Najgori spameri

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 15 sep 2011, 12:38

lijepo je vrijeme doslo... ako nisi balavac i papak onda ti kazu da si tetkica :mrgreen:
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

secer

PostPostao/la secer » 29 sep 2011, 21:37

admine, mozes li, molim te, ´baciti oko´ na pdf bundesliga jer je @magica, inace najgori spamer i trol kojeg je ovaj forum imao, za nepuna dva dana od najbolje napravio najgoru temu.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 29 sep 2011, 21:41

secer WroteColonadmine, mozes li, molim te, ´baciti oko´ na pdf bundesliga jer je @magica, inace najgori spamer i trol kojeg je ovaj forum imao, za nepuna dva dana od najbolje napravio najgoru temu.

Nema sta, bacili ste se u organizovanu akciju. Ajde i to da vidimo. ;)
‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 29 sep 2011, 21:45

Jeli to nakon demoliranja podforuma Tenis došla na red i Bundesliga?
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Stivi_Dzi
Kontakt:

PostPostao/la Stivi_Dzi » 29 sep 2011, 21:46

Ne znam otkud ti ovo na pamet pade ali nije važno znaš šta je još gore od npr svađanja i provociranja kako ti voliš reći ? , tetkice poput vas dvojice i sličnih koji dođu ovdje i cmizdre kako nekog treba banovati i slično,,eto moderacija ne zna šta uraditi dok ih vi ne uputite..bolje gledajte svoja posla...

Eto vidiš tvrdiš da nisi spamer a čak i ovdje spamaš. :roll:
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Valencia
Kontakt:

PostPostao/la Valencia » 29 sep 2011, 21:51

secer WroteColonadmine, mozes li, molim te, ´baciti oko´ na pdf bundesliga jer je @magica, inace najgori spamer i trol kojeg je ovaj forum imao, za nepuna dva dana od najbolje napravio najgoru temu.

Mozda ti ne odgovaraju njegove argumenti!? Momak se povremeno pojavi na temama o Bundesligi i argumentovano iznosi svoje stavove. Nema govora o tome da konstantno zacatava teme. A valjda ima pravo posjecivati teme koje zeli!??

Najveci problem je sto vama ne odgovaraju argumenti koje iznosi, ne odgovaraju vasoj istini, pa se konstantno 'u coporu' obrusavate na momka. Sasvim djetinjasto. Popustite emocije u forumskim raspravama, hladne glave ulazite u dijalog i nece biti problema.

Inace, Magica spada medju nekoliko najkvalitetnijih forumasa (njegovo pisanje uveliko doprinosu kvalitetu foruma). Ko se umije pristojno ponasati sa njim nema nikakvih problema. On je definitvno forumas sa kojim najrjedje dijelim misljenje (to mogu potvrditi svi koji prate nase rasprave), al' nas tu ne sprjecava da sa maksimalnim uvazavanjem vodimo rasprave.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

secer

PostPostao/la secer » 29 sep 2011, 21:53

magica, ti si prvi, a vjerovatno i jedini forumas kojeg sam prijavio ili cu prijaviti.
bolje je da si tu energiju i slobodno vrijeme koje si potrosio trolujuci temu bl i trudeci se da isprovociras ban za @franka ulozio u jos jednu kolumnu i time obogatio ovaj forum.
ps
valencija, vjerujem da ce admin svratiti do teme i dati konacan sud o forumasu kojeg pokusavas odbraniti.
Zadnja izmjena: secer, dana/u 29 sep 2011, 21:55, ukupno mijenjano 1 put.

