SPORTSPORT.BA: Komentari

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 07 maj 2018, 10:46

Marcelo izjavio da je dobio udarac, vi pišete ovo, pa je li vas stid?
Ovaj Čaušević vam sramoti stranicu, postali ste kao neke FB stranice, sve za like. :guz:

https://sportsport.ba/fudbal/marcelo-ne ... icu/275980
Madridista, esa es mi patria.
Steeler Nation

Vijadukt
Kontakt:

PostPostao/la Vijadukt » 12 maj 2018, 23:00

https://sportsport.ba/rukomet/titula-se ... bih/276517

ako vam nisu javili Maglaj igra sutra (nedjelja)
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

#ZSMMN

Vijadukt
Kontakt:

PostPostao/la Vijadukt » 14 maj 2018, 22:16

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

#ZSMMN

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 19 maj 2018, 12:39

We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 24 maj 2018, 09:11

Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 24 maj 2018, 09:34

gaston WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/lazni-profil-uzrokovao-paniku-firmino-je-100-posto-spreman/277672

Šta kaže, brojni mediji nasjeli. :rol: :rol:

Sport + sport, eto vec množine :mrgreen:

SlevinKelevra
Kontakt:

PostPostao/la SlevinKelevra » 24 maj 2018, 20:34

https://sportsport.ba/fudbal/domacin-koji-neispada-u-grupnoj-fazi-svjetskog-prvenstva/277717

Uskoro će desetogodišnjica od Evropskog prvenstva u Austriji i Švicarskoj, kada su Rusi na krilima Arshavina i Pavlyuchenka igrali odličan i učinkovit fudbal i uspjeli doći do četvrtfinala (sjetimo se samo nevjerovatne pobjede nad Holandijom u osmini finala).

Ispali u polufinalu Španije. Tada nije bilo osmine finala na Euru.

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 24 maj 2018, 23:43

SlevinKelevra WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/domacin-koji-neispada-u-grupnoj-fazi-svjetskog-prvenstva/277717

Uskoro će desetogodišnjica od Evropskog prvenstva u Austriji i Švicarskoj, kada su Rusi na krilima Arshavina i Pavlyuchenka igrali odličan i učinkovit fudbal i uspjeli doći do četvrtfinala (sjetimo se samo nevjerovatne pobjede nad Holandijom u osmini finala).

Ispali u polufinalu Španije. Tada nije bilo osmine finala na Euru.

U pravu si. Možda pola sata nakon što poslah tekst shvatih da nisu igrale 32 ekipe, al' tad je već bilo kasno. :thumbup:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Vijadukt
Kontakt:

PostPostao/la Vijadukt » 26 maj 2018, 12:58

https://sportsport.ba/rukomet/banja-luk ... fej/277814

Konjuh-Bosna Centrotrans se igra u 19:30

#ZSMMN

Pasha
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Pasha » 29 maj 2018, 21:00

Razumijem da zelite da dobijete jos klikova. Al vala pretjerujete, te Tekstilac, te Rudar Prijedor...

Propozicije su jasne ko ostaje u ligi, ako neki klub ne dobije licencu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 30 maj 2018, 10:37

Ne bih bio toliko uvjeren, jer da je tako već bismo davno dobili i neko tumacenje iz saveza.
Da me ko pogresno ne razumije, ne bih iskljucio ni da je Celik taj koji ostaje...

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 30 maj 2018, 10:47

admin WroteColonNe bih bio toliko uvjeren, jer da je tako već bismo davno dobili i neko tumacenje iz saveza.
Da me ko pogresno ne razumije, ne bih iskljucio ni da je Celik taj koji ostaje...

na koji nacin ne bi Čelik ostao, na koji način se član 40 može drugačije tumačiti?
REPROGRAM !!!

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 30 maj 2018, 11:38

Prvo, ne bih volio da me uvučete u neku diskusiju u kojoj sam ja kao protiv Čelika. Valjda vam je jasno da bi meni bilo draže ili eto radi foruma korisnije da je u PL Čelik nego Tekstilac.

medjutim, član 40 kaže:

"Ukoliko neki od klubova Premijer lige BiH koji je po plasmanu obezbjedio učešće u Premijer ligi ne dobije licencu, umjesto njega pravo učešća stiče klub koji po plasmanu nije obezbijedio učešće, ali posjeduje licencu (klub sa boljim plasmanom)."

