Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 19 maj 2019, 21:02

Brokula je napisao/la:Jel ima ovdje ko iz Bosne ps4, i da kupuje digitalno preko ps store? Postoji li način?

Edit: bukvalno iznad pričate o mom problemu. :lol:

@Azbi možeš li se javit u pp da mi to objasniš?
Ne sikiraj se sve ti objasnim, haj samo reci odakle da krenem jer ima materijala od Digitlane kupovine, jeftinog ps plusa, Sharea igara

Uglavnom samo se nemoj zalijetati i davati velike pare na igre i to, moze se bas jeftino nabaviti
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Osim13 » 25 maj 2019, 15:56



:rol:

Ovo fkt zanimljivo izgleda :hmmmmm:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 25 maj 2019, 17:11

Osim13 je napisao/la:

:rol:

Ovo fkt zanimljivo izgleda :hmmmmm:
Ma dsys gone, predobra je izgleda igra :thumbup:

@jefta
Kako ide Odiseja, ja evo u Atinu trebam putovat, ali ocistio sam ona tri regiona sve sto je bilo :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Osim13 » 25 maj 2019, 17:14

Znam znam, neki dan mi je TMovac hvalio :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Puma » 31 maj 2019, 12:14

Igru koju sam skinuo preko ovog game pass-a sto je @miki postavio, da li mi ostaje nakon isteka passa, hoce li mi traziti da platim punu cijenu igre ili tako nesto ?
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la mcmanaman » 31 maj 2019, 13:52

Kakva će igretina biti Death Stranding, tuga što ne dolazi na PC mrtvi. Malo po malo sve što valja za singleplay ide konzolama a PCu ostaju online fpsovi i Dota.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 31 maj 2019, 13:57

mcmanaman je napisao/la:Kakva će igretina biti Death Stranding, tuga što ne dolazi na PC mrtvi. Malo po malo sve što valja za singleplay ide konzolama a PCu ostaju online fpsovi i Dota.
Ma na pc idu samo igre sa mikrotransakcijama.Jos malo pa ce pc platforma bit ko mobile

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la mcmanaman » 31 maj 2019, 14:48

MElloo je napisao/la:
mcmanaman je napisao/la:Kakva će igretina biti Death Stranding, tuga što ne dolazi na PC mrtvi. Malo po malo sve što valja za singleplay ide konzolama a PCu ostaju online fpsovi i Dota.
Ma na pc idu samo igre sa mikrotransakcijama.Jos malo pa ce pc platforma bit ko mobile
Kad skontaš tako i jest, EA, Ubisoft to rade već godinama a evo počinje i Bathesda sa ovim novim Falloutom. Tužno na šta je to došlo, prije nekih 6-7 godina je nezamisljivo bilo reći da je konzola bolje gaming iskustvo od kompa, sad je to već realnost i cak sta vise presisao ih je Sony sve.

Avatar
Sveti
Postovi: 10184
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Sveti » 31 maj 2019, 22:21

mcmanaman je napisao/la:Kakva će igretina biti Death Stranding, tuga što ne dolazi na PC mrtvi. Malo po malo sve što valja za singleplay ide konzolama a PCu ostaju online fpsovi i Dota.
Ma bolesni Kojima. Jos mu dodas jos bolesnijeg del torra i dobijes to sto dobijes.

Bojim se samo da igru ne syebe hajp, i da se izgubio u svojoj pretencioznosti, jer mogu komotno reci da je ovo najocekivanija igra zadnjih 10 godina
naprijed rejal

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 jun 2019, 16:44

Nakon 37 sati u igri stigao sam u Atinu :mrgreen: mislim da se moze i za 10 ali isao sam bas polako, obisao sve, hiljadu onih questva zavrsio, dosao na 27 level i brod unaprijedio :mrgreen:

Idemo vidjeti sta ima u atini :opaopa: :opaopa:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7209
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 03 jun 2019, 17:25

Azpi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:

:rol:

Ovo fkt zanimljivo izgleda :hmmmmm:
Ma dsys gone, predobra je izgleda igra :thumbup:

@jefta
Kako ide Odiseja, ja evo u Atinu trebam putovat, ali ocistio sam ona tri regiona sve sto je bilo :mrgreen:
Sinoć osvojio olimpijske igre, mislim da sam negdje u završnoj fazi igre. Imam još par onih kultista za ubiti. Samo kod mene je bez DLC-ova krekovana verzija igre 1.0.6. I nervira me što se mogu upgradeovati samo do levela 50, nezz koji developer je napravio to sranje u vanilli pa su morali kasnije ispravljati.

