Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vaša destinacija ovog ljeta 2020: ?

Neum
24
15%
Blagaj
2
1%
Zapadna Hercegovina
16
10%
Planine u BiH
17
10%
Turska
29
18%
Ništa, sjedim kući čuvam se od korone
27
17%
nešto drugo ?
47
29%
 
Ukupno glasova: 162

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la KpbKaka22 » 27 dec 2018, 00:09

Gefufna je napisao/la:Carat Club, Nympha, Babylon... kakvo spavanje u Bratislavi. :mrgreen:

ovaj Nympha je nekakva javna kuca sta li :urnebes: ,Bablyon tu su neki hard rock ,a ovo Carat club ne izgleda lose ,neznam kako nisam uocio,uglavnom ono sto sam googlo sto izgleda atraktivno po slikama,je ovaj club bratislava,i neki rivers na dunavu,to je nesto ko splavovi u Beogradu,ostalo slabo.
Najvise bi volio da pobjegnem od svakodnevnice sto se tice muzike,da bude nesto komercijala ili elektronicka glazbe (avici ,garrix ) bilo bi mi previse u neka doba cuti,jalu ,bubu i mc-eve

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Gefufna » 27 dec 2018, 11:38

Prvo i najvaznije pitanje - ides li sam/sa drustvom ili sa djevojkom? Ako je odgovor ovo drugo - zaboravi na sva tri navedena cluba. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6339
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la AshburtonG » 27 dec 2018, 11:40

Gefufna je napisao/la:Prvo i najvaznije pitanje - ides li sam/sa drustvom ili sa djevojkom? Ako je odgovor ovo drugo - zaboravi na sva tri navedena cluba. :mrgreen:
Posteno. :lol:

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la KpbKaka22 » 27 dec 2018, 12:25

Gefufna je napisao/la:Prvo i najvaznije pitanje - ides li sam/sa drustvom ili sa djevojkom? Ako je odgovor ovo drugo - zaboravi na sva tri navedena cluba. :mrgreen:
Ja I jos jedan jaran. :D a mozes li mi poblize opisat sva tri kluba ,ako si bio ? :)

Avatar
Beduin
Postovi: 16312
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Beduin » 30 jan 2019, 12:41

Kakva su vam iskustva sa Egiptom, je li neko putovao posljednjih godina?
Planiram u Hurgadu otici, pa bih odatle jednodnevno otisao u Kairo I ostale fazone. Pa ako ima neka preporuka hotela, savjet u vezi Egipta, cijene I ostalo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Believe » 30 jan 2019, 12:43

Zna li mozda neko kako se zove klub u Pragu na 3-4 sprata, gdje na svakom spratu je druga vrsta muzike i na svakom spratu je relativno ogroman prostor?
You'll never walk alone.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Gefufna » 30 jan 2019, 12:48

Believe je napisao/la:Zna li mozda neko kako se zove klub u Pragu na 3-4 sprata, gdje na svakom spratu je druga vrsta muzike i na svakom spratu je relativno ogroman prostor?
Karlovy Lazne. Pet spratova.
Dobar. :thumbup:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 jan 2019, 12:53

Believe je napisao/la:Zna li mozda neko kako se zove klub u Pragu na 3-4 sprata, gdje na svakom spratu je druga vrsta muzike i na svakom spratu je relativno ogroman prostor?
Karlovy Lazne ali ima mozda i boljih od tog kluba..

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Gefufna » 30 jan 2019, 12:57

Ima Goldfingers. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Believe » 30 jan 2019, 14:24

Hvala momci :)

Bio sam tu prije 5-6 godina i bilo pravo dobro, sad ću uskoro opet tamo pa da opet taj klub posjetim.
You'll never walk alone.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la JackTheStripper » 30 jan 2019, 17:24

Gefufna je napisao/la:Ima Goldfingers. :mrgreen:

I Showpark.

slika
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Sveti
Postovi: 10178
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sveti » 30 jan 2019, 19:34

