Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Vaša destinacija ovog ljeta 2018.: ?

Neum
13
12%
Hrvatska
29
28%
Crna Gora
20
19%
Grčka
7
7%
Italija
2
2%
Španija
4
4%
Turska
10
10%
Tunis
4
4%
Egipat
0
Nema glasova.
nešto drugo ?
16
15%

Ukupno glasova: 105

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 31 jan 2019, 15:55

kraljttbvb WroteColonSto ovaj gore napisa: saobracaj je posebna prica. Samo majstor svirne i doda gas, pa se ti sklonio ne sklonio. A svako auto ogrebano :roll:

3 su trake, a 5 auta paralelno vozi :crazy:

Ono se ne moze rijecima opisati, samo dozivjeti :clap:

Ja idiot jos lafo konto auto da iznajmim :rol:
naprijed rejal

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 31 jan 2019, 16:12

Sveti WroteColon
kraljttbvb WroteColonSto ovaj gore napisa: saobracaj je posebna prica. Samo majstor svirne i doda gas, pa se ti sklonio ne sklonio. A svako auto ogrebano :roll:

To bi mozda valjalo kroz pustinju i ako planiras na duzi vremenski period da ostanes.
Mada, cisto sumnjam da je voziti auto kroz pustinju atraktivno kao na tV-u. :D

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 31 jan 2019, 17:03

ASD WroteColon
Sveti WroteColon

To bi mozda valjalo kroz pustinju i ako planiras na duzi vremenski period da ostanes.
Mada, cisto sumnjam da je voziti auto kroz pustinju atraktivno kao na tV-u. :D

Ma konto da iznajmim baj po gradu da vozim :lol:
naprijed rejal

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 31 jan 2019, 18:33

A ja mislio u Dubaiju i Istambulu blesavi vozaci. :D

Jos samo da nadjem hotel, oval Albatros White Beach (tako nekako) mi izgleda fantastican, ali opet necu ni da bacam bas prevelike pare.
Nisam za varijantu da sam bukiram hotel, avio kartu i vizu, zahmet mi je to, mada vjerovatno je i jeftinija varijanta.
Izleti i nisu pretjerano skupi, koliko vidim, ona stranica "Hurgada izleti" svi ih hvale, usluga, cijene, cjenkanje... :)
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la _dreamer_ » 06 mar 2019, 23:12

Egipat i iznajmljivanje auta - niposto. U Hurghadi nisam vidio semafora, voze ko ludjaci, lik koji me vozio do grada je bukvalno svakih 30tak sekundi trubio (bez preuvelicavanja) i vozio slalom. Svi tako voze, ja stvarno onakav haos nisam vidio.

U Turskoj (Antalija) je nesto bolje, ali ni oni nisu plaho obazrivi.

Prije par dana sam bio u Dubaiju, njih bi svrstao u rang Turske. No Egipat je klasa za sebe, barem po mom misljenju.

Inace, sto se tice Dubaija, malo sam se razocarao, skuplji je nego sto sam mislio. Dnevni programi su bas bas skupi, recimo ona plivanja s delfinom kostaju 200 eura po osobi. Odlazak u pustinju, voznja sa quad-om + neka klopa u kampu kostaju isto 250 eura za dvije osobe. U Dubai Mall-u su cijene za 20-40 % skuplje nego u Becu. Nije uglavnom nikako za nas dzep.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 01 apr 2019, 22:38

Sharm El Shaikh ili Hurgada?

Ima li neko nekih iskustava da prenese, tek sam nesto površno istražio i mislim da bi Sharm El Shaikh + 1 dan Kairo i piramide i 1 dan Petra Jordan bilo ekstra putovanje?
MES QUE UN CLUB!
"Lahko je biti navijač Brazila, budi navijač Kipra."
Meša Mancini Selimović

LlullSergio
Kontakt:

PostPostao/la LlullSergio » 01 apr 2019, 23:34

Sharm el Sheikh.

Raj na zemlji prije jedno 15-ak godina, sad vala ne znam kakvo je stanje :D

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 02 apr 2019, 09:47

Ja ću i ovo ljeto na isto mjesto
u sarajevu :kafa: malo do termi skoknuti i to je to :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

Kaunas
Kontakt:

PostPostao/la Kaunas » 06 apr 2019, 00:04

FoSte95 WroteColonJa ću i ovo ljeto na isto mjesto

Kad pročitam kakve se ovdje destinacije spominju dođe mi da odem na terme i da se niz zeleni na glavu spustim ne bi li ostao pod vodom. :mrgreen:
15.10.2013.

kraljttbvb
Kontakt:

PostPostao/la kraljttbvb » 06 apr 2019, 14:20

Kaunas WroteColon

Kad pročitam kakve se ovdje destinacije spominju dođe mi da odem na terme i da se niz zeleni na glavu spustim ne bi li ostao pod vodom. :mrgreen:

Tako ti je kod vecine kad si u srednjoj ili na fakultetu. Kad ne radis imas vremena koliko hoces, ali nemas para. A kad pocnes raditi, imas para, a nemas vremena...

