Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la el-fighter » 08 jun 2009, 00:40

Virtu4l je napisao/la:Sada je sve ok, bilo je par grešaka jučer i jutros u radu foruma, predpostavljam tehničke prirode. Možete li smanjiti rok za slanje nove poruke, kao što Mont0 reče, potrebno je puno vremena da se napišu 3-4 poruke.
Imam isti problem
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la 123456 » 09 jun 2009, 13:07

Oko brzine pisanja novi postova imamo svi problem i mislim da bi to trebalo ukinuti a ako ne onda to vrjeme izmedju dva posta smanjiti.ja ako hocu napisati par postova ovdje otvorim pet paralelni stranica i tamo citam igram igrica dok to vrijeme neprodje.Bas bezveze.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Bola(n)
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 maj 2009, 20:21
Lokacija: Ovdje
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Bola(n) » 09 jun 2009, 18:25

Smanjite na 90 sek.
Niko kao ti,nikog kao tebe,nikad !

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Virtu4l » 10 jun 2009, 20:26

Ne znam jeli do vas ili do mene, ali od danas mi forum funkcioniše mnogo brže.

Ako ste nešto čačkali oko servera, svaka čast ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la el-fighter » 10 jun 2009, 23:59

Virtu4l je napisao/la:Ne znam jeli do vas ili do mene, ali od danas mi forum funkcioniše mnogo brže.

Ako ste nešto čačkali oko servera, svaka čast ;)
E blago tebi.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trasimaco » 08 jul 2009, 06:10

Vidim da se na ovom forumu ne mogu stavljati slike u signature/potpis. Postoji samo mogucnost upisivanja znakova kojih maksimalno moze biti mislim 225. Moze li se ikako omoguciti upload slika u potpis?
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la insider » 08 jul 2009, 08:57

Trasimaco je napisao/la:Vidim da se na ovom forumu ne mogu stavljati slike u signature/potpis. Postoji samo mogucnost upisivanja znakova kojih maksimalno moze biti mislim 225. Moze li se ikako omoguciti upload slika u potpis?
To ti administratori foruma neće dozvoliti. Prije svega da se sačuva neka preglednost na forumu, ovako bi bilo prešareno, nebi bilo baš ugodno oku.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trasimaco » 08 jul 2009, 09:29

Knele je napisao/la: To ti administratori foruma neće dozvoliti. Prije svega da se sačuva neka preglednost na forumu, ovako bi bilo prešareno, nebi bilo baš ugodno oku.
Pa ne znam sta bi tu trebalo biti nepregledno? Necu stavljati sliku da zauzima citavu stranicu. A uostalom to bi u mom slucaju bila jedna manja slika. Na svakom forumu koji posjecujem postoji ova mogucnost. Ne vidim razlog zasto i ovdje to ne bi moglo. A obzirom na to da je ovo sportski forum i postoji toliko slika i animacija vezanih za sport, vjerujem da bi mnogi zeljeli staviti nesto u potpis sto ne moze da stane kao avatar. Pitao sam jer me je zanimalo i ako ne moze ovo da se omoguci, onda nikom nista. Ali ja bih to licno volio.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la insider » 08 jul 2009, 09:36

Trasimaco je napisao/la:
Knele je napisao/la: To ti administratori foruma neće dozvoliti. Prije svega da se sačuva neka preglednost na forumu, ovako bi bilo prešareno, nebi bilo baš ugodno oku.
Pa ne znam sta bi tu trebalo biti nepregledno? Necu stavljati sliku da zauzima citavu stranicu. A uostalom to bi u mom slucaju bila jedna manja slika. Na svakom forumu koji posjecujem postoji ova mogucnost. Ne vidim razlog zasto i ovdje to ne bi moglo. A obzirom na to da je ovo sportski forum i postoji toliko slika i animacija vezanih za sport, vjerujem da bi mnogi zeljeli staviti nesto u potpis sto ne moze da stane kao avatar. Pitao sam jer me je zanimalo i ako ne moze ovo da se omoguci, onda nikom nista. Ali ja bih to licno volio.
Iskreno, ja to nikada nisam volio, niti volim. Po meni ni ovi avatari nisu potrebni. Bitna je, kao što već rekoh, preglednost foruma, na kraju krajeva i njegova ozbiljnost. Kada odem na neki forum i onda sve upada u oči kojekakve animirane (pokretne slike), igrači, navijači, stadioni, nebitno. Svejedno, nije baš idiličan pregled.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trasimaco » 08 jul 2009, 09:51

