Linkovi ka drugim stranicama

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
Шајин
Kontakt:

PostPostao/la Шајин » 03 mar 2010, 19:30

Сваки пут кад неко постави линк на форуму и ја кликнем на тај линк, мене одмах пребаци на ту страницу на коју сам кликнуо,дакле изађем са форума

е сад мој приједлог је да направите опцију да се линк отвара у новом табу, тако да кад неко постави линк и ја кликнем на њега, да ми га фино отвори у новом табу а да ова страница од форума остане.

надам се да разумијете шта сам хтио рећи
"ТРЕЋИ ПУТ ЧАСТИМО"

Шајин
Kontakt:

PostPostao/la Шајин » 03 mar 2010, 21:12

хе хе :) ја тако сад и радим, само што би по мом мишљењу боље било да има та опција да ми форум аутоматски отоври линк у новом табу

1.једноставније је за нас кориснике
2.овако кад кликнем на линк отвори ми се нова страница(уколико заборавим да отворим у новом табу сигурно их има још попут мене) па онда понекад и заборавим на овај форум, а кад би се линк отварао у новом табу, онда би ми таб са овим форумом увјек био ту. на тај начин проводим вишем времна на овом форуму, што и јесте у циљу оних чија је ово страница

Мада ово је само неко моје субјективно мишљење и приједлог ;) мада сумњам да има нека контраиндикација због које се ово не би требало одрадити
"ТРЕЋИ ПУТ ЧАСТИМО"

Wolverine
Kontakt:

PostPostao/la Wolverine » 03 mar 2010, 21:16

pa kliknes sa onim kolutom izmedju klikova na link. i otvori ga u novom prozoru.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 04 mar 2010, 09:05

Шајин WroteColonСваки пут кад неко постави линк на форуму и ја кликнем на тај линк, мене одмах пребаци на ту страницу на коју сам кликнуо,дакле изађем са форума

е сад мој приједлог је да направите опцију да се линк отвара у новом табу, тако да кад неко постави линк и ја кликнем на њега, да ми га фино отвори у новом табу а да ова страница од форума остане.

Upravo to sam poslao adminu prije par dana. Nije velik problem, ali kad odem na drugu stranicu odmah idem na još par linkova sa nje, pa onda ponovo moram otvarati forum, itd..
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Шајин
Kontakt:

PostPostao/la Шајин » 04 mar 2010, 11:53

Virtu4l WroteColon
Шајин WroteColonСваки пут кад неко постави линк на форуму и ја кликнем на тај линк, мене одмах пребаци на ту страницу на коју сам кликнуо,дакле изађем са форума

Upravo to sam poslao adminu prije par dana. Nije velik problem, ali kad odem na drugu stranicu odmah idem na još par linkova sa nje, pa onda ponovo moram otvarati forum, itd..

е баш о томе и ја говорим ;) знам и ја све ове форе са десним кликом па отворити нови таб, или са овим средњим колутом на мишу, али није то то :D
"ТРЕЋИ ПУТ ЧАСТИМО"

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.