Može se tumačiti da je Čelik klub koje je po plasmanu izgubio učešće u PL, a Tekstilac je klub sa najboljim plasmanom koji nije obezbijedio učešće, a može imati licencu. Problem je što se učešće u PL obezbjeđuje na 2 načina: ili si u top 10 PL ili si najbolji u entitetskoj ligi. Tako da trenutno imamo dva koja "po plasmanu nisu obezbjedili učešće, ali..", a kojeg će odabrati... To nećemo ti i ja odlučiti, sigurno.

Ako mene pitaš, biće još jedan vanredni termin za licenciranja i u PL će Borac. Ne bi bilo prvi put.

Ja sam samo htio reći da kad bi sve bilo toliko jasno i čisto pa da nema potrebe da se priča sa svim klubovima, davno bismo imali službenu potvrdu ko je taj koji ide u PL.

Pasha
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Pasha » 30 maj 2018, 11:57

Pricalo se, jer je licenca bila upitna GOŠK-u, Slobodi i Borcu. Ako svi ne bi dobili licence, valjalo bi to popuniti sa klubovima iz nizeg ranga.

Vitez zbog pravila UEFA-e da posljednji klub nikako ne mote ostati u ligi nije dolazio u obzir. Ovo u zagradi, klub sa boljim plasmonom se upravo odnosi na to ko je zadnji, a ko predzadnji.

E sad je drugi par obuce da li ce biti kakvih vanrednih sjednica, da se Borcu na kraju da licenca...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Brcanskamalta
Kontakt:

PostPostao/la Brcanskamalta » 30 maj 2018, 14:32

Dajte rijesite pitanje Moderator na temi Slobode nema smisla vise....ciganluk
KK Sloboda-ugasena
FK Sloboda-pred gasenjem
RK Sloboda-druga liga
KK Jedinstvo-druga liga
ZOK Tuzla-visestruki prvak drzave-ugasen
Kaze,Tuzla grad sporta...Jasmine pe.deru

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 30 maj 2018, 15:26

Predragi novi igrač zagrebačkog dinama i budući A reprezentativac Bosne i Hercegovine Luka Menalo nalazi se pred odlaskom u zagrebački Dinamo nakon solidne posljednje sezone u Širokom Brijegu i fenomenalnih partija u dresu mlade reprezentacije.

Čuliću doktore. :bow:

Predragi novi igrač zagrebačkog dinama, pred odlaskom u zagrebački Dinamo. :lol:

Zanemarićemo red riječi i strukturu rečenice, kao i mala i velika slova, ali predragi?
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 30 maj 2018, 17:09

Clan 40 govori o Premijer ligi i poretku u istoj. Niko ne spominje entitetske lige.
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 30 maj 2018, 20:24

Stvarno nepotreban tekst o Salahu i ovom imamu na temu njegovog posta, tema je prežvakana. Salah kao putnik ima pravo da ne posti, već da naposti taj dan, ili period, poslije Ramazana, opšte poznato onome ko se imalo razumije, i za to nema nikakve Božije kazne k'o što se u tekstu navodi.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 30 maj 2018, 21:31

wobly92 WroteColonStvarno nepotreban tekst o Salahu i ovom imamu na temu njegovog posta, tema je prežvakana. Salah kao putnik ima pravo da ne posti, već da naposti taj dan, ili period, poslije Ramazana, opšte poznato onome ko se imalo razumije, i za to nema nikakve Božije kazne k'o što se u tekstu navodi.

De sad se ti svadjaj sa ovim imamom :)
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 31 maj 2018, 20:11

Pa Culicu legendo :tokralju: Za tri sata napises kolumnu u velikom Zinedinu ii jos je nazoves "najvecost" pa ni najveci lingvisti ne bi pronasli tu rijec. :bow: :bow:
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.