onda dolaze problemi.

na temu povezivanja vijesti i foruma vec je uradjeno ono najbolje sto smatramo da se moze uraditi. znači, uz svaki tekst, na desnoj strani, ima "najnovije sa foruma" uz izbačene tri najnovije teme iz kategorije sa foruma iz koje dolazi vijest.

ako bismo htjeli dodatno naciljati pravu temu za svaku vijest, to vise ne bi mogla biti automatika, vec bi se ili moralo raditi rucno (preobiman posao), ili bi se za svaku vijest morala otvoriti tema na forumu (previse tema). druga opcija su komentari na vijesti, znači bez foruma, ali i to u našem okruženju ne bi donijelo ništa pozitivno osim povećanog prometa na našoj stranici, po cijeni koju nismo spremni platiti - poligon za nacionaliste, navijačka prepucavanja, uvrede, isl, nismo spremni postaviti uz svaku vijest koja se objavi na portalu, pa makar to značilo i da će nam čitanost biti manja.

lejla
Kontakt:

PostPostao/la lejla » 30 sep 2009, 19:02

admin WroteColondosta se razmišljalo o tome o čemu govoriš, pa odgovaram na prijedlog da ne pomislis da se radi o nekoj ljenosti ili o tome da se niko nije sjetio da bi se mogli ubaciti komentari, vezati vijesti na forum, isl. razrada detalja uvijek i jeste probelm, jer sve lijepo zvuči dok se ne uđe duboko u problematiku... a onda dolaze problemi.

na temu povezivanja vijesti i foruma vec je uradjeno ono najbolje sto smatramo da se moze uraditi. znači, uz svaki tekst, na desnoj strani, ima "najnovije sa foruma" uz izbačene tri najnovije teme iz kategorije sa foruma iz koje dolazi vijest.

ako bismo htjeli dodatno naciljati pravu temu za svaku vijest, to vise ne bi mogla biti automatika, vec bi se ili moralo raditi rucno (preobiman posao), ili bi se za svaku vijest morala otvoriti tema na forumu (previse tema). druga opcija su komentari na vijesti, znači bez foruma, ali i to u našem okruženju ne bi donijelo ništa pozitivno osim povećanog prometa na našoj stranici, po cijeni koju nismo spremni platiti - poligon za nacionaliste, navijačka prepucavanja, uvrede, isl, nismo spremni postaviti uz svaku vijest koja se objavi na portalu, pa makar to značilo i da će nam čitanost biti manja.

i sa sam razmisljala da ovo predlozim, ali kad pogledam na drugim sajtovima (koji imaju tu opciju) komentare, stvarno se razocaram u nase ljude,,, toliko psovanja, nacionalizma, gluposti, fuj,,,

dobro je i ovako.. :)
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

romeo
Kontakt:

PostPostao/la romeo » 30 sep 2009, 23:36

kada ce na forumu biti neko moderator a da je predstavnik Robijasa i Celika :?: nemojte misliti da ja to zelim , neka bude nick avenija , ali da bar neko bude...modove ste rasporedili iz svih vecih klubova ili gradova ( 2 Sarajevo , 2 Mostar , BL , Tuzla ) a iz Zenice nikoga , a znate i sami da dosta clanova ima od nas dole......rijesite to , nemojte diskriminacije na forumu :D
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 30 sep 2009, 23:52

ne raspoređuju se modovi po gradovima, niti moderatori nekoga predstavljaju.

nije ovo parlament, pa da smo obavezni ganjati neke procente... svi dobro znamo kako stvari funkcionišu kad se prvo gledaju procenti i zastupljenost, a tek onda sposobnost neke osobe da obavlja određene zadatke ;)

mrzim_ulizice
Kontakt:

PostPostao/la mrzim_ulizice » 01 okt 2009, 01:30

admin WroteColonne raspoređuju se modovi po gradovima, niti moderatori nekoga predstavljaju.

nije ovo parlament, pa da smo obavezni ganjati neke procente... svi dobro znamo kako stvari funkcionišu kad se prvo gledaju procenti i zastupljenost, a tek onda sposobnost neke osobe da obavlja određene zadatke ;)

znaci ostaje nam da se nadamo da se neko sposoban iz zenice registruje i da mu vi dozvolite da bude moderator,posto po vasem nema ni jedan sposoban..............a to da moderatori nikog ne predstavljaju to se vidi samo sredzuju teme svog kluba na kojima samo smijes cestitat a na drugim temama mozes pisat sta god hoces i ako se smiluje da nakon tri dana napise ciscenje i izbrise 2 posta to je stvarno korektno
Zadnja izmjena: mrzim_ulizice, dana/u 01 okt 2009, 01:37, ukupno mijenjano 1 put.

