Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vaša destinacija ovog ljeta 2020: ?

Neum
24
15%
Blagaj
2
1%
Zapadna Hercegovina
16
10%
Planine u BiH
17
10%
Turska
29
18%
Ništa, sjedim kući čuvam se od korone
27
17%
nešto drugo ?
47
29%
 
Ukupno glasova: 162

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la TobeYarabi » 07 jul 2017, 14:03

mi bili malo u moldaviji, al nismo se bas fino proveli..ne preporucujemo!!!

Avatar
delko
Postovi: 3554
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la delko » 07 jul 2017, 15:13

rio_Ferdy88 je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:ja ako do Sutomora dobacim, biće dobro. :D :mrgreen:
I ja ću do đetića akbgda, jedva nađoh smještaj, sve popunjeno, nisam nikad bio, kakvo je Sutomore, ima li noćnog života, kontao sam svakako sa autom pa ću da obilazim i okolinu sve do Budve, tu ću samo da prespavam, kakve su plaže :D
Sutomore je malo mirnija ali sto se budes vise Budvi priblizavao - nocni zivot ti je zagarantovan :D

TobeYarabi je napisao/la:mi bili malo u moldaviji, al nismo se bas fino proveli..ne preporucujemo!!!
Gdje ste to bili tacno ? I zbog cega se niste dobro proveli ? :/
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Evolution87 » 07 jul 2017, 16:02

TobeYarabi je napisao/la:mi bili malo u moldaviji, al nismo se bas fino proveli..ne preporucujemo!!!
Brat :rol:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
delko
Postovi: 3554
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la delko » 07 jul 2017, 16:19

Evolution87 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:mi bili malo u moldaviji, al nismo se bas fino proveli..ne preporucujemo!!!
Brat :rol:
Haha ja tek skontah sta on govori :D Kontam se mozda bili u Kisinjevu ili negdje pa im se nije dopalo :D

p.s. Bice bolji rezultat sljedece godine :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Evolution87 » 07 jul 2017, 16:58

delko je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:mi bili malo u moldaviji, al nismo se bas fino proveli..ne preporucujemo!!!
Brat :rol:
Haha ja tek skontah sta on govori :D Kontam se mozda bili u Kisinjevu ili negdje pa im se nije dopalo :D

p.s. Bice bolji rezultat sljedece godine :)
Ma kontali smo i do kipra skoknuti sad u cetvrtak, ali nam je moldavija sve to ogadila pa preskacemo ovaj put.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Jeftha » 07 jul 2017, 17:23

Na koje ljetovaliste idu najbolje trebe u gradu?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la alan_kardec » 08 jul 2017, 02:19

delko je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:ja ako do Sutomora dobacim, biće dobro. :D :mrgreen:
I ja ću do đetića akbgda, jedva nađoh smještaj, sve popunjeno, nisam nikad bio, kakvo je Sutomore, ima li noćnog života, kontao sam svakako sa autom pa ću da obilazim i okolinu sve do Budve, tu ću samo da prespavam, kakve su plaže :D
Sutomore je malo mirnija ali sto se budes vise Budvi priblizavao - nocni zivot ti je zagarantovan :D

fino je Sutomore, ima dobrih plaža, finih lokala... mada meni lokali i nisu toliko bitni, koliko većina raje insistira na tome. Bitniji mi je dobar smještaj i ekipa, pa ako mi se pije, piću i u apartmanu, šta me briga. Naločem se i samo se svalim u krevet, ako stignem do njega. :lolno: :D
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 jul 2017, 23:02

slika
+
slika

Najjeftinije, a najbolje hladi... Imam pametnijih investicija od smucanja po plazama Hrvatske i CG.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 jul 2017, 09:37

alan_kardec je napisao/la: fino je Sutomore, ima dobrih plaža, finih lokala... mada meni lokali i nisu toliko bitni, koliko većina raje insistira na tome. Bitniji mi je dobar smještaj i ekipa, pa ako mi se pije, piću i u apartmanu, šta me briga. Naločem se i samo se svalim u krevet, ako stignem do njega. :lolno: :D
Koje su plaže po tebi najbolje i šta se treba obavezno posjetiti dolje (ne mora biti u Sutomoru, jer sam autom pa ću baciti đir i do Budve i Bara), rezervisao sam i uplatio pa akbgd iduće sedmice idem :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 jul 2017, 09:44

Inače jučer upoznah neke Belgijance, momka i curu, koji su dali otkaze na poslu da bi išli stopati po Bosni, backpackeri, stvarno su me fascinirali :D

Baš me zanima da li je ovdje iko ikad tako putovao negdje van BIH, mogu misliti kakvo iskustvo, nespojivo sa našim mentalitetom :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 jul 2017, 10:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:Inače jučer upoznah neke Belgijance, momka i curu, koji su dali otkaze na poslu da bi išli stopati po Bosni, backpackeri, stvarno su me fascinirali :D

Baš me zanima da li je ovdje iko ikad tako putovao negdje van BIH, mogu misliti kakvo iskustvo, nespojivo sa našim mentalitetom :mrgreen:
Znam da ima onaj sto je po Aziji i Indiji otisao putovati iz BIH ali ne mogu nikako da nadjem njegov blog sa tih putovanja gdje je na taj nacin isao..

