League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 14 okt 2018, 16:46

Oikamid je napisao/la:Pričam o ekipi koja ima najlošijeg adc-a na Worldsu, abusea jadnog Zileana i opstaje na leđima supporta. Ime organzacije me apsolutno ne interesuje.

I Royal je apsolutno razočarenje, neće moći Uzi sam do kraja opet.
Jeste, jeste. Jensen na Worldsu, na main eventu samo danas igrao Zileana. A ko je bolji adc u NA-u od Sneakyja? Nije valjda DL ili Zven? Možda Cody Sun, pa mu Rikara uzeo mjesto?

Šta sve neću pročitati :rol: :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: League of Legends

Post Postao/la Oikamid » 14 okt 2018, 16:50

Zaboravio sam na prvo pravilo interneta, ne ulazi u rasprave s fanbojčinama.

Izvini, C9 je najjači tim na Worldsu, odoh staviti 500 eura na njih, uvjerio si me svojim smajlijima.

slika

slika

Nadam se i da si uzeo pare, jer ovo nisu underdog pobjede uopšte.


Ukratko, likove je jednostavno prosralo danas, srećom već u narednom duelu im je kraj, zajedno s NA fanbojima iz wood fajva.
Zadnja izmjena: Oikamid, dana/u 14 okt 2018, 16:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 14 okt 2018, 16:53

Oikamid je napisao/la:Zaboravio sam na prvo pravilo interneta, ne ulazi u rasprave s fanbojčinama.

Izvini, C9 je najjači tim na Worldsu, odoh staviti 500 eura na njih, uvjerio si me svojim smajlijima.
Pa nisu ni tvoji argumenti bolji. Abusuje Zileana jedan od najboljih midlanera na Westu, dokazani ADC kao ne valja i nosi ga support.

I pričamo o ekipi koja je u top 8 na svijetu u ovom trenutku.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12644
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la nerkolfc » 14 okt 2018, 16:54

Dobro je za RNG sto ce izbjeci KT i IG, jos samo da ne dobiju Fnatic odmah i mislim da bi mogli imati jedno od najboljih polufinala ikad. Cloud9 ima sanse samo ako dobije nekog iz grupe B. mislim da protiv KT i IG nemaju sanse.

Edit: Top 8 i nije neki prestiz jer sam siguran da bi 5 od 10 ekipa iz LCK moglo uci u top 8 na Worldsu. Sneaky jeste los ako ga usporedimo sa Deftom i Uzijem.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: League of Legends

Post Postao/la Oikamid » 14 okt 2018, 16:56

Pričamo o ekipi koja je bila deseto mjesto i na kraju se nekako provukla na Worlds. Danas im se ukazao sami bog valjda i nekako su se provukli dalje opet.

Čuda se dešavaju, rekoh već, ali svakoj sretnoj seriji dođe kraj.

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 14 okt 2018, 16:59

nerkolfc je napisao/la:Dobro je za RNG sto ce izbjeci KT i IG, jos samo da ne dobiju Fnatic odmah i mislim da bi mogli imati jedno od najboljih polufinala ikad. Cloud9 ima sanse samo ako dobije nekog iz grupe B. mislim da protiv KT i IG nemaju sanse.
Mislis iz grupe A jer su bili u grupi B?

E sad, ja i dalje mislim da Afreeca i FW prolaze, mada G2 izgleda dobro kad Jankos ne intuje. Sad, C9 valjda ni ne moze na Fnatic jer će FNC biti drugi. Imaju onda KT, IG I Afreeca. Tu iskreno mislim da se mogu potući kvalitetno u pet mečeva s EDG. Protiv IG-a teško, a protiv Afreece sve zavisi od njihovog dana...

@oikamid bili deseti nakon tri sedmice, regularni dio sezone završili kao drugi, u polufinalu razbili TSM i u finalu gauntleta. Sad, to je ista alegorija kao da kažeš da ne znam Real nije zaslužio uči u Ligi prvaka jer su u jednom trenutku sezone bili 18. na tabeli.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: League of Legends

Post Postao/la Oikamid » 14 okt 2018, 17:02

Porediti C9 s Realom je blasfemija, čak i u NA okvirima.

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 14 okt 2018, 17:03

Oikamid je napisao/la:Porediti C9 s Realom je blasfemija, čak i u NA okvirima.
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Onda zamijeni Real s bilo kojim drugim timom koji je izborio Ligu prvaka nakon što je poslije prvih par kola bila na dnu tabele.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

dundee
Postovi: 509
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la dundee » 14 okt 2018, 17:06

Otelo je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Pričam o ekipi koja ima najlošijeg adc-a na Worldsu, abusea jadnog Zileana i opstaje na leđima supporta. Ime organzacije me apsolutno ne interesuje.

