Najgori spameri

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 30 sep 2011, 00:02

FRANK RIBERY WroteColonTaj MaGiCa je bio banovan jer je vrijeđao druge forumaša.Taj isti "kvalitetni forumaš".A Rooney
i ostali koji nikad nisu bili u pdf Bundesliga nisu kompetentni da odlučuju štaj je pravo, a šta krivo.Ja sam sa ovim završio i sa pojedinim (ne)forumašima,a neki očigledno traže svoju pravdu.

Ja sam bio banovan jer je klan kome i ti pripadas tako udesio. A ti nisi bio banovan kad je trebalo, jer te taj klan stiti. Ovo je insajderska informacija, by the way.
Videcemo sada sta ce biti, ali tvoja rec ne vredi nista, jer si na najbljutaviji nacin podelio ljudima takve uvrede, zbog kojih bi te krckali kao orah cekicem da te sretnu vis-a-vis. Ali, virtualna realnost i nedostatak rigoroznog sistema u kombinaciji sa tvojim ortacima koji ti vec daju podrsku, su doveli do toga da je tvoje misljenje i dalje moguce citati. A to mu dodje uvreda za ostale koji se trude da sastave nekakav normalan post.
‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 30 sep 2011, 00:05

FRANK RIBERY WroteColonTaj MaGiCa je bio banovan jer je vrijeđao druge forumaša.Taj isti "kvalitetni forumaš".A Rooney
i ostali koji nikad nisu bili u pdf Bundesliga nisu kompetentni da odlučuju štaj je pravo, a šta krivo.Ja sam sa ovim završio i sa pojedinim (ne)forumašima,a neki očigledno traže svoju pravdu.

Mogu li ja odlučiti? Skoknem ja na taj podforum (valjda mi to automatski daje pridjev kompetentan). :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

FRANK RIBERY
Kontakt:

PostPostao/la FRANK RIBERY » 30 sep 2011, 00:30

Monolog WroteColon

Mogu li ja odlučiti? Skoknem ja na taj podforum (valjda mi to automatski daje pridjev kompetentan). :mrgreen:

Ti možeš.Ti si čovjek iz naroda i pratiš Bundesligu bolje od pojedinaca koji nisu odgledali 2 utakmice u deset godina , a kritikovali bi i Boga da mogu.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Mr Plummer
Kontakt:

PostPostao/la Mr Plummer » 30 sep 2011, 00:37

MaGiCa WroteColon

Ja sam bio banovan jer je klan kome i ti pripadas tako udesio. A ti nisi bio banovan kad je trebalo, jer te taj klan stiti. Ovo je insajderska informacija, by the way.
Videcemo sada sta ce biti, ali tvoja rec ne vredi nista, jer si na najbljutaviji nacin podelio ljudima takve uvrede, zbog kojih bi te krckali kao orah cekicem da te sretnu vis-a-vis. Ali, virtualna realnost i nedostatak rigoroznog sistema u kombinaciji sa tvojim ortacima koji ti vec daju podrsku, su doveli do toga da je tvoje misljenje i dalje moguce citati. A to mu dodje uvreda za ostale koji se trude da sastave nekakav normalan post.

Molim te da napises ko koga stiti da napokon zavrsimo s tim. Ako ne zelis javno posalji meni na PM. Toga ovdje ne smije biti, stite se svi forumasi koji postuju pravila koja su prihvatili registracijom.
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

FRANK RIBERY
Kontakt:

PostPostao/la FRANK RIBERY » 06 okt 2011, 20:29

IgorBL WroteColonZar nije zabranjeno objavljivanje privatnih poruka? U pravilim pise da se i zato dobija ban.

Trebas uhvatiti ss i prijaviti adminu, a ne ovako javno.

Nisam znao.Ispraviću.
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 06 okt 2011, 20:33, ukupno mijenjano 1 put.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

IgorBL
Kontakt:

PostPostao/la IgorBL » 06 okt 2011, 20:31

Zar nije zabranjeno objavljivanje privatnih poruka? U pravilim pise da se i zato dobija ban.

Trebas uhvatiti ss i prijaviti adminu, a ne ovako javno.
Covjek je nevin, dok se na sudu ne dokaze drugacije.

JuveSissoko

PostPostao/la JuveSissoko » 06 okt 2011, 21:09

Mr Plummer WroteColon
MaGiCa WroteColon

Molim te da napises ko koga stiti da napokon zavrsimo s tim. Ako ne zelis javno posalji meni na PM. Toga ovdje ne smije biti, stite se svi forumasi koji postuju pravila koja su prihvatili registracijom.

