Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 22 okt 2019, 01:33

1 stvar Za Telemach znam sve imam Eon resiver i Eon paket koji placam preko 85 km. Nekad kad prekoracim i minute za mobitel po 100 105 km sto stvarno nije malo. Imam trenutno dobre uredaje Eon radi besprijekorno modem isto tako. Ubrzali su internet za dodatnih 100 mbps u mom paketu tako da sada imam 300 ali nekad ima i prekida koji me zivciraju bas puno.
Druga stvar je zatamnjenje placam velike pare da gledam oko 30 40 kanala standardno ? To je stvarno puno za ono sto i koliko nude.
3 stvar gledao sam na BH Telecom stranici sve informacije i najvise me dojmi moja tv full paket od 59 km s tim da bi ja uplatio jos 10.50 km i plus 1 km za Cinema tv tako da me izadje 70,50 km tako da sam ustedio baš dosta.
4 stvar kod Telemacha recimo imam sve to ali za strasno veliku cijenu koju placam.
5 stvar sto se tice uređaja koji šalju signal Eon ima ponekad probleme jel se restartuje i ugasi aplikaciju sam od sebe ali to bi se uskoro trebalo rijesiti, e sad me zanima da li Telecom ima nesto slicno Android Stb ili iptv resiveru? Da moze pokrenuti barem youtube.com.
6 stvar i ujedno zadnja je sto se tice interneta trenutno imam TechnioColor modem CGA2121. koji savrseno radi i ima 2 frekvencije 2.4 ghz i 5 Ghz. Sad pitanje koje mene zanima jeste da li modemi u telekomu isto podrzavaju obje mreze navedene u gornjem pasusu.

HVALA SVIMA KOJI SE NA BILO KOJI NACIN POTRUDE DA MI KAZU BAREM 4 ILI 5 ODGOVORA NA MOJE PITANJE.
Zadnja izmjena: FKSarajevoHz87, dana/u 22 okt 2019, 01:42, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la ItsRamiz » 22 okt 2019, 01:37

Postavio si samo jedno pitanje
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 22 okt 2019, 01:42

ItsRamiz je napisao/la:Postavio si samo jedno pitanje
Ne razumijem procitaj sve ispocetka.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7394
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la kraljttbvb » 22 okt 2019, 07:36

Najbolja stvar u zivotu koju sam uradio je da sam otpepao Telekom.

Ni jedan jedini racun vise nemam kod njih.

Kakav god da je Telemach, za ove su zlatni ;)

A za ovo ostalo ti nista ne znam :D
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la BosniaBoston » 22 okt 2019, 08:52

Igrom slucaja imam oba na razlicitim televizorima.Ako hoces sport,onda je trenutni bolja opcija BH telecom za sve ostalo Telemach
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Mig_Mig » 22 okt 2019, 12:00

BosniaBoston je napisao/la:Igrom slucaja imam oba na razlicitim televizorima.Ako hoces sport,onda je trenutni bolja opcija BH telecom za sve ostalo Telemach
Tema je opsirna,. Kasnije cu sve napisat, zasto je telemach za klasu bolji. To sto se tice sporta nisi upravu, samo je dokaz da vise gledas bh pl od bilo koje druge lige.
Max Allegri 300 💪💪💪

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 22 okt 2019, 16:27

Mig_Mig je napisao/la: Tema je opsirna,. Kasnije cu sve napisat, zasto je telemach za klasu bolji. To sto se tice sporta nisi upravu, samo je dokaz da vise gledas bh pl od bilo koje druge lige.
Zanima me pa zelim da mi opises sve.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 22 okt 2019, 16:31

kraljttbvb je napisao/la:Najbolja stvar u zivotu koju sam uradio je da sam otpepao Telekom.

Ni jedan jedini racun vise nemam kod njih.