I Royal je apsolutno razočarenje, neće moći Uzi sam do kraja opet.
Jeste, jeste. Jensen na Worldsu, na main eventu samo danas igrao Zileana. A ko je bolji adc u NA-u od Sneakyja? Nije valjda DL ili Zven? Možda Cody Sun, pa mu Rikara uzeo mjesto?

Šta sve neću pročitati :rol: :rol:
imaqtpie :kafa:

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: League of Legends

Post Postao/la Oikamid » 14 okt 2018, 17:09

Bolan ako već hoćeš ta inftantilna poređenja, onda si valjda svjestan da je i Leicester nekako uspio osvojiti Premiership? Sneaky je krampa od igrača, ADC kojeg ne bih želio imati u solo kju. Mislim da će se s ovim složiti većina.

Evo SKT nije uopšte na Worldsu, je l' to znak da je C9 možda bolji? I ne znam šta se desilo ovom SSG-u, izgledali su sve vrijeme kao random pet likova iz golda.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12644
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la nerkolfc » 14 okt 2018, 17:10

Otelo je napisao/la:
nerkolfc je napisao/la:Dobro je za RNG sto ce izbjeci KT i IG, jos samo da ne dobiju Fnatic odmah i mislim da bi mogli imati jedno od najboljih polufinala ikad. Cloud9 ima sanse samo ako dobije nekog iz grupe B. mislim da protiv KT i IG nemaju sanse.
Mislis iz grupe A jer su bili u grupi B?

E sad, ja i dalje mislim da Afreeca i FW prolaze, mada G2 izgleda dobro kad Jankos ne intuje. Sad, C9 valjda ni ne moze na Fnatic jer će FNC biti drugi. Imaju onda KT, IG I Afreeca. Tu iskreno mislim da se mogu potući kvalitetno u pet mečeva s EDG. Protiv IG-a teško, a protiv Afreece sve zavisi od njihovog dana...

@oikamid bili deseti nakon tri sedmice, regularni dio sezone završili kao drugi, u polufinalu razbili TSM i u finalu gauntleta. Sad, to je ista alegorija kao da kažeš da ne znam Real nije zaslužio uči u Ligi prvaka jer su u jednom trenutku sezone bili 18. na tabeli.
Ma ja grupe A. Uglavnom.za C9 bi bilo najbolje da dobije nekog od tih pa ko to god bio jer se cine slabiji dosta od KT i IG. Bot je tu bas velika razlika u timovima.

Ali po.meni navijacki najbolje bi bilo

C9-IG
RNG-EDG
AF-FNC
KT-FW
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 14 okt 2018, 17:11

dundee je napisao/la:
Otelo je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Pričam o ekipi koja ima najlošijeg adc-a na Worldsu, abusea jadnog Zileana i opstaje na leđima supporta. Ime organzacije me apsolutno ne interesuje.

I Royal je apsolutno razočarenje, neće moći Uzi sam do kraja opet.
Jeste, jeste. Jensen na Worldsu, na main eventu samo danas igrao Zileana. A ko je bolji adc u NA-u od Sneakyja? Nije valjda DL ili Zven? Možda Cody Sun, pa mu Rikara uzeo mjesto?

Šta sve neću pročitati :rol: :rol:
imaqtpie :kafa:
Bukvalno mozda jedino Zven ali on je evropljanin dakako i nije se nesto uklopio u TSM ali je sila :)
Medjutim reci da je Sneaky los adc - to je smijesno :) Sneaky je nesto slabiji u lane fazi ali kasnije je zvijer :) Pa ne bi tolike godine igrao u ekipi koja redovno igra Worlds niti bi ta ekipa igrala Worlds da je on tako slab :)

Sve u svemu, zao mi je Vitality-a :) Zanimljiva ekipa skroz :) Nadam se da ce G2 i Fnatic proci dalje :salut:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 14 okt 2018, 17:13

dundee je napisao/la:
Otelo je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Pričam o ekipi koja ima najlošijeg adc-a na Worldsu, abusea jadnog Zileana i opstaje na leđima supporta. Ime organzacije me apsolutno ne interesuje.

I Royal je apsolutno razočarenje, neće moći Uzi sam do kraja opet.
Jeste, jeste. Jensen na Worldsu, na main eventu samo danas igrao Zileana. A ko je bolji adc u NA-u od Sneakyja? Nije valjda DL ili Zven? Možda Cody Sun, pa mu Rikara uzeo mjesto?

