FORUMAŠ GODINE - 2018 - MortemHz

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Forumaš godine je?

Anketa je završila: 22 dec 2018, 19:45.

MortemHz
95
37%
QUATERBACK
23
9%
Osim13
63
25%
Clutch
32
12%
skoroalen
5
2%
anell
6
2%
Sarmelino
11
4%
Asteriks
22
9%
 
Ukupno glasova: 257

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la Sarmelino » 13 dec 2018, 17:15

Zoky je napisao/la:Gefufna stari furac :mrgreen:
Prije bih glasao za SDA nego za Sarmelina(Greivisa).
:salut:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la Lillard » 13 dec 2018, 17:24

Sarmelino je napisao/la:
Zoky je napisao/la:Gefufna stari furac :mrgreen:
Prije bih glasao za SDA nego za Sarmelina(Greivisa).
:salut:
:o
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la Osim13 » 13 dec 2018, 17:26

Penaltiky je napisao/la:
slika
:bih:
:salut:

Vidi tebi nema onog buga kao da imaš pp :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la Sarmelino » 13 dec 2018, 17:41

Lillard je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
Zoky je napisao/la:Gefufna stari furac :mrgreen:
Prije bih glasao za SDA nego za Sarmelina(Greivisa).
:salut:
:o
Nece mi potvrdit ovih 50 akaunta za 10 dana, steta.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la grbavicka » 14 dec 2018, 09:12

samo da ne bude neko iz ovih laznih evropskih liga forumas godine... morto i osime! do pobjede!
45515

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 dec 2018, 09:31

grbavicka je napisao/la:samo da ne bude neko iz ovih laznih evropskih liga forumas godine... morto i osime! do pobjede!
Ma neka bude kad smo ovako podjelili glasove. Pitari su zajedno sa svima kada treba nekog njihovog izglasati i kao sto političari nasi vrli kažu hahaha tada su parlamentarni u suprotnom vidimo da nisu. Traže svake godine zajednistvo kada se bira ali da se pitar izglasa. Trebali smo kao i do sada pokazati da se šamaramo tokom godine ali kada treba da se podrzi neko sa PLBiH da smo zajedno to je poenta svega. Očekivanja da se svake godine podrži pitar je bezveze sa njihove strane. Niste pokazali da ste raja pitari :salut:
Ove godine raja kojoj i dalje znači to da se držimo zajedno kontra "europejaca" :lol: glasa za @osim13.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la alacious » 14 dec 2018, 09:55

@sviunapad1010 ti nisi dobar brate nikako, lobiraš po temama da se glasa za Osima jer si ti eto odlučio da treba ove godine Osim biti najbolji :rol: :rol:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 dec 2018, 10:02

alacious je napisao/la:@sviunapad1010 ti nisi dobar brate nikako, lobiraš po temama da se glasa za Osima jer si ti eto odlučio da treba ove godine Osim biti najbolji :rol: :rol:
Gdje lobiram za osima? Nigdje nije pomenut osim druže nego je postavljen link da ovo završimo i vidimo na čemu smo. Jedino ste vi pozvali na glasanje na svojoj temi do ovog mog sada proširenog poziva. Eto neka ljudi glasaju za koga hoće svako ima pravo na izbor.

Stvar je u tome što vi ste sa svima kada treba vaseg izglasati i ok je, ali to tražite svake godine i nema smisla :salut:

Hvala za onu šesticu izgleda da ti pravo idem na živce čim me pratiš u stopu :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la alacious » 14 dec 2018, 10:09

sviunapad1010 je napisao/la:
alacious je napisao/la:@sviunapad1010 ti nisi dobar brate nikako, lobiraš po temama da se glasa za Osima jer si ti eto odlučio da treba ove godine Osim biti najbolji :rol: :rol:
Gdje lobiram za osima? Nigdje nije pomenut osim druže nego je postavljen link da ovo završimo i vidimo na čemu smo. Jedino ste vi pozvali na glasanje na svojoj temi do ovog mog sada proširenog poziva. Eto neka ljudi glasaju za koga hoće svako ima pravo na izbor.

