Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Vaša destinacija ovog ljeta 2018.: ?

Neum
13
12%
Hrvatska
30
27%
Crna Gora
21
19%
Grčka
7
6%
Italija
2
2%
Španija
5
4%
Turska
11
10%
Tunis
4
4%
Egipat
1
1%
nešto drugo ?
18
16%

Ukupno glasova: 112

Sage
Kontakt:

PostPostao/la Sage » 13 jul 2019, 13:35

Osim13 WroteColon
Sage WroteColonMa ruzno ce zvucat al ja sam "primoran" ljetovat tu. Imam nekretninu na Jadranu.

E to je već drugo.

Najjače mi kad uđem u pekaru tražit hljeb i kao ono ne razumiju na šta mislim :rol: haj jednom, dvaput, al redovno, ma daj. Neću ti reć kruh iz inata pa makar crko **** ti kruh.

Ma ja ove znam po prodavnicama gdje kupujem al u drugim mjestima samo udjem i uzmem i na kasu. Kaze tolko para, ja dam i izadjem. Ne da necu da govorim kruh i slicno, to mi ne smeta, vec mi smeta naprdjenost dalmatinaca generalno. Cim ti osjeti u tonu da nisi odozdo, mozes sto puta govorit kruh i tisuca, dzaba ti
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 13 jul 2019, 13:41

Sage WroteColon
Osim13 WroteColon
Sage WroteColonMa ruzno ce zvucat al ja sam "primoran" ljetovat tu. Imam nekretninu na Jadranu.

E to je već drugo.

Najjače mi kad uđem u pekaru tražit hljeb i kao ono ne razumiju na šta mislim :rol: haj jednom, dvaput, al redovno, ma daj. Neću ti reć kruh iz inata pa makar crko **** ti kruh.

Ma ja ove znam po prodavnicama gdje kupujem al u drugim mjestima samo udjem i uzmem i na kasu. Kaze tolko para, ja dam i izadjem. Ne da necu da govorim kruh i slicno, to mi ne smeta, vec mi smeta naprdjenost dalmatinaca generalno. Cim ti osjeti u tonu da nisi odozdo, mozes sto puta govorit kruh i tisuca, dzaba ti

Pa upravo to, nije problem u kruhu i tisući već na nekoj nabudžanosti...to ko ono, "prljaju nam more".
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 13 jul 2019, 13:46

Osim13 WroteColon
Sage WroteColonMa ja ove znam po prodavnicama gdje kupujem al u drugim mjestima samo udjem i uzmem i na kasu. Kaze tolko para, ja dam i izadjem. Ne da necu da govorim kruh i slicno, to mi ne smeta, vec mi smeta naprdjenost dalmatinaca generalno. Cim ti osjeti u tonu da nisi odozdo, mozes sto puta govorit kruh i tisuca, dzaba ti

Pa upravo to, nije problem u kruhu i tisući već na nekoj nabudžanosti...to ko ono, "prljaju nam more".

Neka, neka. Jos malo... :mrgreen:

https://youtu.be/jBRuPpmF4EA?t=69
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 jul 2019, 16:47

Sage WroteColonHrvatska je stvarno preskupa. Jutros sam platio 2 hljeba, lepinu i jogurt 11.5km. Piva tocena u najbezveznijem kaficu je 5km i vise. Sok takodjer ako ne i vise. Ali stvarno imaju obalu i more predobro, to ih i vadi.

Smanji ugljikohidrata unos.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 13 jul 2019, 17:45

Sarrifufna WroteColonKad si bio faraone, mozda smo se sreli u Makarani prosle godine. :mrgreen:

:rol: :rol: :rol: :urnebes:
Stolar iz Bratunca

Sage
Kontakt:

PostPostao/la Sage » 13 jul 2019, 18:04

Penaltiky WroteColon
Sage WroteColonHrvatska je stvarno preskupa. Jutros sam platio 2 hljeba, lepinu i jogurt 11.5km. Piva tocena u najbezveznijem kaficu je 5km i vise. Sok takodjer ako ne i vise. Ali stvarno imaju obalu i more predobro, to ih i vadi.

Ja bih al ova dvojica samo vicu tajo daj kifla tajo daj sendvica

Memento Mori...