Knele je napisao/la: Iskreno, ja to nikada nisam volio, niti volim. Po meni ni ovi avatari nisu potrebni. Bitna je, kao što već rekoh, preglednost foruma, na kraju krajeva i njegova ozbiljnost. Kada odem na neki forum i onda sve upada u oči kojekakve animirane (pokretne slike), igrači, navijači, stadioni, nebitno. Svejedno, nije baš idiličan pregled.
Drug, sto se tice te ozbiljnosti foruma, ja ti mogu reci samo jedno. Ako nemas ozbiljnu ekipu koja na pravi nacin raspravlja o određenim temama, taj forum nikada nece biti ozbiljan. Imali mi slike ili ne, ako fali hajdemo reci kvalitetan tekst, forum propada. Dakle, nije uopste problem u slikama koje su samo popratni dijelovi necijeg nicka ili njegove/njene licnosti. Slike su tu samo kao ukras ili obiljezja koja hoce da nosi neka osoba. Nista vise. Mozda nekom vizuelno smetaju, kao tebi naprimjer. Ali meni vise smetaju neki glupi postovi kojih ima napretek nego te slicice ili animacije.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Virtu4l » 09 jul 2009, 00:12

Ja bih na primjer ukinuo tvoj avatar :P
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la calcio » 22 jul 2009, 08:48

ovaj post je obrisan radi cega?
tema je o himni i post je sasvim normalan, u duhu diskusije....
ranije je onaj jedan napisao da ga vrijedja rijec "tisucljetna". stvarno grozna rijec, da se najezis.... na stranu sto je koriste svi slavenski narodi, na primjer rusi :lol:
smijesno kakve se sve stvari tolerisu na forumu a ovo se brise.
sto je najzalosnije na toj istoj temi se blate himna i zastava BiH ali ti postovi ostaju.
da ne govorim o drugim temama i primjerima blacenja BiH.
zalosno...

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Sova » 29 jul 2009, 16:52

Sramota je kako se uređuju ovi forumi. Lik napiše da ga je vrijeđala ikonografija Slavijinih navijača, ja napišem da tu nema ništa uvredljivo, moj poste se obriše, njegov se ostavi.
Lik drži predavanja i vrijeđa Republiku Srpsku, to ostane i toleriše se, ja napišem da ga niko ne pita za savjet, to se obriše!
Činjenica je da ovde muslimani mogu da pričaju šta hoće, čim neki Srbin napiše nešto najnevinije tipa "nemoj da držiš predavanja" ili "niko te ne pita", to se briše!
I manite me sranja nek ide kome se ne sviđa, recite lijepo da je ovo muslimanski forum i ja idem. Ili postavite Srbina da uređuje teme o Slaviji, Borcu, Rudaru i Modriči! Jel ima iko iz RS da je moderator na ovom forumu?
I ko se nad'o ale...

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la no rules » 29 jul 2009, 17:10

lolo d pitar je napisao/la:
Sova je napisao/la:Sramota je kako se uređuju ovi forumi. Lik napiše da ga je vrijeđala ikonografija Slavijinih navijača, ja napišem da tu nema ništa uvredljivo, moj poste se obriše, njegov se ostavi.
Lik drži predavanja i vrijeđa Republiku Srpsku, to ostane i toleriše se, ja napišem da ga niko ne pita za savjet, to se obriše!
Činjenica je da ovde muslimani mogu da pričaju šta hoće, čim neki Srbin napiše nešto najnevinije tipa "nemoj da držiš predavanja" ili "niko te ne pita", to se briše!
I manite me sranja nek ide kome se ne sviđa, recite lijepo da je ovo muslimanski forum i ja idem. Ili postavite Srbina da uređuje teme o Slaviji, Borcu, Rudaru i Modriči! Jel ima iko iz RS da je moderator na ovom forumu?
upravu si drug,pravi balijski forum
hocemo za moderatore predstavnike sva tri naroda,i ostale
:D :D :D , ma najbolje bi bilo da su svi moderatori ostali ;)