Trenutno sam level 43, i ja sam tako na početku sve čistio. Kasnije skontam oni kampovi svaki haman isti izgleda, dosadilo mi više. Sad samo igram odisey questove i ponekad one sa uzvičnikom ako treba neka informacija za kultiste. Takodjer tvrđave i leader house redovno odrađujem jer imam neki contract da to odradim, a i zanimljivo je. Najiritantnije mi je kad moram brodom s jednog kraja na drugi. Iskreno, radije bih konjinu uprego.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 03 jun 2019, 17:27

Samo uzivajte u odiseji odlicna igra.
Probajte i origins ako niste

Avatar
TonySosa
Postovi: 7209
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 03 jun 2019, 17:29

Azpi je napisao/la:Nakon 37 sati u igri stigao sam u Atinu :mrgreen: mislim da se moze i za 10 ali isao sam bas polako, obisao sve, hiljadu onih questva zavrsio, dosao na 27 level i brod unaprijedio :mrgreen:

Idemo vidjeti sta ima u atini :opaopa: :opaopa:
Očito da leveliranje radi drugačije nego u vanilli, jer nema šanse da sam level 27 bio kad sam došao u Atinu.

Kad dođem do levela 49, ja ću krenuti Origins onda. Kad izbace posljednju epizodu Fate od Atlantis moguće da će neko krekovati cijelu Odiseju pa možda nekom magijom se budem mogao levelirati iznad 50.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Derdiyok » 03 jun 2019, 18:52

Azpi je napisao/la:Nakon 37 sati u igri stigao sam u Atinu :mrgreen: mislim da se moze i za 10 ali isao sam bas polako, obisao sve, hiljadu onih questva zavrsio, dosao na 27 level i brod unaprijedio :mrgreen:

Idemo vidjeti sta ima u atini :opaopa: :opaopa:
O kojoj igrici se radi :?:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 jun 2019, 19:01

MElloo je napisao/la:Samo uzivajte u odiseji odlicna igra.
Probajte i origins ako niste
Planiram i nju nabaviti, izmakla mi je za 15 KM frajer nije imao paypal :crazy: :crazy: ali kako brzo igram mozda iduce godine dodje na red, ali eto morati cu i egipat obavezno :mrgreen:
Derdiyok je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Nakon 37 sati u igri stigao sam u Atinu :mrgreen: mislim da se moze i za 10 ali isao sam bas polako, obisao sve, hiljadu onih questva zavrsio, dosao na 27 level i brod unaprijedio :mrgreen:

Idemo vidjeti sta ima u atini :opaopa: :opaopa:
O kojoj igrici se radi :?:
AC Odysseya :ljepota: :ljepota:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 jun 2019, 19:09

TonySosa je napisao/la:
Azpi je napisao/la: @jefta
Kako ide Odiseja, ja evo u Atinu trebam putovat, ali ocistio sam ona tri regiona sve sto je bilo :mrgreen:
Sinoć osvojio olimpijske igre, mislim da sam negdje u završnoj fazi igre. Imam još par onih kultista za ubiti. Samo kod mene je bez DLC-ova krekovana verzija igre 1.0.6. I nervira me što se mogu upgradeovati samo do levela 50, nezz koji developer je napravio to sranje u vanilli pa su morali kasnije ispravljati.

