Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6332
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 27 jan 2022, 10:29

Bajramovic1999 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:51
Jedno pitanje sta forumasi misle, mogu li zene voljeti bez ikakve koristi, znaci da zele biti s nekim jednostavno jer im se svidja kao osoba... bez obzira na njegov status, pozadinu, porodicu, imovinu, posao, obrazovanje itd.

Sve vise smatram da zene stalno vagaju po tim nekim kriterijima, dok mislim da muski ako se zaljube i ako im se svidja djevojka kao osoba, skoro pa im je svejedno gore navedeno.

Doktor ce bez problema (u vecini slucajeva) ozeniti djevojku koja radi manje placene poslove... dok je doktoricama, inzenjerkama, politicarkama sramota i nezamislivo udati se za mehanicara, varioca, njegovatelja itd.

Iskrenije je ako si s nekim zbog fizickog izgleda i sexa, nego ako na osnovu njegovog uspjeha procjenjujes koliko ces profitirati, sebi olaksati zivot, tj. parazitirati na nekome.

Znate onu recenicu "dobro se udala"?
Mogu misliti kako je gadan osjecaj kad shvatis da je neko s tobom zbog onoga sto mu donosis a ne zbog tebe kao osobe.
Naravno da mogu.
Muskarci su se tokom historije etablirali kao jaci spol, od kojeg se ocekuje da najvise pridonosi kucanstvu, pa je zbog toga i nastalo ocekivanje da je muskarac taj koji treba da izdrzava porodicu, a samim tim zeni ostaje da se "slepa" za njega. To im je nametnuto.
Zaboravljas da su zene tek prije nekoliko decenija dobile pravo glasa. Normalno da ce jos uvijek ostat dobar dio tradicije, pogotovo u slabije razvijenim predjelima, poput nasih. Vremenom ce se to sve smanjivat, kako zene budu dolazile u neku ravnopravniju poziciju tj. do maksimuma koji im priroda pruza.

Ja zapravo vise znam slucajeva, gdje se likovi, koji nemaju dana radnog staza ili rade neke obicne poslove, uvale nekoj doktorici, pravnici ili sefici neke firme, nego obrnuto. Normalno da znam i velik broj "debelih tatinih sinova", koji vodaju fine djevojcice, jer im mogu ponudit materijalnu korist i bit umjesto "debelog krmka" slatki medo. Medjutim, nije to toliko drasticna razlika, barem ja tako mislim.

Bundesliga
Postovi: 11468
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 27 jan 2022, 10:45

Ja ne znam gdje vi živite, ali u Bosni nikada nije bilo više sponzoruša nego sada kojima je jedini kriterij pare.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1015
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtemisFowl » 27 jan 2022, 12:18

Kako se kreću cijene prostitutki u vašim životnim sredinama?

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 27 jan 2022, 16:12

AshburtonG je napisao/la:
27 jan 2022, 10:29
Ja zapravo vise znam slucajeva, gdje se likovi, koji nemaju dana radnog staza ili rade neke obicne poslove, uvale nekoj doktorici, pravnici ili sefici neke firme, nego obrnuto. Normalno da znam i velik broj "debelih tatinih sinova", koji vodaju fine djevojcice, jer im mogu ponudit materijalnu korist i bit umjesto "debelog krmka" slatki medo. Medjutim, nije to toliko drasticna razlika, barem ja tako mislim.
Pa titula i zanimanje ne podizu vrijednost zeni kao sto podizu muskarcu. Neki doktor ce prije odabrati mladju i ljepsu curu koja nema dobar posao nego stariju kolegicu. Sve je u ponudi i potraznji i svako zavrsi sa najboljom opcijom kojom moze.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la soxx » 27 jan 2022, 16:49

ArtemisFowl je napisao/la:
27 jan 2022, 12:18
Kako se kreću cijene prostitutki u vašim životnim sredinama?
Njemacka, ode kolega veceras.
15 min 50 eura hoce.

3 put da svrsis 150eura i ima neko vrijeme odredjeno pa ti svrsio ne svrsio nece te jahat 3 dana.

Ima i jeftinijih/skupljih

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 27 jan 2022, 16:53

Pošto je pljuvanje u cufa, platit' ću uredno i izaći nakon 15 sekundi.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 27 jan 2022, 18:20

Bajramovic1999 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:51
Jedno pitanje sta forumasi misle, mogu li zene voljeti bez ikakve koristi, znaci da zele biti s nekim jednostavno jer im se svidja kao osoba... bez obzira na njegov status, pozadinu, porodicu, imovinu, posao, obrazovanje itd.
Tesko.

slika

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtVandelay » 28 jan 2022, 19:13

Bajramovic1999 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:51
Jedno pitanje sta forumasi misle, mogu li zene voljeti bez ikakve koristi, znaci da zele biti s nekim jednostavno jer im se svidja kao osoba... bez obzira na njegov status, pozadinu, porodicu, imovinu, posao, obrazovanje itd.

