objektivnost portala

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 06 apr 2011, 19:18

vlakanje WroteColonу реду,кориговано је,али сте промашили суштину.
зашто је мод избрисао оно што сам написао?питам тебе као администратора?погледај у логовима мод и видјећеш да су ибрисане поруке,а ја сам их само поново поставио.
гдје ми је пост у којем наводим примјер "коректних" текстова о фк борац?
изгледа да стварно нема сврхе...

za sva ova pitanja prvo potrazite odgovore u pravilima foruma. sve tamo pise i moderatori nikad ne postupaju suprotno pravilima. post ti je vjerovatno bio izbrisan zbog toga sto je oftopic. o tome sam ti napisao i u svom proslom postu. tj. pricao si o forumu na temi koja govori o objektivnosti portala, a imamo 3-4 teme posvecene upravo moderiranju i administriranju foruma. uputstva koja moderatori imaju jeste da brisu takve postove, jer forum treba da bude koliko-toliko poslozen i postovi treba da budu u skladu sa temama. na zalost, svaki forumas misli da je njegov post najvazniji i uopšte ga nije briga sto ce njime mozda temu odvesti u potpuno suprotnom pravcu i tako je pokvariti za 10.000 ostalih forumasa. uz to, dobio si i PP sa objasnjenjem od moderatora, tako da zaista ne vidim veliku potrebu za panikom.

takodjer, ne vidim potrebu da se razlozi brisanja postova uvijek vezu za naciju, mjesto stanovanja ili klub za koji navija dati forumas. to je pomalo i uvrjedljivo prema nama koji se zaista trudimo da forum bude ugodan za sve i da se pravila dosljedno provode.

vlakanje
Kontakt:

PostPostao/la vlakanje » 06 apr 2011, 23:21

а гдје сам ја то рекао да су то разлози.
и нисам промашио пдф,нисам неписмен.само сам сугерисао да не радите објективно и да из тог разлога би могло доћи до одређених ствари у смислу рестрикција на градском стадиону у бл.

објашњење које сам добио је,најблаже речено смијешно,а и није уопште било објашњење на крају крајева.
немам ту црту ароганције у свом карактеру да мислим да сам најпаметнији или да су моји постови најважнији,то иѕвините,али не дозвољавам да ми се вријеђа интелигенција са бесмисленим одговорима и наводима.

на крају ћу вам само поновити,све је кренуло од тога недостатка објективности на форуму и чланцима и да из тог разлога може доћи до одређених мјера,понављам,од стране фк борац! крај приче,и немојте опет окретати полемику на другу страну јер мислим да за тим нема потребе.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 06 apr 2011, 23:54

molim te, pojasni mi jednu stvar:

jesi li ti neko ko moze uvesti restrikcije pristupa na stadion Borca? I ovako kroz forum sa nama komuniciraš?
:o :o

don_burza
Kontakt:

PostPostao/la don_burza » 07 apr 2011, 00:00

admin WroteColonmolim te, pojasni mi jednu stvar:

jesi li ti neko ko moze uvesti restrikcije pristupa na stadion Borca? I ovako kroz forum sa nama komuniciraš?

hahah

ja bi radije goluba pismonosu

onako sa stilom poslo
Thomas Müller - Fußballgott

Armageddon2012

PostPostao/la Armageddon2012 » 07 apr 2011, 00:14

Banjaluka je otvoren i gostoljubiv grad i svi ljudi dobrih namjera su dobrodosli,a to vazi i za vas portal.

Za forum ne znam i u to ne ulazim,ali kad god sam citao na portalu izvjestaje sa borcevih utakmica bili su jako korektni,cak bolji,brze objavljeni i opsirniji nego na nasim banjaluckim medijima.
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

don_burza
Kontakt:

PostPostao/la don_burza » 07 apr 2011, 00:22

Armageddon2012 WroteColonBanjaluka je otvoren i gostoljubiv grad i svi ljudi dobrih namjera su dobrodosli,a to vazi i za vas portal.