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 jul 2019, 18:16

Sage WroteColon
Penaltiky WroteColon

Ja bih al ova dvojica samo vicu tajo daj kifla tajo daj sendvica

Pa stipso uzmi djeci janjetine u Jablanici :njanjanja:

Sage
Kontakt:

PostPostao/la Sage » 13 jul 2019, 18:21

:mrgreen:
Ma pocet ce i pive trazit.

Memento Mori...

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 13 jul 2019, 18:29

Daj im paštete jbte jesi Bošnjo il nisi
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 13 jul 2019, 18:51

Skoro u Italiji(Lido di jesolo) bio, sto se mene tice najbolja plaza na kojoj sam bio, pjescana, ni jednog kamencica nema.Lezaljke i suncobrani dzaba, bolje ne moze :mrgreen: Sto se tice cijena pive po barovima 5 eura, kokteli 7, pice od 8 do 12 eura, kebab 6 eura, ostalo nisam ni jeo ni pio pa ne znam :mrgreen: Po marketima najjeftinije sto sam nasao 8 limenki pive od pola litre 9 eura, becks u pitanju.

Sage
Kontakt:

PostPostao/la Sage » 13 jul 2019, 18:53

Osim13 WroteColonDaj im paštete jbte jesi Bošnjo il nisi

Ma nisam ponio paradajza

Memento Mori...

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 13 jul 2019, 19:02

Sage WroteColon
Osim13 WroteColonDaj im paštete jbte jesi Bošnjo il nisi

Ma nisam ponio paradajza

Eh razumijem onda, bruka bi bila bez paradajza.

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 14 jul 2019, 00:20

enobarca WroteColonSkoro u Italiji(Lido di jesolo) bio, sto se mene tice najbolja plaza na kojoj sam bio, pjescana, ni jednog kamencica nema.Lezaljke i suncobrani dzaba, bolje ne moze :mrgreen: Sto se tice cijena pive po barovima 5 eura, kokteli 7, pice od 8 do 12 eura, kebab 6 eura, ostalo nisam ni jeo ni pio pa ne znam :mrgreen: Po marketima najjeftinije sto sam nasao 8 limenki pive od pola litre 9 eura, becks u pitanju.

Sta to na ekskurziji jel :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 14 jul 2019, 10:51

mirgerr WroteColon
enobarca WroteColonSkoro u Italiji(Lido di jesolo) bio, sto se mene tice najbolja plaza na kojoj sam bio, pjescana, ni jednog kamencica nema.Lezaljke i suncobrani dzaba, bolje ne moze :mrgreen: Sto se tice cijena pive po barovima 5 eura, kokteli 7, pice od 8 do 12 eura, kebab 6 eura, ostalo nisam ni jeo ni pio pa ne znam :mrgreen: Po marketima najjeftinije sto sam nasao 8 limenki pive od pola litre 9 eura, becks u pitanju.

Sta to na ekskurziji jel :mrgreen:

Na ekskurziji sam se ocarao ovim mjestom prije 5 godina, zato sam opet isao :mrgreen:

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 14 jul 2019, 11:08

Gdje tačno, da dođem na more, svakako tražim za iznajmit :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Sage
Kontakt:

PostPostao/la Sage » 14 jul 2019, 13:14

rio_Ferdy88 WroteColon

Peljesac

Memento Mori...

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 14 jul 2019, 13:19

Sage WroteColon
rio_Ferdy88 WroteColon

Peljesac

Uh, ekstra, dosad sam većinom Makarska rivijera i Split bio, pa sam ove godine tražio baš tu po Polješcu al sve izdato, ako budeš imao slobodno do kraja augusta samo javi, jer idem iduće sedmice na godišnji, 5 sedmica pa bih volio tako otići negdje gdje nisam bio, al da nije gužva neka, da se može naći neki mir, pa sam zato i tražio tamo. :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 14 jul 2019, 13:21

Gledaj Bošnjaka što po Pelješcu noge plazaju :puke: :mrgreen:

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 14 jul 2019, 13:32

Sage WroteColon
rio_Ferdy88 WroteColon

Peljesac

Đe si na Pelješcu, ja imam kuću u Janjini.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 14 jul 2019, 13:38

Đesi na Pelješcu, ja sam na Malti

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Giljotina, kontra i 11 gostiju.