Šta sve neću pročitati :rol: :rol:
imaqtpie :kafa:
Naslov streama I'm never going in diamond. Naredni dan stream climbing from diamond to master :rol: :rol: :rol:

@oikamid ti sad porediš osvajanje titule s plasmanom u Ligu prvaka :rol:

Ja bih te iskreno molio da mi više ne odgovaraš jer evidentno je da nisi u stanju napisati kvalitetan argument zašto i zbog čega, te mi je samim time daljnja rasprava s tobom gubljenje vremena.

@nerko moram tu da se složim i ono što mi je drago što nema izglednog favorita. Danas smo vidjeli da ni RNG nije toliko jak, a KT bi se mogao prepasti, pogotovo ako ostanu LCK Last hope. Ali ono što mi je drago što je meta na ovom Worldsu sjajna i nema 100% p/b championa. Igra se agresivno. Sjajan LoL.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: League of Legends

Post Postao/la Oikamid » 14 okt 2018, 17:15

Čovjek zvani :tokralju: :tokralju: :rol: :rol: argument.

Nađi si bolju ekipu za praćenje, od ovih će da te veseli ovako ponekad random underdog pobjeda.

Ad hominem, smiješna poređenja i priča o gubljenju vremena. Pošto već idemo lično, pretpostavljam da imaš ~18 godina i da ti je gold 3 ove sezone najbolji rezultat? :mrgreen: I taj nadobudni nadrkano-arogantni stav prosipaj nekome drugom.

Avatar
Ozymandias
Postovi: 1072
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Ozymandias » 14 okt 2018, 18:39

Otelo je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Jer je C9 kita od ekipe, ali i Gibraltar dobije Armeniju, tako da je sve moguće uvijek.
Pričaš o ekipi koja nikad nije propustila Worlds i koja je samo jednom ispala u grupi. Standardno su u top8 na svijetu, a uvijek su u najtežoj grupi i posljednja nada NA regije. Došli do finala lige gdje su otresli sve osim TL u finalu. Imaju izražen stil igre i to im prolazi. Jedina ekipa koja je dala priliku rukijima. Čitaj Licorice koji se zaebavao s 90% posto toplanera na ovom prvenstvu. Blabera kojem je za sada jedini nedostatak prevelika agresivnost i Zeyzala koji je zamijenio Smoothia. Tu je i Svenskeren koji nakon dolaska iz TSM-a izgleda kao junger s mudima.

ALi taj, jedna od najvećih LoL organizacija u historiji, ne samo NA i Evrope, nego svijeta je kita od ekipe i Gibraltar.
Jarane sa C9 ti je uvijek ista prica. Na guzove prodju u play off i onda ih neko dobro nakanta, najvise preko bota. Banovat ce jensenu zileana i sta ce onda? Zilean pick ih je i doveo do worldsa, i evo sad do play offa. Ovi cheesy pickovi i neki stratovi mogu prolazit kad se igra po jedan game. U bo5 mogu iznenadit jedan game i onda opet mećava ko i svako svjetsko. Kad ih je jedan TL nakalemio 3 0 sta mislis sta ce kosooki uradit? Zato je steta to je c9 prosao. VIT je ekipa sa mudima za razliku od njih, bukvalno ne znas sta ces ocekivat od njih. Samo steta sto ih je neiskustvo stiglo.

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 15 okt 2018, 11:03

Ozymandias je napisao/la:
Otelo je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Jer je C9 kita od ekipe, ali i Gibraltar dobije Armeniju, tako da je sve moguće uvijek.
Pričaš o ekipi koja nikad nije propustila Worlds i koja je samo jednom ispala u grupi. Standardno su u top8 na svijetu, a uvijek su u najtežoj grupi i posljednja nada NA regije. Došli do finala lige gdje su otresli sve osim TL u finalu. Imaju izražen stil igre i to im prolazi. Jedina ekipa koja je dala priliku rukijima. Čitaj Licorice koji se zaebavao s 90% posto toplanera na ovom prvenstvu. Blabera kojem je za sada jedini nedostatak prevelika agresivnost i Zeyzala koji je zamijenio Smoothia. Tu je i Svenskeren koji nakon dolaska iz TSM-a izgleda kao junger s mudima.