Za forum ne znam i u to ne ulazim,ali kad god sam citao na portalu izvjestaje sa borcevih utakmica bili su jako korektni,cak bolji,brze objavljeni i opsirniji nego na nasim banjaluckim medijima.

pa to lik nekonta

o uzeo forum na zub

sto neki balavci napisu on misli da stoji ss.ba iza toga
Thomas Müller - Fußballgott

bojan-vultures
Kontakt:

PostPostao/la bojan-vultures » 07 apr 2011, 00:35

Ja sam novi na forumu, ali ne i na portalu. Da se uključim u ovu diskusiju i kažem da sportsport.ba odlično prati Borac (i druge isto ja mislim, ali ja posebnu pažnju Borcu posvećujem). Vidi se da imate čovjeka u Banja Luci, to je ovaj D. Banović ja mislim, i to je jako dobro jer imate mnogo informacija iz BL i RS. Mnogo ste brži i bolji od većine bl portala, samo bi vam ja predložio, ako se može finansijski, da uzmete i fotoreportera iz Banja Luke pa da imamo i slike, a sve ostalo je za 10.

Što se foruma tiče, primjetno je da ima svakakvih ali to je po meni normalno. Svakii je forum inficiran kojekakvim facama koje su jake na tastaturama i na to se i ne obazirem previše. Eto tooliko od mene za sada 8-)

NoName
Kontakt:

PostPostao/la NoName » 07 apr 2011, 09:47

vlakanje WroteColonна крају ћу вам само поновити,све је кренуло од тога недостатка објективности на форуму и чланцима и да из тог разлога може доћи до одређених мјера,понављам,од стране фк борац! крај приче,и немојте опет окретати полемику на другу страну јер мислим да за тим нема потребе.

Objektivnost na forumu? Ti si baš prolupao. Nisi ti malo nepismen, ti si puno nepismen.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

RBA 1987
Kontakt:

PostPostao/la RBA 1987 » 07 apr 2011, 13:49

Hehehehehe, vjeruj meni da ti on to može "srediti" ;)
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

biskitt
Kontakt:

PostPostao/la biskitt » 07 apr 2011, 15:17

NoName WroteColon
vlakanje WroteColonна крају ћу вам само поновити,све је кренуло од тога недостатка објективности на форуму и чланцима и да из тог разлога може доћи до одређених мјера,понављам,од стране фк борац! крај приче,и немојте опет окретати полемику на другу страну јер мислим да за тим нема потребе.

Objektivnost na forumu? Ti si baš prolupao. Nisi ti malo nepismen, ti si puno nepismen.

Covjek valjda misli da je sve sto je na forumu napisano podrzano od strane portala. :mrgreen:

NoName
Kontakt:

PostPostao/la NoName » 07 apr 2011, 15:25

biskitt WroteColon
NoName WroteColon

Covjek valjda misli da je sve sto je na forumu napisano podrzano od strane portala. :mrgreen:

Očito je da je bolje da ne misli :lol:
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Rule_hz
Kontakt:

PostPostao/la Rule_hz » 07 apr 2011, 15:28

objektivnost ovog portala je PAJA i njegova druzina....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 07 apr 2011, 16:46

RBA 1987 WroteColon

prosto mi je nevjerovatno da neko u ozbiljnom klubu moze "srediti" jednu takvu nezakonitu stvar.

Zakon o slobodi pristupa informacijama na nivou BiH usvojen je 2000., a na entitetskom 2001. godine. Iniciran od međunarodne zajednice i spada u osnovne zakone o ljudskim pravima.

također, smatram da je Borac dovoljno organizovan klub da im ne trebaju prijetnje skrivene iza nickova kroz forum. to mi je malo smiješno i nimalo se ne podudara sa pozitivnom slikom koju ja imam prema ovom klubu, ali eto. pravila foruma se neće mijenjati. ako to znači da će klub zbog toga posegnuti za nezakonitim radnjama i diskriminirati SportSport.ba zabranom ulaska na stadion, neka bude tako.

RBA 1987
Kontakt:

PostPostao/la RBA 1987 » 07 apr 2011, 16:53

admin WroteColon
RBA 1987 WroteColon

prosto mi je nevjerovatno da neko u ozbiljnom klubu moze srediti jednu takvu nezakonitu stvar.

Zakon o slobodi pristupa informacijama na nivou BiH usvojen je 2000., a na entitetskom 2001. godine. Iniciran od međunarodne zajednice i spada u osnovne zakone o ljudskim pravima.

također, smatram da je Borac dovoljno organizovan klub da im ne trebaju prijetnje skrivene iza nickova kroz forum. to mi je malo smiješno i nimalo se ne podudara sa pozitivnom slikom koju ja imam prema ovom klubu, ali eto. pravila foruma se neće mijenjati. ako to znači da će klub zbog toga posegnuti za nezakonitim radnjama i diskriminirati SportSport.ba zabranom ulaska na stadion, neka bude tako.

