SportSport.ba na Facebooku

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la admin » 15 jul 2010, 16:28

Zbog tehničkih problema, Facebook profil SportSport.ba je resetovan.
Pozivamo sve ranije prijatelje da nam se ponovo priključe i na svom profilu čitaju najvažnije vijesti koje objavljuje naš portal.

Naravno, ne morate biti stari prijatelj da biste se priključili. Svi su pozvani!

http://www.facebook.com/sportsport


Zvanična grupa Sportsport.ba na Facebooku

http://www.facebook.com/home.php?#!/gro ... 9407235621

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la Stivi_Dzi » 02 apr 2012, 00:37

Mrzilo me da tražim temu (ako ima odgovarajuca) za page na FB-u, pa cu ovdje napisat. Jedan ogroman minus za admine tamo, niko nije sjetio da spomene Damirov uspjeh i osvojeno prvo mjesto na turniru u Itaiji al zato su se sjetili postavit sliku djokovica uz nekakve aprililili šale. Sramno !

Na portalu stoji tekst koji osudjuje njegovog oca a na pageu se velicaju njegovi uspjesi dok se naši teniseri zapostavljaju, to stvarno bode oči ne samo meni nego i većini ljudi na fb-u koje su svoje nezadovoljstvo izrazili komentarima koje su admini brisali !

To je to, da ne duljim, samo sam razočaran jako ovim stvarima. Sredite to !
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la GoRaN » 02 apr 2012, 01:18

Inače, sramotno je šta se piše na komentarima tamo.Leglo krkanluka,primitivizma,zatupljenosti,nepismenosti itd.Baš stekneš dojam da smo zadnja rupa na ovoj planeti. :roll:

Mislim da bi i ovdje kromanjonci otjerali normalan svijet, ali banane ipak čine svoje.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la LenBias » 06 apr 2012, 08:40

isto tako je i sramotno sto se tako brzo adminima poljulja ego na fejsu, bas tuzno, uputis koju sarkasticku rijec, kritikujes ih malo ili nesto slicno i odjednom si izbacen sa stranice i zabranjeno ti je vise da komentarises, malo je to tuzno, ne malo, malo vise ;)
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la Monolog » 06 apr 2012, 08:51

LenBias je napisao/la:isto tako je i sramotno sto se tako brzo adminima poljulja ego na fejsu, bas tuzno, uputis koju sarkasticku rijec, kritikujes ih malo ili nesto slicno i odjednom si izbacen sa stranice i zabranjeno ti je vise da komentarises, malo je to tuzno, ne malo, malo vise ;)
:mrgreen:
Dobro je, nisam jedini. :mrgreen: Zbog nestrpljivosti većine (kada je ss.ba mijenjao izgled), postavih sliku "Čekajući Godoa" i dobih šamar. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la LenBias » 06 apr 2012, 08:53

a dzeko zasticen ko krava u indiji :mrgreen: ludnica, sta drugo da ti kazem :)
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
GaetanoScirea
Postovi: 627
Pridružen/a: 02 apr 2012, 20:06
Lokacija: Šeher sevdaha
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la GaetanoScirea » 24 apr 2012, 23:32

Zamolio bih admina zvanične fb stranice SportSport.ba da bude malo objektivniji pri ostavljanju postova.
Volim te, Željo!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

JumBO
Postovi: 26
Pridružen/a: 05 jun 2011, 15:33
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la JumBO » 12 nov 2013, 17:50

Tek sam dvi sedmice "fan" na facebook-u i vec ste mi se popeli na glavu sa stalnim objavama.
Ne mora se svaka sitnica i teme kao recimo "Bryant izgubio okladu od Kevina Warea", "Mateo Sušić se vraća na teren već u narednom kolu" postavljat. Zar se ne moze to malo selektirat i postavit samo ono znacajnije, vaznije ?

Ja sam za sebe doneo zakljucak da od danas vise necu biti "fan" stranice na FB... nego cu kao i do sada pratit samo preko web stranice.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SportSport.ba na Facebooku

Post Postao/la admin » 12 nov 2013, 21:08

Za svakoga je nešto drugo najvažnije, tako da je teško selektirati. Iznenadili biste se da su vijesti koje će većina smatrati najnebitnijim u stvari najčitanije i bude najveći interes.

Naravno, svako za sebe može donijeti zaključak i vijesti pratiti kroz kanal i na način koji njemu najviše odgovara.

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.