SPORTSPORT.BA: Komentari

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
csh
Moderator

PostPostao/la csh » 28 jun 2008, 15:58

treba poraditi na brisanje ne aktivnih topica i probati sprijeciti otvaranje slicnih...pozdrav
AMAR OSIM!!!

dino_ze
Kontakt:

PostPostao/la dino_ze » 31 jul 2008, 10:06

Ja sam evo tek od nedavno poceo da pratin Vasu web stranicu i mogu reci da je po prilicno dobro osmisljena, imam samo jednu primjedbu, a to je kada se radi o informacijama o premijer ligi u glavnom su vezane za Zeljeznicar i Sarajevo, dobro bi bilo da imamo vise informacija i o ostalim klubovima.
Ja sam kako sam vec rekao tek od nedavno na sajtu, mozda sam nesto propustio, ali bih volio procitati i o ostalim klubovima a ne samo o klubovima iz Sarajeva.

Veliki pozdrav i samo naprijed.....

Edo

faba
Kontakt:

PostPostao/la faba » 23 avg 2008, 16:47

POhvaljujem stanicu!
Zaista novosti su uvijek provjerane, i drago mi je sto ovo nije copy-paste stranica, kao sportin.O sportcentru da ne govorim.U njih su 90% novosti prekopirane iz novina.Kod vas to nije slucaj.
Samo tako, mada moze a i mora bolje ici.
Forum se tako isto postepeno dize,sve vise raja komentarise, ima i vise clanova, tako da mislim imate dobru buduscnost

zrinjski
Kontakt:

PostPostao/la zrinjski » 04 sep 2008, 10:58

zasto ovaj portal pise vijesti o zrinjskom koje nikada nisu tocne i koje su pune pogresnih infomacija, odnosno lazi bolje receno! evo uzet cu primjer gledatelja samo...ja ne znam odakle dobivate te infomacije( al vjerojatno od nermina bise vrlo objektivnog komentatora bh radia koji vise mrzi zrinjski nego sto voli velez). pa tako kad ostali OBJEKTIVNI mediji prenose 3500 - 4500 gledatelja vi pisete 1500 (protiv slobode)! ili pak dogadjanja sa utakmica...primjer utakmica u travniku kada su ultrasi "izazvali nerede" sto nema veze sa istinom!odnosno "malobrojni gostujuci navijaci" ( 100+ ultrasa u travniku, puno vise od domacih navijaca al ipak malobrojni). ili pak na sva zvona se najaljuju pojacanja sarajeva primjer, dok skoro najvece pojacanje u prijelaznom roku (Igor Musa) niste spomenuli. samo dokazujete da ste medij koji "podupire" samo klubove koji nisu srpski ili hrvatski, a degradirate ostale!

ccupo
Kontakt:

PostPostao/la ccupo » 04 sep 2008, 11:22

zrinjski WroteColonzasto ovaj portal pise vijesti o zrinjskom koje nikada nisu tocne i koje su pune pogresnih infomacija, odnosno lazi bolje receno! evo uzet cu primjer gledatelja samo...ja ne znam odakle dobivate te infomacije( al vjerojatno od nermina bise vrlo objektivnog komentatora bh radia koji vise mrzi zrinjski nego sto voli velez). pa tako kad ostali OBJEKTIVNI mediji prenose 3500 - 4500 gledatelja vi pisete 1500 (protiv slobode)! ili pak dogadjanja sa utakmica...primjer utakmica u travniku kada su ultrasi "izazvali nerede" sto nema veze sa istinom!odnosno "malobrojni gostujuci navijaci" ( 100+ ultrasa u travniku, puno vise od domacih navijaca al ipak malobrojni). ili pak na sva zvona se najaljuju pojacanja sarajeva primjer, dok skoro najvece pojacanje u prijelaznom roku (Igor Musa) niste spomenuli. samo dokazujete da ste medij koji "podupire" samo klubove koji nisu srpski ili hrvatski, a degradirate ostale!

