Prijedlog za SS.ba

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 13:11

pratite povrsno, uzimajuci u obzir da u Republici Srpskoj ima preko 20.000 Grobara i Delija sa clanskim karticama pomenuta dva kluba, npr. ni priblizno toliko nemaju dva 'najveca' bh kluba zajedno, a i mislim da vama kao najvecem sportskom portalu u BIH bi to itekako odgovaralo, imas pp.
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Fudbal
Kontakt:

PostPostao/la Fudbal » 13 feb 2018, 16:31

Capajebo WroteColonpratite povrsno, uzimajuci u obzir da u Republici Srpskoj ima preko 20.000 Grobara i Delija sa clanskim karticama pomenuta dva kluba, npr. ni priblizno toliko nemaju dva 'najveca' bh kluba zajedno, a i mislim da vama kao najvecem sportskom portalu u BIH bi to itekako odgovaralo, imas pp.

Ahahahahha ma ima vas 500.000 :lolno:

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 13 feb 2018, 16:40

Postedi me izljeva njeznosti, 10.165 Grobara i 9.869 Delija, sa stanjem januar 2018. imas net pa trazi, toliko nemaju zajedno svi bh klubovi zajedno, ne kontam sta se lozite? Zavist? Ljubomora? Opustite se, svakom je svoj klub najdrazi i najveci
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Fudbal
Kontakt:

PostPostao/la Fudbal » 13 feb 2018, 21:05

Capajebo WroteColonPostedi me izljeva njeznosti, 10.165 Grobara i 9.869 Delija, sa stanjem januar 2018. imas net pa trazi, toliko nemaju zajedno svi bh klubovi zajedno, ne kontam sta se lozite? Zavist? Ljubomora? Opustite se, svakom je svoj klub najdrazi i najveci

Брате делије укупно имају 7 и нешто хиљада чланова а вас из РС ако је 2000 свака част. За партизан ни нема података

bihuzur
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 14 feb 2018, 03:39

admin WroteColonZasto to moramo?

Jednom smo napisali da je bolje domace od stranog, pa nas armija popljuva...

Kako mislis zasto, pa je li ovo bosanskohercegovacki portal ili nije? Ko ce promovisati domacu ligu i sport ako nece nasi portali?

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 14 feb 2018, 08:29

Portal je privatan, nije u vlasnistvu Bosne i Hercegovine, pa da mora nesto za promociju bh sporta raditi, a na vlastitu stetu. I portal je kao medij mnogo uradio za bh. Sport pa ga niko nikad nije promovisao niti ga je drzava Ili bilo kakva sportstska organizacija iz bih na neki nacin pomagala (hvala, i ne treba).

Na zalost, kod nas se prate engleska i njemacka vise nego bilo koja domaca liga izuzev Premijer lige u fudbalu (i to je diskutabilno). Za to je kriva drzava i drzavne sluzbe koje placamo da nam razvijaju domace proizvode, kao i publika koja nema nikakvog senzibiliteta prema domacem proizvodu (i u sportu). I sad bi SportSport.ba trebao ispravljati krivu drinu i na vlastitu stetu forsirati recimo rukometno prvenstvo naspram bundeslige i da nas pri tome vecina citalaca jos ismijava jer mislimo da je domace bolje od uvoznog?

Ko voli domace, kao ja, on se registruje i sebi namjesti u meniju tri domace lige. To je ispod 60 sekundi posla, nekom ko snazno misli da bi domace lige trebale biti u meniju valjda nije mrsko da to sebi podesi.

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 16 feb 2018, 14:35

Fudbal WroteColon
Capajebo WroteColonPostedi me izljeva njeznosti, 10.165 Grobara i 9.869 Delija, sa stanjem januar 2018. imas net pa trazi, toliko nemaju zajedno svi bh klubovi zajedno, ne kontam sta se lozite? Zavist? Ljubomora? Opustite se, svakom je svoj klub najdrazi i najveci

Брате делије укупно имају 7 и нешто хиљада чланова а вас из РС ако је 2000 свака част. За партизан ни нема података

imas covjece net pa potrazi, to sto sam izneo su zvanicni podaci, grad Beograd ima stanovnika kao pola bosne i ti se cudis, Srbija ima sedam miliona stanovnika, a Srba je deset miliona na Balkanu i ti se cudis sto su Grobari i Delije najbrojini? ma daj :lol:
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

sef_mafije
Kontakt:

PostPostao/la sef_mafije » 18 jun 2018, 13:27

Nisam znao gdje da napisem ovu gresku ali evo ovdje.

Prilikom pokusaja da odaberem opciju "odaberi svoje favorite"

"Ovdje možete izdvojiti klubove koji vas najviše zanimaju i najnovije vijesti iz tih klubova biće vam uvijek dostupne na tabu “TEME” kao i na naslovnici na ekranima veće rezolucije."

Kada izaberem klub i kliknem na snimi/spasi izbaci gresku

slika
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 18 jun 2018, 13:57

Zelim da iskoristim priliku i da napisem ujedno i kritiku i prijedlog. Ovaj portal i forum su sigurno najpopularniji i najposjeceniji u drzavi kada je sport u pitanju. Definitivno nema nikoga ko bi se mogao porediti. Medjutim sam odnos prema posjetiteljima je po meni nije na zavidnom nivou. Na sta tacno mislim?
Mislim na cinjenicu da svaka iole ozbiljna velika stranice u nekoj drzavi cesto zna organizirati neke nagrade za svoje vjerne posjetitelje a to ucini na nacin da i njima bude profitabilno.
Evo dacu jedan primjer. Na internetu se moze naci mnogobrojne stranice koje recimo nagradjuju od 5 do 10 ucesnika one McDonalds FIFA World Cup Fantasy igrice. Zasto jedan ovakav portal nije mogao recimo barem jednu nagradu da dodijeli za najboljeg i pokloni mu recimo dres sa potpisom dzeke ili nekog drugog fudbalera? Zar je to tako mnogo? Eto ne mora 3 ili 5 nagrada ali makar jedna. Namjerno sam ovo napisao sada kada je vec gotovo jer sam zelio da to bude samo jedan od primjera.

Najbolji primjer je sportsport.ba premijer liga prognoziranje kada je bilo. Ovo ne govorim sad jer sam ja u prvoj sezoni osvojio kup u toj igrici nego jer sam samim time bio upucen u cijelu situaciju. Druga sezona je ekspresno propala jer nije bilo zainteresiranosti ni motiva da konstantno nesto igras nekoliko puta sedmicno. A zamislite da je ovaj portal ponudio neke simbolicne nagrade za par takmicara?
Da bi dosao do foruma i ucestvovao u igrici, moras prvo uci na portal, samim time sasvim slucajno vidjeti neke clanke i usput ih i otvoriti a onda otici na forum i tako nekoliko puta sedmicno. Ja mislim da se takve stvari izuzetno isplate ovom portalu jer dobija vise cestih posjetitelja.

To su sve neke sitnice na kojima se ogleda briga o posjetiteljima i spaja ugodno sa korisnim.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 18 jun 2018, 13:59

evo je druže, svaki dan 200 KM nagrade i tako mjesec dana. Ukupno 300 nagrada.

viewforum.php?f=151

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.