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la lolo d pitar » 29 jul 2009, 17:11

nevalja,onda bi se predstavnici tri konstitutivna naroda pobunili

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la no rules » 29 jul 2009, 17:15

lolo d pitar je napisao/la:nevalja,onda bi se predstavnici tri konstitutivna naroda pobunili
nebi bolan svi , ali jedni bi 100% , a neću ti reći koji :D

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Mirza_Hordas » 29 jul 2009, 18:19

eh sad ćemo i forum dijeliti po nacionalnom ključu :o
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

brijeg široki
Postovi: 214
Pridružen/a: 18 jun 2009, 10:45
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la brijeg široki » 29 jul 2009, 19:53

nacionalnom kljucu?

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 29 jul 2009, 20:40

Sova je napisao/la:Sramota je kako se uređuju ovi forumi. Lik napiše da ga je vrijeđala ikonografija Slavijinih navijača, ja napišem da tu nema ništa uvredljivo, moj poste se obriše, njegov se ostavi.
Lik drži predavanja i vrijeđa Republiku Srpsku, to ostane i toleriše se, ja napišem da ga niko ne pita za savjet, to se obriše!
Činjenica je da ovde muslimani mogu da pričaju šta hoće, čim neki Srbin napiše nešto najnevinije tipa "nemoj da držiš predavanja" ili "niko te ne pita", to se briše!
I manite me sranja nek ide kome se ne sviđa, recite lijepo da je ovo muslimanski forum i ja idem. Ili postavite Srbina da uređuje teme o Slaviji, Borcu, Rudaru i Modriči! Jel ima iko iz RS da je moderator na ovom forumu?
prva rečenica pravila našeg foruma kaže:

"SportSport.ba forum je bosanskohercegovački sportski forum. Posvećen je diskusijama o sportu u našoj zemlji i svijetu, posvećen je druženju i razmjenama iskustava ljubitelja sporta, Bosanaca i Hercegovaca. Ostali su dobrodošli kao dragi gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati."

na žalost, ljudi iz RS se uglavnom deklarišu kao gosti, a gosti ne mogu biti moderatori. Mi ćemo s veseljem dočekati dan u kojem će neko iz RS biti moderator na podforumu "Reprezentacija BiH", a ja sam siguran da je taj dan sve bliže, iako za sada imamo samo jednog moderatora iz RS. Da ne bude zabune, moderatorkse ovlasti SVIM moderatorima vrijede na SVIM temama za određeni sport, ne samo onim za koje bi neko naivan mogao pomisliti da su "srpske" ili "muslimanske". Također, i u Federaciji BiH žive Srbi, a nije mi jasno na osnovu čega si zaključio vjeroispovjest administratora? Možda na osnovu toga što se deklariše kao Bosanac? to ti je vrlo naivno, da ne kažem zlonamjerno.

Ako nisi primjetio, naš forum nije podjeljen na "srpske" i "muslimanske" dijelove već na "BH Fudbal" i "INO fudbal" ili "košarku", "rukomet"... Samim tim, tehnički je nemoguće delegirati moderatora samo za temu od Slaviji ili Borcu, a ne i Sarajevu ili Širokom i to je nešto na šta smo vrlo ponosni.

Već sam ti više puta napisao i još samo jednom ću ponoviti: MI BOSANCE I HERCEGOVCE NE DIJELIMO NA MUSLIMANE, SRBE I HRVATE, a ti nastavi i zbog toga ćeš ovdje dobiti trajni ban. Ti sebe srvstaj gdje god želiš, ali prestani postavljati pravila na ovom forumu i postavljati neke zahtjeve. ako ti se ne sviđa bosanskohercegovački forum i ako u njemu želiš stvoriti srpsku enklavicu za Slaviju, Borac i Modriču, PROŠETAJ.

