PayPal - slanje i primanje novca

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Sveti » 09 sep 2018, 13:13

Njihova podrska je generalno smece, daleko najlosije od svih javnih servisa kad su finansije upitanju. U mene zeni ne radi paypal evo godinu kako je promijenila banku i nisu nista uradili po tom pitanju. Jos sam ih zvao ali su govorili da je problem u banci a banka govori da je problem u njima
naprijed rejal

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la SMR187 » 09 sep 2018, 13:27

Ja se nisma mogao ni registrovat na paypal sa raiffeisenovom maestro karticom. Sa unicreditovom nemam problema s tim da nisam nikad primao novac pa ne znam. Ali placanje ide bez problema
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la IlCapitano » 09 sep 2018, 13:27

Sveti je napisao/la:Njihova podrska je generalno smece, daleko najlosije od svih javnih servisa kad su finansije upitanju. U mene zeni ne radi paypal evo godinu kako je promijenila banku i nisu nista uradili po tom pitanju. Jos sam ih zvao ali su govorili da je problem u banci a banka govori da je problem u njima
Ne radi kako? Neće da šalje, prima novac?

I meni je do jučer bilo tako i kad sam dodao još jedan mail i potvrdio ga proradilo nekim čudom.

Kontam da nije ovo moje zato što nemam ništa skoro na ovoj prepaid kartici, možda 2 marke da su ostale ili tako nešto. Čitao sam par ljudi na internetu nije moglo dodati karticu u paypal ako nemaju bar 2-3 eura.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Unofficialpage » 09 sep 2018, 14:08

Ne može se dodati kartica ako nema nešto para na njoj jer paypal uzme 2-3 eura za registraciju pa kad dobiješ kod i upišeš ga vratiti taj novac.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Penaltiky » 09 sep 2018, 14:40

Unofficialpage je napisao/la:Ne može se dodati kartica ako nema nešto para na njoj jer paypal uzme 2-3 eura za registraciju pa kad dobiješ kod i upišeš ga vratiti taj novac.
1,95 koliko se ja sjećam za verifikaciju
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la GracanicaAA » 09 sep 2018, 14:54

Penaltiky je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ne može se dodati kartica ako nema nešto para na njoj jer paypal uzme 2-3 eura za registraciju pa kad dobiješ kod i upišeš ga vratiti taj novac.
1,95 koliko se ja sjećam za verifikaciju
I kada potvrdis sa onim kodom sto ti posalju vrate ti pare.
Ja sam koristio Unicredit radi savrseno, a evo sad sam i Intesu spojio radi sve ok.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la IlCapitano » 09 sep 2018, 14:59

Unofficialpage je napisao/la:Ne može se dodati kartica ako nema nešto para na njoj jer paypal uzme 2-3 eura za registraciju pa kad dobiješ kod i upišeš ga vratiti taj novac.
Dobro, to sam skontao, ali može li se prebaciti novac ako nemaš ništa na kartici? Moguće da je to problem, ne pada mi ništa drugo na pamet...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Unofficialpage » 09 sep 2018, 15:07

IlCapitano je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ne može se dodati kartica ako nema nešto para na njoj jer paypal uzme 2-3 eura za registraciju pa kad dobiješ kod i upišeš ga vratiti taj novac.
Dobro, to sam skontao, ali može li se prebaciti novac ako nemaš ništa na kartici? Moguće da je to problem, ne pada mi ništa drugo na pamet...
Vjerovatno jest do tog jer paypal uzme neku proviziju, čini mi se 1$ ili je 5$ kad se prebacuje na karticu a to sa kartice uzima. To ako ručno prebacuješ ali ako sačekaš prvi u mjesecu samo se prebaci besplatno. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Brokula » 09 sep 2018, 15:07

Koristite Visa kartice ako ste iz Bosne za paypal.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la miki_92 » 09 sep 2018, 15:22

Sveti je napisao/la:Njihova podrska je generalno smece, daleko najlosije od svih javnih servisa kad su finansije upitanju. U mene zeni ne radi paypal evo godinu kako je promijenila banku i nisu nista uradili po tom pitanju. Jos sam ih zvao ali su govorili da je problem u banci a banka govori da je problem u njima
ma i banke su smece, pogotovo kod nas one salteruse nemaju pojma o paypalu

drug je izgubio 40 dolara kroz razne naknade jer su oni tek nakon 10 dana skontali da vise ne rade s posrednickom bankom te da nece moci primiti novac na paypal, morao covjek mijenjati banku na kraju :tokralju:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la IlCapitano » 09 sep 2018, 15:44

Unofficialpage je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ne može se dodati kartica ako nema nešto para na njoj jer paypal uzme 2-3 eura za registraciju pa kad dobiješ kod i upišeš ga vratiti taj novac.
Dobro, to sam skontao, ali može li se prebaciti novac ako nemaš ništa na kartici? Moguće da je to problem, ne pada mi ništa drugo na pamet...
Vjerovatno jest do tog jer paypal uzme neku proviziju, čini mi se 1$ ili je 5$ kad se prebacuje na karticu a to sa kartice uzima. To ako ručno prebacuješ ali ako sačekaš prvi u mjesecu samo se prebaci besplatno. :D
Jesi siguran da uzima sa kartice proviziju? Nema mi logike jer kad prebacujem npr. 50$ on mi prebaci 45$ na karticu, tj. uzme tih 5$ za naknadu...

