Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vaša destinacija ovog ljeta 2018.: ?

Neum
14
12%
Hrvatska
31
27%
Crna Gora
21
18%
Grčka
7
6%
Italija
3
3%
Španija
5
4%
Turska
12
10%
Tunis
4
3%
Egipat
1
1%
nešto drugo ?
18
16%

Ukupno glasova: 116

Sveti
x 2
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Sveti » 23 sep 2019, 14:22

thomas cook dabogda za hljeba nemali, yebem li vam sve buduce narastaje
naprijed rejal

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la _dreamer_ » 25 sep 2019, 01:13

Sveti je napisao/la:thomas cook dabogda za hljeba nemali, yebem li vam sve buduce narastaje

Nisi valjda neke pare izgubio
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Sveti
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Sveti » 25 sep 2019, 17:15

_dreamer_ je napisao/la:
Sveti je napisao/la:thomas cook dabogda za hljeba nemali, yebem li vam sve buduce narastaje

Nisi valjda neke pare izgubio

nadam se ne. Upravo sam poslao dokumenta na zurich, pa budemo vidjeli. Pazi, u ponedjeljak na pola puta do aerodroma dolazi poruka na telefon, thomas cook u stecaju. Zvao sam deset brojeva, niko ne zna sta ce se desiti sa putovanjem, svi govori idi na aerodrom i idi na salter thomas cooka. Otisli tamo, prazan salter, desetine ljudi cekaju, neizvjesnost. Nakon dva sata, dolazi covjek iz kondora i vadi ljude iz reda prema check inu koji su rezervisali putovanje preko Thomas Cooka i njegovih firmi. Kaze svi koji su direktno platili kondoru kartu, mogu letjeti, svi koji su platili thomas cooku ne mogu. Mogu ali ponovo da plate kartu i da se snadju sa smjestaj tamo gdje vec idu i ponovo ga naravno plate. Suma Sumaru, pakuj se i idi kuci, nista od putovanja. Danas gledam po stranicama, moras pun qrac dokumenata poslat na osiguravajucu firmu da bi dobio uplaceni novac nazad, no, uzimajuci u obzir da je suma koju osiguranje pokriva 110 miliona, postoji velika mogucnost da ne dobijem punu sumu nazad.

Ukratko

Yebem li im majku nesposobnu
naprijed rejal

gaston
Moderator
x 1
Kontakt:

Post Postao/la gaston » 27 sep 2019, 23:02

Jel zna neko lokal ili klub gdje se pusta nasa muzika u Istanbulu? :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

tuzlak1987
x 6
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 sep 2019, 23:06

Thomas Cook Engleski Lari turs.

Nerminovic
Kontakt:

Post Postao/la Nerminovic » 02 okt 2019, 11:03

Tacno se sad vratio iz Tajlanda. Mogu komotno reci da je ovo najbolje sto sam mogao uraditi. :salut:

Svasta sam vidio i dozivio ali kratko receno ima sad da ostavim Dansku da i ganjam Tajlandsko drzavljanstvo, kako ljubazan narod, hrana ne moze biti bolja, priroda za ne vjerovati...inace prvi mi je put da putujem sam i nakon par dana sam skontao da je ovako i najbolje, radis sta hoces i kako hoces boli te k**** uvijek se upozna raje na putu. Isao sam licno za Tajland najvise zbog Muay Thai treninga i ako je iko mislio da ide tamo da trenira imate Tiger Muay Thai u Phuketu, osim treninga ima milion drugih stvari da se vidi i radi. Osim treninga putovao sam za Bangkok i par ostrva blizu Phuketa. Bangkok je po mom ukusu fino za otici gledati ali guzva brate gdje god ides milion ljudi. :mrgreen:

Ne mogu vjerovati kad prije mjesec dana prodje... :|
Retired forumas

delko
Kontakt:

Post Postao/la delko » 02 okt 2019, 11:21

Nerminovic je napisao/la:Tacno se sad vratio iz Tajlanda. Mogu komotno reci da je ovo najbolje sto sam mogao uraditi. :salut:

Svasta sam vidio i dozivio ali kratko receno ima sad da ostavim Dansku da i ganjam Tajlandsko drzavljanstvo, kako ljubazan narod, hrana ne moze biti bolja, priroda za ne vjerovati...inace prvi mi je put da putujem sam i nakon par dana sam skontao da je ovako i najbolje, radis sta hoces i kako hoces boli te k**** uvijek se upozna raje na putu. Isao sam licno za Tajland najvise zbog Muay Thai treninga i ako je iko mislio da ide tamo da trenira imate Tiger Muay Thai u Phuketu, osim treninga ima milion drugih stvari da se vidi i radi. Osim treninga putovao sam za Bangkok i par ostrva blizu Phuketa. Bangkok je po mom ukusu fino za otici gledati ali guzva brate gdje god ides milion ljudi. :mrgreen:

Ne mogu vjerovati kad prije mjesec dana prodje... :|

Ma i Bosna je zakon sa Danskom platom :D brzo bi se ti odreko Tajlandskog :urnebes: :urnebes:
Salu na stranu, svaka cast ipak da si mogao sebi da priustis mjesec dana takvog putovanja :salut: :salut:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
Карпати Львів
★★★★★★★★★★

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Kompromis, NKMramor, Pegi10, tobaccos i 20 gostiju.