Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vaša destinacija ovog ljeta 2020: ?

Neum
23
14%
Blagaj
2
1%
Zapadna Hercegovina
16
10%
Planine u BiH
17
11%
Turska
28
18%
Ništa, sjedim kući čuvam se od korone
27
17%
nešto drugo ?
47
29%
 
Ukupno glasova: 160

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la _dreamer_ » 25 jul 2017, 00:30

nokee95 je napisao/la:Zz ljudi, hocu da rezervisem sebi smjestaj preko neta, preciznije u Vodicama, pa jel znate neki sajt preko kojeg mogu to uraditi? Msm ja kad ukucam izbaci mi 10 nekakvih pa ne znam jel ima neki sto vecina ljudi koristi ili sta..
dva savjeta:

preko dana obavezno u Hookah beach bar, imaju dobre partije.

Ako znas dobro strani jezik neki, furaj da si stranac, ko bosnjo ces tesko sta nabosti.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41157
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 jul 2017, 00:44

Budva :tokralju:

Ibiza, Monte Carlo i Dubrovnik, sve u jednom gradu :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la reeds » 25 jul 2017, 08:26

posto su me raja "zajebala" za more i godisnji, (nismo mogli uklopiti u isto vrijeme sa nekima, a nekima ne daju cure da idu bez njih, jer ne mogu one ici od posla :D :D ) a sam mi se ne da ici vala, pa ako ima neko voljan da se skupimo, utalimo zajedno, prevoz ima :D :D. svejedno gdje se ide samo da ima dobrih curica :mrgreen: :mrgreen:.... period je 5-14 august....

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la nokee95 » 25 jul 2017, 12:16

_dreamer_ je napisao/la:
nokee95 je napisao/la:Zz ljudi, hocu da rezervisem sebi smjestaj preko neta, preciznije u Vodicama, pa jel znate neki sajt preko kojeg mogu to uraditi? Msm ja kad ukucam izbaci mi 10 nekakvih pa ne znam jel ima neki sto vecina ljudi koristi ili sta..
dva savjeta:

preko dana obavezno u Hookah beach bar, imaju dobre partije.

Ako znas dobro strani jezik neki, furaj da si stranac, ko bosnjo ces tesko sta nabosti.
Ma bio sam vec, sve znam, samo sto sam isao na slijepo pa trazio apartmane kad dodjem tamo..
Da ti kazem, meni je dobro prolazilo kada se predstavim ko bosnjo :D

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la jasmin10 » 25 jul 2017, 17:35

Da li neko može preporučiti apartman u Neumu sa privatnom plažom ? Ali da izdaje na jednu noć.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la _dreamer_ » 25 jul 2017, 19:11

nokee95 je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:
nokee95 je napisao/la:Zz ljudi, hocu da rezervisem sebi smjestaj preko neta, preciznije u Vodicama, pa jel znate neki sajt preko kojeg mogu to uraditi? Msm ja kad ukucam izbaci mi 10 nekakvih pa ne znam jel ima neki sto vecina ljudi koristi ili sta..
dva savjeta:

preko dana obavezno u Hookah beach bar, imaju dobre partije.

Ako znas dobro strani jezik neki, furaj da si stranac, ko bosnjo ces tesko sta nabosti.
Ma bio sam vec, sve znam, samo sto sam isao na slijepo pa trazio apartmane kad dodjem tamo..
Da ti kazem, meni je dobro prolazilo kada se predstavim ko bosnjo :D
hehe dobar si onda, kod nas je procepilo kad smo promijenili imena i jezik...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jul 2017, 19:20

jasmin10 je napisao/la:Da li neko može preporučiti apartman u Neumu sa privatnom plažom ? Ali da izdaje na jednu noć.
Moj savjet ti je da guglas, svi su oni na netu na ovih 5-6 sajtova koji se oglasavaju. Kada nadjes nesto na mapsu vidi u kojem je dijelu Neuma, gore blize Zenitu je skuplje ali i bolje.

I kada nadjes nesto sto ima privatnu plazu onda posalji upit na mail, ako to dobijes potvrdno zovi na mobitel. Uglavnom ljubazni su dogovoris se za 5 minuta.

Cijene tih dobrih/odlicnih na dobroj lokaciji su po osobi 30KM. Pa kada posaljes 5-10 upita vidjeti ces na cemu si i kod koga moze, a kod koga ne.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la jasmin10 » 25 jul 2017, 19:30

tuzlak1987 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da li neko može preporučiti apartman u Neumu sa privatnom plažom ? Ali da izdaje na jednu noć.
Moj savjet ti je da guglas, svi su oni na netu na ovih 5-6 sajtova koji se oglasavaju. Kada nadjes nesto na mapsu vidi u kojem je dijelu Neuma, gore blize Zenitu je skuplje ali i bolje.