Oh jeeee. Jos jedan prokleti nacionalista na forumu. Mozes li nas, ostale clanove, malo prosvijetliti pa da znamo koliko je ultrasa malobrojno, a koliko punobrojno?

zrinjski
Kontakt:

PostPostao/la zrinjski » 04 sep 2008, 11:39

ccupo WroteColon
zrinjski WroteColonzasto ovaj portal pise vijesti o zrinjskom koje nikada nisu tocne i koje su pune pogresnih infomacija, odnosno lazi bolje receno! evo uzet cu primjer gledatelja samo...ja ne znam odakle dobivate te infomacije( al vjerojatno od nermina bise vrlo objektivnog komentatora bh radia koji vise mrzi zrinjski nego sto voli velez). pa tako kad ostali OBJEKTIVNI mediji prenose 3500 - 4500 gledatelja vi pisete 1500 (protiv slobode)! ili pak dogadjanja sa utakmica...primjer utakmica u travniku kada su ultrasi "izazvali nerede" sto nema veze sa istinom!odnosno "malobrojni gostujuci navijaci" ( 100+ ultrasa u travniku, puno vise od domacih navijaca al ipak malobrojni). ili pak na sva zvona se najaljuju pojacanja sarajeva primjer, dok skoro najvece pojacanje u prijelaznom roku (Igor Musa) niste spomenuli. samo dokazujete da ste medij koji "podupire" samo klubove koji nisu srpski ili hrvatski, a degradirate ostale!

Oh jeeee. Jos jedan prokleti nacionalista na forumu. Mozes li nas, ostale clanove, malo prosvijetliti pa da znamo koliko je ultrasa malobrojno, a koliko punobrojno?

a sto je lose biti nacionalista? odnosno netko tko velica svoje, a ne vrijedja tudje...tekst nije upucen tebi pa ga ne trebas komentirat. zar je zabranjeno kritizirati (OPRAVDANO) i to na temi za kritike, pohvale...?!

ccupo
Kontakt:

PostPostao/la ccupo » 04 sep 2008, 11:51

a sto je lose biti nacionalista?

sta je lose u nacionalizmu? nista, bas nista. super nam je od kad nas guzite vi nacionalisti, uzivamo citavih sedamnaest godina i imali smo puno orgazama.

tekst nije upucen tebi pa ga ne trebas komentirat. zar je zabranjeno kritizirati (OPRAVDANO) i to na temi za kritike, pohvale...?!

sve sto je napisano na forumu je upuceno svima jer je forum public. za privatne poruke koristi mail.
zar je zabranjeno kritizirati tudje kritike u temi za kritike i pohvale?

nego reci ti nama koliko treba biti ultrasa pa se ih neko moze nazvati malobrojnim? 5, 15? da znamo...

zrinjski
Kontakt:

PostPostao/la zrinjski » 04 sep 2008, 12:24

ccupo WroteColon
a sto je lose biti nacionalista?

sta je lose u nacionalizmu? nista, bas nista. super nam je od kad nas guzite vi nacionalisti, uzivamo citavih sedamnaest godina i imali smo puno orgazama.

tekst nije upucen tebi pa ga ne trebas komentirat. zar je zabranjeno kritizirati (OPRAVDANO) i to na temi za kritike, pohvale...?!

sve sto je napisano na forumu je upuceno svima jer je forum public. za privatne poruke koristi mail.
zar je zabranjeno kritizirati tudje kritike u temi za kritike i pohvale?

nego reci ti nama koliko treba biti ultrasa pa se ih neko moze nazvati malobrojnim? 5, 15? da znamo...

pa sta tebi smeta u mom tekstu pa tako reagiras? "prokleti nacionalista"... ocito si i ti jedan od mnogih koji ne simpatizira ni zrinjski ni ultrase. a sto se tice malobrojno/punobrojno...kad ode 15-20 navijaca slobode, celika ili nekog drugog kluba negdje onda nisu malobrojni

ccupo
Kontakt:

PostPostao/la ccupo » 04 sep 2008, 13:06

šta mi smeta? Dosao si da pljuješ po jedinom portalu u čitavoj ovoj jadnoj zemlji na kojem se piše o sportu odnosno o svim sportovima. i to sa pricom u nacionalnoj ugroženosti, ista ona demagogija koja nam živote uništava već godinama.

ako mislis da ovo sto pisem ima veze sa nacionalnoscu ili navijackim strastima onda ti predlazem da se prijavis pod novim nickom na forum i predstavis kao navijac slavije ili sarajeva. pa onda pocni da se zalis kako neko mrzi tvoj klub ili ne voli "vas" srbe ili "vas" bosnjake pa ces vidjeti kakva ce biti reakcija.

napisi mail redakciji pa ih obavijesti o broju navijaca, mozda nemaju dopisnika u mostaru. budi im ti dopisnik iz mostara, travnika ili odakle god. Nek Ultrasi ili klub pošalju demant da ih je bilo toliko i toliko ili da su/nisu ucestvovali u bilo cemu. to se zove doprinos, a dobronamjerne kritike i savjete kako da ovo mjesto bude sto bolje mozes vidjeti u porukama koje su pisane prije nase diskusije.

zrinjski
Kontakt:

