Ljepotice - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la alan_kardec » 23 mar 2018, 02:26

bega_afc je napisao/la:Ma jasta, da li lici na Agatu Kristi, ne bi znao. :mrgreen:
da liči na Agatu Kristi, vjerovatno niko ne bi ni pomislio da joj kači slike ovdje :mrgreen:


Ferdo je napisao/la:slika
:kafa:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la BIHfan » 23 mar 2018, 10:23

Sve ove cure sto je postavio su glavom u oblacima. Ufuranost izvire iz ociju.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la alan_kardec » 23 mar 2018, 10:55

Ne mora to da znači :nene: :nene:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la Ferdo » 23 mar 2018, 12:59

BIHfan je napisao/la:Sve ove cure sto je postavio su glavom u oblacima. Ufuranost izvire iz ociju.
Istina je to. Hercegovke, a općenito Mostarke (velika većina cura što sam postavio su iz Mostara) su takve.
Uvijek je bila tako. Ima i ona izreka "Kad se Mostarka rodi prvo digne glavu da nosom propara nebo da i Bog zna da je došla na ovaj svijet."
Kada je Hercegovka svjesna svoje ljepote i atraktivnosti onda traži muškarca s pedigreom. Ne smije joj se svako ni obratiti a kamo li joj se udvarati. Sve im mora biti tip-top u životu. Recimo na primjer Splićanke, Beograđanke i Zagrepčanke su dosta prizemnije i dostupnije cure. Bar je to opservacija velike većine, ali i moja iako ja nikada nisam imao problema s tim :D

Mostar: Grad bahatih žena

https://www.jabuka.tv/mostar-grad-bahatih-zena/

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la Lillard » 23 mar 2018, 13:18

Ferdo je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Sve ove cure sto je postavio su glavom u oblacima. Ufuranost izvire iz ociju.
Istina je to. Hercegovke, a općenito Mostarke (velika većina cura što sam postavio su iz Mostara) su takve.
Uvijek je bila tako. Ima i ona izreka "Kad se Mostarka rodi prvo digne glavu da nosom propara nebo da i Bog zna da je došla na ovaj svijet."
Kada je Hercegovka svjesna svoje ljepote i atraktivnosti onda traži muškarca s pedigreom. Ne smije joj se svako ni obratiti a kamo li joj se udvarati. Sve im mora biti tip-top u životu. Recimo na primjer Splićanke, Beograđanke i Zagrepčanke su dosta prizemnije i dostupnije cure. Bar je to opservacija velike većine, ali i moja iako ja nikada nisam imao problema s tim :D

Mostar: Grad bahatih žena

https://www.jabuka.tv/mostar-grad-bahatih-zena/
Nije to samo Mostar, takve su hercegovke, s njima moraš ratovat da odeš na jbenu kavu. Bosanke puno bolje što se toga tiče :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la bihuzur » 23 mar 2018, 14:11

Brat poredi mostarke sa splicankama, zagrepcankama i beogradjankama :lol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 mar 2018, 14:16

U Tuzli su djevojke koje su srednja klasa iz radnicke porodice normala, mozes se sa njima i druziti i zabavljati, a ove sto su iz doktorskih porodica odmah vidis na prvu po faci, sa njima se mozes druziti ako si jednako bogat kao one, a zabavljati se ako imas duplo vise bar.

Ove Mostarke na temi sve lijepe djevojke, na prvu bih rekao da su pune ko brod. :mrgreen:

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la bihuzur » 23 mar 2018, 14:36

Ako vec pricamo o gradovima onda su sve nase djevojke/zene prosjek. Malo iznad ostalih su banjalucanke a ispod prosjeka kladuscanke i mostarke.
Sa izgledom mostarke i kladuscanke se ne rqzlikuju od ostalih ali ponasanje im je cista nula. Ne zelim nekoga da uvrijedim ali brate one su debelo zaostale.

Sto se tice ovih sa teme, cisti prosjek. Ovakvih imas u svakom ne samo gradu nego i selu.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la JackTheStripper » 23 mar 2018, 14:41

Samo Tesanjke. Pa deset praznih mjesta, i onda vama po volji. I po izgledu i po karakteru. Krajiskinje ni pod razno. :kafa:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la cala » 23 mar 2018, 15:17

A tako vam je svugdje, nije od grada do grada. Vecina se drzi svog ili cilja na visociji sloj drustva. A svaka picka koja je svjesna svog izgleda i zna da se pola grada okrene za njom je ufurana i arogantna.