I kada nadjes nesto sto ima privatnu plazu onda posalji upit na mail, ako to dobijes potvrdno zovi na mobitel. Uglavnom ljubazni su dogovoris se za 5 minuta.

Cijene tih dobrih/odlicnih na dobroj lokaciji su po osobi 30KM. Pa kada posaljes 5-10 upita vidjeti ces na cemu si i kod koga moze, a kod koga ne.
Problem je što ih većina ne da na jednu noć.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41157
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jul 2017, 00:22

reeds je napisao/la:posto su me raja "zajebala" za more i godisnji, (nismo mogli uklopiti u isto vrijeme sa nekima, a nekima ne daju cure da idu bez njih, jer ne mogu one ici od posla :D :D ) a sam mi se ne da ici vala, pa ako ima neko voljan da se skupimo, utalimo zajedno, prevoz ima :D :D. svejedno gdje se ide samo da ima dobrih curica :mrgreen: :mrgreen:.... period je 5-14 august....
Idi u CG, ja se upravo vratio, imam samo riječi hvale, a ako ćeš zbog žena onda idi u Budvu ili Sutomore, može i Petrovac, navečer nakon što se klubovi zatvore plaže pune, to me iznenadilo, jer toga u Neumu ili Hrvatskoj nema :)

Budvu sam već spomenuo, danas bio u Kotoru, i imaju puno ljepši stari dio grada od Budve, tvrđava na vrhu do koje ti treba sat vremena da ispenješ i onda pogled koji oduzima dah na čitav zaljev je nešto fantastično, vrijedi to vidjeti :clap:

A ljudi su me možda i najviše iznenadili, pozitivno naravno, jer su strašno prijatni, opušteni, komunikativni, ljubazni, nisu u fazonu samo da te skinu s reda i odrade posao, kao recimo što imam osjećaj da je u Hrvatskoj slučaj ili čak i u Neumu :)

Cijene su još jedan plus, dobro Budva jeste malo skuplja nego ostatak, ali zato i nudi najviše,a opet dođe jeftinija od Hrvatske, može svako sebi naći ono što mu odgovara.Ako želiš mir onda neko od mjestašca u Kotorskom zalivu, prelijep je stvarno, obišao sam ga sa autom i isto vrijedi vidjeti. Jedino nisam bio na Adi Bojani, to su mi Crnogorci preporučili, kažu da je jedno od najljepših mjesta u čitavoj zemlji :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la High » 27 jul 2017, 00:47

alan_kardec je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Koje su plaže po tebi najbolje i šta se treba obavezno posjetiti dolje (ne mora biti u Sutomoru, jer sam autom pa ću baciti đir i do Budve i Bara), rezervisao sam i uplatio pa akbgd iduće sedmice idem :D

šta znam, u Sutomoru sam stalno bio na jednoj plaži, ona mi se učinila najboljom, onako gledajući iz auta kad smo obilazili po obali, zaboravio sam kako se zove. Ali prednost Sutomora je što je i Čanj blizu, a u Čanju imaš dvije vrhunske plaže. Biserna obala i tu smo dolazili iz Sutomora, a i druga je, navodno još bolja, ne znam ime, ali do nje ne možeš doći autom već samo brodicom. Na nju nisam išao. U Budvi imaš Slovensku plažu, ona mi se svidjela... Od ostalih stvari koje možeš posjetiti, to je nešto standardno, Ada Bojana, Budva, ali ja bih ti preporučio Skadarsko jezero da obiđeš.
Odoh do Podgorice u subotu, pa koji dan poslije do Sutomora, a mislio sam i do Skadarskog, samo ne znam da li je bolje doći sa strane Virpazara ili Vranjine. Kuda si ti išao? Na prvi pogled Virpazar mi je bolja opcija - vidim da je tu neka čaršijica, dok mi je ovo potonje previše kršno.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la alan_kardec » 27 jul 2017, 03:16

High je napisao/la:Odoh do Podgorice u subotu, pa koji dan poslije do Sutomora, a mislio sam i do Skadarskog, samo ne znam da li je bolje doći sa strane Virpazara ili Vranjine. Kuda si ti išao? Na prvi pogled Virpazar mi je bolja opcija - vidim da je tu neka čaršijica, dok mi je ovo potonje previše kršno.

