Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vaša destinacija ovog ljeta 2020: ?

Neum
24
15%
Blagaj
2
1%
Zapadna Hercegovina
16
10%
Planine u BiH
17
10%
Turska
29
18%
Ništa, sjedim kući čuvam se od korone
27
17%
nešto drugo ?
47
29%
 
Ukupno glasova: 162

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sveti » 23 sep 2019, 14:22

thomas cook dabogda za hljeba nemali, yebem li vam sve buduce narastaje
naprijed rejal

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la _dreamer_ » 25 sep 2019, 01:13

Sveti je napisao/la:thomas cook dabogda za hljeba nemali, yebem li vam sve buduce narastaje
Nisi valjda neke pare izgubio
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sveti » 25 sep 2019, 17:15

_dreamer_ je napisao/la:
Sveti je napisao/la:thomas cook dabogda za hljeba nemali, yebem li vam sve buduce narastaje
Nisi valjda neke pare izgubio
nadam se ne. Upravo sam poslao dokumenta na zurich, pa budemo vidjeli. Pazi, u ponedjeljak na pola puta do aerodroma dolazi poruka na telefon, thomas cook u stecaju. Zvao sam deset brojeva, niko ne zna sta ce se desiti sa putovanjem, svi govori idi na aerodrom i idi na salter thomas cooka. Otisli tamo, prazan salter, desetine ljudi cekaju, neizvjesnost. Nakon dva sata, dolazi covjek iz kondora i vadi ljude iz reda prema check inu koji su rezervisali putovanje preko Thomas Cooka i njegovih firmi. Kaze svi koji su direktno platili kondoru kartu, mogu letjeti, svi koji su platili thomas cooku ne mogu. Mogu ali ponovo da plate kartu i da se snadju sa smjestaj tamo gdje vec idu i ponovo ga naravno plate. Suma Sumaru, pakuj se i idi kuci, nista od putovanja. Danas gledam po stranicama, moras pun qrac dokumenata poslat na osiguravajucu firmu da bi dobio uplaceni novac nazad, no, uzimajuci u obzir da je suma koju osiguranje pokriva 110 miliona, postoji velika mogucnost da ne dobijem punu sumu nazad.

Ukratko

Yebem li im majku nesposobnu
naprijed rejal

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la gaston » 27 sep 2019, 23:02

Jel zna neko lokal ili klub gdje se pusta nasa muzika u Istanbulu? :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 sep 2019, 23:06

Thomas Cook Engleski Lari turs.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Nerminovic » 02 okt 2019, 11:03

Tacno se sad vratio iz Tajlanda. Mogu komotno reci da je ovo najbolje sto sam mogao uraditi. :salut:

Svasta sam vidio i dozivio ali kratko receno ima sad da ostavim Dansku da i ganjam Tajlandsko drzavljanstvo, kako ljubazan narod, hrana ne moze biti bolja, priroda za ne vjerovati...inace prvi mi je put da putujem sam i nakon par dana sam skontao da je ovako i najbolje, radis sta hoces i kako hoces boli te k**** uvijek se upozna raje na putu. Isao sam licno za Tajland najvise zbog Muay Thai treninga i ako je iko mislio da ide tamo da trenira imate Tiger Muay Thai u Phuketu, osim treninga ima milion drugih stvari da se vidi i radi. Osim treninga putovao sam za Bangkok i par ostrva blizu Phuketa. Bangkok je po mom ukusu fino za otici gledati ali guzva brate gdje god ides milion ljudi. :mrgreen:

Ne mogu vjerovati kad prije mjesec dana prodje... :|
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la delko » 02 okt 2019, 11:21

Nerminovic je napisao/la:Tacno se sad vratio iz Tajlanda. Mogu komotno reci da je ovo najbolje sto sam mogao uraditi. :salut:

Svasta sam vidio i dozivio ali kratko receno ima sad da ostavim Dansku da i ganjam Tajlandsko drzavljanstvo, kako ljubazan narod, hrana ne moze biti bolja, priroda za ne vjerovati...inace prvi mi je put da putujem sam i nakon par dana sam skontao da je ovako i najbolje, radis sta hoces i kako hoces boli te k**** uvijek se upozna raje na putu. Isao sam licno za Tajland najvise zbog Muay Thai treninga i ako je iko mislio da ide tamo da trenira imate Tiger Muay Thai u Phuketu, osim treninga ima milion drugih stvari da se vidi i radi. Osim treninga putovao sam za Bangkok i par ostrva blizu Phuketa. Bangkok je po mom ukusu fino za otici gledati ali guzva brate gdje god ides milion ljudi. :mrgreen:

Ne mogu vjerovati kad prije mjesec dana prodje... :|
Ma i Bosna je zakon sa Danskom platom :D brzo bi se ti odreko Tajlandskog :urnebes: :urnebes:
Salu na stranu, svaka cast ipak da si mogao sebi da priustis mjesec dana takvog putovanja :salut: :salut:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Nerminovic » 24 jan 2020, 14:13

sutra opet u tajland 3 sedmice :opaopa: :opaopa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la FoxMulder » 26 jan 2020, 20:09