Sve vise smatram da zene stalno vagaju po tim nekim kriterijima, dok mislim da muski ako se zaljube i ako im se svidja djevojka kao osoba, skoro pa im je svejedno gore navedeno.

Doktor ce bez problema (u vecini slucajeva) ozeniti djevojku koja radi manje placene poslove... dok je doktoricama, inzenjerkama, politicarkama sramota i nezamislivo udati se za mehanicara, varioca, njegovatelja itd.

Iskrenije je ako si s nekim zbog fizickog izgleda i sexa, nego ako na osnovu njegovog uspjeha procjenjujes koliko ces profitirati, sebi olaksati zivot, tj. parazitirati na nekome.

Znate onu recenicu "dobro se udala"?
Mogu misliti kako je gadan osjecaj kad shvatis da je neko s tobom zbog onoga sto mu donosis a ne zbog tebe kao osobe.

slika
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
definetlyarnautovich
Postovi: 68
Pridružen/a: 22 okt 2021, 19:22
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la definetlyarnautovich » 28 jan 2022, 20:32

Jedno pitanje sta forumasi misle, mogu li zene voljeti bez ikakve koristi, znaci da zele biti s nekim jednostavno jer im se svidja kao osoba... bez obzira na njegov status, pozadinu, porodicu, imovinu, posao, obrazovanje itd.
[/quote]
Tesko.

slika
[/quote]


slika
Human beings are born with different capacities If they are free, they are not equal. And if they are equal, they are not free
I even believe aesthetics are equivalent to ethics. Something that is beautiful is ethical and unethical things aren't beautiful

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 28 jan 2022, 20:58

Aj ne lupajte gluposti.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 jan 2022, 22:42

Teško je ovo za čitati. Budite alfe i to je to :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alan_kardec » 30 jan 2022, 06:42

pojam dobro se udala obuhvata malo više stvari od imovinskog kartona, bankovnog računa i qrca mladoženje.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Arvid
Postovi: 17027
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Arvid » 30 jan 2022, 09:36

Recimo da je tuče sa poštovanjem.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Sage
Postovi: 5327
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sage » 30 jan 2022, 11:47

Arvid je napisao/la:
30 jan 2022, 09:36
Recimo da je tuče sa poštovanjem.
Plus je persira
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 30 jan 2022, 11:48

Hladno njenom rukom.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13266
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kaunas » 04 feb 2022, 05:26

soxx je napisao/la:
27 jan 2022, 16:49
ArtemisFowl je napisao/la:
27 jan 2022, 12:18
Kako se kreću cijene prostitutki u vašim životnim sredinama?
Njemacka, ode kolega veceras.
15 min 50 eura hoce.

3 put da svrsis 150eura i ima neko vrijeme odredjeno pa ti svrsio ne svrsio nece te jahat 3 dana.

Ima i jeftinijih/skupljih
Stuttgart je 30€, dok ga ne onesvjestis ili 15 minuta. Bar bilo prije 2 god, ako nisu digle tarifu od korone. Al zene ko na filmovima za odrasle, bolja od bolje. Kolege kazu, ko i kod soxxa. :kafa:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la soxx » 04 feb 2022, 06:27

Kaunas je napisao/la:
04 feb 2022, 05:26
soxx je napisao/la:
27 jan 2022, 16:49
ArtemisFowl je napisao/la:
27 jan 2022, 12:18
Kako se kreću cijene prostitutki u vašim životnim sredinama?
Njemacka, ode kolega veceras.
15 min 50 eura hoce.

3 put da svrsis 150eura i ima neko vrijeme odredjeno pa ti svrsio ne svrsio nece te jahat 3 dana.

Ima i jeftinijih/skupljih
Stuttgart je 30€, dok ga ne onesvjestis ili 15 minuta. Bar bilo prije 2 god, ako nisu digle tarifu od korone. Al zene ko na filmovima za odrasle, bolja od bolje. Kolege kazu, ko i kod soxxa. :kafa:
:urnebes:

Nisam ja isao jos nikad al sam ugovarao ovim bugarima koji ne znaju jezik uopste. Al sam im yebo majku.
Kad ih nazoves kazu napisi na whatsapp Halo, pa ce mi sve info poslat i adresu.

