Ljubav & Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
112
50%
Da
112
50%

Ukupno glasova: 224

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 13 mar 2018, 03:09

@Ferdo Pa da bi joj mogao u nos, bi li ti? Ako ne, sto da ne? Eto zasto necemo. I to bi je bolilo, i to je prljavo, mozda ima neki hajvan u sumarku Njemacke kome je to drago - prijatno njemu, ako je to biti Evropljanin, racunaj ti mene k'o Afrikanca. I sto se toga tice, isto ovako po zapadu su mislili da su vece ili obilne guzice gadne - meni su od rodjenja bolje, sad se predomislili zapadnjaci posto su sada "hip hop", crnci im definisu "mekse" aspekte kulture kao ovo, odjecu, ukus hrane, posto imaju bolji ukus. Tako bih rekao da i mi imamo bolji ukus od ostalih Evropljana.
Meni bi ubilo dozivljaj da znam da je zeni uzivanje prekinuto ostrim bolom. Jedino povuci za kosu ili uhvatiti za vrat za sok ili pokazati autoritet, inace trazis kao covjek u zeni sto je cini zenom, tvoja muskosti trazi to. I ove ostale neprirodne stvari sto si nabrojao su mi isti kao i analno, ne vidim nikakvu poentu u njima, s njima nisi zenu "uzeo" nego ti je ona samo kao bacila neki zalogaj k'o psu, k'o kusur da ti je prodavac dao a to sto si platio nisi ni dobio.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 13 mar 2018, 06:39

Kakav brat, forumas godine.
Veliki fan Aluminija,Lantana i Vodika.

Civa
Kontakt:

PostPostao/la Civa » 13 mar 2018, 08:51

A samo na kojem području BiH si proveo tu anketu da djevojke ne vole anal? I u kojem časopisu će bit?

Ja znam jednu koja se čuva za braka, al pakaš joj ko u dorata razvaljen :lol:
Tako blizu, a tako daleko.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 13 mar 2018, 10:50

Analogni je bezze.
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

Denis komunjara, Dzaferaga do pobjede!!!11!1!1!+!!!!

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 13 mar 2018, 10:59

@legendo

Znas onu sto si mi slao iz Zenice? Nju u Zenici znaju po karanju u pakas. :lol:
"Oj Samire, ko udari na te, iz Tetova i Crkvica pucat će granate"

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 11:31

Osim13 WroteColonAnalogni je bezze.

Al realno... Nije to to uopste. Lijepo je probat, al pitjitj je pitjitj
1946~

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 mar 2018, 12:20

Ferdo Made Lj&S Great Again
Jedan grad, jedan klub.

Ferdo
Kontakt:

PostPostao/la Ferdo » 13 mar 2018, 13:40

Mokroguz WroteColon@Ferdo Pa da bi joj mogao u nos, bi li ti? Ako ne, sto da ne? Eto zasto necemo. I to bi je bolilo, i to je prljavo, mozda ima neki hajvan u sumarku Njemacke kome je to drago - prijatno njemu, ako je to biti Evropljanin, racunaj ti mene k'o Afrikanca. I sto se toga tice, isto ovako po zapadu su mislili da su vece ili obilne guzice gadne - meni su od rodjenja bolje, sad se predomislili zapadnjaci posto su sada "hip hop", crnci im definisu "mekse" aspekte kulture kao ovo, odjecu, ukus hrane, posto imaju bolji ukus. Tako bih rekao da i mi imamo bolji ukus od ostalih Evropljana.
Meni bi ubilo dozivljaj da znam da je zeni uzivanje prekinuto ostrim bolom. Jedino povuci za kosu ili uhvatiti za vrat za sok ili pokazati autoritet, inace trazis kao covjek u zeni sto je cini zenom, tvoja muskosti trazi to. I ove ostale neprirodne stvari sto si nabrojao su mi isti kao i analno, ne vidim nikakvu poentu u njima, s njima nisi zenu "uzeo" nego ti je ona samo kao bacila neki zalogaj k'o psu, k'o kusur da ti je prodavac dao a to sto si platio nisi ni dobio.