Zato kad dodje 30+ godina i ozenis se, dvije plate, imas s kim, svugdje te dobaci :)
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

VelaHavle
Kontakt:

PostPostao/la VelaHavle » 06 apr 2019, 14:50

Je bo to.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 06 apr 2019, 18:36

kraljttbvb WroteColon
Kaunas WroteColon

Tako ti je kod vecine kad si u srednjoj ili na fakultetu. Kad ne radis imas vremena koliko hoces, ali nemas para. A kad pocnes raditi, imas para, a nemas vremena...

Zato kad dodje 30+ godina i ozenis se, dvije plate, imas s kim, svugdje te dobaci :)

Osim ako živiš u Bosni, zaposliš se, nit para nit vremena.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Fantasista
Kontakt:

PostPostao/la Fantasista » 06 apr 2019, 19:05

Kad vidim da ljudi idu po ovim smrdljivim zemljama pored onakve Hrvatske povraca mi se.
FORZA MILAN!

Država Tuzla!

Barcod
Kontakt:

PostPostao/la Barcod » 06 apr 2019, 19:20

Ja kad bi imao viška keša samo na Tajland (Phuket) bi volio otici
Dont ask whay :D
Arsenal All The Way !

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 06 apr 2019, 19:24

Barcod WroteColonJa kad bi imao viška keša samo na Tajland (Phuket) bi volio otici

Medo Pedo
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 06 apr 2019, 19:34

Fantasista WroteColonKad vidim da ljudi idu po ovim smrdljivim zemljama pored onakve Hrvatske povraca mi se.

U Hrvatskoj sam bio od Umaga do Dubrovnika, vece bagre, šugavijeg naroda u zivotu nisam sreo. Neko da me ponižava, da me zadnjeg usluzuje, da ga moram molit da mu ja ostavim svoje pare, čim vidi da sam iz BiH da mi se tu nesto kurci ma marš u pm. Neljubaznost, cijene, ponuda i jos mnogo toga su razlog zbog kojeg me Hrvatsko primorje vise nece vidjeti. Radije cu autom otići u CG, Albaniju ili Grčku.
MES QUE UN CLUB!
Meša Mancini Selimović

Fantasista
Kontakt:

PostPostao/la Fantasista » 06 apr 2019, 20:36

Wandelanoite WroteColon
Fantasista WroteColonKad vidim da ljudi idu po ovim smrdljivim zemljama pored onakve Hrvatske povraca mi se.

U Hrvatskoj sam bio od Umaga do Dubrovnika, vece bagre, šugavijeg naroda u zivotu nisam sreo. Neko da me ponižava, da me zadnjeg usluzuje, da ga moram molit da mu ja ostavim svoje pare, čim vidi da sam iz BiH da mi se tu nesto kurci ma marš u pm. Neljubaznost, cijene, ponuda i jos mnogo toga su razlog zbog kojeg me Hrvatsko primorje vise nece vidjeti. Radije cu autom otići u CG, Albaniju ili Grčku.

Ja takvih problema nisam imao. I mislio sam na urednost plaza, mora i slicno. Tunis i slicne zemlje gdje ljudi idu ne bih posjetio kad bi mi ko platio. U CG je super, bio sam u Budvi i sve je top. Albanija je tesko sra.nje. Ulcinj takodje, higijena nula. Hocu reci da sam bio u Cro vise puta i sve je uredjeno i na nivou u odnosu na te zemlje gdje se po gradu usmrdila kanalizacija i slicno.
FORZA MILAN!

Država Tuzla!

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 06 apr 2019, 20:46

Fantasista WroteColon
Wandelanoite WroteColon

Ja takvih problema nisam imao. I mislio sam na urednost plaza, mora i slicno. Tunis i slicne zemlje gdje ljudi idu ne bih posjetio kad bi mi ko platio. U CG je super, bio sam u Budvi i sve je top. Albanija je tesko sra.nje. Ulcinj takodje, higijena nula. Hocu reci da sam bio u Cro vise puta i sve je uredjeno i na nivou u odnosu na te zemlje gdje se po gradu usmrdila kanalizacija i slicno.

Bio sam prosle godine u Tunisu i 100 put bi prije opet otisao u Tunis nego bilo gdje u Hrvatsku. Jednostavno visi nivo u odnosu na Hrvatsku i jeftinije i bolje u svakom smislu.
MES QUE UN CLUB!
Meša Mancini Selimović

Barcod
Kontakt:

PostPostao/la Barcod » 06 apr 2019, 21:15

Penaltiky WroteColon
Barcod WroteColonJa kad bi imao viška keša samo na Tajland (Phuket) bi volio otici

Medo Pedo

Kakvi bolan samo Lady Boy :lol: :lol:
Arsenal All The Way !

ArtVandelay
Kontakt:

PostPostao/la ArtVandelay » 06 apr 2019, 21:46

Samo istocna Europa. :kafa:

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: cala, hapuc i 7 gostiju.