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Sova » 29 jul 2009, 21:14

admin je napisao/la: prva rečenica pravila našeg foruma kaže:

"SportSport.ba forum je bosanskohercegovački sportski forum. Posvećen je diskusijama o sportu u našoj zemlji i svijetu, posvećen je druženju i razmjenama iskustava ljubitelja sporta, Bosanaca i Hercegovaca. Ostali su dobrodošli kao dragi gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati."

na žalost, ljudi iz RS se uglavnom deklarišu kao gosti, a gosti ne mogu biti moderatori. Mi ćemo s veseljem dočekati dan u kojem će neko iz RS biti moderator na podforumu "Reprezentacija BiH", a ja sam siguran da je taj dan sve bliže, iako za sada imamo samo jednog moderatora iz RS.
Ja nisam vidio da se neko iz RS deklarisao kao gost. Dakle, ladno priznaješ da si ljude iz RS ovde proglasio gostima. Onda lijepo napiši da je ovo federalni ili bošnjačko-hrvatski forum, i nemaš problema.
Da ne bude zabune, moderatorkse ovlasti SVIM moderatorima vrijede na SVIM temama za određeni sport, ne samo onim za koje bi neko naivan mogao pomisliti da su "srpske" ili "muslimanske". Također, i u Federaciji BiH žive Srbi, a nije mi jasno na osnovu čega si zaključio vjeroispovjest administratora? Možda na osnovu toga što se deklariše kao Bosanac? to ti je vrlo naivno, da ne kažem zlonamjerno.
Od silne brige za Srbe koji žive u Federaciji si zaboravio one iz RS, koje si proglasio gostima. Ne zanima me vjeroispovjest ili nacionalna pripadnost moderatora, zanima me odvratna neobjektivnost.
Ako nisi primjetio, naš forum nije podjeljen na "srpske" i "muslimanske" dijelove već na "BH Fudbal" i "INO fudbal" ili "košarku", "rukomet"... Samim tim, tehnički je nemoguće delegirati moderatora samo za temu od Slaviji ili Borcu, a ne i Sarajevu ili Širokom i to je nešto na šta smo vrlo ponosni.
Trebalo bi da budete ponosni na to što ste objektivan bosansko-hercegovački portal i forum. Ali niste, žestoko ste pristrasni.
Tehnički je nemoguće delegirati moderatora samo za neke teme na podforumu BH Fudbal, ali nikakv problem nije postaviti 2-3 moderatora na tu temu, i napraviti usmeni dogovor ko uređuje koje teme. Ali ****, ne smije da se čuje nikakav glas Srba iz RS. Smije da se čuje samo ono što puste pristrasni moderatori. Ako ima i Srba, oni su iz Federacije, jel.
Već sam ti više puta napisao i još samo jednom ću ponoviti: MI BOSANCE I HERCEGOVCE NE DIJELIMO NA MUSLIMANE, SRBE I HRVATE, a ti nastavi i zbog toga ćeš ovdje dobiti trajni ban. Ti sebe srvstaj gdje god želiš, ali prestani postavljati pravila na ovom forumu i postavljati neke zahtjeve. ako ti se ne sviđa bosanskohercegovački forum i ako u njemu želiš stvoriti srpsku enklavicu za Slaviju, Borac i Modriču, PROŠETAJ.
Vi itekako dijelite Bosance i Hercegovce na Bošnjake, Srbe i Hrvate, jer Srbima ne dozvoljavate da pišu u mjeri u kojoj dozvoljavate ostalima. Lijepo je to što pričaš, ali malo je problem šta radiš.
Sem toga, u pravilniku foruma piše da nisu dozvoljene akcije i ideje u suprotnosti sa ustavom i zakonima Bosne i Hercegovine. U preambuli Ustava BiH piše da su "Bošnjaci, Hrvati i Srbi, (...) konstitutivni narodi (u zajednici s ostalima)".
Ako ću dobiti trajni ban zbog poštovanja Ustava BiH, bujrum, ionako ste banovali svaka 3 od 4 Srbina ovde.
Ne postavljam pravila, samo tražim da se poštuju pravila i da se pošteno primjenjuju. Naprotiv, meni se jako sviđa bosanskohercegovački forum, problem je što je bošnjačko-hrvatski gdje se Srbi banuju ili im se zabranjuje ne samo da pokrenu neke teme već i da odgovore.
Ne želim da stvorim enklavicu za srpske klubove, već želim da se teme u kojima se pominju Slavija, Borac, Modriča... uređuju pošteno. Pošto to sadašnji moderatori ne rade, mislim da bi pravi dokaz objektivnosti, poštenja i bosanskohercegovačkog karaktera bilo da se postave i moderatori iz drugog entiteta i trećeg naroda.
I ko se nad'o ale...

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.