Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Osim13 » 03 maj 2019, 17:38

TMovac je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Origins je ljubav
Meni je Origins onako. Nije ispunio moja ocekivanja. Mada igra, kao igra je ok. Igre koje su meni top su Witcher 3, Red Dead Redemption 2, Uncharted 4 . Trenutno igram Days Gone. I mogu reci da je odlican, pogotovo kako igra napreduje. Ima u jednom dijelu igre koji je da kazem malo dosadniji, ali ako igra odmice zanimljivost se vraca. Pogotovo u grupnim misijama gdje ides sa jos 1 clanom kampa. Voznja motorom zaista izgleda premocno.
Nisam fan ovih apokaliptičnih tema ali ovo mi se čini zanimljivim, možda uzmem. A o rdr je dovoljno rečeno već prethodnih mjeseci, perverzija :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TMovac » 03 maj 2019, 17:48

Osim13 je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Origins je ljubav
Meni je Origins onako. Nije ispunio moja ocekivanja. Mada igra, kao igra je ok. Igre koje su meni top su Witcher 3, Red Dead Redemption 2, Uncharted 4 . Trenutno igram Days Gone. I mogu reci da je odlican, pogotovo kako igra napreduje. Ima u jednom dijelu igre koji je da kazem malo dosadniji, ali ako igra odmice zanimljivost se vraca. Pogotovo u grupnim misijama gdje ides sa jos 1 clanom kampa. Voznja motorom zaista izgleda premocno.
Nisam fan ovih apokaliptičnih tema ali ovo mi se čini zanimljivim, možda uzmem. A o rdr je dovoljno rečeno već prethodnih mjeseci, perverzija :mrgreen:
igra je strava. pogotovo kada te ganja horda zombija. ili kada ih vidis u prolazu, zaista nije jednostavno. pogotovo navece. za funove horora definitivno must have. A mapa je ogromna, nesto slicno kao u RED DEAD 2. Igra je na neki nacin spoj Red Dead 2 i The last of us.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Marvin » 03 maj 2019, 18:06

Azpi je napisao/la: Kakva je ona u Egiptu, Origins da li vrijedi i njega nekad nakon ovoga preci?
Egipat je puno ljepsi od Grcke,al to je subjektivnno. Objektivno,Odyssey je visestruko bolja igra od Originsa u svakom mogucem pogledu.
Zaobidji Origins a Odysseya skrati tj preskaci one side misije tipa "idi ubij 5 medvjeda i donesi mi njihove anuse".
Odyssey je jedini dobar AC nakon Brotherhooda u smislu da ima smislenu i lako probavljivu pricu koja te zaintrigira. U Originsu nakon 10h nit sam znao nit me zanimalo nit je bilo lako upratiti ko,gdje,sta,koga zasto. Uzasna prezentacija price.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 maj 2019, 18:18

Marvin je napisao/la:
Azpi je napisao/la: Kakva je ona u Egiptu, Origins da li vrijedi i njega nekad nakon ovoga preci?
Egipat je puno ljepsi od Grcke,al to je subjektivnno. Objektivno,Odyssey je visestruko bolja igra od Originsa u svakom mogucem pogledu.
Zaobidji Origins a Odysseya skrati tj preskaci one side misije tipa "idi ubij 5 medvjeda i donesi mi njihove anuse".
Odyssey je jedini dobar AC nakon Brotherhooda u smislu da ima smislenu i lako probavljivu pricu koja te zaintrigira. U Originsu nakon 10h nit sam znao nit me zanimalo nit je bilo lako upratiti ko,gdje,sta,koga zasto. Uzasna prezentacija price.
što je najgore rijetko koju sam fulio od tih "idi ubij 5 medvjeda i donesi mi njihove anuse" :rol: :rol:
ali dobro ne igram svaki dan niti nešto pretjerano, pa mi sad za sad nije smetalo :mrgreen:

uglavnom istrazujem sve, evo treci region skroz istrazio, ono sve one zajebancije od ubijanja medvjeda, ajkula, do skupljanja kamilice po livadi :rol: :rol:

samo stekam pare i sirovine, pa cak i ability poene da vidim za sta ce mi prvo trebati, oruzje jos nisam ono nista upgrade, engraving onaj, brod saom dodao vatrene strijele, pa cu vidjeti kad zapne imam da se poguram jer ne znam sta je prioritet sad za sad :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 03 maj 2019, 18:31

Mene je to grindanje sirovima izludjivalo u pocetku i nije mi se dalo lovit zivotinje pa sam to rjesio sa cheat engine :mrgreen:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Osim13 » 03 maj 2019, 18:38