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

FRANK RIBERY
Kontakt:

PostPostao/la FRANK RIBERY » 29 sep 2011, 21:53

Očigledno da se kvalitet forumaša mjeri po trolovanju i spamanju.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 29 sep 2011, 22:10

@qualix

Prijavi me koliko god hoces puta. To je tvoje pravo. Samo mi argumentovano odgovori na postove, a ne trulim kvalifikacijama. Time ces pokazati da se razlikujes od izvesnih primitivaca.
Niciji ban nisam nikada provocirao. Nisam i necu nikad. Ali, ako sam ja bio banovan zbog istih reci kao sto ih upotrebljava @FR, ali u totalno banalnom smislu, onda imam pravo da znam zasto je doticni izuzet iz regula. Da li "su to sve zivotinje jednake" ili "su neke zivotinje jednakije od drugih" :?: Zanima me ta Orwellovska dilema.
A kolumne pisite sami. Sto sam ih pisao, pisao sam. Taj trud niko ne ceni, ali zato "davanje gaca" i organizacije neuspelih "kviz putovanja za Minhen", ocigledno ljudi cene.

@FR

Rekao sam ti da navedes te provokativne postove, a ti to ne umes. Zato umes da delis kvazipsiholoske profile. Sjajno. 8-)

@Virtu4l

Ko ti je to unistio pdf tenis :?: Ja nisam sigurno. Osim ako mislis da je konsenzus oko tvojih stavova nesto sto je obaveza, a svako drugacije delovanje samo predstavlja destrukciju teme :?: :roll:
‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

LBJ MVP

PostPostao/la LBJ MVP » 29 sep 2011, 22:13

Ako neko ima drugačije mišljenje odmah je spamer :roll:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

FRANK RIBERY
Kontakt:

PostPostao/la FRANK RIBERY » 29 sep 2011, 22:20

LBJ MVP WroteColonAko neko ima drugačije mišljenje odmah je spamer :roll:

NE, ako neko trola temu dvije sedmice onda je spamer.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

LBJ MVP

PostPostao/la LBJ MVP » 29 sep 2011, 22:27

FRANK RIBERY WroteColon

Ako ćeš iskreno tema o Bayernu je oduvijek puna spamera otvorim je(jer inače pratim sve pdf-ove na forumu osim domaćeg fudbala)da vidim o čemu se piše kad tamo neke gluposti što nemaju veze s Bayernom.Zna biti gora havarija nego na pdf-u primera kada igraju Real-Barca
No možda je to i do mene koliko sam shvatio riječ je o Valenciji ili Magici,a meni se njihov stil pisanja baš dopada.Nepristrasni su sigurno dvije najbobjektivnije osobe na forumu
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

FRANK RIBERY
Kontakt:

PostPostao/la FRANK RIBERY » 29 sep 2011, 22:29

LBJ MVP WroteColon
FRANK RIBERY WroteColon

Ako ćeš iskreno tema o Bayernu je oduvijek puna spamera otvorim je(jer inače pratim sve pdf-ove na forumu osim domaćeg fudbala)da vidim o čemu se piše kad tamo neke gluposti što nemaju veze s Bayernom.Zna biti gora havarija nego na pdf-u primera kada igraju Real-Barca
No možda je to i do mene koliko sam shvatio riječ je o Valenciji ili Magici,a meni se njihov stil pisanja baš dopada.Nepristrasni su sigurno dvije najbobjektivnije osobe na forumu

Možda u drugim temama, ali u Bundesligi prelaze granicu razumne diskusije.

secer

PostPostao/la secer » 29 sep 2011, 22:41

admin WroteColonne shvatam tačno šta hoćete...

Valencia
Kontakt:

PostPostao/la Valencia » 29 sep 2011, 22:55

Admin

Veoma, veoma, veoma naivno razmisljanje. Ludacima (kakvih je neznatan broj na ovom forumu) je mjesto u ludnici, a ne na forumu. Nisu oni ludi moj Admine, oni su drski i bezobrazni. Ako je to ludilo koje ne mogu kontrolisati (kako ti zelis predstaviti), zasto se prema meni niko u zivom kontaktu ne odnosi na taj nacin!? Zato sto je itekako razuman i zato sto zna da bi mu razbio njusku. Oni ovdje divljaju jer im to vi dozvoljavate. Mislis da na poslu sefu smiju reci da je bolesnik!? Smiju li radnicima u prisustvu sefa reci da su bolesni!? Ne smiju, i nece, nece jer su itekako kontrolisani i razumni. Al' ovdje u tvome prisustvo (ti si ovdje sef) govore svakakve uvrede jer im ti to dozvoljavas. Takve likove moj Admine treba suzbijati, a ne dozvoljavati im da divljaju. Ako ih mi normalni pustimo da se razmasu, onda tu za nas nema mjesta. Kako ti mislis da ce neko ozbiljan prisustvovati na vasem forumu, ako vi dozvoljavate da se bez ikakvog razloga kompromituje njegova forumska licnost!? Iznenadjuje me da razmisljas na taj nacin.