Kakav god da je Telemach, za ove su zlatni ;)

A za ovo ostalo ti nista ne znam :D
Zar je telecom toliko loš ? Kakav im je internet bio ?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 22 okt 2019, 16:36

BosniaBoston je napisao/la:Igrom slucaja imam oba na razlicitim televizorima.Ako hoces sport,onda je trenutni bolja opcija BH telecom za sve ostalo Telemach
Platio sam iptv pa gledam utakmice naše lige ali se raspitujem iz razloga ako opet poskupi Telemach nemam kud nego u Telecom.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Mig_Mig » 22 okt 2019, 16:57

FKSarajevoHz87 je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Igrom slucaja imam oba na razlicitim televizorima.Ako hoces sport,onda je trenutni bolja opcija BH telecom za sve ostalo Telemach
Platio sam iptv pa gledam utakmice naše lige ali se raspitujem iz razloga ako opet poskupi Telemach nemam kud nego u Telecom.
Vidi. Poslusaj me. 2 godine ugovor prvo na sebe pa onda prebacis na nekog u kuci. Ljudi nista ne pitaju, ne traze nikakve garancije. Znaci to je prosjek 50KM. Sta zelis jeftinije??
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Fantasista » 22 okt 2019, 17:26

Telekom je najveća prevara i od njih ne bih više ništa ni džaba. Podrška nula bodova. Dođu nakon mjesec dana jer ako odu na godišnji ne yebe te niko. Bio sam mjesec dana bez neta i svaki dan zvao da dođu i nigdje nikog. Odjavio sve njihovo i ne bih više i da budu jedina opcija u BiH. Lijepi Telemach, imaš smetnje i dođu nakon 2 sata. Yebem ih sve dok ne naprave. Stalno nude pogodnosti i zovu, ovi majmuni u državnoj firmi drkaju qrac i čekaju da im dan prođe.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Denchi » 22 okt 2019, 18:06

da skratimo

jedni su SDA drugi nisu
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Heller » 22 okt 2019, 18:09

Jednim serviseri kvare raji upakovane mobitele.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la MortemHz » 22 okt 2019, 18:10

Logosoft.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
delija
Postovi: 1108
Pridružen/a: 29 jan 2009, 23:40
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la delija » 22 okt 2019, 22:13

Ja sam 2.5 godine u telekomu i nisam imao nikakve probleme hvala Bogu. Paket moja tv net 37KM. Brzina meni dovoljna, sve sportove ima tako da ne znam sta bi covjek vise..
Aktivirao HBO i cinemax pakete i tu su vec ispali levati. Nema timeshift tako da sam brze bolje ugasio.
Podrska mi njihova nije trebala ali vjerujem da im dugo treba posto je manjak radnika a i zna se kako se radi u telekomu.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7394
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la kraljttbvb » 22 okt 2019, 23:39

FKSarajevoHz87 je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la:Najbolja stvar u zivotu koju sam uradio je da sam otpepao Telekom.

Ni jedan jedini racun vise nemam kod njih.

Kakav god da je Telemach, za ove su zlatni ;)

A za ovo ostalo ti nista ne znam :D
Zar je telecom toliko loš ? Kakav im je internet bio ?
Nije Telekom loš, koliko su rođaci i uhljebi spori i ne zainteresovani da rade.

Prije 6 godina sam ja odjavio njihov Internet.
Preselio iz jednog stana u drugi i sve ja sam prikopcao, samo u pošti trebali nešto uraditi da kao "uključe" Internet u tom drugom stanu. I zvao ja u početku, čak i neki jarani mi obećavali da će to biti brzo, nakon 21 dana i dalje niko ništa.
Kaze ovaj lik što im je glavni izvini jarane i mene sramota koliko im dugo treba da urade bezveze stvar.

I ja odem da odjavim Internet i kaže meni lik što radi tamo (znamo se licno) kao Telemach nije nas. Reko šta me to briga. I kao on mene malo ubjedjivao da ostanem u Telekom i kad je vidio da mene niko ne može ubijediti da ostanem, kaže trebaš vratiti modem i neki kabal što su kao oni donijeli (metar kabla :roll: ).
Ja odem kući i uzmem veliku kesu i u nju ubacim modem i sve kablove što sam kući imao, a što mi nisu trebali :mrgreen: . Evo vam reko sve, samo me isključite iz Telekoma.

A Telemach?
Zovnem ljude čim sam iz Telekoma došao (oko 2 sata poslijepodne), kad zovu oko 6 navece pitaju je li kasno da dodju da to odmah prikopcaju :thumbup:

Rodica ima Moju TV i nešto nešto joj prestane raditi. Žena starija, sama živi, sa štapom hoda, TV joj je sve što ima.
Zovne Telekom bila srijeda, kažu joj sutra je Bajram, pa vikend ne možemo doći prije ponedjeljka :crazy:
Ko da je nekoga starog i bolesnog briga što je Bajram i vikend...