Stvar je u tome što vi ste sa svima kada treba vaseg izglasati i ok je, ali to tražite svake godine i nema smisla :salut:

Hvala za onu šesticu izgleda da ti pravo idem na živce čim me pratiš u stopu :lol:
Lobiraš na prepucavanju, al' nije to toliko ni bitno, ono što ti pokušavam reći jeste da je bezveze da si ti odlučio kako ove godine treba da bude izabran neko ko nije pitar (jer ti imaš neki problem sa FKS, kao pokrali vas i to), pa sad ostale nagovaraš na to...

A što se tiče šestice, ne pratim te, daleko od toga,nit' me nerviraš, Bože sačuvaj, dobar si lik, samo me nervira ovo što laješ na FKS :mrgreen:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 dec 2018, 10:12

alacious je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
alacious je napisao/la:@sviunapad1010 ti nisi dobar brate nikako, lobiraš po temama da se glasa za Osima jer si ti eto odlučio da treba ove godine Osim biti najbolji :rol: :rol:
Gdje lobiram za osima? Nigdje nije pomenut osim druže nego je postavljen link da ovo završimo i vidimo na čemu smo. Jedino ste vi pozvali na glasanje na svojoj temi do ovog mog sada proširenog poziva. Eto neka ljudi glasaju za koga hoće svako ima pravo na izbor.

Stvar je u tome što vi ste sa svima kada treba vaseg izglasati i ok je, ali to tražite svake godine i nema smisla :salut:

Hvala za onu šesticu izgleda da ti pravo idem na živce čim me pratiš u stopu :lol:
Lobiraš na prepucavanju, al' nije to toliko ni bitno, ono što ti pokušavam reći jeste da je bezveze da si ti odlučio kako ove godine treba da bude izabran neko ko nije pitar (jer ti imaš neki problem sa FKS, kao pokrali vas i to), pa sad ostale nagovaraš na to...

A što se tiče šestice, ne pratim te, daleko od toga,nit' me nerviraš, Bože sačuvaj, dobar si lik, samo me nervira ovo što laješ na FKS :mrgreen:
Nisam jedini koji ima ovaj stav. Neka se ovo završi i to je to. Nemam se namjeru ubjeđivati zasto je to tako. Yebe tebe moja izjava da ste manji sarajevsku klub. Nikakve druge izjave nije bilo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la Rokoko87 » 14 dec 2018, 10:13

E moj forume spao si na niske grane kad je ovaj parmak u vodstvu
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la Penaltiky » 14 dec 2018, 10:14

Rokoko87 je napisao/la:E moj forume spao si na niske grane kad je ovaj parmak u vodstvu
S obzirom da si vjerivatno laureat za Kantare di Anno nije tvoje da daješ takve izjave.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la alacious » 14 dec 2018, 10:18

sviunapad1010 je napisao/la: Nisam jedini koji ima ovaj stav. Neka se ovo završi i to je to. Nemam se namjeru ubjeđivati zasto je to tako. Yebe tebe moja izjava da ste manji sarajevsku klub. Nikakve druge izjave nije bilo.
Kako će me yebavat izjava nekoga čiji klub postoji 100 godina, nema ni jednog trofeja, i lošiji je od gradskog rivala koji postoji u profesionalnom svijetu nekih 5-6 godina?