Pleas allow me to have a laugh :lol:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

<3 LiMes <3
Kontakt:

PostPostao/la <3 LiMes <3 » 06 okt 2011, 22:16

Moj prvi post u temi "Zeljeznicar"

FRANK RIBERY WroteColonNAvijam za Sarajevo, ali sa ovom mrakom se nije trebala ugovarati tekma.Mogli smo međusobno odigrati tekmu i da stadion bude pun jer nema većih rivala do Želje i Sarajeva.U Torcidi su samo goli kriminalci.To nisu navijači to su hulje.Kakav klub( Hajduk - smeće) takvi i navijači.NAsilje nikom nije potrebno osim ovim seljacima koji su došli iz vukojebina (Lištica, Kiseljaka, Livno ...) da pokažu civilizaciju.MAnijacima podrška i nada da se ubuduće neće zvati gamad iz susjednih zemalja.

Na njegovo pitanje dokad će se tolerisati nadimak "vukojebina"?

FRANK RIBERY WroteColonDok ne postanete civilizirani.

FRANK RIBERY WroteColonZar je kod vas došla tehnologija sobzirom da živite u kamenjaru?

Prije ovog nazvao me je seljober pa sam odgovorio.

FRANK RIBERY WroteColonBrzo kucam da odgovorim primitivcima sa kamenjara.

FRANK RIBERY WroteColonNeću dok ne postanete civilizirani.NAdam se da će jednog dana ova zemlja postati pravna država koja će se znati obračunati sa kabadahijama.

Ovo su postovi koje sam napisao.Sve bi bilo uredu da sam banovan zbog postova.Ne! Nisam banovan zbog postova već zbog toga što sam prijavio privatnu poruku dotičnog "Ted Mosby" koju ne mogu citirati jer sam banovan.U temi "Željezničar" su pisani puno žešći komentari zbog kojih niko nije banovan.

Bez obzira što u pravilima stoji da PP se ne smiju objavljivati ja sam odlučio da objavim čime me je dotični počastio. Banovan sam isključivo zbog toga što sam prijavio poruku iako je u njoj izvrijeđan moj vjerski i svaki drugi identitet.
Nemam namjeru da se vraćam na ovaj "objektivni" forum.Za vrijeđanje na vjerskoj osnovi dotični bi trebao biti prijavljen policiji.

2. Svi oblici vjerske,nacionalne, polne i rasne netrpeljivosti

Ova epizoda je za mene završena.Acc pripada mom rođaku koji ga je ustupio da bi mogao napisati svoj posljednji post na ovom forumu.Vama sretno u nastavku.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 07 okt 2011, 15:08

banovan si zbog komentara iznad, a primjetio sam ih nakon što si prijavio postove Ted Mosbyja... koji je također banovan. nije valjda da misliš da je način komunikacije koji koristiš primjeren našem forumu?

sad je i rođak banovan na 7 dana, pa nek slijedeći put pazi da ne daje linkove banovanim osobama.

cilj bana je da ne možeš postirati komentare u određenom periodu. napominjem da će svi rent-a-nick forumaši biti isključivani sa foruma.

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 12 okt 2011, 11:58

slika

Uploaded with ImageShack.us ako sam dobro razumio za vrijeđanje se dobija ban...
1974---1975---1976---2001---2013

Megamon
Kontakt:

PostPostao/la Megamon » 12 okt 2011, 12:06

Koliko ja znam i za trolanje se moze dobiti...
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Bezimeni
Kontakt:

PostPostao/la Bezimeni » 16 okt 2011, 15:29

Šta god ko rekao ,Magica i Valencia imaju najšire vokabulare(čak šire i od forumaša za 2010.godinu).DaBogdom imam vokabular kao oni ...Svaka im čast .Čitao sam neke rasprave na podforumu "Tenis".

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 03 nov 2011, 22:32

Bezimeni WroteColonŠta god ko rekao ,Magica i Valencia imaju najšire vokabulare(čak šire i od forumaša za 2010.godinu).DaBogdom imam vokabular kao oni ...Svaka im čast .Čitao sam neke rasprave na podforumu "Tenis".

Zahvaljujem @Bezimeni. Ukljuci se u rasprave slobodno.

