Automatsko prijavljivanje

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Odgovori
Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Automatsko prijavljivanje

Post Postao/la Isnar » 19 feb 2010, 19:59

U zadnje vrijeme (citaj: odavno) opcija automatsko prijavljivanje jednostavno ne haje bas puno. Vecinom, kada zatvorim explorer, to znaci i kraj moje prijave na ovom forumu, i svaki slijedeci put se moram ponovo prijaviti. Naravno, postoji sansa da explorer otvorim dva ili tri puta i ostanem prijavljen, ali to je dosta rjedja opcija. Uglavnom, to je stvar srece, ne zavisi apsolutno ni od cega. Koristim IE 8, sto moze itekako da ima veze, obzirom da je i ona greska sa pisanjem postova imala veze sa vrstom explorera. Molim odgovor... Hvala... ;)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Automatsko prijavljivanje

Post Postao/la Devil » 19 feb 2010, 20:36

Isnar je napisao/la:U zadnje vrijeme (citaj: odavno) opcija automatsko prijavljivanje jednostavno ne haje bas puno. Vecinom, kada zatvorim explorer, to znaci i kraj moje prijave na ovom forumu, i svaki slijedeci put se moram ponovo prijaviti. Naravno, postoji sansa da explorer otvorim dva ili tri puta i ostanem prijavljen, ali to je dosta rjedja opcija. Uglavnom, to je stvar srece, ne zavisi apsolutno ni od cega. Koristim IE 8, sto moze itekako da ima veze, obzirom da je i ona greska sa pisanjem postova imala veze sa vrstom explorera. Molim odgovor... Hvala... ;)
Kod mene je dok sam bio kuci do srede navece radilo automatsko prijavljivanje i stalno mi je bilo upaljeno i sada kada sam krenuo u Sarajevo sam iskljucio i evo kod rodjaka ponovo radi bez problema.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: Automatsko prijavljivanje

Post Postao/la CLS » 19 feb 2010, 20:40

Isnar je napisao/la:U zadnje vrijeme (citaj: odavno) opcija automatsko prijavljivanje jednostavno ne haje bas puno. Vecinom, kada zatvorim explorer, to znaci i kraj moje prijave na ovom forumu, i svaki slijedeci put se moram ponovo prijaviti. Naravno, postoji sansa da explorer otvorim dva ili tri puta i ostanem prijavljen, ali to je dosta rjedja opcija. Uglavnom, to je stvar srece, ne zavisi apsolutno ni od cega. Koristim IE 8, sto moze itekako da ima veze, obzirom da je i ona greska sa pisanjem postova imala veze sa vrstom explorera. Molim odgovor... Hvala... ;)
sto koristis ie uopste predji na mozilu ja nikad nemam porblema kad god sam na ss odam sam prijavljen, a i manje je virusa napravljeno za mozilu tako da je i sugurnije, a ako hoces virus free onda linux koristi :) :roll:
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Automatsko prijavljivanje

Post Postao/la Isnar » 19 feb 2010, 20:45

CLS je napisao/la:
Isnar je napisao/la:U zadnje vrijeme (citaj: odavno) opcija automatsko prijavljivanje jednostavno ne haje bas puno. Vecinom, kada zatvorim explorer, to znaci i kraj moje prijave na ovom forumu, i svaki slijedeci put se moram ponovo prijaviti. Naravno, postoji sansa da explorer otvorim dva ili tri puta i ostanem prijavljen, ali to je dosta rjedja opcija. Uglavnom, to je stvar srece, ne zavisi apsolutno ni od cega. Koristim IE 8, sto moze itekako da ima veze, obzirom da je i ona greska sa pisanjem postova imala veze sa vrstom explorera. Molim odgovor... Hvala... ;)
sto koristis ie uopste predji na mozilu ja nikad nemam porblema kad god sam na ss odam sam prijavljen, a i manje je virusa napravljeno za mozilu tako da je i sugurnije, a ako hoces virus free onda linux koristi :) :roll:
Ma navikao sam na IE i nesto mi se ne mijenja sada to, imam sva 4 ova bolja explorera (IE, MF, O i GC), ali mi se IE najvise svidja i zato ga koristim, to je to... ;)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: Automatsko prijavljivanje

Post Postao/la CLS » 19 feb 2010, 20:51

ma ja samo mozilu :) kada koristim win, safari kad koristim mac :) posto navijamo za isti klub evo ti nes za winamp http://www.winamp.com/skin/manutd/144058 :twisted: :twisted:
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Automatsko prijavljivanje

Post Postao/la Isnar » 19 feb 2010, 21:21

CLS je napisao/la:ma ja samo mozilu :) kada koristim win, safari kad koristim mac :) posto navijamo za isti klub evo ti nes za winamp http://www.winamp.com/skin/manutd/144058 :twisted: :twisted:
Zahvaljujem... :twisted:
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Automatsko prijavljivanje

Post Postao/la Neutral » 19 feb 2010, 21:24

Isnar je napisao/la:U zadnje vrijeme (citaj: odavno) opcija automatsko prijavljivanje jednostavno ne haje bas puno. Vecinom, kada zatvorim explorer, to znaci i kraj moje prijave na ovom forumu, i svaki slijedeci put se moram ponovo prijaviti. Naravno, postoji sansa da explorer otvorim dva ili tri puta i ostanem prijavljen, ali to je dosta rjedja opcija. Uglavnom, to je stvar srece, ne zavisi apsolutno ni od cega. Koristim IE 8, sto moze itekako da ima veze, obzirom da je i ona greska sa pisanjem postova imala veze sa vrstom explorera. Molim odgovor... Hvala... ;)

Brate, Mozillu koristi i mislim da toga neće biti više. I u Internet exploreru također se ne javlja taj problem.

Inače , Mozilla je meni daleko najbolji browser.

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.