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 01 okt 2009, 01:35

Nemojte kvariti ovu temu :D

I ja zaista koliko god mi je admin drag ili nešto u tom smislu da ipak ružno izgleda to "Da ima neko sposoban", hvala Bogu nismo retarderi i dao nam je Dragi Bog pameti. Cool tema. :roll:

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 01 okt 2009, 09:47

moderatori dobijaju ovasti kojima mogu uništiti ili unaprijeditit forum. ne pada nam na pamet da pri izboru moderatora gledamo prvo grad iz kojeg ta osoba dolazi, pa tek onda njegovo ponašanje na forumu. moderator predstavlja forum i čim nekome dodamo mogućnosti moderiranja, svi forumaši ga počinju gledati kao predstavnika portala, a ne kao pojedinca. zato smo jako pažljivi pri izboru osoba koje će nas predstavljati na forumu.

zanimljivo je da se na moderiranje žali osoba koja je u 90% svojih postova nekog uvrijedila, opsovala isl.

mrzim_ulizice
Kontakt:

PostPostao/la mrzim_ulizice » 01 okt 2009, 15:22

admin WroteColonmoderatori dobijaju ovasti kojima mogu uništiti ili unaprijeditit forum. ne pada nam na pamet da pri izboru moderatora gledamo prvo grad iz kojeg ta osoba dolazi, pa tek onda njegovo ponašanje na forumu. moderator predstavlja forum i čim nekome dodamo mogućnosti moderiranja, svi forumaši ga počinju gledati kao predstavnika portala, a ne kao pojedinca. zato smo jako pažljivi pri izboru osoba koje će nas predstavljati na forumu.

zanimljivo je da se na moderiranje žali osoba koja je u 90% svojih postova nekog uvrijedila, opsovala isl.
to se odnosilo na mene al nema veze ja to potvrdzujem da sam vredzao ali psovao nisam i kad neko vrijedza moj klub ja cu uvjek ama bas uvjek vrijedzati njegov..................i ustvari ja samo reknem svoje misljenje za njihov klub a to sto se oni loze to je njihova stvar

DoKlE_ViShe

PostPostao/la DoKlE_ViShe » 01 okt 2009, 15:26

mrzim_ulizice WroteColon
admin WroteColonne raspoređuju se modovi po gradovima, niti moderatori nekoga predstavljaju.

znaci ostaje nam da se nadamo da se neko sposoban iz zenice registruje i da mu vi dozvolite da bude moderator,posto po vasem nema ni jedan sposoban..............a to da moderatori nikog ne predstavljaju to se vidi samo sredzuju teme svog kluba na kojima samo smijes cestitat a na drugim temama mozes pisat sta god hoces i ako se smiluje da nakon tri dana napise ciscenje i izbrise 2 posta to je stvarno korektno

bitno je da sredzuju de iks ....................
mrzim_ulizice WroteColon
admin WroteColonmoderatori dobijaju ovasti kojima mogu uništiti ili unaprijeditit forum. ne pada nam na pamet da pri izboru moderatora gledamo prvo grad iz kojeg ta osoba dolazi, pa tek onda njegovo ponašanje na forumu. moderator predstavlja forum i čim nekome dodamo mogućnosti moderiranja, svi forumaši ga počinju gledati kao predstavnika portala, a ne kao pojedinca. zato smo jako pažljivi pri izboru osoba koje će nas predstavljati na forumu.

to se odnosilo na mene al nema veze ja to potvrdzujem da sam vredzao ali psovao nisam i kad neko vrijedza moj klub ja cu uvjek ama bas uvjek vrijedzati njegov..................i ustvari ja samo reknem svoje misljenje za njihov klub a to sto se oni loze to je njihova stvar

i ja ovim potvrdzujem da ja volim da reknem da mrzim ulizice vrijedza
pozzz

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.