League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

League of Legends

Post Postao/la delko » 19 jan 2016, 14:50

slika

Odlucih da napravim ovu temu, da ne bi spamali glavnu temu "Igre"

igra li raja odavdje LoL, koji ste rank, screen shootsi, o sezoni 6 itd.

Zapocnimo raspravu
Zadnja izmjena: delko, dana/u 24 apr 2020, 20:49, ukupno mijenjano 23 puta.
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 19 jan 2016, 15:02

...
Zadnja izmjena: AjsKjub, dana/u 07 jul 2016, 03:28, ukupno mijenjano 1 put.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 19 jan 2016, 15:40

Bravo za temu :mrgreen:

Igram na eune, plat 5, mainam supporta a igram i ostale lejnove
Nick: selestio

Ako neko zeli da bacimo koji gejm nek doda :salut:
naprijed rejal

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 19 jan 2016, 15:49

Dobri ste dobri :D meni prva sezona tek prosla, stigao sam do golda, ali kontam da cu tokom sljedece sezone do platine stici i onda je tu kraj vjerovatno :D

p.s. i ja sam uzeo acc na westu da levelujem pa da probam i tamo do platine stici :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la dscile » 19 jan 2016, 15:55

Nisam igrao vise od godinu dana, a prije toga sam bio gold.. mada nisam forsirao te ranked meceve. Od prestanka pa do sada drug je picio na mom profilu tako da mi acc vec trecu godinu dobija victorious skin. Ja sam poceo ponovo igrati od skoro i udaram samo po aram-u.

I opet da pitam, jer mi niko ne odgovori na drugoj temi
Ima li neko iskustva.. ili zna li neko nesto o vrijednosti i prodaji LoL acccounta? Cisto da postavim nekoliko pitanja.. pa ako moze da se javi u inbox.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 19 jan 2016, 16:18

evo ga, west acc - CLG Doúblelift
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 19 jan 2016, 16:41

Igram na westu, silver IV (bio i silver II) ali ne možeš od afk i trollova maknuti iako sam se izvuko iz bronze ovu sezonu što je eto neki pomak.
Sad planiram u ovoj sezoni do golda dogurati, ali uglavnom igram sa prijateljima i poznanicima normal mečeve jer se ne vrijedi puno živcirati na ranked.
Igram sve lejnove, ali najviše top, nick: Necrologist :D

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 19 jan 2016, 16:43

dscile je napisao/la:Nisam igrao vise od godinu dana, a prije toga sam bio gold.. mada nisam forsirao te ranked meceve. Od prestanka pa do sada drug je picio na mom profilu tako da mi acc vec trecu godinu dobija victorious skin. Ja sam poceo ponovo igrati od skoro i udaram samo po aram-u.

I opet da pitam, jer mi niko ne odgovori na drugoj temi
Ima li neko iskustva.. ili zna li neko nesto o vrijednosti i prodaji LoL acccounta? Cisto da postavim nekoliko pitanja.. pa ako moze da se javi u inbox.
Nemam iskustvo, ali sam pratio prodavače. Najviše ti ovisi u kojoj si diviziji i naravno broj skinova. Jer nisi budala da prodaš acc sa 50 skinova za 50KM npr :D
Razgledaj na piku, ali obavezno provjeri i ebay i sve stranice gdje se može prodavati takvo nešto pa da se uputiš otprilike kako idu cijene.

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 19 jan 2016, 18:53

dscile je napisao/la:Nisam igrao vise od godinu dana, a prije toga sam bio gold.. mada nisam forsirao te ranked meceve. Od prestanka pa do sada drug je picio na mom profilu tako da mi acc vec trecu godinu dobija victorious skin. Ja sam poceo ponovo igrati od skoro i udaram samo po aram-u.

I opet da pitam, jer mi niko ne odgovori na drugoj temi
Ima li neko iskustva.. ili zna li neko nesto o vrijednosti i prodaji LoL acccounta? Cisto da postavim nekoliko pitanja.. pa ako moze da se javi u inbox.
Cijena racuna uveliko zavisi od broja skinova, broja championa i rune pejdzova, dok se tier pika tek od diamonda, a cak su i neki platinum akaunti na cijeni radi gore pomenutih stvari.

Unranked racuni se krecu od 15-30 $
Dok plat/dia racuni sa skinovima i championima dolaze i do 400$

Master i chalenger racune je skoro pa nemoguce naci, a i neisplativi su radi velike opasnosti od perma bana, jer je prodavanje racuna strogo zabranjeno, a ne moram napominjati da su racuni tolikog tiera i ela uocljiviji.
naprijed rejal

scofield
Postovi: 89
Pridružen/a: 18 feb 2013, 18:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la scofield » 19 jan 2016, 20:43

Santo je napisao/la:
dscile je napisao/la:Nisam igrao vise od godinu dana, a prije toga sam bio gold.. mada nisam forsirao te ranked meceve. Od prestanka pa do sada drug je picio na mom profilu tako da mi acc vec trecu godinu dobija victorious skin. Ja sam poceo ponovo igrati od skoro i udaram samo po aram-u.

I opet da pitam, jer mi niko ne odgovori na drugoj temi
Ima li neko iskustva.. ili zna li neko nesto o vrijednosti i prodaji LoL acccounta? Cisto da postavim nekoliko pitanja.. pa ako moze da se javi u inbox.
Cijena racuna uveliko zavisi od broja skinova, broja championa i rune pejdzova, dok se tier pika tek od diamonda, a cak su i neki platinum akaunti na cijeni radi gore pomenutih stvari.