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la Rokoko87 » 14 dec 2018, 10:37

Penaltiky je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:E moj forume spao si na niske grane kad je ovaj parmak u vodstvu
S obzirom da si vjerivatno laureat za Kantare di Anno nije tvoje da daješ takve izjave.
Kakve to veze ima?Smajli brigadir i copy-paste master ne može biti forumaš godine.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 14 dec 2018, 11:59

alacious je napisao/la:@sviunapad1010 ti nisi dobar brate nikako, lobiraš po temama da se glasa za Osima jer si ti eto odlučio da treba ove godine Osim biti najbolji :rol: :rol:
Ovaj lik je totalna šifra. Meni govori nakon sat vremena ankete da kažem vama da glasate za Osima jer zaostajem a rezultat je bio 5-6. :urnebes: Zamislio u glavi da neko njegov mora pobijediti i bog.
Ka'e onaj brat počeo je dijeliti paketiće samo da glasaju, ne kontam ono fakat hahaha. Evo posljednjih 15 dana lobira, ne smeta meni to sam već i napisao nego mi je smiješno. Ko je protiv njegovog kandidata on je automatski izdajica, nije raja itd.
Ne znam što je to toliko bitno da se mora konstantno pisati ovako.
Prekucao je nametanje, glasajte ba za koga hoćete..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la BoixosNois1899 » 14 dec 2018, 13:43

E čuj Mortem forumaš godine. :tokralju:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 dec 2018, 13:53

alacious je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la: Nisam jedini koji ima ovaj stav. Neka se ovo završi i to je to. Nemam se namjeru ubjeđivati zasto je to tako. Yebe tebe moja izjava da ste manji sarajevsku klub. Nikakve druge izjave nije bilo.
Kako će me yebavat izjava nekoga čiji klub postoji 100 godina, nema ni jednog trofeja, i lošiji je od gradskog rivala koji postoji u profesionalnom svijetu nekih 5-6 godina?
Svejedno te to yebe jer druge izjave moje nije bilo kako ti navodiš :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 14 dec 2018, 13:54

Zamisli neko shvata ozbiljno glasanje anonimusa za forumaša godine. :tokralju:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 14 dec 2018, 13:56

S-Y-L-A-R je napisao/la:Zamisli neko shvata ozbiljno glasanje anonimusa za forumaša godine. :tokralju:
K'o da se milja dijeli. :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2018 - ANKETA

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 dec 2018, 14:09

MortemHz je napisao/la:
alacious je napisao/la:@sviunapad1010 ti nisi dobar brate nikako, lobiraš po temama da se glasa za Osima jer si ti eto odlučio da treba ove godine Osim biti najbolji :rol: :rol:
Ovaj lik je totalna šifra. Meni govori nakon sat vremena ankete da kažem vama da glasate za Osima jer zaostajem a rezultat je bio 5-6. :urnebes: Zamislio u glavi da neko njegov mora pobijediti i bog.
Ka'e onaj brat počeo je dijeliti paketiće samo da glasaju, ne kontam ono fakat hahaha. Evo posljednjih 15 dana lobira, ne smeta meni to sam već i napisao nego mi je smiješno. Ko je protiv njegovog kandidata on je automatski izdajica, nije raja itd.
Ne znam što je to toliko bitno da se mora konstantno pisati ovako.
Prekucao je nametanje, glasajte ba za koga hoćete..
Morteme ti cijelo vrijeme sifrujes nekoga i lazno napadas da pišem nesto loše o tebi. Eto daj citiraj me gdje to pišem.

Što se tiče lobiranja vezano je za stav sa prepucavanja kada je glasanje u pitanju da smo svi zajedno. Ali ispada da jesmo ali kada se podržava neko vaš i da tako bude svake godine. Dakle zaključak nakon svega nema više te priče i to je to barem smo što se toga tiče rasčistili.

Lobiranje se vidi ko je radio po glasanju i pisanju na temama, ti si lobirao već kod glasanja to je očigledno.

Moj cilj je bio da provjerimo je li stvarno tako kao što ste tvrdili da svi podržavamo nekog sa prepucavanja i PL BiH ili nije tako. Zaključak može to proći ako ćemo za pitara glasati kao za tobeta prosle godine, ako nije nema od toga ništa.

Ako ćemo iskreno @osim je od tebe zanimljiviji lik 10 puta, nisi loš ali si od onih tipova niti smrdi niti miriše. U prevodu dosadan si.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Evander i 41 gost.