Beduin je napisao/la:Kakva su vam iskustva sa Egiptom, je li neko putovao posljednjih godina?
Planiram u Hurgadu otici, pa bih odatle jednodnevno otisao u Kairo I ostale fazone. Pa ako ima neka preporuka hotela, savjet u vezi Egipta, cijene I ostalo.
I mene zanima
naprijed rejal

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la bega_afc » 30 jan 2019, 19:39

Sveti je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Kakva su vam iskustva sa Egiptom, je li neko putovao posljednjih godina?
Planiram u Hurgadu otici, pa bih odatle jednodnevno otisao u Kairo I ostale fazone. Pa ako ima neka preporuka hotela, savjet u vezi Egipta, cijene I ostalo.
I mene zanima
Stidite se obojica. Pored Visokog vi piramide po Egiptu ganjate. :facepalm:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la branimir85 » 30 jan 2019, 19:50

Believe je napisao/la:Zna li mozda neko kako se zove klub u Pragu na 3-4 sprata, gdje na svakom spratu je druga vrsta muzike i na svakom spratu je relativno ogroman prostor?
Ma zajebi to ako ides u Prag,u centru Praga imas puno bolji klubova i to svii su u krugu par stotina metara od James Deena,Bombay...i jos par njih kojima sam zaboravio ime.nocni zivot Praga je jedan od jaci u Europi u bilo koje doba godine.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la kobe24 » 31 jan 2019, 00:12

Sveti je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Kakva su vam iskustva sa Egiptom, je li neko putovao posljednjih godina?
Planiram u Hurgadu otici, pa bih odatle jednodnevno otisao u Kairo I ostale fazone. Pa ako ima neka preporuka hotela, savjet u vezi Egipta, cijene I ostalo.
I mene zanima
Mislim da je Dreamer bio tamo i da je vec ranije na ovoj temi pisao iskustva iz Hurghade.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7394
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la kraljttbvb » 31 jan 2019, 08:07

Beduin je napisao/la:Kakva su vam iskustva sa Egiptom, je li neko putovao posljednjih godina?
Planiram u Hurgadu otici, pa bih odatle jednodnevno otisao u Kairo I ostale fazone. Pa ako ima neka preporuka hotela, savjet u vezi Egipta, cijene I ostalo.
Ja sam bio u Kairu prosle godine. Povratna avionska karta (Sarajevo-Istanbul-Kairo-Istanbul-Sarajevo) oko 550 evra sa Turkish Airlinesom. Hotel 4 zvjezdice, dvokrevetna soba oko 50-ak KM noc. Cijene u prodavnicama oko 3 puta manje nego kod nas. Taxi ne znam koliko je, jer se vazda nesto cjenkas, pa nikada nije isto. Uglavnom za malo para, jako dobar odmor :thumbup:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Beduin
Postovi: 16312
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Beduin » 31 jan 2019, 12:27

kraljttbvb je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Kakva su vam iskustva sa Egiptom, je li neko putovao posljednjih godina?
Planiram u Hurgadu otici, pa bih odatle jednodnevno otisao u Kairo I ostale fazone. Pa ako ima neka preporuka hotela, savjet u vezi Egipta, cijene I ostalo.
Ja sam bio u Kairu prosle godine. Povratna avionska karta (Sarajevo-Istanbul-Kairo-Istanbul-Sarajevo) oko 550 evra sa Turkish Airlinesom. Hotel 4 zvjezdice, dvokrevetna soba oko 50-ak KM noc. Cijene u prodavnicama oko 3 puta manje nego kod nas. Taxi ne znam koliko je, jer se vazda nesto cjenkas, pa nikada nije isto. Uglavnom za malo para, jako dobar odmor :thumbup:
Gledao sam malo nase agencije i po njihovim cijenama ce me izaci sve oko 3000-3500KM, e sad ti jednodnevni obilasci se dodatno placaju pa se nadam da nisu preskupi. Jer od nekih 12 dana barem 3 dana da odem negdje van hotela, Kairo, safari, ronjenje i slicno.