PostPostao/la zrinjski » 04 sep 2008, 13:38

ccupo WroteColonšta mi smeta? Dosao si da pljuješ po jedinom portalu u čitavoj ovoj jadnoj zemlji na kojem se piše o sportu odnosno o svim sportovima. i to sa pricom u nacionalnoj ugroženosti, ista ona demagogija koja nam živote uništava već godinama.

ako mislis da ovo sto pisem ima veze sa nacionalnoscu ili navijackim strastima onda ti predlazem da se prijavis pod novim nickom na forum i predstavis kao navijac slavije ili sarajeva. pa onda pocni da se zalis kako neko mrzi tvoj klub ili ne voli "vas" srbe ili "vas" bosnjake pa ces vidjeti kakva ce biti reakcija.

napisi mail redakciji pa ih obavijesti o broju navijaca, mozda nemaju dopisnika u mostaru. budi im ti dopisnik iz mostara, travnika ili odakle god. Nek Ultrasi ili klub pošalju demant da ih je bilo toliko i toliko ili da su/nisu ucestvovali u bilo cemu. to se zove doprinos, a dobronamjerne kritike i savjete kako da ovo mjesto bude sto bolje mozes vidjeti u porukama koje su pisane prije nase diskusije.

pa naravno da pisem o tome. ako nemaju dopisnika koji ce iznjeti istinu onda nek ne pisu lazi! jer takvo pisanje nije nikakv doprinos. bolje da nista ne napisu nego nesto netocno. a kad bi se mi bavili tim demantijima ima li bi posla preko glave

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 04 sep 2008, 14:20

mailovi sa primjedbama navijača o nedovoljnoj zastupljenosti njihovih klubova (ili nedovoljno istaknutim hvalospjevima/kritikama) stižu na redakciju svakodnevno i to od navijača svih klubova podjednako.

Na svakom savjetu ili kritici smo zahvalni, a to što je jednaka zastupljenost primjedbi iz svih krajeva BiH govori nam da smo na dobrom putu da objektivno i nepristrasno pokrijemo čitavu našu državu. naravno da još uvijek ima jako puno prostora za popravke i na tome se mora i dalje raditi.

zrinjski
Kontakt:

PostPostao/la zrinjski » 04 sep 2008, 14:26

admin WroteColonmailovi sa primjedbama navijača o nedovoljnoj zastupljenosti njihovih klubova (ili nedovoljno istaknutim hvalospjevima/kritikama) stižu na redakciju svakodnevno i to od navijača svih klubova podjednako.

Na svakom savjetu ili kritici smo zahvalni, a to što je jednaka zastupljenost primjedbi iz svih krajeva BiH govori nam da smo na dobrom putu da objektivno i nepristrasno pokrijemo čitavu našu državu. naravno da još uvijek ima jako puno prostora za popravke i na tome se mora i dalje raditi.

"objektivnost" sto se tice zrinjskog vam je veoma losa karika

csh
Moderator

PostPostao/la csh » 04 sep 2008, 19:11

Pogreske u broju navijaca jesu ceste ali ne vidim zasto bi se dizala tolika prasina.Grijese i o broju sa grbavice ali i ko je kompetentan da da tacan broj,niko.Uzmi dnevne novine vidjet ces da se vecina ne slaze.Kako neciji novinar procijeni tako se napise stim ne treba uzimati to k srcu i praviti famu ovo toga.Pozdrav
AMAR OSIM!!!

zrinjski
Kontakt:

PostPostao/la zrinjski » 04 sep 2008, 20:18

preko nekih stvari se ne moze prijeci. nije isto "grijesiti" stalno i ponekad! vjerojatno ovom portalu to nije cilj, al nekima zaista jeste! vec sam rekao da nije samo broj gledatelja u pitanju. cuo sam da je sinoc na bh radiu komentator sa utakmice zrinjski - sloboda (nermin bise inace najveci mrzitelj zrinjskog, i najvijac veleza-al veci mrzitelj nego navijac) komentirao samo protiv zrinjskog. tipa da zrinjski krade, da je slobodi ponisten gol ( a sviran faul u napadu i nas igrac lezi i slobodin igrac nakon 5 sekundi opuca na gol i ne dobije zuti za to!), da je sloboda nezasluzeno izgubila itd...