Nije Nijemac iz šume u pitanju, nego čitava Europa to voli. Eeee stani malo analac nije ni za svako žensko. :stop: Prvo treba da se ispuni jedan uvjet (pored higijene) - da i ona i on uživaju. Ako je njoj bolan neće se prakticirati. Imaš ti žena kojima je analac jako ugodan i koje su u stanju da dožive analni orgazam. Evo sad ispod govoriš da su ti i ostale stvari neprirodne, znači tu računaš i blowjob (pušenje). E jbg brate suportni smo. Nema ništa ljepše ko kad ga pohrani u usta i obradi. Meni je teško pojmit muškarca kojem je "puša neprirodna i blasfemična". Imam osjećaj da pričam s fratrom iz župe, a ne sa pravim muškarcem. O kakvom poniženju pričaš? To su smiješne priče, arhaične tradicionalne i konzervativne jer ako cura to voli onda to radi a ako ne voli neće svakako. Moja kad se napali kaže samo "promjeni rupu" jer ga želi osjetiti svugdje. Da moja djevojka kaže da joj analac donosi više boli nego užitka nikada ne bih na tome inzisitrao niti bismo to prakticirali. Ko na prvo mjesto stavi isključivo svoje seksualne želje i fantazije, a tek na drugo ljubav prema svojoj partnerici onda taj čovjek ne zaslužuje tu ženu. Mišljenja sam da je BH društvo poprilično seksualno nemaštovito i konzervativno. Samo pređi granicu u HR ili SRB i vidjet ćeš puno drugačiju situaciju to ti garantiram. I dalje ne mogu shvatiti da napaljenom muškarcu koji ga meće svojoj ženi u čist (očišćen) anus u trenucima seksa i napaljenost mogu padati na pamet go.vna wtf. To isto ko da razmišljaš o prljavnoj menstrualnoj krvi kada ga ženi mećeš u vaginu.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 mar 2018, 13:43

Ko kaze da ona mora uzivat? ¯\_(ツ)_/¯

:mrgreen:
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

Pegi10
Kontakt:

PostPostao/la Pegi10 » 13 mar 2018, 14:07

Ovako tema nije gorila jos otkako je Rio trazio mladu :rol: :tokralju:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 14:41

Ferdo WroteColon-Ko na prvo mjesto stavi isključivo svoje seksualne želje i fantazije, a tek na drugo ljubav prema svojoj partnerici onda taj čovjek ne zaslužuje tu ženu.

- I dalje ne mogu shvatiti da napaljenom muškarcu koji ga meće svojoj ženi u čist (očišćen) anus u trenucima seksa i napaljenost mogu padati na pamet go.vna wtf. To isto ko da razmišljaš o prljavnoj menstrualnoj krvi kada ga ženi mećeš u vaginu.

Znaci 100% si upravu :bow:
Pa ja kad se nalozim polizem joj cmarni kolutic, a kamol da ga ne stavim. Kome su **** u tom trenutku na pameti, tacno me zanima na sta vas sex izgleda kad toliko razmisljate o svemu unaprijed. Nema tu razmisljanja
1946~

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 mar 2018, 14:42

ThrillerHz WroteColonZnaci 100% si upravu :bow:
Pa ja kad se nalozim polizem joj cmarni kolutic, a kamol da ga ne stavim. Kome su **** u tom trenutku na pameti, tacno me zanima na sta vas sex izgleda kad toliko razmisljate o svemu unaprijed. Nema tu razmisljanja

That feeling when you ručaš i onako bezveze skrolas kroz forum :bow:
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 13 mar 2018, 14:44

Znači više volite normalno nego u pichku.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 15:32

SMR187 WroteColon
ThrillerHz WroteColonZnaci 100% si upravu :bow:

That feeling when you ručaš i onako bezveze skrolas kroz forum :bow:

Hahahahahaha e to ti je isto ko da jeb.es analno i mislis o gov.nima :urnebes: :urnebes:
1946~

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 13 mar 2018, 16:31

Belmin6 WroteColon@legendo

Znas onu sto si mi slao iz Zenice? Nju u Zenici znaju po karanju u pakas. :lol:

Koja zaboravio sam napisi na pp
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 mar 2018, 16:46

Jao Ferdo je digo toliku prasinu da nisu ni primjetili Kavajevo ispadanje iz ormara
Jedan grad, jedan klub.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 13 mar 2018, 16:52

Ferdo WroteColon
Mokroguz WroteColon@Ferdo Pa da bi joj mogao u nos, bi li ti? Ako ne, sto da ne? Eto zasto necemo. I to bi je bolilo, i to je prljavo, mozda ima neki hajvan u sumarku Njemacke kome je to drago - prijatno njemu, ako je to biti Evropljanin, racunaj ti mene k'o Afrikanca. I sto se toga tice, isto ovako po zapadu su mislili da su vece ili obilne guzice gadne - meni su od rodjenja bolje, sad se predomislili zapadnjaci posto su sada "hip hop", crnci im definisu "mekse" aspekte kulture kao ovo, odjecu, ukus hrane, posto imaju bolji ukus. Tako bih rekao da i mi imamo bolji ukus od ostalih Evropljana.