Kobe - na ovoj temi mi ne izbacuje niti jedan rezultat za Hurgadu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Wandelanoite » 31 jan 2019, 12:33

Beduin je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Kakva su vam iskustva sa Egiptom, je li neko putovao posljednjih godina?
Planiram u Hurgadu otici, pa bih odatle jednodnevno otisao u Kairo I ostale fazone. Pa ako ima neka preporuka hotela, savjet u vezi Egipta, cijene I ostalo.
Ja sam bio u Kairu prosle godine. Povratna avionska karta (Sarajevo-Istanbul-Kairo-Istanbul-Sarajevo) oko 550 evra sa Turkish Airlinesom. Hotel 4 zvjezdice, dvokrevetna soba oko 50-ak KM noc. Cijene u prodavnicama oko 3 puta manje nego kod nas. Taxi ne znam koliko je, jer se vazda nesto cjenkas, pa nikada nije isto. Uglavnom za malo para, jako dobar odmor :thumbup:
Gledao sam malo nase agencije i po njihovim cijenama ce me izaci sve oko 3000-3500KM, e sad ti jednodnevni obilasci se dodatno placaju pa se nadam da nisu preskupi. Jer od nekih 12 dana barem 3 dana da odem negdje van hotela, Kairo, safari, ronjenje i slicno.

Kobe - na ovoj temi mi ne izbacuje niti jedan rezultat za Hurgadu.
Kakve agencije druže, sam sebi rezervisi to sto platiš u agenciji 3000km ispast cete 2000km.

Dreamer je meni odgovorio za proslo ljeto nađi, ali sam na kraju otišao u Tunis.

Ako ti to nije sigurno otiđi u agenciju neku nek ti oni rezervisu ono sto ti nađeš, karte i hotel.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la kobe24 » 31 jan 2019, 13:13

Beduin je napisao/la: Kobe - na ovoj temi mi ne izbacuje niti jedan rezultat za Hurgadu.
Kucaj HurgHada. :mrgreen:

Evo njegov post:
Bio sam ja prije par godina u "The Grand Resort". Hurghada je fina i jeftina ljetna destinacija, mislim da smo zena i ja s letom iz beca platili nesto malo jace od EUR 1.000,00 za 7 dana All Inclusive. Ko voli pijesak i przenje po suncu, stigao je na pravo mjesto.

Moja preporuka je da uzmes AI ili puni pansion jer Hurghada tj dio gdje su hoteli je uglavnom u fazonu tih resorta i hotela sa velikim sadrzajem. Ima se ono i okolo sta jesti ali ja nesto nisam volio setati predaleko jer su im trgovci napadni, da ne kazem agresivni, u pokusaju da ti nesto prodaju. Sjecam se da mi je jedan insistirao da mu obecam da cu u povratku ka hotelu svratiti do njegove radnje jer sam htio kulturno da ga otkacim.

Ako hoces do centra grada u poznatu Sheraton ulicu, to moras taksijem. To ce ti biti posebno iskustvo, popij prije nesto za smirenje ako si osjetljiv jer to kako oni voze je nevjerovatno. Covjek hem se ne skida sa sirene dok vozi, hem semafora nijednog nisam vidio, a niko nikog ne yebe.

More lijepo, slanije nego jadransko, ali meni je bilo prijatno. Temperature zraja se krecu od 35-45 stepeni, ali se uopste ne osjeti u zraku takva tezina/vrucina radi razlike u vlagi u odnosu na recimo Hrvatsku.

Preporucio bih ti takodjer da uzmes izlet na ostrvo Giftun, ma nesto prelijepo. Tirkizna voda, ostrvo svo od pijeska... Jedino sto je bas vruce...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7394
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la kraljttbvb » 31 jan 2019, 13:58

Sto ovaj gore napisa: saobracaj je posebna prica. Samo majstor svirne i doda gas, pa se ti sklonio ne sklonio. A svako auto ogrebano :roll:

3 su trake, a 5 auta paralelno vozi :crazy:

Ono se ne moze rijecima opisati, samo dozivjeti :clap:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.