Fukare tz
Kontakt:

PostPostao/la Fukare tz » 04 sep 2008, 21:00

zrinjski WroteColonpreko nekih stvari se ne moze prijeci. nije isto "grijesiti" stalno i ponekad! vjerojatno ovom portalu to nije cilj, al nekima zaista jeste! vec sam rekao da nije samo broj gledatelja u pitanju. cuo sam da je sinoc na bh radiu komentator sa utakmice zrinjski - sloboda (nermin bise inace najveci mrzitelj zrinjskog, i najvijac veleza-al veci mrzitelj nego navijac) komentirao samo protiv zrinjskog. tipa da zrinjski krade, da je slobodi ponisten gol ( a sviran faul u napadu i nas igrac lezi i slobodin igrac nakon 5 sekundi opuca na gol i ne dobije zuti za to!), da je sloboda nezasluzeno izgubila itd...

A jesi se nakacio na Slobodu Bog te vidio, daj malo otkaci. Sto vam to smeta kad neko prenosi istinu s terena? Kakve veze ima komentator radia Federacije s ovim portalom? Pa zasto ste svi ultrasi nacionalisti? Ne valja vam to, pa svi smo mi ovdje ljudi nismo iz zapadnog Mostara, opusti se i uzivaj.... Sportski pozdrav redakciji i svima
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

mourinhosa
Kontakt:

PostPostao/la mourinhosa » 04 sep 2008, 21:02

svaka cast..
treba nam jedan sajt ovakvog tipa.. :lol:

zrinjski
Kontakt:

PostPostao/la zrinjski » 05 sep 2008, 11:22

Fukare tz WroteColon
zrinjski WroteColonpreko nekih stvari se ne moze prijeci. nije isto "grijesiti" stalno i ponekad! vjerojatno ovom portalu to nije cilj, al nekima zaista jeste! vec sam rekao da nije samo broj gledatelja u pitanju. cuo sam da je sinoc na bh radiu komentator sa utakmice zrinjski - sloboda (nermin bise inace najveci mrzitelj zrinjskog, i najvijac veleza-al veci mrzitelj nego navijac) komentirao samo protiv zrinjskog. tipa da zrinjski krade, da je slobodi ponisten gol ( a sviran faul u napadu i nas igrac lezi i slobodin igrac nakon 5 sekundi opuca na gol i ne dobije zuti za to!), da je sloboda nezasluzeno izgubila itd...

A jesi se nakacio na Slobodu Bog te vidio, daj malo otkaci. Sto vam to smeta kad neko prenosi istinu s terena? Kakve veze ima komentator radia Federacije s ovim portalom? Pa zasto ste svi ultrasi nacionalisti? Ne valja vam to, pa svi smo mi ovdje ljudi nismo iz zapadnog Mostara, opusti se i uzivaj.... Sportski pozdrav redakciji i svima

sasvim je svejedno koji je klub. bila sloboda, celik, sarajevo il netko drugi. a komentator ima veze jer pretpostavljam da i ova kao i neke druge stranice doznaje informacije i preko radija!
a kad je komentator "nermin bise" ili pak "alden kajtaz" onda zrinjski uvijek "nezasluzeno pobjedi", onda su ultrasi divljaci itd... (iako mislim da je ovaj drugi otjeran pa ne prilazi stadionu vise, a vjerojatno ce i prvi biti "lijepo docekan" nekad)
haj ti meni reci po cemu sam ja nacionalista. i opet kazem ako je nacionalista velicanje svojeg, a postivanje tudjeg onda ja svakako jesam

bistrikboy
Kontakt:

PostPostao/la bistrikboy » 05 sep 2008, 11:39

covjek bi kogao pomisliti da na utakmice nasih klubova dolazi 30000 ljudi a na portalu napisu 15000,a ne 2000 a bilo 3000,stvarno glupa rasprava do bola kao da je bitno sad koliko u ovoj jadnoj ligi pacenika( i ja sam jedan od njih) dolazi na utakmice :o

takoder mi nije jasno kako to onda moze neko staviti u nacionalni kontekst,to mi se cini nekako nelogicno i bezobrazno,ovaj portal pravi greske to svi znamo ali se suzdrzava(u vecini slucajeva) da objavi poluinformacije kakve objavljuje avaz,sportin ili neko drugo **** od portala,ovo je najbolji bh.portal,takav kakav je,nije dobar al boljeg nemamo :shock:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Cartman
Kontakt:

PostPostao/la Cartman » 07 sep 2008, 12:45

Samo da vas pohvalim jer imate svoje vijesti i sjajno pratite nase sportase (bolje nego najveci mediji u drzavi, avaz, BHT itd). Samo tako nastavite, vidim da je sajt sve vise popularan.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

kasap
Kontakt:

PostPostao/la kasap » 07 sep 2008, 14:09

Naslov "Crna Gora izgubila od Bugarske" vam se ne slaze sa ostatkom clanka. Utakmica je zavrsena 2:2. Pozdrav
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.