A i kad zovnes telefonom u Telemahu su 100 puta ljubazniji.
Imam kući Telemah, a u firmi Telekom, pa znam iz iskustva...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la HongKong » 22 okt 2019, 23:59

Fantasista je napisao/la:Telekom je najveća prevara i od njih ne bih više ništa ni džaba. Podrška nula bodova. Dođu nakon mjesec dana jer ako odu na godišnji ne yebe te niko. Bio sam mjesec dana bez neta i svaki dan zvao da dođu i nigdje nikog. Odjavio sve njihovo i ne bih više i da budu jedina opcija u BiH. Lijepi Telemach, imaš smetnje i dođu nakon 2 sata. Yebem ih sve dok ne naprave. Stalno nude pogodnosti i zovu, ovi majmuni u državnoj firmi drkaju qrac i čekaju da im dan prođe.
Gdje zivis? Ja sam imao nekih kvarova jer su radili neku zgradu pa zakacili kablove, onda se to dosta poremetilo. Prepravljali vise puta, ali nije bas funkcionisalo. Na kraju postavili nove instalacije i kad god sam zvao ljudi dosli sljedeci dan.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Kulesza » 23 okt 2019, 01:23

.
Zadnja izmjena: Kulesza, dana/u 28 dec 2019, 06:56, ukupno mijenjano 1 put.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 23 okt 2019, 02:22

delija je napisao/la:Ja sam 2.5 godine u telekomu i nisam imao nikakve probleme hvala Bogu. Paket moja tv net 37KM. Brzina meni dovoljna, sve sportove ima tako da ne znam sta bi covjek vise..
Aktivirao HBO i cinemax pakete i tu su vec ispali levati. Nema timeshift tako da sam brze bolje ugasio.
Podrska mi njihova nije trebala ali vjerujem da im dugo treba posto je manjak radnika a i zna se kako se radi u telekomu.
E pa bas i radi podrske sam odlucio ostati na Telemachu.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 23 okt 2019, 02:25

kraljttbvb je napisao/la: Nije Telekom loš, koliko su rođaci i uhljebi spori i ne zainteresovani da rade.

Prije 6 godina sam ja odjavio njihov Internet.
Preselio iz jednog stana u drugi i sve ja sam prikopcao, samo u pošti trebali nešto uraditi da kao "uključe" Internet u tom drugom stanu. I zvao ja u početku, čak i neki jarani mi obećavali da će to biti brzo, nakon 21 dana i dalje niko ništa.
Kaze ovaj lik što im je glavni izvini jarane i mene sramota koliko im dugo treba da urade bezveze stvar.

I ja odem da odjavim Internet i kaže meni lik što radi tamo (znamo se licno) kao Telemach nije nas. Reko šta me to briga. I kao on mene malo ubjedjivao da ostanem u Telekom i kad je vidio da mene niko ne može ubijediti da ostanem, kaže trebaš vratiti modem i neki kabal što su kao oni donijeli (metar kabla :roll: ).
Ja odem kući i uzmem veliku kesu i u nju ubacim modem i sve kablove što sam kući imao, a što mi nisu trebali :mrgreen: . Evo vam reko sve, samo me isključite iz Telekoma.

A Telemach?
Zovnem ljude čim sam iz Telekoma došao (oko 2 sata poslijepodne), kad zovu oko 6 navece pitaju je li kasno da dodju da to odmah prikopcaju :thumbup:

Rodica ima Moju TV i nešto nešto joj prestane raditi. Žena starija, sama živi, sa štapom hoda, TV joj je sve što ima.
Zovne Telekom bila srijeda, kažu joj sutra je Bajram, pa vikend ne možemo doći prije ponedjeljka :crazy:
Ko da je nekoga starog i bolesnog briga što je Bajram i vikend...

A i kad zovnes telefonom u Telemahu su 100 puta ljubazniji.
Imam kući Telemah, a u firmi Telekom, pa znam iz iskustva...
Ipak bi mi bilo bolje ostati na Telemachu. Razgovarao sam i sa roditeljima i oni se slažu kažu da imaju već 6 ipo godina Televiziju i Telefon onaj paket Eon Duo Premium i oni su odabrali telefoniju. Stari prezadovoljan ima mnogo sportskih kanala i filmskih sto on voli.
A mama prezadovoljna radi serija itd. Tako da cu i ja ostati na Telemachu kako stvari stoje najbolji su što jess jess.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Jabroni, rio_Ferdy88 i 22 gosta.