Osim ako i banka ne uzima svoj dio odmah...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la BeSha1992 » 09 sep 2018, 16:01

vakuba s debitnom karticom, 2.99 mjesecno odrzavanje bez problema podrzava paypal
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Unofficialpage » 09 sep 2018, 16:05

IlCapitano je napisao/la: Jesi siguran da uzima sa kartice proviziju? Nema mi logike jer kad prebacujem npr. 50$ on mi prebaci 45$ na karticu, tj. uzme tih 5$ za naknadu...

Osim ako i banka ne uzima svoj dio odmah...
Jesam za uzimanje ali nisam siguran odakle. :lol: :lol: Jer ja stalno prebacujem sa paypala na karticu, ne mogu čekati prvi :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la uNbx » 09 sep 2018, 17:50

Ima i neki limit koliko možeš prebacit dnevno, ne znam da li je još uvijek to na snazi. Nekad je bilo 500$.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la IlCapitano » 10 sep 2018, 09:58

IlCapitano je napisao/la:Kontam da nije ovo moje zato što nemam ništa skoro na ovoj prepaid kartici, možda 2 marke da su ostale ili tako nešto. Čitao sam par ljudi na internetu nije moglo dodati karticu u paypal ako nemaju bar 2-3 eura.
Ovo je bio razlog. Uplatim jutros 10KM na karticu i odmah sve uredno na Paypalu. :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Brokula » 10 sep 2018, 10:33

IlCapitano je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Kontam da nije ovo moje zato što nemam ništa skoro na ovoj prepaid kartici, možda 2 marke da su ostale ili tako nešto. Čitao sam par ljudi na internetu nije moglo dodati karticu u paypal ako nemaju bar 2-3 eura.
Ovo je bio razlog. Uplatim jutros 10KM na karticu i odmah sve uredno na Paypalu. :thumbup:
Trebalo ti je onih par dolara da ovjeriš karticu, koje će ti vratiti kasnije
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la IlCapitano » 10 sep 2018, 13:05

Ma to sam već davno odradio. Iz nekog razloga moraš imati bar nešto, vjerovatno oko 5 dolara da bi prebacio novac na karticu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la IlCapitano » 10 sep 2018, 18:45

Al pazi ti njihove korisničke podrške. Nakon što sam dva dana pokušavao prebaciti novac i pisao im na sve moguće načine bez odgovora - jutros kad sam sam riješio sve, glupača mi šalje poruku i kaže da je novac uspješno povučen. :facepalm:

I još kaže na kraju:
I believe that I have been able to resolve your inquiry and the information I provided has been of use.

Have a lovely day!
:urnebes:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Maja8
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 sep 2018, 17:19
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la Maja8 » 22 sep 2018, 14:56

Ne mogu da vjerujem da informaciju moram traziti ovdje, jer mi je u banci NISU ZNALI reci!!! Da li se na BBI prepaid karticu novac moze primati preko Paypala? Tamosnji genijalci su me samo tupo gledali i na kraju se dogovorili da najvjerovatnije ne moze... wtf????

Avatar
MaryJane
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 nov 2009, 13:14
Lokacija: Nica
Kontakt:

Re: PayPal - slanje i primanje novca

Post Postao/la MaryJane » 22 sep 2018, 15:03

Maja8 je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da informaciju moram traziti ovdje, jer mi je u banci NISU ZNALI reci!!! Da li se na BBI prepaid karticu novac moze primati preko Paypala? Tamosnji genijalci su me samo tupo gledali i na kraju se dogovorili da najvjerovatnije ne moze... wtf????
Mislim da je ta prepaid kartica i kod njih Visa kartica, tako da bi trebala biti mogucnost primanja novca preko Paypala.
Medjutim, ti kada tu karticu prijavis na PP, oni u banci ti to moraju kao verifikovati i odobriti, zato mi je cudno da ne znaju, jer to moraju znati!

Primjer u RB je upravo Visa kartica, koju prijavis na PP i oni u banci, vjerovatno taj e-sektor, odobre i stvar rijesena...

Nadam se da sam prilbizio kako bi to trebalo izgledati, ovo sve govorim sa pretpostavkom da je ta prepaid kartica i Visa kartica.
Che

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.