Nerminovic je napisao/la:
24 jan 2020, 14:13
sutra opet u tajland 3 sedmice :opaopa: :opaopa:
sretno
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la branimir85 » 26 jan 2020, 20:45

Nerminovic je napisao/la:
24 jan 2020, 14:13
sutra opet u tajland 3 sedmice :opaopa: :opaopa:
super,hocemo izvjestaj,posebno u vezi laki droga i zena sumnjivog morala,bio sam prije 8 god ,ali vjerujem da je se mnogo toga promijenilo :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la AshburtonG » 26 jan 2020, 21:36

Ima li neko kakvih preporuka za neki all inclusive odmor? Egipat, Maroko, Tunis, Turska i te tako zemlje. Dosta mi vise bukiranja i zajebavanja oko svega, odem na odmor i slomim se vise nego kad radim. :damn:

Avatar
Sage
Postovi: 5339
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sage » 27 jan 2020, 06:43

Nerminovic je napisao/la:
24 jan 2020, 14:13
sutra opet u tajland 3 sedmice :opaopa: :opaopa:
Nemoj na trandzu naletit...dobro opipaj
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Virtu4l » 27 jan 2020, 08:38

AshburtonG je napisao/la:
26 jan 2020, 21:36
Ima li neko kakvih preporuka za neki all inclusive odmor? Egipat, Maroko, Tunis, Turska i te tako zemlje. Dosta mi vise bukiranja i zajebavanja oko svega, odem na odmor i slomim se vise nego kad radim. :damn:
Sol Azur, odabereš Hurgadu, uplatiš, i mozak na ispašu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la AshburtonG » 27 jan 2020, 16:14

Ma letio bih iz Beca. Uglavnom oko 500e su sve te nabrojane destinacije 7dana all inclusive sa letom ukljucenim, sto je bukvalno dzaba. Na Mallorci sam vise od toga potrosio za 4 dana.

Sad me zanima, u tim resortima, da li mozes ti to napustat i otic u obilazak nekog obliznjeg grada ili si zatvoren u pola pustinje neke? :mrgreen:

https://booking.restplatzboerse.at/regi ... 30&board=5

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Interista02 » 31 jan 2020, 19:09

Ima li neko prijedlog gdje otići sa suprugom i bebom na vikend. Da je relativno blizu Sarajeva (do 70-ak kilometara), a da nije skupo. Gledao bih da noć bude oko 80-ak KM.
Prošle godine se moglo s tim parama na Bjelašnicu u hotel, ove godine Bgmi teško, treba još 50 KM barem.
Razmišljam o Tarčin forest resortu, ali skupo mi (170 KM noć), pa da vidimo šta imate da kažete

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 jan 2020, 19:31

Interista02 je napisao/la:
31 jan 2020, 19:09
Ima li neko prijedlog gdje otići sa suprugom i bebom na vikend. Da je relativno blizu Sarajeva (do 70-ak kilometara), a da nije skupo. Gledao bih da noć bude oko 80-ak KM.
Prošle godine se moglo s tim parama na Bjelašnicu u hotel, ove godine Bgmi teško, treba još 50 KM barem.
Razmišljam o Tarčin forest resortu, ali skupo mi (170 KM noć), pa da vidimo šta imate da kažete
Vidi Vlašić i gore one FISove apartmane/vikendice, mislim da nisu skupi toliko.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7438
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la kraljttbvb » 31 jan 2020, 19:53

A oni Ajdinovici :?: Radi li to i sad nakon one afere :?:

Gdje ima hotel ili nesto slicno da ima zatvoreni bazen :?: A da nisu Terme na Ilidzi :)

Ima li ovaj Tarcin resort bazen :?:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Interista02 » 31 jan 2020, 22:25

kraljttbvb je napisao/la:
31 jan 2020, 19:53
A oni Ajdinovici :?: Radi li to i sad nakon one afere :?:

Gdje ima hotel ili nesto slicno da ima zatvoreni bazen :?: A da nisu Terme na Ilidzi :)

Ima li ovaj Tarcin resort bazen :?:
Ima u Tarčinu bazen. Stvarno lijepo uređeno i lijepo im je okruženje, čist zrak. Bio sam ja skoro o firminom trošku i fakat je u sobi onako kako je na slikama prikazano. Od mene sve preporuke :thumbup:

Avatar
Krofna
Postovi: 641
Pridružen/a: 03 dec 2019, 00:13
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Krofna » 01 feb 2020, 01:00

Ima li neko od forumskog ljudstva da je bio na Majorci, kakve su impresije?
Show me your donuts 0 0

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la LlullSergio » 01 feb 2020, 01:04

Interista02 je napisao/la:
31 jan 2020, 19:09
Ima li neko prijedlog gdje otići sa suprugom i bebom na vikend. Da je relativno blizu Sarajeva (do 70-ak kilometara), a da nije skupo. Gledao bih da noć bude oko 80-ak KM.
Prošle godine se moglo s tim parama na Bjelašnicu u hotel, ove godine Bgmi teško, treba još 50 KM barem.
Razmišljam o Tarčin forest resortu, ali skupo mi (170 KM noć), pa da vidimo šta imate da kažete
Imas Vlasic, javi se u PP ako hoces za apartmane,ali fakat se javi, ne zajebavam :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: denimen99 i 42 gosta.