Par mjeseci poslije sjedim sa zenom dolazi poruka na whatsapp od neke kurave, kaze promjenila sam broj, da je dostupna od sad na ovaj. :facepalm:
Nayebat ni kriv ni duzan

Vidio sam slike na lejdis de. Dobre picokare ako je vjerovat slikama

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 04 feb 2022, 11:06

soxx je napisao/la:
04 feb 2022, 06:27
Kaunas je napisao/la:
04 feb 2022, 05:26
soxx je napisao/la:
27 jan 2022, 16:49


Njemacka, ode kolega veceras.
15 min 50 eura hoce.

3 put da svrsis 150eura i ima neko vrijeme odredjeno pa ti svrsio ne svrsio nece te jahat 3 dana.

Ima i jeftinijih/skupljih
Stuttgart je 30€, dok ga ne onesvjestis ili 15 minuta. Bar bilo prije 2 god, ako nisu digle tarifu od korone. Al zene ko na filmovima za odrasle, bolja od bolje. Kolege kazu, ko i kod soxxa. :kafa:
:urnebes:

Nisam ja isao jos nikad al sam ugovarao ovim bugarima koji ne znaju jezik uopste. Al sam im yebo majku.
Kad ih nazoves kazu napisi na whatsapp Halo, pa ce mi sve info poslat i adresu.

Par mjeseci poslije sjedim sa zenom dolazi poruka na whatsapp od neke kurave, kaze promjenila sam broj, da je dostupna od sad na ovaj. :facepalm:
Nayebat ni kriv ni duzan

Vidio sam slike na lejdis de. Dobre picokare ako je vjerovat slikama
Bogme tolerantna ti gospođa ako je to vidjela.
A ti lud, rizikuješ brak zbog nekih Bugara.
Koševo Zapad

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la soxx » 04 feb 2022, 12:09

Shategabri je napisao/la:
04 feb 2022, 11:06
soxx je napisao/la:
04 feb 2022, 06:27
Kaunas je napisao/la:
04 feb 2022, 05:26


Stuttgart je 30€, dok ga ne onesvjestis ili 15 minuta. Bar bilo prije 2 god, ako nisu digle tarifu od korone. Al zene ko na filmovima za odrasle, bolja od bolje. Kolege kazu, ko i kod soxxa. :kafa:
:urnebes:

Nisam ja isao jos nikad al sam ugovarao ovim bugarima koji ne znaju jezik uopste. Al sam im yebo majku.
Kad ih nazoves kazu napisi na whatsapp Halo, pa ce mi sve info poslat i adresu.

Par mjeseci poslije sjedim sa zenom dolazi poruka na whatsapp od neke kurave, kaze promjenila sam broj, da je dostupna od sad na ovaj. :facepalm:
Nayebat ni kriv ni duzan

Vidio sam slike na lejdis de. Dobre picokare ako je vjerovat slikama
Bogme tolerantna ti gospođa ako je to vidjela.
A ti lud, rizikuješ brak zbog nekih Bugara.
Ma nije vidjela sva sreca. Vise ne zovem sa svog. Ako hoces daj telefon. A ove brojeve sam blokiro. Ono mi je bila opomena

Avatar
Shategabri
Postovi: 14521
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 04 feb 2022, 13:07

soxx je napisao/la:
04 feb 2022, 12:09
Shategabri je napisao/la:
04 feb 2022, 11:06
soxx je napisao/la:
04 feb 2022, 06:27

:urnebes:

Nisam ja isao jos nikad al sam ugovarao ovim bugarima koji ne znaju jezik uopste. Al sam im yebo majku.
Kad ih nazoves kazu napisi na whatsapp Halo, pa ce mi sve info poslat i adresu.

Par mjeseci poslije sjedim sa zenom dolazi poruka na whatsapp od neke kurave, kaze promjenila sam broj, da je dostupna od sad na ovaj. :facepalm:
Nayebat ni kriv ni duzan

Vidio sam slike na lejdis de. Dobre picokare ako je vjerovat slikama
Bogme tolerantna ti gospođa ako je to vidjela.
A ti lud, rizikuješ brak zbog nekih Bugara.
Ma nije vidjela sva sreca. Vise ne zovem sa svog. Ako hoces daj telefon. A ove brojeve sam blokiro. Ono mi je bila opomena
Dobro si prošao.
Pa realno, trebali su ti oni dati telefon i završiš im.

Meni samom bi to bilo ispod časti. Plaćati *čku :D
Sad će neko reći plaćaš je ovako ili onako.
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni, kraljttbvb, Maestro^^ i 20 gostiju.