Trenutno sam level 43, i ja sam tako na početku sve čistio. Kasnije skontam oni kampovi svaki haman isti izgleda, dosadilo mi više. Sad samo igram odisey questove i ponekad one sa uzvičnikom ako treba neka informacija za kultiste. Takodjer tvrđave i leader house redovno odrađujem jer imam neki contract da to odradim, a i zanimljivo je. Najiritantnije mi je kad moram brodom s jednog kraja na drugi. Iskreno, radije bih konjinu uprego.
TonySosa je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Nakon 37 sati u igri stigao sam u Atinu :mrgreen: mislim da se moze i za 10 ali isao sam bas polako, obisao sve, hiljadu onih questva zavrsio, dosao na 27 level i brod unaprijedio :mrgreen:

Idemo vidjeti sta ima u atini :opaopa: :opaopa:
Očito da leveliranje radi drugačije nego u vanilli, jer nema šanse da sam level 27 bio kad sam došao u Atinu.

Kad dođem do levela 49, ja ću krenuti Origins onda. Kad izbace posljednju epizodu Fate od Atlantis moguće da će neko krekovati cijelu Odiseju pa možda nekom magijom se budem mogao levelirati iznad 50.
Ma iskreno ni ne znam do kojeg levela se moze ici, ali jbg na PS4 je pa sam miran bez bugova :mrgreen:

Eh što se mene tice ja obisao prije Atene baš dosta toga, evo sad bas pogleda mapu i osim one Kephalonie odakle se krene zavrsio još Phokis, Lokris, Megaris, Andros i Euboea :mrgreen: ali u svakom regionu sam baš sve završio ništa nisam ostavljao, čisto ih baš :mrgreen:

Kampovi se dosta ponavljaju a i face ljudi, mislim haj yebo facu, ali mi nije jasno na ovako jaku igru da ih vise nisu mogli ubaciti, pa da se tako cesto ne ponovi :damn:

Ma ja ubio par kultista tek, jbg na toliko ih naišao tek, ali hajde polako ne zurim :mrgreen:

Quest sa onim Daggerima mi je bio dobar pravo, neki dan ga igrao :tokralju:

A i mene brod nervira, da ima ko sa konjem ono sam da plovi super bi bilo :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Derdiyok » 03 jun 2019, 19:26

Azpi je napisao/la: AC Odysseya :ljepota: :ljepota:
E truba, ne može to meni :mrgreen:

Imaš li kakvu preporuku jer je stariji komp u pitanju, 4GB RAM, 2GB grafička :hmmmmm:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 jun 2019, 19:31

Derdiyok je napisao/la:
Azpi je napisao/la: AC Odysseya :ljepota: :ljepota:
E truba, ne može to meni :mrgreen:

Imaš li kakvu preporuku jer je stariji komp u pitanju, 4GB RAM, 2GB grafička :hmmmmm:
Iskreno ne znam sta ti moze, znam da su sad igra na PC bas zahtjevne, ja na PS4 sam presao :mrgreen:
Odigraj AC Ezia on sigurno moze, ja ga sam odigrao prije Odiseje na PS4, grafika razlika nebo i zemlja, ali nevazno kako je dobra prica
To su bili kod mene AC 2, Relevation i Broterhood, Istanbul je prelijep :ljepota:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Derdiyok » 03 jun 2019, 19:37

Azpi je napisao/la: Iskreno ne znam sta ti moze, znam da su sad igra na PC bas zahtjevne, ja na PS4 sam presao :mrgreen:
Odigraj AC Ezia on sigurno moze, ja ga sam odigrao prije Odiseje na PS4, grafika razlika nebo i zemlja, ali nevazno kako je dobra prica
To su bili kod mene AC 2, Relevation i Broterhood, Istanbul je prelijep :ljepota:
Navedene sam prešao sve tako da yebaji ga :mrgreen: Hvala u svakom slučaju.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 03 jun 2019, 19:38

Probaj dragon age origins ili witcher 1 sto se tice fantasy
Mozda mass effect igre

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica, GG3, numanumaye22, Rosicky, Surreal i 21 gost.