League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 04 feb 2018, 14:00

šejnV2
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 04 feb 2018, 14:04

187 SMR - EUNE

Mozemo komotno napravit neki SS.ba klub na Lolu :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 04 feb 2018, 23:30

sta je ovo ne mozes rankeda pobijedit da si alah onaj gore dole tamo vamo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 05 feb 2018, 00:53

sinergija TSMa svako kolo sve veća, i veća. Jučer i danas mnogo clean gejmovi.
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 06 feb 2018, 09:48

Nakon malo je rec ocajnog niza na rankedu, konacno krenulo opet
slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 06 feb 2018, 14:07

Taman malo dignes LP, likovi te srozaju nazad u pizdu materinu
slika
slika
slika
slika
Yebem ga ja, pa mozel mi ijednom doc brutalan tim da stompamo protivnika, samo jedan gejm da se odmorim. Ne pamtim kad mi je dosao tim da je proslo sve glatko. I ovaj treci gejm, kad je vecina bila dobra, debil pokupuje iteme, proseta se do turreta i izadje iz gejma da ne mozemo remake. Zamalo da izgubimo.
Jbg bilo je gejmova kad sam i ja kanturina bio, cak sam jedan i into zbog jedne debilcine sto me pratila u dzungli i trolala. Ali ne mogu da vjerujem da i kad lose odigram samo se utopim u sivilo kompletnog tima. I to dok sam eksperimentisao sa Maokaijem. Cim sam poceo svoja dva maina forsirat, sto se mene tice sve je na mjestu ali ostalo... Sto nikad ne dodjem u situaciju da mene neko iskerija u picku materinu

EDIT: Znaci mora se svevisnji drmut i plakat za dobar tim da bi se konacno desilo xd
slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la MortemHz » 06 feb 2018, 15:27

Ako gejm ode u late onda ga pusis sa Talonom.. ja sam jednom imao 38-1 i izgubili smo. Previse zavisi od tima, pogotovo ako protivnici imaju 2 tanka.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 06 feb 2018, 17:08

MortemHz je napisao/la:Ako gejm ode u late onda ga pusis sa Talonom.. ja sam jednom imao 38-1 i izgubili smo. Previse zavisi od tima, pogotovo ako protivnici imaju 2 tanka.
Ma meni s talonom treba samo jedan koji ce bit u pola jak ko ja. Da makar malo skine fokus sa mene.

a dzaba je, eto pokusavao sam i s maokaijem koji moze carry teamfight i to glat. Ali mozes se kerijat u qrac ako ti ostatak tima ima sibirski KDA. Al yebo KDA to se sve da popravit u toku gejma. Al ne mozes popravit cinjenicu da glupi bronzasi odma throwaju gejm cim ih genka dzangler i poginu za 0/1.
U 95% slucajeva ostanem smiren do kraja, ili ako sam tilted bar se trudim da ostali to ne primijete. Ali jbg ovi kad pocnu flejmat jedni druge, to je odma ende.

Gdje ces dalje, ovaj treci gejm gdje smo imali AFK lika.. Ova Vayne prestade da igra s nama u pola gejma, bukvalno smo 3v5 igrali. Citav gejm farma dzunglu zato sto joj likovi kupe killove, ne moze ona da ubije nikog. Pa yebala ti svoju mater, da ti jebla mater.. I ja se nekad iznerviram zbog toga kad blind pick igram, ali djes na rankedu...
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 07 feb 2018, 06:41

:rol:

Lol veterani i high elo igraci ce ti reci da je tvoja greska ako si nafidan i opet izgubis, iako ti je team los, i generalno su u upravu, ali ja kazem utjeraj im qrac i jednostavno smanji igranje lola i igraj casual kad imas vremena par gejmova u sedmici i to je to. Nije igrica vrijedna tvojih zivaca jednostavno, pogotovo jer dosta toga ovisi od tvojih suigraca i tima, koji se btw. Skoro uvijek sastoji od 3 retarda i 1 jednog lika koji donekle zna sta radi. Lol je previse kompliciran i dubok da bi se igrao ozbiljno casual, ali generalno samo ti casual igraci su skupina igraca koja uziva u igri jer im je svejedno i fokusiraju se na zabavu a ne na climb, dok je trajharderima to sve osim zabave i obicno je psihicki zamornije od kvantne fizike :lol:
Prije 3 sezone si mogo komotno da carrijas kad si nafidan, sad se meta promijenila pa zavisis jednostavno od svog teama i njihovog performansa i znanja generalno. Hoces da dajvas adc pod turretom? Supp ne zna da treba da tenka prva 2-3 hita turreta. Hoces da genkas? Lejner te nije ni uocio jer mu je map awerness nula. Nakon ejsa na midu, pingas barona ili turrete, dva lika odu back dva odu farmat dzunglu. Da ne pricam o kolicini flejma, trolla i afk u svim modovima, nesto manje u rankedu ali still. I kako neko ko je bronza,silver ili gold, pa i platina moze i pomislit da igra ovu igru vise od 3-4 puta sedmicno. Em jede vrijeme, nema nagrade ne zaradjujes novac od nje a toliko vremena ulozis u improvement. To je tiltujuce samo od sebe kad skontas. I onda nakon svega odigras tako neki gejm gdje stompas sve redom ali imas vayne koja je afk jer si joj "ukro" kill i ostatak ekipe koji ima skoro triput vise deathova od killova.