Unranked racuni se krecu od 15-30 $
Dok plat/dia racuni sa skinovima i championima dolaze i do 400$

Master i chalenger racune je skoro pa nemoguce naci, a i neisplativi su radi velike opasnosti od perma bana, jer je prodavanje racuna strogo zabranjeno, a ne moram napominjati da su racuni tolikog tiera i ela uocljiviji.
Unranked akaunte možeš nabavit i po 10$, gledao sam na ebayu, a ja sam svoj Plat2 akaunt, sa 10 rune pageova, 10ak skinova, svim herojima i 30k+ IP prodao za 150$ nekom amerikancu.

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 19 jan 2016, 21:01

Da da, ima ih i po tim cijenama.

Mozda si cak mogao i vise da uzmes. Jer si imao poprilican broj pageova, a da ne govorom o broju heroja.
naprijed rejal

Avatar
BordoArmy88
Postovi: 3080
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la BordoArmy88 » 20 jan 2016, 04:54

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Najjače klipove ima u vezi lol-a! :rol: :rol:

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 20 jan 2016, 05:47

Heimerdinger mid ili top protiv malee championa je :rol:

Kako volim igrati s njim :tokralju:

Bio sam na westu u bronzi, pa prestao igrati, onda nakon godinu dana napravio novi account i sad igram ponekad, možda dva gamea sedmično :kafa:

Čekam da skupim dovoljno golda za Ezreaela :kafa:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 20 jan 2016, 08:45

Otelo je napisao/la:Heimerdinger mid ili top protiv malee championa je :rol:

Kako volim igrati s njim :tokralju:

Bio sam na westu u bronzi, pa prestao igrati, onda nakon godinu dana napravio novi account i sad igram ponekad, možda dva gamea sedmično :kafa:

Čekam da skupim dovoljno golda za Ezreaela :kafa:
U High Elo osim Heisendonga niko ne igra Heimera :D ali on je kao One tricky pony :)
Po meni, nemobilan champion, lako ga se moze uhatiti, late game useless - osim ako nisi nafidan toliko da sve one shot :)

Volim igrati tenkove, ciste i (ap-ad tenkove), najvise mozes pomoci ekipi :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 20 jan 2016, 13:50

Heimerdinger je nesto poput teeme ili vayne top, ljudi proklinju trenutak kad su pikali melee :rol:

Na midu je vec druga prica, kratak je lejn tako da je se teze s njim nafidat, a u svakom slucaju je nezahvalan champ za masterovanje :D

A tenkovi u trenutnoj meti su brutalni, pogotovo ovi noob championi poput garena, malphite ili Munda. Ne treba ti neka mehanika a nabili su im britalan lejt gejm skejling i hrpu bruzer ajtema koji ih natenkaju a daju pozamasan demedz. Prijatelj mi je jednom uspio da oneshota lux pod turretom i full healthom samo ultom, sta da vise pricam :rol:
naprijed rejal

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 20 jan 2016, 14:11

Vayne top ne valja.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 20 jan 2016, 14:45

Da ali je smor lejn s njom.
naprijed rejal

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 20 jan 2016, 15:18

delko je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Heimerdinger mid ili top protiv malee championa je :rol:

Kako volim igrati s njim :tokralju:

Bio sam na westu u bronzi, pa prestao igrati, onda nakon godinu dana napravio novi account i sad igram ponekad, možda dva gamea sedmično :kafa:

Čekam da skupim dovoljno golda za Ezreaela :kafa:
U High Elo osim Heisendonga niko ne igra Heimera :D ali on je kao One tricky pony :)
Po meni, nemobilan champion, lako ga se moze uhatiti, late game useless - osim ako nisi nafidan toliko da sve one shot :)

Volim igrati tenkove, ciste i (ap-ad tenkove), najvise mozes pomoci ekipi :D
Kad se nafidaš onda ti ne može niko ništa, 600 AP-a i 2500 healtha :rol: . Mada, zna biti beskoristan u late gameu, pogotovo ako loše odigraš na početku ili imaš match up protiv range championa.
Santo je napisao/la:Heimerdinger je nesto poput teeme ili vayne top, ljudi proklinju trenutak kad su pikali melee :rol:

Na midu je vec druga prica, kratak je lejn tako da je se teze s njim nafidat, a u svakom slucaju je nezahvalan champ za masterovanje :D

A tenkovi u trenutnoj meti su brutalni, pogotovo ovi noob championi poput garena, malphite ili Munda. Ne treba ti neka mehanika a nabili su im britalan lejt gejm skejling i hrpu bruzer ajtema koji ih natenkaju a daju pozamasan demedz. Prijatelj mi je jednom uspio da oneshota lux pod turretom i full healthom samo ultom, sta da vise pricam :rol:
Jučer igram s Heimerom solo top i do devete minote 89 minionsa, double kill i 3000 golda. Do 17 minute gamea srušio inhibitor na topu. Napadnu me četvorica, srušim im health i uleti Kate s mida i triple kill napravi i game over :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 20 jan 2016, 15:41

Otelo koja si ti divizija ? :)

Danas bio reset rankova, 2-2 sam za sada :D nadam se bar blizu golda opet da ce me baciti :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 20 jan 2016, 17:29

delko je napisao/la:Otelo koja si ti divizija ? :)

Danas bio reset rankova, 2-2 sam za sada :D nadam se bar blizu golda opet da ce me baciti :D
Koji rank si bio prije reseta?
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: VensanKasel i 17 gostiju.