TMovac je napisao/la:
igra je strava. pogotovo kada te ganja horda zombija. ili kada ih vidis u prolazu, zaista nije jednostavno. pogotovo navece. za funove horora definitivno must have. A mapa je ogromna, nesto slicno kao u RED DEAD 2. Igra je na neki nacin spoj Red Dead 2 i The last of us.
Tell me no more :thumbup:
Marvin je napisao/la: "idi ubij 5 medvjeda i donesi mi njihove anuse".
slika
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 maj 2019, 19:20

MElloo je napisao/la:Mene je to grindanje sirovima izludjivalo u pocetku i nije mi se dalo lovit zivotinje pa sam to rjesio sa cheat engine :mrgreen:
jbg PS4 nema cheat enginea, a i da ima ne vjerujem da bi koristio, bas za sad uzivam u igri valjda necu sebi izmalerisat :rol: :rol:
po mapi kolika je necu je preci do kraja ramazana izgleda :kafa:

da li da halalim babi :hmmmmm: :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 03 maj 2019, 19:55

Azpi je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Mene je to grindanje sirovima izludjivalo u pocetku i nije mi se dalo lovit zivotinje pa sam to rjesio sa cheat engine :mrgreen:
jbg PS4 nema cheat enginea, a i da ima ne vjerujem da bi koristio, bas za sad uzivam u igri valjda necu sebi izmalerisat :rol: :rol:
po mapi kolika je necu je preci do kraja ramazana izgleda :kafa:

da li da halalim babi :hmmmmm: :mrgreen:
Ma nisam cheatao nista samo to malo da smanjim vrijeme igranja otislo bi na 100h haha
Ja sam proveo 60 u igri bez dlca a zbrzao sam kraj
Realno je nekih 70 sati da uzivas u igri
Bogovska je igra stvarno

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Marvin » 03 maj 2019, 21:05

Meni se dvije stvari u igri nisu svidjele previse. Previse side misija koje zaista nisu zanimljive i preeevelika mapa. Bizarno velika mapa gdje se islo na kvantitet umjesto kvalitet.
70% ostrva isto kao jaje jajetu i bas pozelis da je mapa manja ali dizajnom kreativnija. Npr Sparta. Sparta i okolica su bas vizuelna poslastica kako kazu.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 maj 2019, 21:11

Marvin je napisao/la:Meni se dvije stvari u igri nisu svidjele previse. Previse side misija koje zaista nisu zanimljive i preeevelika mapa. Bizarno velika mapa gdje se islo na kvantitet umjesto kvalitet.
70% ostrva isto kao jaje jajetu i bas pozelis da je mapa manja ali dizajnom kreativnija. Npr Sparta. Sparta i okolica su bas vizuelna poslastica kako kazu.
Ma side misija ima bas more, jos pogotovo kad odem na one kao oglase (message board) pa ih sve prihvatim :rol: :rol:
Mapa je prevelika bar po mapi onoj sto sam vidio, ja tek na tri mjesta bio onaj kephalonia, onda kad sam isao sa brodom da regrutujem nekog obisao isto tako jedan dio mape ne sjecam se imena i sada na onom cudu gdje mu je stari, to sam haman zavrsio sve imam jos tu borbu i jedan quest jos :mrgreen:

ali kad se pogleda bas bas ima puno mape

ma najbolja stvar mi je sto mozes ono sa konjem kao taxijem, da te odvede on sam inace bi mi dopizdilo jaganje malo je reci :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 03 maj 2019, 21:11

Marvin je napisao/la:Meni se dvije stvari u igri nisu svidjele previse. Previse side misija koje zaista nisu zanimljive i preeevelika mapa. Bizarno velika mapa gdje se islo na kvantitet umjesto kvalitet.
70% ostrva isto kao jaje jajetu i bas pozelis da je mapa manja ali dizajnom kreativnija. Npr Sparta. Sparta i okolica su bas vizuelna poslastica kako kazu.
Da bas tako preivse je svega.A moras radit te side misije da bi grindao level jer su neki protivnici bas teski i moras biti njihov level.Napravili su jednostavno pre pre predugu igru.Kazem zadnjih 10h mi je sve bilo repetativno uzas

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Marvin » 03 maj 2019, 22:12

Nije grind nuzan. Ja sam imao na pola main price sve skillove manje vise. I mixao kombat stil. A kombat je odlican,zabavan.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Klare » 04 maj 2019, 21:38

Meni je u Assassins Creed igrama skupljanje svega i svačega u side questovima bilo jednako kao i glavne misije.
Toliko su to dobre igre da sam u Black Flagu čak i svaku notu na ostrvima kupio, pera, itd. Uvijek sam morao skakati sa broda i ići do malog ostrva po notu, iznova i iznova mi nije dosadilo, jer je toliko moćna voda i sva gameplay prezentacija.
Da ne zaboravim pronalske mape, a onda po njima tražeći skriveno blago.

u AC 2 sam kupovao sve slike, sve sporedne misije izvršavao, kupio sve kovčege na mapi, isto i sa AC III. U jedinici sam oslobađao sve zatvorenike itd.
Bilo je tih side stvari milion, nikad mi nije dosadilo. Da ne pričam o otkrivanju podzemnih tunela u AC III, ili u AC IV istraživanje nasukalih brodova, pećina itd.