Avatar
Vasilije
Postovi: 389
Pridružen/a: 05 okt 2014, 22:14
Lokacija: Palermo
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la Vasilije » 23 mar 2018, 15:52

BIHfan je napisao/la:Sve ove cure sto je postavio su glavom u oblacima. Ufuranost izvire iz ociju.
Auu brate, bas lose citas iz ociju. Jednu od njih znam i dosta smo provodili vrijeme skupa, zajednicko drustvo i fazoni. Cura nevjerovatno na zemlji, raja.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la alan_kardec » 23 mar 2018, 16:42

po priči ovdje (i ne samo ovdje, to je generalno razmišljanje, stereotip...) ispada da cura koja dobro izgleda, koja drži do sebe, tj. prepichka je, odmah je ufurana, sponzoruša, qrva, ovakva, onakva... Ne kažem da nema takvih, ima naravno, al kolko god ih je takvih, toliko ima skroz normalnih, neopterećenih, komunikativnih cura, sa kojima uvijek možeš ući u neku normalnu konverzaciju i koja te neće posmatrati kao nižu vrstu, kad joj se javiš. E sad to što mi nemamo petlje da takvim komadima priđemo ili da im šarnemo poruku, to nije njihov problem, već naš :thumbup:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
harden
Postovi: 23513
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la harden » 23 mar 2018, 16:47

Nemojte kvariti ovu svetu temu, dosta diskusije. :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la alan_kardec » 23 mar 2018, 16:50

u pravu si, ovo je tematika za temu lj&s
dajte slika :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la Narin » 23 mar 2018, 16:55

cala je napisao/la:A tako vam je svugdje, nije od grada do grada. Vecina se drzi svog ili cilja na visociji sloj drustva. A svaka picka koja je svjesna svog izgleda i zna da se pola grada okrene za njom je ufurana i arogantna.
Nije istina.

Lijep pozdrav

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la muhamedhulk » 23 mar 2018, 17:11

Ko je ova bomba na federalnoj, sto vodi federacija danas? :ljepota:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la alan_kardec » 23 mar 2018, 17:18

Pa jel to ova?
avenija je napisao/la:slika
slika
slika

Zenički do kosti :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

FoSte95
Postovi: 12613
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la FoSte95 » 23 mar 2018, 17:38

alan_kardec je napisao/la:po priči ovdje (i ne samo ovdje, to je generalno razmišljanje, stereotip...) ispada da cura koja dobro izgleda, koja drži do sebe, tj. prepichka je, odmah je ufurana, sponzoruša, qrva, ovakva, onakva... Ne kažem da nema takvih, ima naravno, al kolko god ih je takvih, toliko ima skroz normalnih, neopterećenih, komunikativnih cura, sa kojima uvijek možeš ući u neku normalnu konverzaciju i koja te neće posmatrati kao nižu vrstu, kad joj se javiš. E sad to što mi nemamo petlje da takvim komadima priđemo ili da im šarnemo poruku, to nije njihov problem, već naš :thumbup:
nisu ni sve hercegovke teške ribe, znam jednu iz nevesinja sa mog faxa da ju je pola mašinaca izbušilo :mrgreen:
Danas bas sa jaranom je komentarišem (mašinac), on imao dogovor sa njom za sex ali se povukso na kraju :urnebes:

nego, jesi sta uradio po pitanju moje koleginice :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la cala » 23 mar 2018, 18:12

Narin je napisao/la:
cala je napisao/la:A tako vam je svugdje, nije od grada do grada. Vecina se drzi svog ili cilja na visociji sloj drustva. A svaka picka koja je svjesna svog izgleda i zna da se pola grada okrene za njom je ufurana i arogantna.
Nije istina.

Lijep pozdrav
Prosvjetli me, odabrani.

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ljepotice (Dominacija Roba i Mikija)

Post Postao/la Ferdo » 24 mar 2018, 01:33

Cura koja je 100% svjesna svoje ljepote i privlačnosti i poželjnosti je ufurana i arogantna i to je tako u ljudskoj prirodi. Čast izuzecima. I mene živciraju ako je cura zgodna i ako voli pokazati tijelo te priče da je "ku.rva". To ne stoji. To samo debil zatucani može reći. Ali da je takva cura u velikoj većini slučajeva ufurana to stoji. I istina je da su cure u Mostaru ufurane i nepristupačne. Ja tih problema nisam imao, ali mnogi jesu.

Ali nikada neću shvatiti fenomen, ne samo u Mostaru, nego općenito u BiH a možda i drugdje, koliko se cure lože na problematične tipove i tipove koji ih vole ponizit i degenečit. Doslovno danas je biti džentlmen za djevojku biti "muška pi.čka" što je ponižavajuće po meni. Više izgleda cura voli da je šakom momak nabije, nego da joj otvori vrata od auta. To više cijene mnoge i nikad neću shvatiti zašto se cure lože na probleme. Shvatio bih da su to po običaju sve sami frajeri i zgodni momci pa da su dobar genetski materijal jer evolucija nalaže loženje na takve. Ali nisu. Ima dosta debila. Važno je samo da je delikvent i da ima devijantno ponašanje i curi pi.čka od sreće zasuzi.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl i 18 gostiju.