ja išao na ekskurziji u dobra vremena kad sam bio student, ovog ljeta bilo tačno 10 godina. Znam da smo došli od Virpazara, ručali u nekom restoranu na obali, tu odmah pored bila neka fina vinarija pa smo i to obišli i kasnije nas vodič vodio u obilazak prirode oko jezera, koja je na mene ostavila baš onako lijep utisak. Išli smo busom, naravno nisam ja vozio tako da ti ne znam koja ti je bolja opcija da dođeš do jezera.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41157
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 jul 2017, 16:23

Tajland :ljepota:

Tačno sam se navuk'o, ako ne odem iduće godine i ne valja, ili to ili Albanija akbgda :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

FoSte95
Postovi: 12552
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la FoSte95 » 06 avg 2017, 12:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:
reeds je napisao/la:posto su me raja "zajebala" za more i godisnji, (nismo mogli uklopiti u isto vrijeme sa nekima, a nekima ne daju cure da idu bez njih, jer ne mogu one ici od posla :D :D ) a sam mi se ne da ici vala, pa ako ima neko voljan da se skupimo, utalimo zajedno, prevoz ima :D :D. svejedno gdje se ide samo da ima dobrih curica :mrgreen: :mrgreen:.... period je 5-14 august....
Idi u CG, ja se upravo vratio, imam samo riječi hvale, a ako ćeš zbog žena onda idi u Budvu ili Sutomore, može i Petrovac, navečer nakon što se klubovi zatvore plaže pune, to me iznenadilo, jer toga u Neumu ili Hrvatskoj nema :)

Budvu sam već spomenuo, danas bio u Kotoru, i imaju puno ljepši stari dio grada od Budve, tvrđava na vrhu do koje ti treba sat vremena da ispenješ i onda pogled koji oduzima dah na čitav zaljev je nešto fantastično, vrijedi to vidjeti :clap:

A ljudi su me možda i najviše iznenadili, pozitivno naravno, jer su strašno prijatni, opušteni, komunikativni, ljubazni, nisu u fazonu samo da te skinu s reda i odrade posao, kao recimo što imam osjećaj da je u Hrvatskoj slučaj ili čak i u Neumu :)

Cijene su još jedan plus, dobro Budva jeste malo skuplja nego ostatak, ali zato i nudi najviše,a opet dođe jeftinija od Hrvatske, može svako sebi naći ono što mu odgovara.Ako želiš mir onda neko od mjestašca u Kotorskom zalivu, prelijep je stvarno, obišao sam ga sa autom i isto vrijedi vidjeti. Jedino nisam bio na Adi Bojani, to su mi Crnogorci preporučili, kažu da je jedno od najljepših mjesta u čitavoj zemlji :D
ee ada Bojana životna želja prošetat se tom plažom, doduše ona je skroz na jugu u Ulcinju, al je mega kažu (da se vidjeti na snimcima sa YT)
Za budvu sam isto samo riječi hvale čuo (ne samo ljeti kada je sezona nego i zimi) i zato ciljam barem koju godinu živjeti u Budvi :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la VelaHavle » 06 avg 2017, 13:00

Bio u Rostoku par dana. Mozda Hrvatska ili CG malo na more. Najs.
Aljegri, out!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Fantasista » 06 avg 2017, 13:03

Ne znam šta ste vidjeli u tom Ulcinju, kakav ciganluk od grada i plaže. Bio jednom i ne bih više tamo kročio.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 06 avg 2017, 23:58

ja jučer iz Zadra svratim u Posedarje, kad tamo Thompson tuče ahahahahahah, kontam samo jedna pjesma, ono ´omaklo´ se, kad čitav repertoar.

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sveti » 08 avg 2017, 21:04

Raja pozz is suncane Alanye
naprijed rejal

FoSte95
Postovi: 12552
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la FoSte95 » 08 avg 2017, 21:06

Sveti je napisao/la:Raja pozz is suncane Alanye
Pisaj po sirotinji :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41157
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 avg 2017, 22:48

Sveti je napisao/la:Raja pozz is suncane Alanye
Štaš tamo, zar nije bilo kakvih dinamičnijih destinacija, to je za penzionere i ove sa dječurlijom :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sveti » 09 avg 2017, 08:24

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Raja pozz is suncane Alanye
Štaš tamo, zar nije bilo kakvih dinamičnijih destinacija, to je za penzionere i ove sa dječurlijom :mrgreen:
Bilo je za ove malo dubljeg dzepa :mrgreen:
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.