Ima nekoliko, zadnjih par godina gaming recezenti ne vole Ubisoft, daju manje ocjene nego što to igre zaslužuju,
a realno sve su odlične.

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la delko » 06 maj 2019, 09:42

Klare je napisao/la:Meni je u Assassins Creed igrama skupljanje svega i svačega u side questovima bilo jednako kao i glavne misije.
Toliko su to dobre igre da sam u Black Flagu čak i svaku notu na ostrvima kupio, pera, itd. Uvijek sam morao skakati sa broda i ići do malog ostrva po notu, iznova i iznova mi nije dosadilo, jer je toliko moćna voda i sva gameplay prezentacija.
Da ne zaboravim pronalske mape, a onda po njima tražeći skriveno blago.

u AC 2 sam kupovao sve slike, sve sporedne misije izvršavao, kupio sve kovčege na mapi, isto i sa AC III. U jedinici sam oslobađao sve zatvorenike itd.
Bilo je tih side stvari milion, nikad mi nije dosadilo. Da ne pričam o otkrivanju podzemnih tunela u AC III, ili u AC IV istraživanje nasukalih brodova, pećina itd.

Ima nekoliko, zadnjih par godina gaming recezenti ne vole Ubisoft, daju manje ocjene nego što to igre zaslužuju,
a realno sve su odlične.
To si svakako u pravu, a Black Flag je prepun side misija koje su mi cesto bile zanimljivije nego i sama glavna prica :) AC je odlican ali mora da se igra u potpunosti a ne samo da se prodje brzinski kroz pricu :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Osim13 » 06 maj 2019, 10:19

To je grijeh :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Puma » 09 maj 2019, 22:19

na koji nacin cu nabaviti Forza horizon 4 za PC ?
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 10 maj 2019, 12:30

Puma je napisao/la:na koji nacin cu nabaviti Forza horizon 4 za PC ?
3 mjeseca Game Passa za dolar, imas i druge igre tu za dz, F1 2018, PES 2019, Sniper Elite 4 etc

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox- ... verviewtab

moras staviti Windows i Windows akaunt na neki region koji ovo podrzava tipa UK

ako ti to ne bude radilo mozes ovako uzeti game pass od 1 mjesec 2 dolara

https://www.instant-gaming.com/en/2320- ... -accounts/
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la delko » 10 maj 2019, 12:43

miki_92 je napisao/la:
Puma je napisao/la:na koji nacin cu nabaviti Forza horizon 4 za PC ?
3 mjeseca Game Passa za dolar, imas i druge igre tu za dz, F1 2018, PES 2019, Sniper Elite 4 etc

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox- ... verviewtab

moras staviti Windows i Windows akaunt na neki region koji ovo podrzava tipa UK

ako ti to ne bude radilo mozes ovako uzeti game pass od 1 mjesec 2 dolara

https://www.instant-gaming.com/en/2320- ... -accounts/
I ja sam uzeo ovaj pass za evro :) pa vala 3 mjeseca 1 evro, stvarno nzm.... :salut:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Puma » 10 maj 2019, 17:26

miki_92 je napisao/la:
Puma je napisao/la:na koji nacin cu nabaviti Forza horizon 4 za PC ?
3 mjeseca Game Passa za dolar, imas i druge igre tu za dz, F1 2018, PES 2019, Sniper Elite 4 etc

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox- ... verviewtab

moras staviti Windows i Windows akaunt na neki region koji ovo podrzava tipa UK

ako ti to ne bude radilo mozes ovako uzeti game pass od 1 mjesec 2 dolara

https://www.instant-gaming.com/en/2320- ... -accounts/
Sta kad prodju 3 mjeseca, jel naplacuju punu cijenu ?
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Sveti » 10 maj 2019, 18:20

TMovac je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Origins je ljubav
Meni je Origins onako. Nije ispunio moja ocekivanja. Mada igra, kao igra je ok. Igre koje su meni top su Witcher 3, Red Dead Redemption 2, Uncharted 4 . Trenutno igram Days Gone. I mogu reci da je odlican, pogotovo kako igra napreduje. Ima u jednom dijelu igre koji je da kazem malo dosadniji, ali ako igra odmice zanimljivost se vraca. Pogotovo u grupnim misijama gdje ides sa jos 1 clanom kampa. Voznja motorom zaista izgleda premocno.
witchera igram godinu dana i jos ga nisam zavrsio :mrgreen:
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pensioner26, Sheyi i 53 gosta.