Raspisah se, ali je to samo moj savjet jer vidim da se tiltujes puno a to zna da se odrazi i izvan igre sto je porazavajuce. Znam po sebi.
naprijed rejal

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 07 feb 2018, 07:24

Ma znam ja i bez njih da tu ima malo moje krivice. Jbg tesko da postoji nesto kao perfektan game. Uvijek mpze bolje. Ali ako sam u svom timu samo ja nafidan, znaci da u protivnickom imaju bar 2 ili 3 sto su nafidana :urnebes: Sramota je za njih da pobijedim :mrgreen:

Sinoc uveza 2 ili 3 pobjede samo sto sam slucajno naletio na nekog lika iz srbije sto igra adca, i poslije toga igrali duo. Ma ne mozes izgubit..
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

dundee
Postovi: 509
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la dundee » 07 feb 2018, 08:19

Sveti je napisao/la::rol:

Lol veterani i high elo igraci ce ti reci da je tvoja greska ako si nafidan i opet izgubis, iako ti je team los, i generalno su u upravu, ali ja kazem utjeraj im qrac i jednostavno smanji igranje lola i igraj casual kad imas vremena par gejmova u sedmici i to je to. Nije igrica vrijedna tvojih zivaca jednostavno, pogotovo jer dosta toga ovisi od tvojih suigraca i tima, koji se btw. Skoro uvijek sastoji od 3 retarda i 1 jednog lika koji donekle zna sta radi. Lol je previse kompliciran i dubok da bi se igrao ozbiljno casual, ali generalno samo ti casual igraci su skupina igraca koja uziva u igri jer im je svejedno i fokusiraju se na zabavu a ne na climb, dok je trajharderima to sve osim zabave i obicno je psihicki zamornije od kvantne fizike :lol:
Prije 3 sezone si mogo komotno da carrijas kad si nafidan, sad se meta promijenila pa zavisis jednostavno od svog teama i njihovog performansa i znanja generalno. Hoces da dajvas adc pod turretom? Supp ne zna da treba da tenka prva 2-3 hita turreta. Hoces da genkas? Lejner te nije ni uocio jer mu je map awerness nula. Nakon ejsa na midu, pingas barona ili turrete, dva lika odu back dva odu farmat dzunglu. Da ne pricam o kolicini flejma, trolla i afk u svim modovima, nesto manje u rankedu ali still. I kako neko ko je bronza,silver ili gold, pa i platina moze i pomislit da igra ovu igru vise od 3-4 puta sedmicno. Em jede vrijeme, nema nagrade ne zaradjujes novac od nje a toliko vremena ulozis u improvement. To je tiltujuce samo od sebe kad skontas. I onda nakon svega odigras tako neki gejm gdje stompas sve redom ali imas vayne koja je afk jer si joj "ukro" kill i ostatak ekipe koji ima skoro triput vise deathova od killova.