Šta god ti rekao ili mislio o Borcu, vjeruj da je Borac uređen klub, uopšte ovo ne treba da doživljavaš kao prijetnju jer ona to nije, čovjek ti je samo lijepo i uljudno sugerisao da se neke stvari mogu i promjeniti, dal na bolje ili na gore, to je već pitanje... Opet nisam vidio da je neko tražio promjenu pravila foruma...

Moraš da znaš da se iza nickova "skrivaju" samo oni koji su vam i urušili forum, svi ostali sa tim nemaju problem...
"TREĆI PUT ČASTIMO"

kralj_je_mrtav
Kontakt:

PostPostao/la kralj_je_mrtav » 07 apr 2011, 17:14

Sta je ovo, ugrozeni se ponovo javljaju. Schlager dao dozvolu, bas ste pacenici, a ovo urusili forum necu ni komentarisati jer navrnem malo na onaj banjalucki pa malo malo o ovom ovdje se prica. Pljuc, pljuc

RBA 1987
Kontakt:

PostPostao/la RBA 1987 » 07 apr 2011, 17:17

kralj_je_mrtav WroteColonSta je ovo, ugrozeni se ponovo javljaju. Schlager dao dozvolu, bas ste pacenici, a ovo urusili forum necu ni komentarisati jer navrnem malo na onaj banjalucki pa malo malo o ovom ovdje se prica. Pljuc, pljuc

Egzaktan primjer lupanja budaleština... Kada sam rekao "urušili" onda sam mislio na sve teme, ne samo onu o mom klubu, pogledaj kvalitete teme svog kluba, samo će ti se reći...
"TREĆI PUT ČASTIMO"

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 07 apr 2011, 22:36

hm... forum sa vise od 10.000 korisnika i skoro milion aktuelnih postova, vjerovatno jedan od najjačih 5 u državi, teško se može nazvati urušenim.

naravno da se rastom broja korisnika povecava i broj spamera, trolova i ostalih gnjavatora, te da popularizacijom portala forum postaje sve zanimljiviji i publici koja nije toliko stručna i fokusirana na sport, ali daleko od toga da smo nezadovoljni njegovim radom.

e sad, uvijek postoji i onaj osjećaj da je nešto ranije bilo mnogo bolje... to su tzv. "SportSport nostalgičari" ;)

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 22 apr 2011, 17:38

Postovani g. "Admin"

Izvinjavam se ako se obraćam na pogrešnu adresu, ali smatram da možete 'uticati' na odgovorne u vezi ove moje primjedbe.

Naime, kad se otvori rubrika RUKOMET danima stoji ista slika-fotografija košarkaša - Široki u BL i to na 'udarnom mjestu' portala-rubrike Rukomet!???

http://www.sportsport.ba/rukomet

Samtram da to nije u redu, zbunjuje a lako je rješivo, pogotovo za portal visokog nivoa koji je dostigao SportSport.ba.

Srdačan pozdrav.
S poštovanjem
Bosno moja poharana....

bh_navijac
Kontakt:

PostPostao/la bh_navijac » 29 mar 2013, 23:27

Pozdrav veliki... znam da je tesko vrijeme u cijeloj drzavi nije lako doci do finansija niti ljudi ali ne mogu da vjerujem da portal kao sto je ovaj nemoze izvjestavati sa međunarodnog rukometnog turnira u Bugojno i imati par slika i neciju izjavu i slicno.... pa zar je to na kraj svijeta a turnir je međunarodnii 8 reprezentacija zamislite.. djeca koja su buucnost naseg sporta.... nek se niko ne ljuti ali da je turnir u Sarajevu bilo bi za prvi dan sigurno 3-4 clanka..... ne ljutite se ali nisu vasi citaoci samo iz Sarajeva .. Lijep pozdrav nadam se da cu dobiti odgovor....

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 30 mar 2013, 18:55

Znaš li da li je organizator turnira obavijestio medije da se turnir održava?

ja iskreno ne znam o kakvom turniru se radi, pa ne mogu ni dati neki konkretan odgovor. doduše, moj posao je forum, a on nema puno veze sa ovim o čemu pišeš.

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.