Ako mi ne vjerujes pogledaj forum SA-X. Pogledaj podforum politika. Tamo imas masu neizmjerno isfrustriranih likova koji pored svog negativnog naboja maksimalno civilizirano diskutuju iako se ogromna netrepeljivost moze u zraku osjetiti. Prijateljski ti savjetujem da posjetis i da se uvjeris u ono sta ti govorim. Tamo nema licnih uvreda, nema jer forumasi znaju da im je siguran ban ako se spuste na licnu razinu.

Ako nisam u pravu reci mi to i ja cu dostojanstveno napustiti ovaj forum. Ti drznici me ne mogu otjerati, ali mozete vi koji dozvoljavate takvim da divljaju na vasem posjedu. Zasto da trosim svoje vrijeme ako ce neko na to odgovoriti - ti si bolestan!?

Razmisli malo.

Svako dobro Pozdrav!!
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 29 sep 2011, 22:58

@qualix

Moze i ovako:

admin WroteColonne shvatam tačno šta hoćete...

FRANK RIBERY WroteColon
Ti si kompetentan da mi kažeš da ne pratim druge lige.JA sam više utakmica Valencije pogledao od najvijača koji se prestavlja pod tim sinonimom.O tvom znanju fudbala sve smo čuli.Poredeći Bayern sa Lyonom došao si na moju crnu listu osoba sa kojima ne bi ulazio u diskusiju.Liži mu dupe koliko hoćeš realnost je jedna.Serija A je propala i ne vidi se mogućnost njenog oporavka.Uzalud kontriraš jer je tvoj BVb ponižen od prosječne ekipe, a sad si došao ovdje da repliciraš na moj post.Stidi se ulizico.MaGiCa i Valencia su bolesni demagozi kojim je ejdini cilj da troluju svojim neznanjem po ovoj temi.Tipični kompleksaši.A u buduće izbjegavaj moje postove jer si na ignore.Hvala Bogu pa su rezultati mjerilo, a Hannover je pokazao koliko je kvalitetna ekipa.Sevilla raus.Schalke nije velike i pored toga što je zadnjih par godina igrao u 1/2 i 1/4 finalu Lp, a Juve jeste koji se muči sa Lechom.Sramota kakvu raspravu vodite.

admin WroteColonjadan onaj za koga "pređi mi jezikom preko neopranog dupeta" nije uvreda.

sve polazi od kućnog odgoja.

admin WroteColondo kad god budete uvredama odgovarali na uvrede.

već 100 puta sam rekao da se prijavi post, a da one što odgovaraju na provokacije tretiram isto kao one što počinju, jer nemam namjeru da se vraćam 100 stranica unazad da gledam ko je šta počeo. to me ne interesuje.

također, nećemo diskutovati o banovima. ko god ga je dobio zaslužio ga je.

I jel ga covek zasluzio ili ne :?: Nekako mi se cini da je jos neko uzeo da administrira ovim forumom:

effe_sa WroteColonBudi siguran da ćeš ti prije izletit s foruma nego @Ribery, jer ti ovde svjesno provociraš, al u suštini pojma nemaš o fudbalu. Samo si nahuškan ovde da kuhaš i pokušavaš čovjeka isprovocirat jer ne znaš vodit argumentovanu diskusiju. ;)

:!: :?:

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 29 sep 2011, 23:18

E ja ne mogu da shvatim da neko moze @Valenciu i @Magicu nazvati spamerima! Procitajte postove koje momci pisu, udjite u zdravu i normalnu diskusiju s njima i pokusajte da vam odgovor na prvu ne bude samo:"..`ta ti znas? Bjez` odavde.." i slicno. Izgleda da vama prvo razlicito misljenje od vaseg, vecinskog izrazito smeta pa ljude koji imaju dobre argumente odmah nazivate trolovima i spamerima dok vi, cije kvalitetne postove i diskusije mozemo svesti na prste jedne ruke, zivite u nekom tripu da mozete ovdje dirigovati sta ce ko pisati, tacnije dali ce neko pisati ono sto se vama svidja ili ce biti sankcionisan u suprotnom. Ja ni u jednom postu ove dvojice forumasa, koje bezrazlozno napadate, nisam vidio nista provokativno, cak sta vise svaki post je imao jaku argumentiranu podlogu i svaki je bio zreo za koji kvalitetan citat i kvalitetnu diskusiju u nastavku. Ne znam zaista kakve gluposti lupate i kako se imate obraza zaliti na ljude koji svojim postovima direktno doprinose kvalitetu foruma, da je bar vise momaka kao @Valencia i @Magica onda bi i forum bio dosta bolji a samim tim i kvalitetniji.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 29 sep 2011, 23:33

Pa i ne baš. Neko ko ti konstantno nameće svoje mišljenje i toliko se trudi da pokaže da je on taj koji zna apsolutno sve i čije je mišljenje jedino ispravno - po meni nije ok. Ko od jedne opuštene atmosfere konstantno pravi neke teorije i demagogije, opet nije ok.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

FRANK RIBERY
Kontakt:

PostPostao/la FRANK RIBERY » 29 sep 2011, 23:38

Taj MaGiCa je bio banovan jer je vrijeđao druge forumaša.Taj isti "kvalitetni forumaš".A Rooney
i ostali koji nikad nisu bili u pdf Bundesliga nisu kompetentni da odlučuju štaj je pravo, a šta krivo.Ja sam sa ovim završio i sa pojedinim (ne)forumašima,a neki očigledno traže svoju pravdu.

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 29 sep 2011, 23:43

Ali tu imamo diskusiju pazi, sta sada treba da svi pricamo jedno te isto i da sipamo hvalospjeve? Na sta bi to onda licilo? :? Ne vjerujem da njih dvojica ubjedjuju ikoga u nesto, ne namecu nikome svoje misljenje i ja sam svaku svoju diskusiju sa @Valencijom zavrsio na korektan nacin i uvijek se imalo sta pametno da kaze. Jednostavno imaju svoje stavove koji su uglavnom argumentirani a sada to sto druga strana na njihove postove odgovara nezrelim komentarima pa se stice pogresan dojam da oni namecu svoja misljenja to je drugo. Opet ponavljam sa njima se uvijek moze razviti zdrava diskusija i to je krucijalno! To bi trebalo biti bitno, takvi ljudi, nazalost, nisu u vecini na ovom forumu i zato mi se bas i ne svidjaju ovi napadi na njih, ali opet svako ima svoje misljenje, tebi se mozda i ne svidja ali ok bar si na zdrav nacin to objasnio i u tome je razlika. Dakle kada ti se misljenje razilazi od necijeg, kada se ne slazes s nekim a nisi raspolozen da se upustas u raspravu, ne svadju, onda na zdrav i normalan nacin odgovoris, ne provokatorski, ne ponizavacki prema nekome nego jednostavno na jedan zdrav i normalan nacin. Ne znam jarane kakve koristi od neke forum-opustene atmosfere ako cemo svi dolaziti na razlicite teme i prosipati neosnovane hvalospjeve jedni drugima? Nema logike bar meni ali neka ima i razlicitih misljenja, svakom svoje. ;)

@FRANK RIBERY
Ja sam redovno na podforumu Bundeslige, samo rijetko kada komentarisem ali itekako pratim raspravu tako da itekako mogu iznijeti svoje misljenje. Ne kritikujem ja Bundesliga podforum, ima tu itekako momaka s kojima bi se isplatilo ulaziti u rasprave ali su u manjini sto me bas i ne iznenadjuje, na vecini podforuma je tako. Meni se samo ne svidjaju napadi na ovu dvojicu jer sam siguran da nemaju nikakve osnove.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.