SPORTSPORT.BA: Komentari

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
obannon
Kontakt:

PostPostao/la obannon » 08 okt 2008, 12:58

Pregledni su, brzi , a informacija koliko hoces i svih krajeva bivse SFRJ
СРЕЋАН ТИ РОЂЕНДАН...

Bosnier
Kontakt:

PostPostao/la Bosnier » 08 okt 2008, 13:03

Slazem se svaka cast, ima puno fotogalerija sto mi se najvise svidja, i ne kopira se text sa avaza kao sto mnogi portali rade...

Jos jednom svaka cast
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

pitar
Kontakt:

PostPostao/la pitar » 08 okt 2008, 13:04

dobro je i sto ima na portalu bh telekoma pa na mobilu uvijek mozes procitat sta ima novoga na sposrtsport.ba i u sportu u svijetu i kod nas
BUREK PITA, ŽELJI KITA..

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 08 okt 2008, 22:07

pitar WroteColondobro je i sto ima na portalu bh telekoma pa na mobilu uvijek mozes procitat sta ima novoga na sposrtsport.ba i u sportu u svijetu i kod nas

na mobilnom se ne mora ići preko bh telecoma. može i direktno na wap.sportsport.ba (ako ideš često, doći će te jeftinije na kraju mjeseca ako ideš direktno)

ribery
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la ribery » 08 okt 2008, 22:12

Jedan prijedlog za site. Kad odemo na Ino Fudbal-Lige Petice, bilo bi dobro da imamo vijesti razvrstane po ligama, kao i tabele liga. Eto samo toliko. :)

amko
Kontakt:

PostPostao/la amko » 10 okt 2008, 20:04

Samo bih da pohvalim ovaj portal i da vam zazelim srecu u daljem radu!

Samo tako nastavite. 8-)

davidoff
Kontakt:

PostPostao/la davidoff » 19 okt 2008, 15:59

NAJBOLJI PORTAL SPORTSKE TEMATIKE U JI EVROPI SVAKA CAST

POSTO SAM INVOLVIRAN U NAS SPORT DETALJNO POGOTOVO KOSARKU I RUKOMET NEKE VAM SE GRESKE MOZDA I PODKRADU JER NISTE DOVOLJNO UNUTRA DA VIDITE TE STVARI, ALI NA PRACENJE SVEGA I NA VRIJEME STO JE NAJVAZNIJE NIKAKVIH PRIMJEDBI

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 19 okt 2008, 16:25

Nešto razmišljam vi se najbolji sajt , jednostavno svugdje vas ima. I da vas pitam nešto Jeste li ikad pomišljali to da napravite i TV program. Jer kad biste to napravili, vjerujem, nebi vam se nijedan sportski kanal mogao suporostaviti. Eto, jeste li ikad razmišljali o tome ?
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

ribery
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la ribery » 19 okt 2008, 16:29

Zagor WroteColonNešto razmišljam vi se najbolji sajt , jednostavno svugdje vas ima. I da vas pitam nešto Jeste li ikad pomišljali to da napravite i TV program. Jer kad biste to napravili, vjerujem, nebi vam se nijedan sportski kanal mogao suporostaviti. Eto, jeste li ikad razmišljali o tome ?

Da to nije malo preambiciozno... Ideja jeste dobra, ali vjerovatno je sama realizacija te ideje mnogo skupa.

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 19 okt 2008, 16:37

Slažem se , ali kad pogledam šta su sve uradili za ovaj sajt. Mislim da kod nas ima malo našeg sport, a sigurno bi ovi ljudi mogli to uraditi, al slažem se da je skupo. A gledam nešto ovu HR ligu , oni prenose kombinirane prenose a kod nas na tv programima nisu sposobni jednu utakmicu prenositi !
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

GunnerS
Kontakt:

PostPostao/la GunnerS » 20 okt 2008, 00:55

Evo moram vas malo pogrditi, ko je pisao tekst Roma - Inter pogriješio je rezultat :o nije 0:3 nego 0:4 Dva gola je dao Ibrahimović, jedan Stanković i jedan onaj crnac sa Obinnia :)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

ST-57 Ciciban

PostPostao/la ST-57 Ciciban » 20 okt 2008, 01:19

Stvarno ovdje se moze najvise procitat o sportu i najbrzi su -SVAKA CAST
Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.