Raspisah se, ali je to samo moj savjet jer vidim da se tiltujes puno a to zna da se odrazi i izvan igre sto je porazavajuce. Znam po sebi.
to sam i ja shvatio nakon 2 sezone, bezbroj sati izgubljenog vremena sto na igranje sto na pracenje streama..bukvalno gledas nekog pro igraca na streamu, naucis championa sto se kaze u dusu, udjes u game, pojedes lane, izroamas jos jedan, pa ostavis im i par kilova..bukvalno adc ima 2:0, vrati se u lane i odma pogine i nastavi feedat...ti sa svojim championom ako si counterovan namjestis gank jngleru pingas mu 10 puta da ti dodje jer ima free kill jer ti je lik pod turetom, njemu je bitniji gromp ili npr imas tenki top kojeg enemy yasuo rastavlja na proste faktore, on kupuje boots of swiftnes ili mercury sa lifesteal hydrom..bez pomisli na randuins ili thormallz a ti svjestan da samo da stane pod turet i da se tenka mozes hladno carry taj mec jer tog yasua pojedes 1 na 1 ono bukvalno oneshot...u predsezoni sam igrao sa diamond i platina igracima i osim farme nikakva razlika se nije mogla primijetiti, cak sam sa jaranom iz silvera par meceva dobio, a da ne kazem da nisam lane izgubio..jedino sto late game oni puno bolje odrade, nadoknade zaostatak imaju bolji focus objektive i puno brze ispushaju laneove..najveci problem silver i bronze igraca je ja igram ko Bog imam 100/0 al debili sjebali mec...da biste zasluzili gold morate naucit te debile carry i nikada ali nikada ne intovat ili srat po mecu cak kad svi ostali jedu **** idu afk i kad si svjestan da ne mec izgubljen..uvijek se trudi da igrad najbolje sto mozes ker uvijek mozes nesto naucit..ako je vec lose, ne mora biti nepotrebno potroseno vrijeme..potrudi se, pokusaj nesto novo, vjezbaj focus..vjeruj mi osjetit ces razliku..i da obavezno gledaj stream..imas naseg azzappa koji je challenger velkoz main, mozes puno naucit..ne gledan debile ala tyler, cowsep i sta vec..et izvinite na duzem postu

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 07 feb 2018, 08:27

dundee je napisao/la:u predsezoni sam igrao sa diamond i platina igracima i osim farme nikakva razlika se nije mogla primijetiti
:rol:
Zadnjih par postova me triggera opasno, morao sam.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 07 feb 2018, 08:33

Bish pls, I didn't sign up for this shit. :D

Ma lane je najmanji problem. Prije sam stalno igrao 1v1 dok je zengaming bio aktuelan. Pobjedjivao i platine i diamonde, cak i kad mi banuju glavna dva pika..
Ma moze se cesto pobijedit game i ako je tim pun feedera. Problem je to throwanje gejma. Ako je ionako game na koncu, samo pitanje na koju ce stranu se prebaciti, nema se sta traziti kad jedan glupan odustane od gejma jer igra adca a ne zna last hitat championa
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 07 feb 2018, 09:11

Razlika izmedju bronze silvera i golda je generalno samo u mindsetu i malo u macru ostalo je sve u pet deka. Vecina sanja da budu zed, yasuo, vayne challenger main i tako opstruiraju svoj climb.
naprijed rejal

dundee
Postovi: 509
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la dundee » 07 feb 2018, 09:24

AjsKjub je napisao/la:
dundee je napisao/la:u predsezoni sam igrao sa diamond i platina igracima i osim farme nikakva razlika se nije mogla primijetiti
:rol:
Zadnjih par postova me triggera opasno, morao sam.
a ne znam kako zvuci, al nije sad razlika 300 farme..u lane je to tu negdje, kad igram main champa isti djavo..u late game to ode na njihovu stranu..al nebitno poenta je bila sto je neko napisao u mindsetu da se ne uvaljujem vise

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la SMR187 » 07 feb 2018, 11:58

slika

Neko probao? Sinoc/jutros izasao novi Swain. Nije normalno koliko je broken. Prvi game S+

EDIT: Sljedeci game 1/9 WIN. Kerijali me ljudi :urnebes: Mogu primijetit da je dosta ovisan o lejning fazi. Startao 0/3 protiv Zoe. Ne mozes se vratit u game nema teorije. Dzaba sto ih moji stompaju
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la MortemHz » 09 feb 2018, 15:12

Igram ranked (provisional) na novom akauntu i jucer dobio dvije. Sad uđem i nas Ekko na midu 0-5 ima a proslo 8 minuta igre. Ne mogu da vjerujem da sam radi ovog kretena izgubio. Sad imam pisljivih 2-1.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 09 feb 2018, 16:45

Evo ja odigrao Placement, stavili me u SIlver 4, nakon toga 10-2 score, odmah sam se digao u S3 pa ce polako promo za S2 ;) :salut:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la MortemHz » 09 feb 2018, 16:50

delko je napisao/la:Evo ja odigrao Placement, stavili me u SIlver 4, nakon toga 10-2 score, odmah sam se digao u S3 pa ce polako promo za S2 ;) :salut:
Koliko si imao u placementu? Vjerovatno negdje oko 5-5?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 09 feb 2018, 18:10

MortemHz je napisao/la:
delko je napisao/la:Evo ja odigrao Placement, stavili me u SIlver 4, nakon toga 10-2 score, odmah sam se digao u S3 pa ce polako promo za S2 ;) :salut:
Koliko si imao u placementu? Vjerovatno negdje oko 5-5?
8-2 u placementu :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 18 gostiju.