A inace malo je reci da su ti glupi :D Pa ti zapadnjaci u parovima dolaze ovako na relacije Dubrovnik-Kotor-Mostar-Kravice standardno, gotive se ko budale i putuju iznajmljenim autima i zive po lusuznim smjestajima. Zar nije bolje tako odraditi 2 sedmice na toj relaciji i nazad avionom kuci svoj topli dom i dobro placeni posao :D





Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 jul 2017, 10:49

A znam za toga, on je na biciklu išao, Dado, momak iz Zenice ja mislim, upoznao sam ga dok sam u domu bio. On je u dvije ture odradio mislim, vraćao se jednom nazad u BiH.

A jbg njima je tako zanimljivo, baš pitaju gdje mogu naći ruta za hiking i trekking, prirodu hoće da vide, kaže što dalje od velikih gradova to bolje, preporučio sam im Konjic i Boračko, šator su ponijeli i tako će noćivati gdje stignu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la 4040deuce » 10 jul 2017, 10:56

Iskreno,najidealnije mjesto za odmor na Jadranu za mene je Baška voda/Brela. Perfektno pozicionirana mjesta,jedno od drugih udaljene 2 min. posto se moze doslovno plazom doci iz Baske u Brelu. Baska Voda je idealna za nas mlade. Nimalo skupa,sa predivnim plazama,sa puno sadrzaja,mjesto u kojem se mozes odmoriti jer nema tog nekog mladalackog zivota,nema diskoteka,a ako pozelis nocne izlaske,Makarska ti je na 5 minuta voznje(50 kn taxi). Prosle godine sam bio prvi put,ove godine idem na 10 dana.

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Galion » 10 jul 2017, 12:13

rio_Ferdy88 je napisao/la:Inače jučer upoznah neke Belgijance, momka i curu, koji su dali otkaze na poslu da bi išli stopati po Bosni, backpackeri, stvarno su me fascinirali :D

Baš me zanima da li je ovdje iko ikad tako putovao negdje van BIH, mogu misliti kakvo iskustvo, nespojivo sa našim mentalitetom :mrgreen:
Ja sam lani isto tako upoznao u Travniku 2 momka iz Belgije koji su putovali rent a carom po Europi i vidili u Travniku šahovski turnir pa se prijavili, 4 dana turnir trajao :mrgreen:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la alan_kardec » 10 jul 2017, 13:11

rio_Ferdy88 je napisao/la:Koje su plaže po tebi najbolje i šta se treba obavezno posjetiti dolje (ne mora biti u Sutomoru, jer sam autom pa ću baciti đir i do Budve i Bara), rezervisao sam i uplatio pa akbgd iduće sedmice idem :D

šta znam, u Sutomoru sam stalno bio na jednoj plaži, ona mi se učinila najboljom, onako gledajući iz auta kad smo obilazili po obali, zaboravio sam kako se zove. Ali prednost Sutomora je što je i Čanj blizu, a u Čanju imaš dvije vrhunske plaže. Biserna obala i tu smo dolazili iz Sutomora, a i druga je, navodno još bolja, ne znam ime, ali do nje ne možeš doći autom već samo brodicom. Na nju nisam išao. U Budvi imaš Slovensku plažu, ona mi se svidjela... Od ostalih stvari koje možeš posjetiti, to je nešto standardno, Ada Bojana, Budva, ali ja bih ti preporučio Skadarsko jezero da obiđeš.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la legenda reala » 10 jul 2017, 14:39

Rio mogu li s tobom
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 jul 2017, 14:51

legenda reala je napisao/la:Rio mogu li s tobom
Bujrum :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la legenda reala » 10 jul 2017, 15:01

Pojbaces cijeli Jadran vidim pun si samopouzdanja
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 jul 2017, 17:50

legenda reala je napisao/la:Pojbaces cijeli Jadran vidim pun si samopouzdanja
Kako si to zaključio :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la legenda reala » 10 jul 2017, 17:53

Interesujes se, raspitujes de najbolji provod na kojoj lokaciji su najbolje cure i sl
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb i 29 gostiju.