Nije Nijemac iz šume u pitanju, nego čitava Europa to voli. Eeee stani malo analac nije ni za svako žensko. :stop: Prvo treba da se ispuni jedan uvjet (pored higijene) - da i ona i on uživaju. Ako je njoj bolan neće se prakticirati. Imaš ti žena kojima je analac jako ugodan i koje su u stanju da dožive analni orgazam. Evo sad ispod govoriš da su ti i ostale stvari neprirodne, znači tu računaš i blowjob (pušenje). E jbg brate suportni smo. Nema ništa ljepše ko kad ga pohrani u usta i obradi. Meni je teško pojmit muškarca kojem je "puša neprirodna i blasfemična". Imam osjećaj da pričam s fratrom iz župe, a ne sa pravim muškarcem. O kakvom poniženju pričaš? To su smiješne priče, arhaične tradicionalne i konzervativne jer ako cura to voli onda to radi a ako ne voli neće svakako. Moja kad se napali kaže samo "promjeni rupu" jer ga želi osjetiti svugdje. Da moja djevojka kaže da joj analac donosi više boli nego užitka nikada ne bih na tome inzisitrao niti bismo to prakticirali. Ko na prvo mjesto stavi isključivo svoje seksualne želje i fantazije, a tek na drugo ljubav prema svojoj partnerici onda taj čovjek ne zaslužuje tu ženu. Mišljenja sam da je BH društvo poprilično seksualno nemaštovito i konzervativno. Samo pređi granicu u HR ili SRB i vidjet ćeš puno drugačiju situaciju to ti garantiram. I dalje ne mogu shvatiti da napaljenom muškarcu koji ga meće svojoj ženi u čist (očišćen) anus u trenucima seksa i napaljenost mogu padati na pamet go.vna wtf. To isto ko da razmišljaš o prljavnoj menstrualnoj krvi kada ga ženi mećeš u vaginu.

Sex je igra bozanstava koja su stigla cudnim putevima na ovaj svijet. Naravno da treba istrazivati, prakticirati pa ko zna mozda zene dozivljavaju orgazam i u pupku, uhu, ocnom kapku itd. Ja da imam kakvu da je drzim u spajzu isprobavao bi sve moguce na njoj.

I slazem se da bloudzob :mrgreen: nije nista strasno cak sta vise. Mislite da one ne uzivaju u tome? Ne uzivaju vraga, sama pomisao na taj cin ih navlazi, znaju da rade neato fino i eto ti ga na. ZeMski orgazam je cudo, neke kad poprijeko pogledas svrse. Mislim, i ja ponekad zamalo svrsim kad me neka jebozovno pogleda al to je prica za sebe.

Analni sex je dar bogova prirode za ljude koji uzivaju u njemu, plodna vocka i jabuka Njutnova koja meni iskreno nije zanimljiva.
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

Denis komunjara, Dzaferaga do pobjede!!!11!1!1!+!!!!

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 mar 2018, 16:52

JackTheStripper WroteColonIma li kraja glupostima i blasfemijama koje po forumu prosipa izvjesni Ferdo? Neki dan je propagirao mjesanje Bosnjaka s drugima i samim tim njihov dugorocni bioloski nestanak kao narod, a danas analni seks koji je poguban po svim mogucim nivoima. :crazy:

Boli nas qrac sta i kako upraznjavas s djevojkom, zadrzi to za sebe.

De nam reci šta misliš o lizanju pichke. Teoretski naravno.
Jedan grad, jedan klub.

alex1991
Kontakt:

PostPostao/la alex1991 » 13 mar 2018, 16:55

Pohrani u usta i obradi, koji sklad rijeci :rol: :rol:
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name.

Ladies and gentleman Mr. Rafael Nadal

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 13 mar 2018, 16:56

:lol: :lol: :lol:
Nekad te digne na nebo, nekad te spusti na dno , i šta god da se desi znaj od Njega je to

Ömer Halisdemir!!!

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: branimir85 i 10 gostiju.