1921-until the end of time

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 20 okt 2008, 01:28

GunnerS WroteColonEvo moram vas malo pogrditi, ko je pisao tekst Roma - Inter pogriješio je rezultat :o nije 0:3 nego 0:4 Dva gola je dao Ibrahimović, jedan Stanković i jedan onaj crnac sa Obinnia :)

Hvala, popravljeno.Tekst je bio OK, rezultat u naslovu je bio pogrešan.

GunnerS
Kontakt:

PostPostao/la GunnerS » 20 okt 2008, 12:04

admin WroteColon
GunnerS WroteColonEvo moram vas malo pogrditi, ko je pisao tekst Roma - Inter pogriješio je rezultat :o nije 0:3 nego 0:4 Dva gola je dao Ibrahimović, jedan Stanković i jedan onaj crnac sa Obinnia :)

Hvala, popravljeno.Tekst je bio OK, rezultat u naslovu je bio pogrešan.

Kada sam počeo čitati i vidio rezultat odmah sam ovamo došao da prijavim, reko da se što prije promjeni, tako da nisam do kraja ni pročitao 8-)

Bosnier
Kontakt:

PostPostao/la Bosnier » 20 okt 2008, 12:25

Super su redakcija, svaki dan jedno 20 puta navratim ovdje, procitam koju vijestm, malo na forumu i tako svaki dan :D

Samo tako nastavite
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

nedzad
Kontakt:

PostPostao/la nedzad » 21 okt 2008, 00:09

Najbolja ste sportska stranica u Bih...samo da vas zamolim da ubuduce bude sto manje ovih pravopisnih gresaka, trebali bi barem jednom procitati tekst koji ste napisali prije nego sto ga objavite...

GunnerS
Kontakt:

PostPostao/la GunnerS » 21 okt 2008, 03:45

nedzad WroteColonNajbolja ste sportska stranica u Bih...samo da vas zamolim da ubuduce bude sto manje ovih pravopisnih gresaka, trebali bi barem jednom procitati tekst koji ste napisali prije nego sto ga objavite...

Ko radi taj griješi ;)

obannon
Kontakt:

PostPostao/la obannon » 22 okt 2008, 14:40

GunnerS WroteColon
nedzad WroteColonNajbolja ste sportska stranica u Bih...samo da vas zamolim da ubuduce bude sto manje ovih pravopisnih gresaka, trebali bi barem jednom procitati tekst koji ste napisali prije nego sto ga objavite...

Ko radi taj griješi ;)

Ja se najezim kad vidim u novinama ili portalima pravopisne greske. To je nesta najgore u novinarstvu po meni

Inace pohvale vako i nako i tako to
СРЕЋАН ТИ РОЂЕНДАН...

samko74

PostPostao/la samko74 » 24 okt 2008, 05:13

ja se jezim kad vidim da admini ne cine svoj posao.Ne prate na vrijeme razne teme , pogotovo o reprezentaciji, jer mnogo je uvreda, ruznih rjeci i psovki zbog kojih se nekima treba dati ban.Ali kasni se ne citaju na vrijeme i onda oni isprovocirani takodje reaguju kao oni sto ih napadnu i sve ode dodjavola.Zato apleujem na admine citajte postove redovno i odmah sankcionisite jer sto vise popustate bice sve gore i onda cete na nekoliko stranica nailaziti samo na svadje.REAGUJTE.

insider
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la insider » 26 okt 2008, 02:34

samko74 WroteColonja se jezim kad vidim da admini ne cine svoj posao.Ne prate na vrijeme razne teme , pogotovo o reprezentaciji, jer mnogo je uvreda, ruznih rjeci i psovki zbog kojih se nekima treba dati ban.Ali kasni se ne citaju na vrijeme i onda oni isprovocirani takodje reaguju kao oni sto ih napadnu i sve ode dodjavola.Zato apleujem na admine citajte postove redovno i odmah sankcionisite jer sto vise popustate bice sve gore i onda cete na nekoliko stranica nailaziti samo na svadje.REAGUJTE.

Pazi malo Samko74, možda admini imaju više posla u zadnje vrijeme, možda su na nekom zasluženom odmoru, možda imaju neke privatne obaveze...

Istina, nije lijepo gledati ovakve (čitaj: užasne) postove, koji ne vode ni čemu, ali treba imati razumijevanja i prema njima. ;)

P.S. Jesi ti samko75 sa BIHsoccer foruma?

pozz
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.