Glede najgorih spamera, tu titulu sada nosi @Anton1983. Jednostavno je neunistiv i nepokolebljiv.

npr.

anton 1983 WroteColon
Monolog WroteColonAko ti neće niko reći, reći ću ti ja. Ne budi troll. Nisi se ni vratio sa opravdanog odmora, odmah si počeo sa provokacijama (da ti otklonim svaku sumnju, ja sam ti obris'o post sa Laziove teme). Smiri se, nećeš dobiti milion što Talijani gube, niti ćeš isti izgubiti ukoliko oni preokrenu rezultat. Ponašaš se poput malog djeteta (a valjda su ti ti brojevi u nicku godište). ;)

:evil: Ali ja volim biti troll. To mi je baš gušt. Ne mogu da ne budem, dok drugi jesu! kako ću? Kad Udine dobije Atletico onda je to taktika a ne Ghnoj, pa me onda zanima kaj je to danas? Eto odgovori mi da otklonim svaku sumnju!

PS Odmor nije bio opravdan, jer da je onda bi bilo puno više ljudi na odmoru...

I relax, nema potrebe da se žiPciraš ;)
‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

IgorBL
Kontakt:

PostPostao/la IgorBL » 07 dec 2011, 20:20

Moze li se onom strucnjaku Dirku stati u kraj?
Lik samo troluje na temi o Liverpoolu. Nevjerovatno je koliki je davez. Nikad nista nomralno ne pise, nego samo pod*ebava i troluje nekim pricama o Lucasu.
Covjek je nevin, dok se na sudu ne dokaze drugacije.

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 21 dec 2011, 21:04

Moram reci da je trolovanje i spamanje dodirnulo vrhunac na pdfu Serie A. 3-4 lika, svi navijaci Juventusa, dnevno ostave po 10ak trolerskih postova u proseku. Moderacija nesto cisti, nesto ostavlja i tako to ide ne danima, vec nedeljama i mesecima. Gle cuda, to se poklapa sa periodom od kada je njihov klub koji simpatisu/navijaju u vrhu tabele. Ima li nekog da im skrene ozbiljno paznju na to ili nema :?:

JuveSissoko

PostPostao/la JuveSissoko » 21 dec 2011, 21:07

MaGiCa WroteColonMoram reci da je trolovanje i spamanje dodirnulo vrhunac na pdfu Serie A. 3-4 lika, svi navijaci Juventusa, dnevno ostave po 10ak trolerskih postova u proseku. Moderacija nesto cisti, nesto ostavlja i tako to ide ne danima, vec nedeljama i mesecima. Gle cuda, to se poklapa sa periodom od kada je njihov klub koji simpatisu/navijaju u vrhu tabele. Ima li nekog da im skrene ozbiljno paznju na to ili nema :?:

slazem se, samo jos da skrenes paznju na svoje vrijedjanje svakog ko se ne slaze s tobom, samoprozvani Einsteinu
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Mouse

PostPostao/la Mouse » 21 dec 2011, 21:11

Sta vam znaci trolovanje i spamanje ?

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 21 dec 2011, 22:18

Mouse WroteColonSta vam znaci trolovanje i spamanje ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Forum_spam
http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29

u slucaju da ne razumijes:

http://translate.google.ba/?hl=hr&tab=wT

ili jednostavno pogledaj postove osobe sa linka ispod. dovoljno su dva, ili eventualno tri posta da sve skopcas.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=17662

hvala.

ramiral
Kontakt:

PostPostao/la ramiral » 23 dec 2011, 08:33

MaGiCa WroteColonMoram reci da je trolovanje i spamanje dodirnulo vrhunac na pdfu Serie A. 3-4 lika, svi navijaci Juventusa, dnevno ostave po 10ak trolerskih postova u proseku. Moderacija nesto cisti, nesto ostavlja i tako to ide ne danima, vec nedeljama i mesecima. Gle cuda, to se poklapa sa periodom od kada je njihov klub koji simpatisu/navijaju u vrhu tabele. Ima li nekog da im skrene ozbiljno paznju na to ili nema :?:

Đe nađe desetak... ima ih tri puta više ;)

A to što ti vrijeđaš većinu simpatizera Juventusa ne spominješ btw.
Kao da si učenik bića dr da pa vrtiš činjenice kako tebi paše i to ti, nažalost, prolazi kod većine.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 23 dec 2011, 13:05

ramiral WroteColon

Đe nađe desetak... ima ih tri puta više ;)

A to što ti vrijeđaš većinu simpatizera Juventusa ne spominješ btw.
Kao da si učenik bića dr da pa vrtiš činjenice kako tebi paše i to ti, nažalost, prolazi kod većine.

Nadji te "uvrede" pa da vidimo ko koga vredja, a ko koga naziva onako kako je zasluzio. Dosta vise sa vasim sektasenjem. Napravili ste sektu od podforuma, po sistemu "ko nije sa nama, protiv nas je".

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.