ALi taj, jedna od najvećih LoL organizacija u historiji, ne samo NA i Evrope, nego svijeta je kita od ekipe i Gibraltar.
Jarane sa C9 ti je uvijek ista prica. Na guzove prodju u play off i onda ih neko dobro nakanta, najvise preko bota. Banovat ce jensenu zileana i sta ce onda? Zilean pick ih je i doveo do worldsa, i evo sad do play offa. Ovi cheesy pickovi i neki stratovi mogu prolazit kad se igra po jedan game. U bo5 mogu iznenadit jedan game i onda opet mećava ko i svako svjetsko. Kad ih je jedan TL nakalemio 3 0 sta mislis sta ce kosooki uradit? Zato je steta to je c9 prosao. VIT je ekipa sa mudima za razliku od njih, bukvalno ne znas sta ces ocekivat od njih. Samo steta sto ih je neiskustvo stiglo.
Pa evo sad su dobili bye u polufinale, znaci da su bili drugi.Prethodni split su bili prvi/drugi do onog peča koji je promijenio metu totalno. A ti koosoki su glavni favoriti prvenstva i ne postoji tim s zapada koji ih može dobiti u b05. Vitality isto cheesovao dva splita, samo eto igraju agresivno pa to niko ni ne primjeti. U spring splitu bili na vrhu pola sezone, pa pali. Sad isto užasno krenuli u summer split, pa ih nekako Kikis spasio, al eto Zilean je cheese pick, a Ekko kojeg niko isto ne igra nije.

Samo da mi je znati kako je loša ekipa poput C9-a cheesovala svoj dolazak na Worlds.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Ozymandias
Postovi: 1072
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Ozymandias » 15 okt 2018, 14:50

Otelo je napisao/la:
Ozymandias je napisao/la:
Otelo je napisao/la: Pričaš o ekipi koja nikad nije propustila Worlds i koja je samo jednom ispala u grupi. Standardno su u top8 na svijetu, a uvijek su u najtežoj grupi i posljednja nada NA regije. Došli do finala lige gdje su otresli sve osim TL u finalu. Imaju izražen stil igre i to im prolazi. Jedina ekipa koja je dala priliku rukijima. Čitaj Licorice koji se zaebavao s 90% posto toplanera na ovom prvenstvu. Blabera kojem je za sada jedini nedostatak prevelika agresivnost i Zeyzala koji je zamijenio Smoothia. Tu je i Svenskeren koji nakon dolaska iz TSM-a izgleda kao junger s mudima.

ALi taj, jedna od najvećih LoL organizacija u historiji, ne samo NA i Evrope, nego svijeta je kita od ekipe i Gibraltar.
Jarane sa C9 ti je uvijek ista prica. Na guzove prodju u play off i onda ih neko dobro nakanta, najvise preko bota. Banovat ce jensenu zileana i sta ce onda? Zilean pick ih je i doveo do worldsa, i evo sad do play offa. Ovi cheesy pickovi i neki stratovi mogu prolazit kad se igra po jedan game. U bo5 mogu iznenadit jedan game i onda opet mećava ko i svako svjetsko. Kad ih je jedan TL nakalemio 3 0 sta mislis sta ce kosooki uradit? Zato je steta to je c9 prosao. VIT je ekipa sa mudima za razliku od njih, bukvalno ne znas sta ces ocekivat od njih. Samo steta sto ih je neiskustvo stiglo.
Pa evo sad su dobili bye u polufinale, znaci da su bili drugi.Prethodni split su bili prvi/drugi do onog peča koji je promijenio metu totalno. A ti koosoki su glavni favoriti prvenstva i ne postoji tim s zapada koji ih može dobiti u b05. Vitality isto cheesovao dva splita, samo eto igraju agresivno pa to niko ni ne primjeti. U spring splitu bili na vrhu pola sezone, pa pali. Sad isto užasno krenuli u summer split, pa ih nekako Kikis spasio, al eto Zilean je cheese pick, a Ekko kojeg niko isto ne igra nije.

Samo da mi je znati kako je loša ekipa poput C9-a cheesovala svoj dolazak na Worlds.
**** te LCS splitove. NA LCS je kanta, stoga plasman u NA ti nije nikakvo mjerilo. Ovdje ih je spasilo to sto je ovo VIT-u prvo international takmicenje, to se vidjelo po nekim bas amaterskim potezima. Na kraju krajeva, nemam nista protiv c9, ali mislim da bi VIT imao daleko vise sanse u bo5 protiv azijata od njih, bas zbog tih muda i nepredvidljivosti. Ovako ce rapeat sneakyja ko i svaki worlds.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: League of Legends

Post Postao/la Oikamid » 17 okt 2018, 15:39

Fnatic :bih:

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 18 okt 2018, 18:23

C9 dobio dodatne investicije od 50 miliona :crazy: :crazy:

Očekujem odmah jak PUBG, DOTA i par pojačanja za CS:GO tim. U ostalim naslovima i onako dominiraju (Overwatch i LoL).
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SF6 » 20 okt 2018, 12:34

Perkz prezivi 1v5 kod barona :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gunner4 i 15 gostiju.